План туру
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Крилос (огляд музею Галицької землі) – Коломия (обід, екскурсія в музей Гуцульщина та фотографування біля музею Писанки) – Яворів (майстер-клас з ліжникарства) - Верховина (поселення в гуцульські садиби зеленого туризму о 20:00, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, відвідування дегустаційного музею "Дідова аптека", смакування живого пива, повернення в садиби о 20:30 і вечеря).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків") – Ділове (огляд центру Європи та обід) – Виноградів (дегустація сиру) – Берегівський р-н (поселення в садиби сільського туризму о 20:00, вечеря).
4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) - Берегово (купання в термальному басейні) Берегівський р-н. (повернення в садиби о 19:30, Новорічна Забава).
5 день: пізній сніданок та виїзд (11:00) — Косино (купання в термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).
6 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах) – Львів (повернення о 23:30).
Місце виїзду / повернення автобуса: Головний залізничний вокзал, платна стоянка для автомобільного транспорту (м. Львів, пл. Двірцева, 1)
Новорічне святкування відбувається в ресторані “Імперіал” села Матійово (Виноградівський р-н).
Орієнтовний початок Новорічної програми 21:00.
Розважає гостей естрадний оркестр “Гудаки”, вчить танців найкращий танцювальний колектив Берегівського району. В новорічній програмі Вас чекають закарпатські народні танці, угорські та циганські танці, для особливих поціновувачів класичні та спортивні танці. Всі охочі навчаться танцювати чардаш, візьмуть участь в забавах, конкурсах на кмітливість та винахідливість, поспівають, спробують щастя в розіграші лотереї.
Меню святкової вечері:
- холодні закуски: рулети, шинки, ковбаси, мариновані огірки, помідори, квашенина, заливний язик, риба короп, бутерброди, сирне асорті із закарпатських сирів, м'ясне асорті;
- салати: французький, шуба, овочевий;
- гарячі страви: бограч, картопляне п’юре з лоці, кнедлики з підливкою з білих грибів і сегединський гуляш;
- фрукти та солодощі;
- мінеральна вода, солодка вода.
Проживання
1-2-ніч: проживання відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами. Фото типових садиб можна побачити тут https://vidviday.ua/photo_album.php/photo_album_id/9
3-4-5 ніч: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні. Фото садиб можна побачити тут https://vidviday.ua/photo_album.php/photo_album_id/14
УВАГА
За несприятливих погодних умов (ожеледиця, сильні снігопади, погана видимість тощо) купання в чанах в с. Лумшори може бути змінене на купання в новому термальному комплексі “Золота гора” у с. Барвінок біля Ужгорода (вартість: 250 грн. за 2 год. з особи).
Добрий день !
Хочу висловити величезну подяку всім працівникам " Відвідай ".
Особлива подяка керівнику групи " Шість днів у Новорічних Карпатах" пану Любомиру і водію Володимиру за їх працю високий професіоналізм ,всій наші групі за неймовірну атмосферу під час нашої подорожі, за підтримку .чуйність взаємодопомогу. ВСЕ БУЛО ПРОСТО СУПЕРСУПЕРСУПЕР,
ВСіх з наступаючими святами .Щастя ,здоро*я ,всіх благ.
" Відвідай " до нових зустрічей.
Доброго дня п. Світлана!
Ми щиро раді, позитивним враженням від мандрівки!
Дякуємо Вам за довіру, та до зустрічі у наступних подорожах!
Щиро вітаємо Вас з прийдешніми святами!
Бажаємо Вам міцного здоров'я та смачної куті!
Добрий день. Чи є знижки для дітей? Хочу взяти з собою доньку 4 роки.
ВідповідьВітання! П. Олено!
Так ,звісно є:
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 500 грн.
Чекаємо ан ваше бронювання!
Добрий день! Чи актуальний тур? Чи є ще місця ( нас 2)? Чи треба додаткове спорядження?
ВідповідьДоброго дня п. Ірино!
Так, даний тур актуальний, також ще є вільні місці!
Додаткове спорядження не потрібне.
Бажаєте забронюватись?
У вартість ВХОДИТЬ
- Проїзд комфортабельним автобусом,
- Проживання (5 ночей),
- Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні),
- Вечері (5 разів),
- Сніданки (5 разів),
- Супровід гіда-екскурсовода,
- Екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
- Страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються
- Вхідні квитки в туристичні об’єкти,
- Обіди (орієнтовна вартість обідів – 90-110 грн.)
Знижки для дітей
- Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 500 грн.
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти
- музей “Природа Землі Галицької” та центр реабілітації диких тварин Галицького НПП: загальний, пенсійний, студентcький – 40 грн., учні – 20 грн.;
- Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського: загальний – 40 грн., студентський і пенсійний – 20 грн., учнівський – 15 грн.;
- майстер-клас з ліжникартва: загальний, студентський, учнівський - 30 грн.;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 150 грн., пільговий (діти 6-12 років, пенсіонери, учасники війн, інваліди) - 120 грн.
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 30 грн.;
- музей “Тіні забутих предків”: загальний – 30 грн., пенсіонери і студенти – 12 грн., діти – 10 грн.;
- музей “Дідова аптека”: загальний, пенсіонери і студенти – 45 грн. (дегустують настоянки і чай), учні – 35 грн. (дегустують сиропи і чай);
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 75 грн.
- термальний басейн “Косино”: загальний – 450 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно;
- дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
- відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” – 15 грн.;
- Ужгородський замок: загальний (дорослі) - 100 грн., пенсіонери - 75 грн., студенти - 70 грн., учні - 40 грн., діти дошкільного віку - безкоштовно;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний, пенсіонери, студенти – 230 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 20 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі – 100 грн., студенти, пенсіонери – 75 грн., діти до 14 років – 50 грн.;
- палац Шенборнів: загальний – 30 грн., школярі – 20 грн.
Харчування
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – відбудеться в кафе “Штольня” у Коломиї. Меню: суп “сирний” (по-оломийськи), салатик з бурячка (горошок, квашений огірок, олійка, гірчиця), рис із паприкою та вершками із котлетою, хліб, чай чорний. Вартість 110 грнос.
Вечеря у 1-й день – відбудеться в гуцульських оселях. Меню: кулеша з гуцульською смажкою (свіжиною), деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав.
Сніданок у 2-й день – омлет, налисники з афенами (чорницями), канапки з сиром, чай/кава.
Обід у 2-й день – відбудеться в ресторані “Турист” міста Яремче і складається з страв: салат “Осінній”, борщок, картопляне пюре, відбивна куряча, хліб, узвар. Вартість обіду 110 грн./особа.
Вечеря у 2-й день – відбудеться в гуцульських оселях. Меню: відбудеться в гуцульських оселях. Пропоноване меню: салат з капусти, картопля з м’ясом (жарке), квашений огірок, хліб, узвар.
Сніданок 3-й день – налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, яйця, чай/кава, хліб.
Обід у 3-й день – відбудеться в музею-колибі с. Ділове. Меню: салат з капусти, на перше: бограч, картопляне пюре з шишкою та грибною підливою, узвар, хліб. Вартість 125 грн/ос.
Вечеря у 3-й день — відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів. Пропоноване меню: бульйон з чігою, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компот.
Сніданок у 4-й день - відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (подібне на оладі), масло, хліб, кава/чай.
Обід у 4-й день -відбувається у ресторані “Вікенд”. Меню: боб-левеш, лоці печене з картопляним пюре, мариноване асорті, компот. Вартість 110 грн./особа.
Вечеря у 4-й день - відбувається у вигляді свята НОВОРІЧНА ЗАБАВА!
Сніданок у 5-й день - в Новому році для Вас Перший сніданок буде складатися з спеціальних щасливих страв, які готуються лише на Новий рік і ті хто їх спробує будуть здоровими і щасливими в Новому році. Меню: коргельлевеш (домашня ковбаса, квашена капуста з м’ясом, підбивана з сметаною і червоним перцем), ковбаска домашня з картопляним пюре, чоломад (спеціальний новорічний овочевий салат).
Обід у 5-й день — не буде організований централізовано, адже буде смачний та ситний пізній “Щасливий сніданок” та дегустація вина.
Вечеря у 5-й день — відбувається в садибах сільського туризму. Пропоноване меню: бограч-гуляш, торгоня з підливою, солодощі, вино/палинка, компот.
Сніданок у 6-й день — відбувається в садибах сільського туризму, звичайний європейський.
Обід у 6-й день — відбувається в Ужгороді в готелю “Вілла Пі”. Пропоноване меню: салат, буддайська юшка (куряче м’ясо, овочі, гриби), угорський перкельт (угорський гуляш в сметанному соусі з паприкою), нокедлі (традиційні угорські галушки), хліб, компот. Вартість - 115 грн./особа.
Галицький НПП
Галицький НПП завдяки наявності в своєму складі степів, лісів та водойм має найбільше видове різноманіття в Україні та найбільше червонокнижних видів України. Про це можна дізнатися в чудовому музеї “Природа Землі Галицької” та побачити понад 50 видів тварин у першому в країні Центрі реабілітації хворих та знайдених тварин. Зараз тут перебувають ведмеді, дикі барани, лисиці, єнотовидна собака, вовки, сови, орли, чаплі, качки, олені, …
Особливою популярністю в туристів користується інтерактивна програма-квест “В гостях у казки”, під час якого можна пройтися звіриною стежиною по лісі, на якій відтворено сліди 14 видів лісових звірів та відвідати хатину Баби-Яги.
Буковель
Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
Яремче
Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Щороку тисячі людей заворожують водоспад “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яний ресторан “Гуцульщина”.
Верховина
Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”.
А пивоманам особливо смакуватиме живе пиво “Верховина”, що зварене із якісного баварського солоду та хмелю на кришталевій карпатській воді.
Ділове
Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.
Нижнє Селище
Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.
Косино
Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.
Берегівське вулканічне низькогір’я
Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.
Ужгород
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста – Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.
Лумшори
В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
Ті, хто пройшли тренування перед пеклом, допускаються до оглядин каскаду мальовничих водоспадів на річці Лумшори.
Берегово
Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Містечко має також декілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино “Золота пава”.
Мукачево
Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні – замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).
Санаторій Карпати
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.