План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) — Галич (центр реабілітації диких тварин Галицького НПП) — Коломия (екскурсія в музей Гуцульщина, вільний час для огляду Музею писанки та обід) — Верховина (дегустація живого пива “Верховина”, поселення в гуцульські садиби).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) — Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, катання на тюбах, атракціон родельбан, відвідування Гуцул-Ленду, обід, купання в чанах, вільний час) — Верховина (повернення 20:20, Гуцульська забава).
3 день: сніданок і виїзд (09:00) — Верховина (огляд музею “Гуцульської магії”, дегустація сиру, майстер-клас з виготовлення сирних коників, відвідування музею “Штопора” та дегустація вина, обід, за Вашим бажанням катання верхи на конях та ловля форелі, вечеря в садибах).
4 день: сніданок і виїзд (08:00) — Верховина (екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”, екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика та відвідування музею “Хата-стая” і купівля бринзи) — Криворівня (огляд церкви) — Верхній Ясенів (обід) — Яремче (огляд водоспаду, закупи сувенірами) — Львів (повернення о 22:30).
Місце виїзду / повернення автобуса: Головний залізничний вокзал, платна стоянка для автомобільного транспорту (м. Львів, пл. Двірцева, 1).
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
- проживання (три ночі),
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в музеях,
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в музеях,
- харчування,
- участь в Гуцульській забаві.
Проживання:
в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами.
- найкращі страви гуцульської кухні;
- катання на лижах, санках, сноуборда на одному з найпопулярніших гірськолижних курортів Європи:
- найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї;
- виставка-продаж виробів народних майстрів Гуцульщини: різьба по дереву, ткацтво, ліщиноплетіння, вишивка, музичні інструменти, писанки, сирні іграшки;
- і незабутня “Гуцульська забава” з музиками, танцями, співами та смачними гуцульськими наїдками.
ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву.
Під час забави на Вас чекають:
- страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 210 грн./особа.
Вартість участі в забаві без вечері – 110 грн./особа.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 30 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
- проживання (три ночі),
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в музеях,
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в музеях,
- харчування,
- участь в Гуцульській забаві.
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:
- центр реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку: загальний,
пенсійний і студентський - 50 грн., діти - 20 грн.;
- Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського: загальний – 50 грн., студентський і пенсійний – 20 грн., учнівський – 15 грн.;
- музей писанки: загальний – 50 грн., студентський, учнівський і пенсійний – 15 грн.,
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний, студентський, пенсійний - 150 грн/ос., пенсіонери і діти до 12 років – 100 грн/ос.;
- спуск на атракціоні родельбан: загальний, студентський, пенсійний - 500 грн/ос. або 800 грн/ 2ос.
- вхід на територію парку Гуцулленд: загальний, студентський — 250 грн/ос., пенсійний та школярі — 200 грн/ос.,
- купання в чанах: від 800 грн/год для 4-5 осіб.
- катання на тюбах: 1 спуск 75 грн.
- музей гуцульської магії: загальний, студентський, пенсійний – 35 грн.
- дегустація сиру: загальний, студентський, пенсійний — 65 грн.
- катання верхи на конях — 250 грн/година.
- відвідування музею “Штопора” та дегустація вина: загальний, студентський, пенсійний — 50 грн.
- музей “Тіні забутих предків”: загальний – 30 грн., пенсіонери і студенти – 12 грн., діти – 25 грн.;
- музей “Хата-стая”: загальний – 30 грн., пенсіонери і студенти – 12 грн., діти – 25 грн.;
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 35 грн.
Проживання
проживання відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами.
Харчування
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – відбудеться в кафе “Штольня” у Коломиї. Меню: борщ український, картопляна запіканка з сирним соусом, грибами та курячим філе, салатик з бурячка, хліб, чай. Вартість 120 грн.
Вечеря у 1-й день – відбудеться в гуцульських оселях. Меню: кулеша з грибами, курячий бульйон з домашньою локшиною, бринза, чай з карпатських трав. Вартість 100 грн/особа.
Сніданок у 2-й день – відбудеться в гуцульських оселях. Меню: омлет, налисники, канапки з сиром, чай/кава. Вартість 80 грн/особа.
Обід у 2-й день – відбудеться в кафе у Верховині. Ціна 110 грн.
Вечеря у 2-й день – може відбувається у Верховині у кафе “У Галини” вигляді свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!” Меню: юшка з білих грибів, гуцульські голубці, солодкий почастунок, чай із запашних цілющих карпатських трав.
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова Тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: коломийка, гуцулка, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 220 грн./особа.
Вартість участі в забаві без вечері – 110 грн./особа.
Примітка: Гуцульська забава буде відбуватися при кількості 20 осіб.
Сніданок 3-й день – відбудеться в гуцульських оселях. Меню: налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, яйця, чай/кава, хліб. Вартість 80 грн/особа.
Обід у 3-й день – відбудеться в кафе, ресторанах курорту Буковель на власний вибір туристів.
Вечеря у 3-й день –відбудеться в гуцульських оселях. Меню: квашениний огірочок, картопля з м’ясом (жарке), гуцульський борщ, хліб, чай. Вартість 100 грн/особа.
Сніданок у 4-й день — відбувається у садибах. Звичайний європейський. Вартість 80 грн/особа.
Обід у 4-й день – відбувається в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля), бульйон курячий, деруни з сметаною, хліб, чай з трав. Вартість 120 грн./особа.
Галицький НПП
Цей заповідник - унікальне місце на карті України, з цікавими ландшафтами та найбільшим в Україні видовим різноманіттям рослин, тварин, птахів. Про це можна дізнатися в чудовому музеї “Природа Землі Галицької”, а улюбленим місцем відвідувачів є Центр реабілітації хворих та знайдених тварин. Тут доглядають за понад 50 видами представників фауни - там перебувають ведмеді, дикі барани, лисиці, єнотовидна собака, вовки, сови, орли, чаплі, качки, олені, а найбільша гордість Центру - трійко бізонів, найбільших ссавців, які проживають на території Європи.
Особливою популярністю в туристів користується інтерактивна програма-квест “В гостях у казки”, під час якого можна пройтися звіриною стежиною по лісі, на якій відтворено сліди 14 видів лісових звірів та відвідати хатину Баби-Яги.
Коломия
Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів. В місті також Вас чекають: один з найкращих музеїв України - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Благовіщення (1587р.) та ратуша (1877р.), яка знаходиться не в центрі пл. Ринок, а на розі вулиць.
Верховина
Колишнє Жаб’є, на річці Чорний Черемош, центр одного з найцікавіших районів України, гостинно запрошує на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика, а також - хату-музей кінофільму “Тіні забутих предків” (із фотографуванням в гуцульському одязі) та музей “Хата-стая” (із купівлею бринзи). Тут також можна відвідати музей Штопора, скиштувати чаї в Дідовій аптеці, навчитися ліпити автентичні гуцульські сирні коники, половити форель та просто гарно провести час. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”.А пивоманам особливо смакуватиме живе пиво “Верховина”, що зварене із якісного баварського солоду та хмелю на кришталевій карпатській воді.
Буковель
Гірськолижлий курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта, тут можна знайти розвагу на будь-який смак. Запрошуємо Вас відпочити на Буковелі, адже тут Ви знайдете заняття на будь-який смак:
- Комплекс "VODA club" розташований на березі озера Молодості на гірськолижному курорті Буковель. Включає в себе SPA-зону, всесезонний басейн під відкритим небом, бар на даху і два ресторани. Влітку відпочиваючі можуть розміститися на шезлонгах на березі озера, біля великого басейну або в релакс-зоні, а також розважитися на гірках надувного аквапарку у вигляді лабіринту. У вечірній і нічний час тут регулярно проводяться дискотеки, шоу-програми та виступи артистів.
- купання в чанах, катання верхи на конях, підйом канатною дорогу на вершину гори Буковель, неймовірні карпатські пейзажі, атракціони на будь який смак, неймовірні фото чекають на Вас.
Криворівня
Легендарне село, “Українські Афіни”, зберегло для нас класичну гуцульську церкву Пресвятої Богородиці (1719р.) та хату-музей “Гуцульська ґражда”. Мальовнича Криворівня сподобалася І.Франку, М.Грушевському, Г.Хоткевичу, М.Коцюбинському, І.Трушу і десяткам інших видатних діячів і очевидно сподобається і Вам.
Яремче
Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей заворожують щороку каскадний водоспад Яремчанський Гук та дерев’яний ресторан “Гуцульщина”.