Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа
















Солотвино, Молочний камінь, Карстовий міст
Труфанецький водоспад, географічний центр Європи, Солотвино озера, Карпатський біосферний заповідник

1 день: виїзд зі Львова (08:00) / Ів.-Франківськ (10:30) – Ясіня (водоспад “Труфанець”) – Ділове (географічний центр Європи та обід) – озера Солотвино (купання) – Грушово (екскурсія по музею) – Тячів (поселення у готелі о 20:30, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Мала Уголька (пішохідний перехід по Угольсько-Широколужанському заповідному масиві Карпатського біосферного заповідника з оглядом букових пралісів, печери “Молочний камінь” та скелі “Карстовий міст”) – Велика Уголька (обід) – Колодне (огляд церкви) – Стрий (23:30) / Львів (повернення до 01:00).
Увага! В другий день, за додаткову плату, замість відвідання букових пралісів Карпат можна поїхати купатися на озера Солотвино.
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)
Івано-Франківськ, вул. Галицька, 203. Зупинка "Радіоринок".

“Гуцульська столиця”, селище розташоване між карпатськими хребтами Чорногора і Свидовець на берегах норовливої Чорної Тиси. Неподалік селища знаходиться найвищий водоспад Закарпаття – Труфанецький, який має висоту 36 метрів і спадає багатьма мальовничими каскадами.
Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”. Географічний центр Європи розташований біля гуцульського ресторану “колиба-музей”, стіни якого вкриті великою кількістю старовинних предметів.
Один з туристичних центрів Закарпаття, гордиться унікальними соленими озерами та ставами, які за лікувальними властивостями є аналогами Мертвого моря. У солотвинській воді не можливо втонути, так як її густина настільки велика, що Ви завжди будете на поверхні, навіть якщо піднімете над водою руки і ноги.
-
Ці села розташовані на території Угольсько-Широколужанського заповідного масиву, який належить до Карпатського біосферного заповідника і входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО. Це одна із останніх ділянок дикої природи у центрі Європи, де людина ніколи не рубала ліс, тому збереглися унікальні букові праліси. Мандруючи екотуристичним маршрутом можна скуштувати чисту джерельну воду із карпатських струмків, вживу побачити багато рослин із Червоної книги України, помилуватися мальовничими панорамами полонини Менчул, побачити стародавній млин, доторкнутися до величезних буків, які мають висоту 35-40 метрів та вік до 500 років. Окрасою цього транскордонного природного об’єкту “Букові праліси Карпат” є печера “Молочний камінь” та скеля “Карстовий міст”. Карстова печера “Молочний камінь” – унікальна пам’ятка неживої природи, величезний моноліт із сірого вапняка, з якого витікає т.з. молоко (карбонат кальцію). Печера є двохярусною, має довжину 92 метри і вражає фантастичними кальцитовими напливами, саме тут було виявлено стоянку прадавніх людей – мисливців за печерними ведмедями, які жили 20 тисяч років тому. Також визначною пам’яткою є Карстовий або Кам’яний міст – це унікальна природна арка, яка утворилася ще на морському дні, через свій оригінальний вигляд ще 500 років назад слугувала язичницьким капищем.
Тут на пагорбі біля річки Тереблі знаходиться найдавніший дерев’яний храм України – церква св. Миколая Чудотворця (1470р.). Храм двозрубний і тридільний, збудований з дуба, з оборонними рисами та гармонійною бароковою вежею. Ця унікальна пам’ятка була взірцем для будівництва інших церков Закарпаття.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Солотвино відпочинок в солених озерах: загальний, пенсійний, студентський – 50 грн., учнівський – 30 грн.
Музей “Сріберна земля” с. Грушово: загальний – 25 грн., пенсійний, студентський, учнівський – 20 грн.
Угольське відділення Карпатського біосферного заповідника (Молочний камінь і Карстовий міст): загальний, пенсійний, студентський – 30 грн., учнівський – 15 грн.

- Протяжність маршруту 7-8 км, перепад висот від 470 до 850 метрів, є декілька затяжних підйомів і спусків.
- Тривалість переходу становить 5-7 годин залежно від фізичної підготовки туристів.
- Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей.
- Участь не вимагає попередньої підготовки чи досвіду.
- Для пішохідного переходу просимо взяти зручне взуття і одяг.
- Під час відвідування печери “Молочний камінь” рекомендуємо мати з собою ліхтарі (можуть бути телефонні).

Готель Тячівського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами.

відбувається у кафе в с. Ділове. Вартість – 150 грн.
відбувається у готелі Тячівського району. Вартість - 80 грн.
відбувається у готелі Тячівського району. Вартість - 70 грн.
відбувається у кафе с. Велика Уголька. Вартість – 150 грн.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

