Перейти на Головну сторінку
На зв’язку: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
Viber: +38-(063)-670-55-87

vidviday.com.ua@gmail.com

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)

Оренда автобуса

Автобус на замовлення — це не просто спосіб зробити подорож комфортабельною, а й побачити ще більше мальовничих місць України. Пропонуємо Вам оренда автобусів Львів. В нашому автопарку нові та сучасні авто, з ними нерегулярні пасажирські перевезення та туристичні перевезення будуть швидкими та комфортними.

Доступна оренда транспорту:

- мінівени — 7-8 місць
- мікроавтобуси — 18-20 місць
- малі автобуси — 26-30 місць
- середні автобуси — 33-36-38 місць
- великі автобуси — 49-51-55-60 місць

З туроператором «Відвідай» пасажирські перевезення Львів та оренда автобуса Львів ціна нижча по місту. Аби замовити автобус Львів, пишіть на  vidviday.transport@gmail.com або телефонуйте 

Вероніка: (093)-511-56-22 (+ Viber / WhatsApp), (067)-212-95-37

Автобуси, які обслуговують тури «Відвідай»

З туроператором «Відвідай» - кращим туроператором 2020 року по версії Ukraine Tourism Awards, кожна подорож проходить з комфортом. Ми попіклувались, щоб пасажирам було зручно подолати навіть довгу дорогу. Для нас важливо не лише перевезення туристів до місця призначення, а й їхня безпека. Тому, ми відповідально ставимося до вибору транспортних засобів та до підбору перевізників. Наші тури обслуговують сучасні автобуси євро-класу, які ми надаємо в оренду. Зокрема, автобус на замовлення Львів представлена такими марками, як Setra, Neoplan, Mersedes, Isuzu, Man, Volvo, VanHool та ін.

Більше фотографій автобусів: instagram.com/vidviday_trans

Якщо ж Ви перевізник, то Ви можете запропонувати нам свої послуги написавши листа на e-mail vidviday.transport@gmail.com або зателефонувавши за номером (093)-511-56-22.

Можливості замовлення та оренда транспорту

Якщо Ви шукаєте міжнародні пасажирські перевезення або трансфер не для перевезення туристів, а пасажирські перевезення по Україні для інших цілей, не проблема! З нами доступне, доприкладу, замовлення автобуса на весілля. Гостей довеземо швидко, з комфортом, і ще ввімкнемо веселу музику за потреби. Хочете відправити дітей на екскурсію та шукаєте автобус для екскурсії? Оренда шкільного автобуса від «Відвідай» Вам допоможе. Шукаєте трансфер в Карпати або трансфер на Буковель? Маєте власний маршрут і хочете знати оренда автобуса ціна? З нами, без перебільшень, можливо все. Навіть організація перевезення пасажирів для великої компанії нас не налякає.

Замовити автобус у Львові — це одна справа. А ось організувати трансфер з досвідченим водієм, який буде орієнтуватися на місцевості, зможе здійснити пасажирські перевезення і порадити оптимальний маршрут — задача куди складніша. У нас є послуга оренда автобуса з водієм.

Життєві ситуації бувають різними. Одні плануємо заздалегідь, а інші стаються спонтанно. І знайти автобус для перевезення пасажирів Львів терміново здається нездійсненою місією. Та якими б не були обставини (перевезення по Львову, в межах області, перевезення по Україні чи пасажирські перевезення за кордон) оренда автобусу з водієм – справа важлива і відповідальна. У нас Ви можете замовити автобус у Львові потрібної пасажиромісткості (оренда мікроавтобуса, середнього або великого автобуса) і бути впевненими, що пасажири будуть задоволеними. Досвідчені водії виконають це завдання досконало.


Оренда автобуса у Львові із благодійною метою

Для нас важливо, щоб Україну побачили і пізнали не лише туристи, які з нами подорожують, але і студенти туристичних спеціальностей, а також і ті, хто не може цього собі дозволити фінансово, тому Туроператор “Відвідай” пропонує безкоштовну оренду автобуса Neoplan (53 місця).

Цільова аудиторія: сиротинці, школи-інтернати, організовані групи студентів, які навчаються на туризмі, громадські організації та благодійні фонди, які опікуються малозабезпеченими людьми та людьми з інвалідністю.

Умови надання автобуса: групи не менше як 45 осіб, будні дні (Вт-Ср-Чт), 1 раз в місяць, тривалість 1 день.

Просимо надсилати Ваші запити на vidviday.transport@gmail.com

Для оренди транспорту Львів та замовлення послуги трансферу звертайтеся до менеджера: vidviday.transport@gmail.com

Вероніка: (093)-511-56-22 (+ Viber / WhatsApp), (067)-212-95-37

При виборі автобуса, скористайтеся нашими практичними і перевіреними на собі порадами, які зібрані на нашому блозі у статті "Оренда автобуса: 10 порад від туроператора “Відвідай”