Перейти на Головну сторінку
+38-(032)-255-36-55
vidviday.com.ua@gmail.com

Львів, вул. Замарстинівська, 34

Вихідні в Карпатах
Нове!

Вихідні в Карпатах

Озеро Синевир, водоспад Шипіт, канатка на Гимбу, ведмеді, мінеральні води, музеї Колочави, сценки з життя горян

1 день: виїзд зі Львова о 09:00 – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт, обід, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, поселення, вільний час, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд о 08:00 – Келечин (дегустація унікальної мінеральної води) – Синевирський перевал (огляд карпатських панорам) – Колочава (огляд музеїв і сценки з життя горян) –Національний парк “Синевир” (обід, реабілітаційний центр бурого ведмедя, перехід до озера) – Сойми (дегустація унікальної мінеральної води) – Львів (повернення о 23:00).

Менеджер: Марічка: (032)-255-36-55, (097)-449-68-38, (063)-506-23-84

Тривалість:
2 дні / 1 ніч
Ціна - 695 грн.
Опис туру

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:
- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10 років – безкоштовно;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 100 грн. в обидві сторони, діти до 10 років - 60 грн. в обидві сторони.
- реабілітаційний центр бурого ведмедя: загальний – 15 грн., студенти і школярі – 3 грн.;
- озеро “Синевир”: загальний – 15 грн., студенти і школярі – 3 грн.;
- етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний - 50 грн., студенти - 40 грн., пенсіонери – 30 грн., школярі – 20 грн.;
- частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі “У Вольфа” (в меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка): 60 грн./особа;

Проживання відбувається в міні-готелях села Пилипець, номери: 2-х, 3-х місні з вигодами на поверсі.

Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.
Обід у 1-й день – відбувається у ресторані “Шипіт Карпат” села Пилипець. Меню: салат, зелений борщ, молода картопля з кропом та котлетою, хліб, чай. Вартість 85 грн/особа.
Вечеря у 1-й день – може відбувається поблизу водоспаду Шипіт, біля ватри, на свіжому повітрі (на випадок дощику у бесідках). Можна наперед замовити шашлик (40 грн./100 гр.), картоплю печену, соління, наливки і. т.п. Також є можливість замовити вечерю в готелі.
Сніданок у 2-й день – відбувається у кафе міні-готелю, в якому Ви проживаєте. Вартість – 50 грн./особа. Просимо поснідати до початку виїзду автобуса (до 08:00).
Обід в 2-й день – в ресторані “Колиба” біля озера Синевир і складається з найкращих страв бойківської кухні: перше – уха з форелі, банош з бринзою та шкварками, салат, чай з трав, хліб. Вартість обіду 80 грн./особа.