Закарпатські метеорити, термали і мінерали

"Поляна Квасова", термальний басейн "Золота гора", вина О.Ковача, г. Кременець, місце падіння Княгинського метеориту

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (08:00) / Стрий (09:00) – Солочин (споживання 3-х видів мінеральних вод, огляд фонтанів) – Мукачево (обід) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Концово (дегустація вина) – Ужгород (закупівля продуктів) – Вишка (поселення в готель, вечеря)

2 день: Вишка – Стужиця (інструктаж перед сходженням, сходження на г. Кременець (сходження кордонів UA, PL, SL) або підйом до місця падіння Княгинського метеориту, перекус на вершині, огляд 1000-літніх дубів) – Самбір (21:00) / Львів (повернення 22:30)

Місця посадки
Львів, Залізничний Вокзал

м. Львів, пл. Двірцева, 1, Головний Залізничний Вокзал, стоянка автомобільного транспорту

Стрий, заправка ОККО

м. Стрий (Львівська обл.); вул. Болехівська, 49; заправка "ОККО"

placesЕкскурсійні об’єкти
Солочин
Це невелике закарпатське село славиться своїми численними мінеральними джерелами, що насичують місцевий ґрунт. Найвідоміша мінеральна водою тут – “Поляна квасова”, яка визнана одною з найкращих мінеральних вод у Центральній Європі. Також тут видобуваються “Лужанська” №4 та №7. Їх Ви зможете продегус...

Це невелике закарпатське село славиться своїми численними мінеральними джерелами, що насичують місцевий ґрунт. Найвідоміша мінеральна водою тут – “Поляна квасова”, яка визнана одною з найкращих мінеральних вод у Центральній Європі. Також тут видобуваються “Лужанська” №4 та №7. Їх Ви зможете продегустувати в одному з найкращих курортів Свалявщини – санаторій “Квітка полонини”. Також на території санаторію буде можливість прогулятися дендропарком та зробити фото на фоні фонтанів: “Квітковий Кінь”, “Квіточка полонини”, “Полі-Бачі” та ін.

Читати більше Сховати текст
Барвінок. Термальний басейн "Золота гора"
Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна...

Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.

Читати більше Сховати текст
Концово
Тут знаходиться винний підвал, де можна продегустувати та придбати додому чудові закарпатські вина. В дегустаційному винному залі “Шардоне” представлені виключно місцеві вина, які виробляє сімейна, крафтова виноробня, що носить назву “Вина Ковача” – за прізвищем головного винороба – Олександра Ковач...

Тут знаходиться винний підвал, де можна продегустувати та придбати додому чудові закарпатські вина. В дегустаційному винному залі “Шардоне” представлені виключно місцеві вина, які виробляє сімейна, крафтова виноробня, що носить назву “Вина Ковача” – за прізвищем головного винороба – Олександра Ковача.

Читати більше Сховати текст
Стужиця
Село на стику України, Словаччини та Польщі відоме на всю країну завдяки двом величезним дубам. Один з них “Дідо-дуб” має вік 1100-1200 років, неподалік знаходиться найстаріший дуб України, “Дуб Чемпіон” віком 1300 років, обхват стовбура 9,6 метра, висотою 30 метрів. Місцеві мешканці славляться міцн...

Село на стику України, Словаччини та Польщі відоме на всю країну завдяки двом величезним дубам. Один з них “Дідо-дуб” має вік 1100-1200 років, неподалік знаходиться найстаріший дуб України, “Дуб Чемпіон” віком 1300 років, обхват стовбура 9,6 метра, висотою 30 метрів. Місцеві мешканці славляться міцним здоров’ям і довголіттям, завдяки потужній енергетиці дубів, чим вони поділяться і з вами.

Читати більше Сховати текст
Гора Кременець
Одна з найвищих вершин Буківських Верхів – 1216 м. Маршрут пролягає через буковий праліс. На вершині гори у Вас буде можливість стояти на місці трифінії (стику трьох кордонів) – України, Польщі й Словаччини. А ще по дорозі можна побачити: оленя, косулю, сліди “володаря Карпат” – бурого ведмедя, або...

Одна з найвищих вершин Буківських Верхів – 1216 м. Маршрут пролягає через буковий праліс. На вершині гори у Вас буде можливість стояти на місці трифінії (стику трьох кордонів) – України, Польщі й Словаччини. А ще по дорозі можна побачити: оленя, косулю, сліди “володаря Карпат” – бурого ведмедя, або і його самого та багато рослин, які занесені до Червоної книги України.

Технічна інформація по маршруту на г. Кременець:

  1. Довжина маршруту туди і назад 16 км;
  2. Підйом на гору триває орієнтовно 4,5 години, спуск приблизно 4 години;
  3. Маршрут розрахований на групу фізично підготовлених людей;
  4. Під час сходження і спуску категорично забороняється вживання алкоголю.
  5. Маршрут знаходиться в прикордонній смузі, тому для сходження на г. Кременець необхідно подати список групи із паспортними даними не пізніше, ніж за 7 днів до старту.
Читати більше Сховати текст
Княгинський метеорит
Найбільший у Європі метеорит мав щастя впасти на територію України 9 червня 1866 році в Закарпатті, о 17.00 год. Цей метеорит з’явився вогняною кулею над містом Липтовський Мікулаш, пролетів в східному напрямку над містами Шаріш, Земплін, Пряшів (Словаччина) і подолавши відстань більше 200 км розірв...

Найбільший у Європі метеорит мав щастя впасти на територію України 9 червня 1866 році в Закарпатті, о 17.00 год. Цей метеорит з’явився вогняною кулею над містом Липтовський Мікулаш, пролетів в східному напрямку над містами Шаріш, Земплін, Пряшів (Словаччина) і подолавши відстань більше 200 км розірвався біля с. Княгиня на висоті 40 км. на тисячу шматків. Загалом впало до 1200 каменів. Найбільший уламок був знайдений в урочищі “Чорні млаки” (700-800 м. над рівнем моря) селянином Василем Крив’яником. Саме цей шматок сьогодні зберігається і є гордістю Віденського природничо – історичного музею.

Технічна інформація по маршруту до Княгинського метеориту:

  1. Довжина маршруту туди і назад 10 км;
  2. Підйом на гору триває орієнтовно 3 години, спуск приблизно 2,5 години;
  3. Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей;
  4. Під час сходження і спуску категорично забороняється вживання алкоголю.
Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування;
  • дегустації.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний, пенсійний, студентський – 300 грн, діти зростом до 150 см – 150 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно.

Дегустація вин: 80 грн., екскурсія без споживання вина – 40 грн.;

Еколого-пізнавальна стежка в Ужанському НПП: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 50 грн/особа.

axe Що взяти з собою
  • зручне водонепроникне взуття (бажано гірські трекінгові черевики з високим шнуруванням та протектором типу "вібрам");
  • куртка вітрозахисна з капюшоном, бажано водонепроникна, штани вітрозахисні, такі, що не утруднюють рух, светр теплий або куртка типу "полар", шапка тепла в’язана, головний убір, дощовик;
  • запасний комплект одягу (можна буде залишити в автобусі);
  • наплечник (р’юкзак);
  • вода (1–1,5 літра на особу);
  • їжу для перекусів під час сходження (канапки, шоколад, термос з гарячим чаєм чи кавою);
  • необхідні ліки (індивідуальна аптечка), якими Ви користуєтесь, лейкопластир.
keysПроживання
Міні-готелі, село Вишка, Великоберезнянський район

Номери 2-4-місні з вигодами на поверсі.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід

В ресторані Мукачева та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, суп "Левеш", торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 150 грн./особа.

Вечеря

відбувається у міні-готелях в с. Вишка після поселення. Вартість – 120 грн.

2-й день
Сніданок

відбувається у міні-готелях в с. Вишка, звичайний європейський. Вартість – 80 грн.

Обід

відбувається на базі “Стужиця”. Вартість – 150 грн.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Закарпатські метеорити, термали і мінерали