План туру
1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Чинадієво (обід та екскурсія замком Сент-Міклош) – Берегово (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (поселення в садиби сільського туризму о 20:30, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Іза (оленяча ферма) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – Колочава (огляд музеїв і сценки з життя горян, частування та вечеря) – Іза (купівля виробів із лози) – Берегівський р-н (повернення в садиби о 21:30, вечеря).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком, обід та вільний час) –Барвінок (купання в термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) Берегівський р-н (повернення в садиби о 19:00, вечеря).
4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Косино (купання в термальних басейнах) – Мукачево (обід, екскурсія замком та містом) – Берегівський р-н (вечеря, Новорічна Забава).
5 день: пізній сніданок і виїзд (12:00) – Четфалва (огляд храмів) – Виноградів (фото з буйволами на фермі та дегустація сирів) – Тисобикень (екскурсія скансеном) – Ботар (дегустація повидла і ковбас) – Берегівський р-н (повернення в садиби о 18:00, вечеря).
6 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верхня Грабівниця (огляд бункера) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт, обід, підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Гимба, вільний час) – Львів (повернення о 22:00).
НОВОРІЧНА ЗАБАВА
Новорічне святкування відбувається в ресторані “Імперіал” села Матійово (Виноградівський р-н).
Орієнтовний початок Новорічної програми 21:00.
Розважає гостей естрадний оркестр “Гудаки”, вчить танців найкращий танцювальний колектив Берегівського району. В новорічній програмі Вас чекають закарпатські народні танці, угорські та циганські танці, для особливих поціновувачів класичні та спортивні танці. Всі охочі навчаться танцювати чардаш, візьмуть участь в забавах, конкурсах на кмітливість та винахідливість, поспівають, спробують щастя в розіграші лотереї.
Меню святкової вечері:
- холодні закуски: рулети, шинки, ковбаси, мариновані огірки, помідори, квашенина, заливний язик, риба короп, бутерброди, сирне асорті із закарпатських сирів, м'ясне асорті;
- салати: французький, шуба, овочевий;
- гарячі страви: бограч, картопляне п’юре з лоці, кнедлики з підливкою з білих грибів і сегединський гуляш;
- фрукти та солодощі;
- мінеральна вода, солодка вода.
Проживання і харчування
Проживання і харчування (вечері та сніданки) відбувається в затишних садибах зеленого туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на коридорі (з розрахунком на 2-3 кімнати).
Фото типових садиб можна побачити тут https://vidviday.ua/photo_album.php/photo_album_id/14
Добрий день хотілось би щоб тур новорічне Закарпаття за 6 днів був упродовж всього року. З назвою" Закарпаття за 6 днів". Дякую
ВідповідьВітання!
Дякуємо за пропозицію. На даний момент у нас є 2 багатоденні Тур-відпустка "Довкола Карпат за 7 днів" та "Карпатські новинки за 5 днів". Також активно працюємо над створенням нових програм! І дякуємо, що обираєте нас!
P.s. у вас є тур" Волинь поділля і Буковина за 6 днів", хай буде старий новий тур" Закарпаття за 6 днів". Дякую
ВідповідьДякую за тур! Було цікаво. Керівник групи Людмила, дуже приємна, толерантна. Господиня п.Наталія, приємна. Привезла багато вражень та емоцій.
Ще є пропозиція створити чисто термальний тур на 3,4 дні. Було би дуже добре. Бо 2 дні це замало.
Вітання, п. Ірино!
Дякуємо за Ваш відгук та радіємо, що тур Вам сподобався!
Ми маємо такі пропозиції, як "Довкола Карпат за 7 днів", де зосереджено багато термальних басейнів Закарпаття!
Чудовий тур! Велика подяка компанії Відвідай, керівнику групи Людмилі та водію Любомиру за професіоналізм і любов до своєї справи. Людмила з перших хвилин нашої подорожі зуміла зацікавити і згуртувати групу, розповідала про історію Закарпаття, розповідала дотепні анекдоти та історії, навіть співала пісень. Особлива подяка господині садиби Єві (с. Мужієве) за гостинність, увагу до гостей, чудові та неймовірно смачні блюда угорської кухні, якими вона нас частувала. Декілька слів хочеться сказати про програму туру. Програма збалансована, всі локації по своєму цікаві, є на що подивитися, послухати і спробувати на смак. Проте було декілька моментів, які, на мою думку, можна підкоригувати. По-перше, дуже короткі екскурсії Ужгородом, Мукачевом та замками у цих містах. У цих об'єктів настільки багата історія, що приділяти їм по півгодини часу просто неправильно. Крім того, майже не передбачено вільного часу на прогулянки Ужгородом та Мукачевом, навіть спокійно випити кави не вистачає часу. По друге, відвідування термалів у Косино було б доцільно перенести на 1 січня, порелаксувати після зустрічі Нового року. І останнє зауваження щодо новорічної забави. Не сподобалась розсадка за столами у ресторані - не з тими людьми, з ким проживали у садибах, а з незнайомими, що створювало певний дискомфорт. Також дуже не вистачало людини, яка б вела це свято, запрошувала до столу, до танців, говорила тости. Все відбувалося дещо хаотично. Також мало було конкурсів і інших розваг, крім танців. Все інше було на висоті. Обов'язково поїдемо в інші тури з Відвідай і будемо рекомендувати друзям і знайомим.
ВідповідьВітання, п. Яна!
Дякуємо за ваш відгук і за те, що обрали нас супутниками свого відпочинку!
Раді, що вам сподобались гід, водій та програма туру.
Щодо Ваших зауважень, то неодмінно візьмемо все до уваги та врахуємо ваші побажання!
Дякуємо, що обрали нас! З нетерпінням чекаємо на зустріч у нових турах!
Хочу висловити велику подяку за незабутній тур «Новорічне Закарпаття за 6 днів». Все було дуже розумно сплановано та реалізовано. Комфортний автобус та професійний водій Ігор. Уважний, ерудований та дотепний керівник Лесик. Чудова господиня Світлана (с. Оросієво). Все це створило насправді святкову атмосферу та відчуття 100% відпочинку. Дуже сподобався «Український олінклюзів» :). Цікаві маршрути, смачне харчування національними стравами та місцевими напоями, жартівливі розповіді та приємна музика під час переїздів – все це професійна робота команди «Відвідай». дуже швидко Лесик зміг створити дружню компанію з різних людей зі всіх куточків України. Було трохи сумно закінчувати цю поїздку.
До зустрічі на нових маршрутах!
Привіт.Я дуже вдячна за теплі слова.Мені теж сумно за вами!!!Чекаю в гості.
Доброго дня, п. Юрію
Дякуємо Вам за відгук!
Ми щиро радіємо, що мандрівка Вам дуже сподобалася!
До зустрічі у нових поїздках!
Чи є ще місця на тур "Новорічне Закарпаття за 6 днів" для трьох дорослий (одна родина)?
ВідповідьДоброго дня!
Дякуємо за Ваше запитання.
Ми маємо вільні місця, на цей тур, аледодатковий виїзд, бажаєте забронюватися?
Доброго вечора!) Скажіть, будь ласка, чи є можливість у Вашому турі покататися на лижах, санках, сноуборді та т.п.? Буду дуже вдячна за відповідь!)
ВідповідьДоброго вечора!
Пані Аміно, для катання на лижах часу буде бракувати, на Пилипці Ви будете мати час пидивитися водоспад, піднятися канаткою на гору Гимбу, покататися на санях (з кіньми), фотосесія, а лижі, сноуборди та санки, це тур "Буковель, лижі, санки та гуцульські забвалянки".
Добрый день. Возможно ли посещение этого тура одному без компании, в каком номере будет размещение?
ВідповідьДобрий день!
Так, звичайно, у нас часто подорожують туристи по одному, Ви будете підселені до жінки Вашого віку, в 2-3 місний номер з окремими ліжками.
Добрый день. Планируются 4 человека в этот тур. Это семья. Возможно размещение в 2-х комнатном номере все уд-ва или хотя бы 2+2 с уд-ми на 2 номера
ВідповідьДобрий день, пані Олено!
Ми можемо поселити Вас у два номери (двомісні) або один (чотиримісний). Душ та туалет в садибах розрахований на 2-3 кімнати.
Підкажіть ціну для дорослого і дитини 7 років . І ще одне питання , чи адаптована якось програма для дітей такого віку , цікава ваша думка з огляду на досвід минулих років .
ВідповідьДоброго дня п. Ігор!
Вартість для дорослого 4, 995 грн та для дитини 7 років - 4, 495 грн.Наша програма побудована так чином, що захоплює людей незалежно від їхнього віку, адже пронизана чудесними краєвидами та цікавими історіями!Вільні місця поки, що є, бажаєте забронюватись?
Здравствуйте, цена указана на 1го человека? И есть ли ещё места ?
ВідповідьДоброго дня п. Сергій!
Так все вірно, ціна вказана для однієї особи.
Місця ще є, бажаєте забронюватись?
Добрый вечер.
Есть ещё места для брони,2 взрослых?
Доброго вечора!
Так, вільні місця є, про деталі бронювання написали Вам на пошту.
Здравствуйте. Отправление в туры из Львова всегда с одного места или из разных? Если из одного,то откуда?
ВідповідьДоброго дня! В цей тур ми виїжджаємо з вул. Городоцької 179, Приміський вокзал (стоянка для автомобілів, навпроти ТЦ Скриня).
Добрый вечер! Интересует поездка с 29.12.2020. Двое взрослых. Есть свободные места? Когда крайний срок брони?
Спасибо
Доброго вечора! Так, вільні місця є, можна бронюватись, ми надіслали Вам деталі на пошту.
Доброго вечора, в якому місці цього року будуть поселення на ночівлі?
ВідповідьДоброго дня, п. Оксано!
На даний час, ще не можемо сказати конкретні назви сіл, у яких будемо розселяти групу по цьому туру. Точну інформацію будемо мати у грудні.
- 1
- 2
У вартість ВХОДИТЬ
- проїзд комфортабельним автобусом,
- проживання (5 ночей),
- Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні),
- вечері (5 разів),
- сніданки (5 разів),
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються
- вхідні квитки в туристичні об’єкти,
- дегустації,
- обіди.
Знижки для дітей
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 500 грн.
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації
- палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 30 грн., школярі - 20 грн.;
- замок “Сент-Міклош”: добровільна пожертва;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: загальний, студенти – 220 грн, пенсіонери за віком – 170 грн, діти від 120 до 150 см – 110 грн, діти до 120 см – безкоштовно, оренда шафки – 20 грн.
- дегустація вин: 60 грн./особа, екскурсія без споживання вина 30 грн./особа;
- термальний басейн “Косино”: загальний - 450 грн, діти зростом до 150 см - безкоштовно;
- Мукачівський замок: дорослі – 100 грн., студенти, пенсіонери – 70 грн., діти до 14 років – 50 грн.;
- дегустація буйволячих та овечих сортів сиру: загальний, студентський, учнівський – 75 грн.;
- Затисянський краєзнавчий музей: загальний – 20 грн., пенсійний, студентський, учнівський – 10 грн.;
- дегустація шести видів повидла і чотирьох видів ковбаси в Ботарі: загальний – 130 грн./особа, діти до 14 – 100 грн./особа;
- оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський - 30 грн., школярі – 20 грн.;
- озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн.;
- етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний - 90 грн/ос., пенсіонери, студенти - 60 грн/ос., школярі – 45 грн/ос.;
- частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі “У Вольфа”: (в меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка): дорослі - 100 грн./ос., діти - 45 грн/ос."
- відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- Ужгородський замок: загальний (дорослі) - 100 грн., пенсіонери - 75 грн., студенти - 70 грн., учні - 40 грн. ;
- термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний – 250 грн, діти зростом до 150 см – 125 грн, діти зростом до 110 см – безкоштовно.
- бункер лінії Арпада: загальний – 100 грн.; пенсіонери, студенти – 70 грн.; школярі, учасники АТО – 50 грн.
- водоспад Шипіт: загальний – 20 грн., діти 7-16 р. – 10 грн; діти до 7 р. - безкоштовно;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба (в обидві сторони): загальний - 150 грн.; діти до 10 років та учасники АТО - 100 грн.; діти до 6 років - безкоштовно.
Обіди
Обід в 1-й день – відбувається в ресторані міста Чинадієво, вартість – 110 грн.;
Обід в 2-й день – відбувається у карпатській колибі біля озера Синевир, вартість – 115 грн.;
Обід в 3-й день – відбувається в ресторані міста Мукачево, вартість – 110 грн.;
Обід в 5-й день – відбувається в ресторані міста Ужгород, вартість – 110 грн.;
Обід в 6-й день – відбувається в бойківському ресторані в с. Пилипець, вартість – 110 грн.
Санаторій Карпати
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.
Чинадієво
Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.
Берегово
Колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.
Оленяча ферма
Також слід оглянути оленячу ферму, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто плямистих оленів.
Синевир
Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.
Колочава
Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких: музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка” та музей “Колочавський бокораш”. Всіх гостей ласкаво запрошуємо в корчму “У Вольфа”, де можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.
Іза
Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва.
Берегівське вулканічне низькогір’я
Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.
Косино
Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.
Мукачево
Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).
Четфалва
Прикордонне угорське село біля річки Тиса, в якому знаходиться чудовий архітектурний ансамбль, що вдало поєднав в собі, оборонний мурований протестантський храм (XIVст.) і сучасну дерев’яну церкву Святого Духа (2001р.). Окрасою села є також найвища в Закарпатті струнка готична дзвіниця (XVIII ст.).
Виноградів
Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвол”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.
Тисобикень
Село, що омивається норовливою Тисою, запрошує гостей в Затисянський краєзнавчий музей, який складається із палацу графів Фогораші (1890р.), хати бідняка (1918р.), сільської школи (1920р.) та хати заможного селянина (1882р.) із чудовими дерев’яними різьбленими меблями. Збереглися також сімейна графська каплиця (ХІХ ст.) та залишки парку із платанами і липами.
Ботар
Це місце користується популярністю в кулінарних гурманів, адже саме тут знаходиться дегустаційний зал, в якому можна посмакувати різними сортами леквару (повидла), ковбасами із свині монголиці та екологічними соками. На щастя можна зробити фото на фоні біля пам’ятника свині та банки з варенням.
Ужгород
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.
Барвінок
Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають чотири сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів в приміщенні та на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.
Верхня Грабівниця
В цьому мальовничому карпатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.
Пилипець
Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.