Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа




















Новий Рік в Карпатах від Маняви до Драгобрату
Зимовий Манявський водоспад та монастир, Драгобрат, Верховина та Делятин, найгарніші панорами Карпат.
На Вас чекають:
- неймовірна “Гуцульська Новорічна Забава”;
- знайомства з історією, звичаями, культурою одних з найцікавіших людей світу – гуцулів;
- найкращі страви гуцульської кухні;
- найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї;
- ну і, звичайно. сніжки та інші види зимової ейфорії.
В ціну ВХОДИТЬ: Новорічна забава, проїзд, проживання, екскурсії, страхування, вечері, сніданки.

1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Івано-Франкіськ (11:30) – Манява (обід, екскурсія монастирем та огляд водоспаду) – Делятин (огляд краєзнавчого музею) – Ільці-Верховина (поселення в гуцулів о 21:00, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ясіня (автомобільний підйом на Драгобрат, підйом на вершину Стіг канатно-крісельною дорогою, обід, вільний час, огляд церкви) – Верхній Ясенів (Новорічна Гуцульська Забава).
3 день: пізній сніданок і виїзд (12:00) – Верховина (музеї вишиванки та прикладного мистецтва "Винограй" з дегустацією вина) – Яворів (екскурсія і дегустація на Гуцульській Еко-сироварні) – Косів (обід) – Івано-Франкіськ (20:00) – Львів (повернення до 23:00)
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)
Івано-Франківськ, вул. Галицька, 203. Зупинка "Радіоринок".

Тут на березі річки Манявки розташований один із найбільших духовних центрів Західної України - “Український Афон”. Історико-архітектурний заповідник “Скит Манявський”, був заснований як монастир-скит у мальовничому куточку Карпат вихідцем з Афону Йовом Княгинецьким (1606р.). У часи найбільшого розквіту скитові підпорядковувалося 556 монастирів Східної Європи. Зараз тут Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир УПЦ КП.
Неподалік від скита знаходиться “Манявський водоспад”, який є одним із найгарніших і найвищих в українських Карпатах. Він прорізає тверді ґорґанські породи, а вода падає з висоти біля 20 метрів.
Відоме в минулому містечко солеварів запрошує у краєзнавчий музей, який знаходиться в найошатнішій віллі Делятина: тут зібрана чудова експозицієя гуцульських старожитностей, особливо вишивки та різьби по дереву. У музеї ми дізнаємося про співця гуцульського села Марка Черемшину, бо саме тут він працював у адвокатській конторі. Але особливо вражає кімната-музей надзвичайно талановитого художника Йосипа Васьківа, картини якого відзначаються високою технікою та культурою виконання, а самого його за світогляд та життєвий шлях місцеві гуцули називали “Ганді”.
“Гуцульська столиця”, селище розташоване між карпатськими хребтами Чорногора і Свидовець на берегах норовливої Чорної Тиси. Відомим на весь світ Ясіня стало завдяки шедевру гуцульської дерев’яної архітектури церкві Вознесіння Господнього (1824р.), т.з. “Струківська церква”, яка занесена у список світової спадщини ЮНЕСКО.
Кліматичний курорт, що розташований на схилах Свидовця, одного з найвищих карпатських хребтів на висоті 1300-1700м. За допомогою канатно-крісельної дороги можна піднятися на гору Стіг (1707м), з якої відкриваються одні з найгарніших панорам в Українських Карпатах.
Особливо зачаровує своєю красою льодовикове озеро Герашаська (Догяска), яке розташоване в чаші серед гірських вершин, на висоті 1577 метрів і є одним із наймальовничіших озер України.
Надзвичайно душевний музей, який заснувала поетеса Галина Яцентюк. Під час інтерактивної екскурсії вона розповідає про гуцульські традиції, особливо обряд весілля, орнаменталістику гуцульської вишивки, переодягає туристів у гуцульські строї. Особливо розчулюють гостей вірші, які від щирої душі декламує господиня із чудовим творчим псевдонімом Галинка Верховинка.
У мальовничій місцевості - в серці Яворова знаходиться гуцульська сироварня, де можна послухати як виготовляється сир, прогулятися по “Еко-фермі” та відчути колорит Гуцульщини. Особливо вартує скуштувати овечі еко-сири із варенням та медом, якими місцевий газда радо буде пригощати. На території Вас допитливо зустрічатимуть овечки, кози та собака-пастух по кличці “Чуйка”. Це місце після відвідування ще часто називають “Маленька Швейцарія”. Отже, щоб побувати у маленькій гірській “Швейцарії”, та скуштувати полонинських овечих сирів, неодмінно відвідайте “Еко-ферму” у Яворові.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- проживання (2 ночі);
- Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні);
- вечеря в 1-й день;
- сніданок у 2-й і 3-й день;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- обіди.
- Дітям до 3 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 3 до 12 років (включно): 350 грн/особа (від загальної вартості туру)

Трансфер до Манявського водоспаду на машинах ГАЗ-ЗІЛ: (в обидві сторони) - 150-190 грн.
Музей краєзнавчий у Делятині: добровільна пожертва
Трансфер Ясіня-Драгобрат-Герашаска на машинах ГАЗ-ЗІЛ: (в обидві сторони) - 270-300 грн.
Підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Драгобрат: загальний, пенсійний, студентський - 150 грн., діти до 12 р. - 60 грн.
Музей вишивки (музей-садиба Галинки Верховинки): загальний, пенсійний, студентський – 50 грн., учнівський – 40 грн.;
Дегустація вина "Винограй": Музей-дегустаційний зал "Винограй" з дегустацією 2 видів вина: загальний, пенсіонери і студенти – 30 грн.;
Музей “Дідова аптека”, Криворівня: загальний, пенсіонери і студенти – 60 грн. (дегустують настоянки і чай), учні – 50 грн. (дегустують сиропи і чай)
Екскурсія і дегустація на "Гуцульській еко-сироварні", Яворів: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 250 грн.

Увага! Проведення гуцульської новорічної забави уточнюються та буде відоме за два тижні до виїзду.
Новорічне святкування відбувається у ресторані “Спадщина” с. Ільці. Орієнтовний початок Новорічної програми 21:30.
Під час забави на Вас чекають:
- новорічна програма, народні пісні, танці, забави разом із гуцульською капелою "Довбушова тайстра".
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето,
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати,
- посвята в гуцули,
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Меню святкової вечері з автентичними стравами гуцульської кухні:
- холодні закуски, салати, цвіклі, студенець, квашені огірки і помідори;
- грибна юшка;
- гуцульські голубці-пальчики з грибною підливою;
- кишка гуцульська із гуслянкою;
- вареники на пару;
- фрукти, солодке, чай із запашних цілющих карпатських трав;
- весела карпатська водичка, шампанське, вино, мінеральна вода, узвар.

Відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на поверсі.

Відбувається в ресторані “Пектораль” с. Солотвин і складається з страв: салат з капусти, борщ, картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість 150 грн.
Відбувається ресторані готелю "Хата Магната" на курорті Драгобрат. Пропоноване меню: суп з фрикадельками, плов з м'ясом, соління, хліб, узвар. Вартість 150 грн.
Відбудеться в ресторані "Ґражда" м. Косів. Пропоноване меню: борщ червоний, картопля з мʼясом, налисник солодкий, чай на травах, хліб. Вартість 150 грн./особа.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

