Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа


















Вершини Карпат, гірський замок, мініатюри та звірі, стежка і скелі Довбуша та центр Європи.
На Вас чекають:
- знайомства з історією, звичаями, культурою найцікавіших людей у світі – гуцулів;
- найкращі страви гуцульської кухні;
- видатні історичні пам’ятки краю: пнівський замок, гуцульські храми, музей нафтопромислів і карпатських мініатюр;
- видатні природні пам’ятки краю: панорама Говерли і Петроса, стежка і скелі Довбуша, вольєрне господарство, річки Прут і Тиса, мальовничі карпатські пейзажі;
- виставка-продаж виробів народних майстрів Гуцульщини: різьба по дереву, ткацтво, вишивка, музичні інструменти, писанки, сирні іграшки;
- незабутня “Гуцульська забава” з музиками, танцями, співами та смачними гуцульськими наїдками;
- і найкращий гуцульський фестиваль “Гуцульська бринзя”, на який з’їжджаються горяни з цілого Рахівського району!

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Пнів (замок, музей нафтопромислів Галичини та обід) – Дора (монастир) – Яремче (огляд музею карпатських мініатюр, вольєрне господарство та пішохідний перехід до скель по стежці Довбуша) – Поляниця (поселення в готель о 19:30, Гуцульська забава).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ділове (огляд центру Європи) – Рахів (5-ти годинне перебування на фестивалі бринзи та обід) – Львів (повернення о 23:00).
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)
Івано-Франківськ, вул. Галицька, 203. Зупинка "Радіоринок".

У підніжжі гори Старогори знаходяться мальовничі руїни єдиного на Прикарпатті замку Куропатвів (XVI ст.), від якого збереглися оборонні вежі, півтораметрові стіни, залишки палацу. Всі хто цікавляться двохсотлітньою історією нафтовидобувної промисловості Прикарпаття, можуть дізнатися про це в Музеї нафтопромислів Галичини, де показане нафтове й газове обладнання у натуральну величину.
У цьому передмісті Яремче, серед карпатських гір дуже вдало вписався чудовий ансамбль студитського монастиря, окрасою якого є відновлена перлина сакральної дерев’яної архітектури – багатоярусна церква святого Іллі (2015р.) із дзвіницею.
Всіх шанувальників живої природи запрошують у вольєрне господарство Карпатського Національного природного парку, де в умовах максимально наближених до природніх на вас чекають олень благородний, дикий кабан, лисиця, дикі качки, білі лебеді, сова, павичі та фазани.
Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Флішеві виходи на р. Прут біля Яремче утворюють гігантський силует слона, до якого можна підійти ближче і зробити незабутнє фото на згадку. Також тут знаходиться знаменита "Стежка Довбуша" - нетривалий маршрут гірськими лісистими схилами, ідеальний для прогулянки на декілька годин. На "Стежці Довбуша" чимало мальовничих місць: тут і ялицеві та букові ліси, і порослі мохами камені, і самі скелі-пісковики, серед яких зустрічається багато печер і лазів. За легендами, саме в одній з таких печер герой народних переказів Олекса Довбуш сховав скриню зі своїми незліченними скарбами.
Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”. Географічний центр Європи розташований біля гуцульського ресторану “колиба-музей”, стіни якого вкриті великою кількістю старовинних предметів.
Нарешті ми потрапили до офіційно визнаного найвищого міста в Україні, середня висота якого 820 метрів над рівнем моря, а перепад висот між вулицями - до 600 метрів. Але не переймайтеся, бо ноги самі віднесуть Вас на довгоочікуване прекрасне свято “Гуцульська бринзя”. Під час нього Ви зможете ознайомитися з усім розмаїттям традицій, побуту та культури Гуцульщини, а також скуштувати безліч смачних страв, серед яких обов’язково - з бринзою. За народним повір’ям вважається, щоб стати гуцулом треба скуштувати хоча б сім видів бринзи з різних сіл Рахівщини.

- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
- проживання;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування;
- участь в Гуцульській забаві.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Музей нафтопромислів Галичини: загальний, пенсійний, студентський, дитячий - 5 грн.
Парк-музей "Карпати в мініатюрі", Яремче: загальний, пенсіонери і студенти - 30 грн., учні – 20 грн.;
Яремче. Вольєрне господарство: загальний, пенсіонери і студенти - 20 грн., учні – 10 грн.;
Еколого-пізнавальний маршрут “Стежка Довбуша”: загальний, студентський, пенсійний - 50 грн., учнівський – 35 грн.
Гуцульська забава: Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 250 грн./особа.Вартість участі в забаві без вечері – 120 грн./особа.

ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
- страви гуцульської кухні;
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
Технічна інформація про еколого-пізнавальний маршрут “Стежка Довбуша”:
- Довжина маршруту до скель Довбуша і назад 4 км, перепад висот 230 метрів;
- Підйом до скель Довбуша триває орієнтовно 1 годину, спуск приблизно 45 хвилин;
- Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей;
- Участь не вимагає попередньої підготовки чи досвіду;
- Для пішохідного переходу просимо взяти зручне взуття;
- Пішохідний маршрут є не обов’язковим, ті хто не бажає брати в ньому участь можуть більше часу провести в м. Яремче.

Комфортні 2-, 3-, 4-місні номери зі зручностями у номері.

Відбувається в ресторані "Турист" м. Яремче і складається з страв: суп з фрикадельками, картопля по-селянськи із м'яском по-французьки, салатик "Овочевий", хліб, узвар. Вартість 130 грн.
Відбувається в готелі під час свята “Гуцульська забава!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, голубці зі сметаною, солодкий почастунок, хліб, узвар. Вартість 140 грн.
Відбувається в готелі, пропоноване меню: яєчня, домашній круасан (2 штуки), сир, масло, хліб, чай. Вартість 80 грн.
Відбувається приватно кожним на фестивалі “Гуцульська бринзя” у Рахові.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

