Перейти на Головну сторінку
+38-(032)-255-36-55
+38-(067)-50-88-667
Viber: +38-(063)-670-55-87

vidviday.com.ua@gmail.com

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)

Оренда автобуса Львів

Пасажирські автобусні перевезення, а також оренда автобусів Львів, набувають все більшої популярності. Вам потрібно замовити автобус? Ми раді запропонувати Вам оренда транспорту з нашого автопарку. На сьогодні це:

- мінівени — 7-8 місць
- мікроавтобуси — 18-20 місць
- малі автобуси — 26-30 місць
- середні автобуси — 33-36-38 місць
- великі автобуси — 49-51-55-60 місць

Цікавить автобус на замовлення Львів? Вам Важливо знати яка оренда автобуса ціна? Звертайтеся до менеджера: vidviday.transport@gmail.com

Вероніка (093)-511-56-22 (+Viber), (067)-212-95-37

Автобуси, що обслуговують тури «Відвідай»

Щоб Вам було комфортно подорожувати з туроператором «Відвідай», ми якомога ретельніше продумуємо усі деталі наших турів і надзвичайно відповідально ставимося як до вибору транспортних засобів, так і підбору перевізників і водіїв. Наші тури обслуговують комфортні автобуси євро-класу, які ми можемо дати в оренду Вам для перевезення пасажирів і трансфера. Зокрема оренда транспорту Львів представлена такими марками як Setra, Neoplan, Mersedes, Isuzu, Man, Volvo, VanHool.

вигідна оренда автобусів у Львові

Якщо ж Ви перевізник, то Ви можете запропонувати нам свої послуги написавши листа на e-mail vidviday.transport@gmail.com або зателефонувавши за номером (093)-511-56-22.

Можливості замовлення та оренда транспорту

Приватна поїздка з друзями? Шукаєте автобус для екскурсії? Маєте запланований корпоративний відпочинок з колегами і потрібна оренда автобусу? Подорож по Україні за власним маршрутом? Замовлення автобуса на весілля? Вам однозначно потрібний комфортний автобус з досвідченим водієм, який буде орієнтуватися на місцевості і зможе порадити оптимальний та найбільш економний маршрут перевезення пасажирів Львів і, звичайно, забезпечить оперативну доставку.

Життєві ситуації бувають різними. Одні ми плануємо заздалегідь і шукаємо транспорт для туристичних поїздок, автобус на весілля Львів, оренда шкільного автобуса, бізнес-потреб (проведення ділових зустрічей і конференцій, які передбачають трансфер учасників), для святкування Дня народження або ювілею, трансферу для працівників. Інші ж стаються спонтанно і тоді ми шукаємо автобус для перевезення пасажирів терміново. Та якими б не були обставини (перевезення по Львову, в межах області, перевезення по Україні чи закордон) оренда автобусаз водієм – справа важлива і відповідальна і ми радо Вам з цим допоможемо. У нас Ви можете замовити автобус у Львові потрібної місткості (в т.ч оренда мікроавтобуса) і бути впевненими, що пасажири будуть задоволеними. Досвідчені водії виконають це завдання досконало.

Оренда автобуса у Львові із благодійною метою

Для нас важливо, щоб Україну побачили і пізнали не лише туристи, які з нами подорожують, але і студенти туристичних спеціальностей, а також і ті, хто не може цього собі дозволити фінансово, тому Туроператор “Відвідай” пропонує безкоштовну оренду автобуса Neoplan (53 місця).

Цільова аудиторія: сиротинці, школи-інтернати, організовані групи студентів, які навчаються на туризмі, громадські організації та благодійні фонди, які опікуються малозабезпеченими людьми та людьми з інвалідністю.

Умови надання автобуса: групи не менше як 45 осіб, будні дні (Вт-Ср-Чт), 1 раз в місяць, тривалість 1 день.

Просимо надсилати Ваші запити на vidviday.transport@gmail.com

Для замовлення транспорту і щоб замовити автобус Львів чи просто знати оренда автобуса Львів ціна звертайтеся до менеджера: vidviday.transport@gmail.com

Вероніка: (093)-511-56-22 (+Viber), (067)-212-95-37 

При виборі автобуса, скористайтеся нашими практичними і перевіреними на собі порадами, які зібрані на нашому блозі у статті  ."Оренда автобуса: 10 порад від туроператора “Відвідай”