План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Солочин (споживання 3-х видів мінеральних вод, огляд фонтанів) – Мукачево (обід) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Концово (дегустація вина) – Ужгород (закупівля продуктів) – Вишка (поселення в готель, вечеря)
2 день: Вишка – Стужиця (інструктаж перед сходженням, сходження на г. Кременець (сходження кордонів UA, PL, SL) або підйом до місця падіння Княгинського метеориту, перекус на вершині, огляд 1000-літніх дубів) – Львів (повернення 22:30)
Місце виїзду / повернення автобуса: Головний залізничний вокзал, платна стоянка для автомобільного транспорту (м. Львів, пл. Двірцева, 1).
Проживання:
Міні-готелі села Вишка (Великоберезнянського району), номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами на поверсі.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
- проживання,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти,
- харчування,
- дегустації.
Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 100 грн./особа.
Що взяти з собою:
- зручне водонепроникне взуття (бажано гірські трекінгові черевики з високим шнуруванням та протектором типу "вібрам");
- куртка вітрозахисна з капюшоном, бажано водонепроникна, штани вітрозахисні, такі, що не утруднюють рух, светр теплий або куртка типу "полар", шапка тепла в’язана, головний убір, дощовик;
- запасний комплект одягу (можна буде залишити в автобусі);
- наплечник (р’юкзак);
- вода (1–1,5 літра на особу);
- їжу для перекусів під час сходження (канапки, шоколад, термос з гарячим чаєм чи кавою);
- необхідні ліки (індивідуальна аптечка), якими Ви користуєтесь, лейкопластир.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
- проживання,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти,
- харчування,
- дегустації.
Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 100 грн./особа.
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:
- термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний – 250 грн., діти зростом до 150 см – 125 грн., діти зростом до 110 см – безкоштовно;
- дегустація вин: 80 грн/особа, екскурсія без споживання вина – 40 грн/особа;
- еколого-пізнавальна стежка в Ужанському НПП: загальний – 50 грн/особа.
Харчування:
Сніданок 1-го дня – можна поснідати вдома або взяти канапки з собою, щоб перекусити під час стоянок.
Обід 1-го дня – в кафе міста Мукачево та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, суп "Левеш", торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість – 95 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – відбувається у міні-готелях с. Вишка після поселення. Вартість – 95 грн.
Сніданок у 2-й день – відбувається у міні-готелях, звичайний європейський. Вартість – 65 грн.
Перекус 2-го дня – відбувається самостійно на вершині, кожним приватно своїми продуктами.
Обід 2-го дня – відбувається на базі “Стужиця”. Вартість – 100 грн.
Солочин
Це невелике закарпатське село славиться своїми численними мінеральними джерелами, що насичують місцевий ґрунт. Найвідоміша мінеральна водою тут – “Поляна квасова”, яка визнана одною з найкращих мінеральних вод у Центральній Європі. Також тут видобуваються “Лужанська” №4 та №7. Їх Ви зможете продегустувати в одному з найкращих курортів Свалявщини – санаторій “Квітка полонини”. Також на території санаторію буде можливість прогулятися дендропарком та зробити фото на фоні фонтанів: “Квітковий Кінь”, “Квіточка полонини”, “Полі-Бачі” та ін.
Барвінок
Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.
Концово
Тут знаходиться винний підвал, де можна продегустувати та придбати додому чудові закарпатські вина. В дегустаційному винному залі “Шардоне” представлені виключно місцеві вина, які виробляє сімейна, крафтова виноробня, що носить назву “Вина Ковача” – за прізвищем головного винороба – Олександра Ковача.
Стужиця
Село на стику України, Словаччини та Польщі відоме на всю країну завдяки двом величезним дубам. Один з них “Дідо-дуб” має вік 1100-1200 років, неподалік знаходиться найстаріший дуб України, “Дуб Чемпіон” віком 1300 років, обхват стовбура 9,6 метра, висотою 30 метрів. Місцеві мешканці славляться міцним здоров’ям і довголіттям, завдяки потужній енергетиці дубів, чим вони поділяться і з вами.
Гора Кременець
Одна з найвищих вершин Буківських Верхів – 1216 м. Маршрут пролягає через буковий праліс. На вершині гори у Вас буде можливість стояти на місці трифінії (стику трьох кордонів) – України, Польщі й Словаччини. А ще по дорозі можна побачити: оленя, косулю, сліди “володаря Карпат” – бурого ведмедя, або і його самого та багато рослин, які занесені до Червоної книги України.
Технічна інформація по маршруту на г.Кременець:
1. Довжина маршруту туди і назад 16 км;
2. Підйом на гору триває орієнтовно 4,5 години, спуск приблизно 4 години;
3. Маршрут розрахований на групу фізично підготовлених людей;
4. Під час сходження і спуску категорично забороняється вживання алкоголю.
5. Маршрут знаходиться в прикордонній смузі, тому для сходження на г. Кременець необхідно подати список групи із паспортними даними не пізніше, ніж за 7 днів до старту.
Княгинський метеорит
Найбільший у Європі метеорит мав щастя впасти на територію України 9 червня 1866 році в Закарпатті, о 17.00 год. Цей метеорит з’явився вогняною кулею над містом Липтовський Мікулаш, пролетів в східному напрямку над містами Шаріш, Земплін, Пряшів (Словаччина) і подолавши відстань більше 200 км розірвався біля с. Княгиня на висоті 40 км. на тисячу шматків. Загалом впало до 1200 каменів. Найбільший уламок був знайдений в урочищі “Чорні млаки” (700-800 м. над рівнем моря) селянином Василем Крив’яником. Саме цей шматок сьогодні зберігається і є гордістю Віденського природничо – історичного музею.
Технічна інформація по маршруту до Княгинського метеориту:
1. Довжина маршруту туди і назад 10 км;
2. Підйом на гору триває орієнтовно 3 години, спуск приблизно 2,5 години;
3. Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей;
4. Під час сходження і спуску категорично забороняється вживання алкоголю.