Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа



















Лижний тур на Драгобрат + гуцульські забави
Відпочинок в Карпатах, Драгобрат, музеї Верховини, Яремче, Гуцульська забава і не лише!
На Вас чекають:
- знайомства з історією, звичаями, культурою одного з найцікавіших етносів світу – гуцулів;
- найкращі страви гуцульської кухні;
- катання на лижах, санках, сноуборда на одному з найпопулярніших гірськолижних курортів Європи;
- найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї;
- виставка-продаж виробів народних майстрів Гуцульщини: різьба по дереву, ткацтво, ліщиноплетіння, вишивка, музичні інструменти, писанки, сирні іграшки;
- і незабутня “Гуцульська забава” з музиками, танцями, співами та смачними гуцульськими наїдками.

1 день: виїзд зі Львова (08:00) — Підгір“я (відвідування парку “UNDERHILL”) – Коломия (обід, фотографування біля музею “Писанки”, відвідування музею “Гуцульщина”) — Верховина (смакування живого пива “Верховина”, поселення в гуцульські садиби).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) — Драгобрат (вільний день для катання на лижах на курорті Драгобрат — Верховина (повернення в садибу, Гуцульська забава).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) — Драгобрат (вільний день для катання на лижах на курорті Драгобрат) — Верховина (повернення 19:20, купання в чанах).
4 день: сніданок і виїзд (08:00) — Верховина (екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та екскурсія концерт в музеї народних інструментів Романа Кумлика) — Яремче (обід, Стежка “Довбуша”, огляд скель, огляд водоспаду, закупи сувенірами) — Львів (повернення до 22:00).
Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177 (800 м від Головного залізничного вокзалу).

“Парк історії Землі” відкриває свої двері, перед усіма бажаючими, пізнати епоху кайнозою, котра почалась 66 млн років тому та триває сьогодні. Розважальний та освітній парк простягнувся на 8 га. Музей розповість про історію створення та походження життя на Землі. Вас зустрічатимуть, величезні статуї сім’ї мамонтів, шаблезубий тигр Сід та не лише.
Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів.
Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. В місті Вас чекає один з найкращих музеїв України - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського. Це перший на теренах Західної України музей українського мистецтва, що зберігає цінні й рідкісні твори народного мистецтва гуцулів та покутян. Розміщений у центральній частині міста Коломиї, в будинку колишнього Народного дому, що був збудований на кошти української громадськості.
Кліматичний курорт, що розташований на схилах Свидовця, одного з найвищих карпатських хребтів на висоті 1300-1700м. За допомогою канатно-крісельної дороги можна піднятися на гору Стіг (1707м), з якої відкриваються одні з найгарніших панорам в Українських Карпатах.
Особливо зачаровує своєю красою льодовикове озеро Герашаська (Догяска), яке розташоване в чаші серед гірських вершин, на висоті 1577 метрів і є одним із наймальовничіших озер України.
Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”.
Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в музеях;
- харчування;
- участь в Гуцульській забаві;
- прокат лижнього спорядження.
- Знижка постійного клієнта
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 200 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Парк історії Землі Underhill: загальний, пенсіонери і студенти – 220 грн., діти (6-12 років) – 150 грн.;
Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського: загальний – 40 грн., студентський і пенсійний – 20 грн., учнівський – 15 грн.;
Трансфер Ясіня-Драгобрат-Герашаска на машинах ГАЗ-ЗІЛ: (в обидві сторони) - 270-300 грн.
Музей гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика, Верховина: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 50 грн.;
Музей “Тіні забутих предків”, Верховина: загальний, пенсійний і студентський - 50 грн, учнівський - 40 грн;

Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву.
Під час забави на Вас чекають:
- страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав;
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.

У садибах зеленого туризму у смт. Верховина , комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями на поверсі (1 СВ на 2-3 кімнати).

Відбуватиметься в кафе "Штольня" м. Коломия. Пропоноване меню: борщ український, картопляна запіканка з сирним соусом, грибами та курячим філе, салатик з бурячка, хліб, чай. Вартість 130 грн/особа.
Відбувається в гуцульських оселях. Меню: кулеша з грибами, курячий бульйон з домашньою локшиною, бринза, чай з карпатських трав. Вартість 140 грн/особа.
Відбувається в садибах, пропоноване меню: омлет, налисники з афенами (чорницями), канапки з сиром, чай/кава. Вартість 90 грн.
Відбувається самостійно на лижних курортах Буковелю чи Драгобрату - на смак і вибір туристів.
Меню: юшка з білих грибів, гуцульські голубці, солодкий почастунок, чай із запашних цілющих карпатських трав.
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова Тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: коломийка, гуцулка, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 250 грн./особа.
Вартість участі в забаві без вечері – 120 грн./особа.
Відбувається в гуцульських садибах. Пропоноване меню: сирнички зі сметаною та варенням, бутерброди, варені яйця, чай, хліб. Вартість 90 грн.
Відбувається самостійно на лижних курортах Буковелю чи Драгобрату - на смак і вибір туристів.
Відбувається в музейному комплексі “Полонинська ватра” під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: грибна юшка, печеня (картопля тушкована з м'ясом), квашенина, м'ясна нарізка, хліб, узвар. Вартість 140 грн./особа.
Відбувається у садибах. Звичайний європейський. Вартість 80 грн/особа.
Відбуватиметься в ресторані "Зґарда" с. Верхній Ясенів". Пропоноване меню: салат овочевий, борщик червоний, деруни зі сметаною, хліб, чай з запашних карпатських трав. Вартість 150 грн.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

