Перейти на Головну сторінку
+38-(032)-255-36-55
+38-(067)-50-88-667

vidviday.com.ua@gmail.com

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)

Оренда автобуса у Львові

Пасажирські автобусні перевезення набувають все більшої популярності. Ми раді запропонувати вам оренду автобусів з нашого автопарку. На сьогодні це:
- мінівени — 7-8 місць
- мікроавтобуси — 18-20 місць
- малі автобуси — 26-30 місць
- середні автобуси — 33-36-38 місць
- великі автобуси — 49-51-55 місць

вигідна оренда автобусів у Львові

Для замовлення і оренди автобусу у Львові звертайтеся до менеджера Вероніки: vidviday.transport@gmail.com, +38-(093)-511-56-22 (+Viber), +38-(067)-212-95-37.

Автобуси, що обслуговують тури «Відвідай»

Щоб вам було цікаво і комфортно подорожувати з туроператором «Відвідай», ми якомога ретельніше продумуємо усі деталі наших турів. Важливими є не лише туристичні об’єкти, а й транспорт, який ми використовуємо для здійснення автобусних турів. Для наших туристів – тільки найкраще.

Наші тури обслуговують комфортні автобуси євро-класу. Тож кожна мандрівка буде і цікавою, і комфортною.

Під час автобусної мандрівки протягом довгого часу доводиться перебувати у транспорті. Тому ми надзвичайно відповідально ставимося як до вибору транспортних засобів, так і до вибору перевізників і водіїв.

Якщо ви хочете запропонувати нам свої послуги перевізника, звертайтеся до спеціаліста по співпраці з перевізниками Вероніки: vidviday.transport@gmail.com, +38-(093)-511-56-22 (+Viber), +38-(067)-212-95-37.

ціни на оренду автобуса у місті Львів

Можливості оренди нашого автотранспорту

Життєві ситуації бувають різними. Одні ми плануємо заздалегідь і шукаємо транспорт для туристичних поїздок, для гостей на весілля чи забезпечення трансферу для працівників, інші ж стаються спонтанно і тоді ми шукаємо автобус для перевезення терміново. Та якими б не були обставини, оренда транспорту – справа важлива і відповідальна і ми радо вам з цим допоможемо.

Оренда автобусів у Львові можлива для будь-якого напряму: як для туристичних перевезень по місту та Україні, так і для мандрівок за кордон.

Перебуваючи протягом довгого часу в автобусі, пасажир має почувати себе в транспорті комфортно, розслабитися тут і відпочити, щоб повною мірою отримати задоволення від автобусного туру.

Тому перевезення по Львову, в межах області чи перевезення по Україні однаково вимагають якнайкращого транспортного засобу.

Варто зазначити, що багатомісний транспорт знаходить застосування в різноманітних нішах, не лише для здійснення організованих туристичних поїздок.

Потреби, бажання, мрії бувають різними. Ми ж спробуємо допомогти реалізувати будь-яку з них.

оренда пасажирських автобусів Львів

Особисті чи сімейні замовлення автобуса

Навіть якщо ви маєте власний транспорт, наприклад, автомобіль, мотоцикл чи міні-бус, або ж пересуваєтеся містом громадським, бувають події, на які вам потрібно замовити автобус. Наприклад, на весілля чи для святкування Дня народження або ювілею, або ж на похорон. Пасажирів багато і усіх їх потрібно доставити одночасно. Куди бігти? Кому телефонувати? Щоб орендувати автобус у Львові, обирайте перевірені пропозиції.

Найм автобуса для бізнес-потреб

Активна івент-індустрія, проведення ділових зустрічей і конференцій передбачають трансфер учасників. Досвідчені водії з відповідними дозволами на перевезення виконають це завдання досконало.

Організація корпоративного перевезення працівників неможлива без надійного перевізника. У нас ви можете замовити автобус потрібної місткості і бути впевненими, що пасажири будуть задоволеними.

Оренда автобуса із благодійною метою

Для нас важливо, щоб Україну побачили і пізнали не лише туристи, які з нами подорожують, але і студенти туристичних спеціальностей, а також і ті, хто не може цього собі дозволити фінансово, тому Туроператор “Відвідай” пропонує безкоштовну оренду автобуса Neoplan (53 місця).

Цільова аудиторія: сиротинці, школи-інтернати, організовані групи студентів, які навчаються на туризмі, громадські організації та благодійні фонди, які опікуються малозабезпеченими людьми та людьми з інвалідністю.

Умови надання автобуса: групи не менше як 45 осіб, будні дні (Вт-Ср-Чт), 1 раз в місяць, тривалість 1 день.

Просимо надсилати запити на vidviday.transport@gmail.com

Оренда автобуса Львів

Приватна поїздка з багатьма друзями? Корпоративний відпочинок з колегами? Подорож по Україні за власним маршрутом? Вам однозначно потрібний комфортний автобус з досвідченим водієм, який не лише буде орієнтуватися на місцевості, а й зможе порадити оптимальний та найбільш економний маршрут перевезення і, звичайно, забезпечить оперативну доставку пасажирів.

Якісний транспортний супровід доступний для будь-яких потреб. Наші автобуси і водії стануть надійними партнерами у ваших поїздках. Для замовлення транспорту звертайтеся до менеджера Вероніки: vidviday.transport@gmail.com, +38-(093)-511-56-22 (+Viber), +38-(067)-212-95-37.

Наші тури обслуговують комфортні автобуси євро-класу


При виборі автобуса, скористайтеся нашими практичними і перевіреними на собі порадами, які зібрані на нашому блозі у статті "Оренда автобуса: 10 порад від туроператора “Відвідай” .

Вероніка Патек, співпраця із перевізниками, vidviday.transport@gmail.com, +38-(093)-511-56-22 + Viber, +38-(067)-212-95-37