План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні та дегустація вин) – Берегівський р-н. (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 21:30).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н. (повернення в садиби, Свята Вечеря, колядування).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Хустський р-н. (дегустація сиру) – Іза (купляння виробів із лози та огляд оленячої ферми) – Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) – Келечин (дегустація води) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 23:00).
Проживання:
Затишні садиби зеленого туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на коридорі (з розрахунком на 2-3 кімнати). Фото типових садиб можна побачити тут https://vidviday.ua/photo_album.php/photo_album_id/14
Добрый день! Мы выражаем свое восхищение от поездки в тур "Закарпатское Рождество" на 3 дня. Понравилось абсолютно все: организация тура, программа, комфортабельный автобус, профессионализм водителя, компетентность нашего гида - Лесику (ему отдельный respect!), который очень интересно и доступно, а, главное, - увлекательно преподносил информацию и был очень внимателен к каждому туристу, красота Карпат, гостеприимное и радушное отношение людей. Отдельная благодарность за теплый, душевный прием хозяевам дома, в котором мы проживали 2 дня - пану-Миколе и пани-Марте! Природа, прекрасная и солнечная погода, интересные места и достопримечательности, наша большая компания - все способствовало прекрасному отдыху! Мы с супругом остались очень довольны поездкой и надеемся, что еще не раз вернемся в эти прекрасные места! Дякуємо вам!
ВідповідьДоброго дня, п Лейла і п. Заур! Щиро дякуємо за Ваш відгук!
Ми дуже раді, що Вам все настільки сподобалось! Будемо раді подорожувати з Вами знову!)
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом,
- проживання (дві ночі),
- Свята вечеря (12 страв, вертеп),
- вечеря в 1-й і 2-й день,
- сніданок на 2-й і 3-й день,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в музеях,
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичних об’єктах,
- обіди.
Знижки для дітей:
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, з окремим місцем в автобусі, без окремого місця при проживанні, знижка від загальної вартості туру - 650 грн;
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі, з окремим місцем при проживанні, знижка від загальної вартості туру - 850 грн;
- Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 300 грн.
Вартість вхідних квитків:
- палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 20 грн., школярі - 15 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: загальний, студенти – 200 грн, пенсіонери за віком – 150 грн, діти від 120 до 150 см – 100 грн, діти до 120 см – безкоштовно, оренда шафки – 20 грн.
- дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
- відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” – 5 грн.;
- Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) - 50 грн., студенти - 40 грн., учні - 20 грн.;
- термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний – 250 грн., діти зростом до 150 см. – 125 грн., діти зростом до 110 см. – безкоштовно;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний та студенти – 65 грн., учні – 35 грн.;
- оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський - 30 грн., школярі – 20 грн.;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Маковиця (в обидві сторони): загальний – 100 грн., діти до 12 років – 80 грн.;
- водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., учні – 5 грн.
Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – відбувається у ресторанах міста Мукачево та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше “Підбивані лопатки” (зупа із шпарагівки підбита сметаною), на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 95 грн.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, торгоня із сперкельтом, солодощі, вино/палинка, компот.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай.
Обід в 2-й день – відбувається в ресторані міста Ужгород, вартість – 110 грн.
Вечеря у 2-й день – відбувається в садибах і складається із традиційних 12 пісних страв: кутя, пісні голубці з кукурудзяною крупою та грибами, суп "капосташ посуй" (квасоля, кисла капуста), риба смажена, товчена картопля з часником і олією, огірки, квашена капуста, салат з моркви, узвар, …
Різдвяний сніданок у 3-й день – відбувається у садибах та складається з традиційних закарпатських страв: домашні відбивні курячі, котлети закарпатські, різдвяний салат, вино, хліб, чай/кава.
Обід в 3-й день – відбувається у Міжгір’ї в ресторані “Колиба” і складається зі страв місцевої кухні: салат овочевий, юшка з білих грибів, картопляне п’юре та м’ясо по-полонинськи, хліб, чай з трав. Вартість 110 грн.
Санаторій Карпати
Серед карпатських живописних гір розташувалася одна із найгарніших і найромантичніших споруд України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.
Мукачево
Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні.
Берегове
Колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.
Ужгород
Вічно прикордонне місто на річці Уж зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляємося історичною вулицею міста - Корзо, оглянемо один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), обов’язково побачимо найвідоміший храм міста Хрестовоздвиженський собор (1841р.) та завітаємо в культову корчму “Деца у нотаря”.
Барвінок
Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають чотири сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів в приміщенні та на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.
Нижнє Селище
Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.
Іза
Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва. Також слід оглянути оленячу ферму, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто плямистих оленів.
Міжгір’я
Мальовниче карпатське містечко, неподалік від якого знаходиться гора Маковиця (750м.), піднятися на неї можна на канатно-крісельному підйомнику. З вершини гори відкриваються чудові панорами карпатських хребтів Боржава та Ґорґан, а також меандри ріки Ріки.
Келечин
Батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина славиться також своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води “Келечин”, яка відноситься до нарзанів із високим вмістом заліза.
Пилипець
Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.