Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа



























Полонина Боржава, термальні басейни, гуцульська забава, дегустація вина, замки і не лише
В програмі туру: Пилипець (водоспад Шипіт, канатно-крісельна дорога на гору Гимба), Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вина), Ужгород, санаторій Карпати (палац Шенборона), Мукачево (замок Паланок), Косино (термальний басейн), Іза (оленяча ферма, виставка-продаж виробів з лози, дегустація сиру), Ділове (центр Європи), Верховина, (музеї ім. Романа Кумлика, “Тіні забутих предків”, хата-стаї), Криворівня, Гуцульська Забава, Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою), Яремче.
З початку квітня до кінця жовтня тур проводиться зі зміненим маршрутом: літній варіант туру

1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Пилипець (обід, огляд водоспаду Шипіт, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба) — Берегівський р-н (вечеря та ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) — Берегове (купання в термальному басейні) — Берегівський р-н. (повернення в садиби).
3 день: сніданко-обід і виїзд (08:00) — санаторій Карпати (огляд палацу Шенборона) - Мукачево (екскурсія замком Паланок та обід) — Косино (купання в термальному басейні) — Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вина) — Берегівський р-н. (повернення в садиби).
4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Виноградів (фото з буйволами на фермі та дегустація сирів) - Іза (оленяча ферма та виставка-продаж виробів з лози) – Крайниково (огляд храму та обід) — Ділове (огляд центру Європи) – Верховина (поселення в гуцульські садиби зеленого туризму о 19:30, вечеря).
5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”, гуцульські майстер-класи в хаті-стаї) – Криворівня (відвідування дегустаційного музею "Дідова аптека") – Верхній Ясенів (обід) – Верховина (вільний час та вечеря, можна замовити купання в чанах, Гуцульська Забава).
6 день: сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, вільний час) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами) – Львів (повернення до 22:00)
Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177 (800 м від Головного залізничного вокзалу).

Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. "Морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
Запрошуємо піднятися канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, одну з найвищих вершин гірського масиву Полонини Боржава, перед Вами відкриються захоплюючі панорами Українських Карпат, Ви відчуєте себе у центрі всесвіту, де зупиняється час; вершини та смереки стануть свідками Вашого духовного перетворення.
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обовязково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обовязково завітайте в культову корчму Деца у нотаря.
Колишній Береґсас здавна відомий своїми архітектурними памятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс Жайворонок, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.
Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).
Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.
Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.
Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвіл”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.
В Ізі знаходиться оленяча ферма, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад триста плямистих оленів, які живуть на 57 гектарах пасовища, рогатих можна погодувати спеціальним кормом, придбаним на території та зробити фото з цими миролюбними тваринами.
Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва, імпровізований ринок плетених виробів простягається уздовж дороги, їх оригінальність та вишуканість вражає кожного.
Оточена крислатими старими дубами однолітками церква св. Михайла (1666-1668р.) найстаріша з усіх дерев’яних храмів Хустщини і є є чудовим зразком марамороської готики.
Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”. Географічний центр Європи розташований біля гуцульського ресторану “колиба-музей”, стіни якого вкриті великою кількістю старовинних предметів.
Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”.
Здавна гуцулам було багато відомо про лікувальні властивості трав, плодів, коріння, з яких вони пили чаї та робили настоянки. Щоб ознайомити гостей Гуцульщини із давніми знаннями, поруч із відомою Франковою криницею відкрили дегустаційний музей “Дідова аптека”, в якому можна дізнатися про народну медицину та посмакувати цілющим чаєм із казана та продегустувати декілька настоянок у лікувальних цілях.
Гірськолижлий курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування;
- дегустації.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 300 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
- Знижка постійного клієнта

Водоспад Шипіт: загальний – 20 грн., діти 7-16 р. – 10 грн; діти до 7 р. - безкоштовно.
Підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний (для чоловіків) - 180 грн. в обидві сторони, для жінок - 130 грн, діти до 12 років - безкоштовно.
Відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно
Термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний – 250 грн., пенсіонери – 200 грн., особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см. – 125 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн., (діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);
Палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 40 грн., школярі - 20 грн.;
Ужгородський замок: загальний (дорослі) - 100 грн., пенсіонери - 75., студенти - 70 грн., учні - 40 грн.
Мукачівський замок: дорослі – 100 грн., студенти, пенсіонери – 70 грн., діти до 14 років – 50 грн.;
Термальний басейн “Косино”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 500 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно.
Дегустація вина: загальний – 100 грн./особа, екскурсія без споживання вина – 30 грн./особа
Оленяча ферма: - загальний, пенсійний і студентський – 50 грн., школярі – 30 грн.;
Дегустація буйволячих та овечих сортів сиру з вином - "Карпатський Буйвіл": загальний, студентський, учнівський – 100 грн.
Музей гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика, Верховина: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 50 грн.;
Музей “Тіні забутих предків”, Верховина: загальний, пенсійний і студентський - 50 грн, учнівський - 40 грн;
Музей “Хата-стая”, Верховина: загальний, пенсійний і студентський - 50 грн, учнівський - 40 грн;
Музей “Дідова аптека”, Криворівня: загальний, пенсіонери і студенти – 60 грн. (дегустують настоянки і чай), учні – 50 грн. (дегустують сиропи і чай)
Купання в чанах Верховина (1,5 год): загальний, студентський, пенсійний, учнівський – 250 грн./особа;
Канатно-крісельна дорога на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 250 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 190 грн.

Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова Тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: коломийка, гуцулка, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Меню: юшка з білих грибів, картопля запечена в мундирі з м’ясом, салат з бурячка, квашенина, сало, весела карпатська водичка, узвар. Вартість 85 грн/особа.
Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 225 грн./особа.
Вартість участі в забаві без вечері – 105 грн./особа.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.

Проживання відбувається в затишних садибах. Номери: 2-місні та 3-місні (з вигодами у коридорі).
У садибах зеленого туризму у смт. Верховина , комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями на поверсі (1 СВ на 2-3 кімнати).

Відбувається у ресторані “Газдівська хижа” села Пилипець. Меню: салат, грибна юшка, картопляне пюре з м’ясом по-полонинськи, хліб, чай. Вартість 150 грн./особа.
В садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 140 грн./особа.
Пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 90 грн./особа.
відбувається в ресторані спорт-готелю “Зінедін”. Меню: борщ український зі сметаною, рис з овочами, курка в сметанному соусі, салат «морква по корейськи», сік березовий, хліб. Вартість 150 грн/особа.
відбувається у садибах. Меню: ташкотлевеш, торгоня з підливою, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 140 грн./особа.
відбувається у садибах. Меню: омлет, налисники з джемом, канапки з сиром, чай/кава. Вартість 60 грн./особа.
У місті Мукачево в ресторані “Вікенд” та складається з страв лемківсько - мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше боб-гуляш, на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 150 грн./особа.
відбувається в садибах сільського туризму. Пропоноване меню: курячий бульйон з чігою, хосулей крумплі (картопля з м’ясом), угорські солодощі та вино. Вартість 140 грн./особа.
В садибах, звичайний європейський. Вартість 90 грн./особа.
відбувається в Хусті в ресторані “Під замком”. Меню: салат овочевий, солянка, відварна картопля з м’ясом по-венгерськи, хліб, чай. Вартість 150 грн/особа.
Відбувається у садибах Верховини. Пропоноване меню: кулеша з гуцульською смажкою (свіжиною), деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав. Вартість 140 грн.
відбувається у садибах. Меню: омлет, налисники з джемом, канапки з сиром, чай/кава. Вартість 60 грн./особа.
Відбуватиметься в ресторані "Зґарда" с. Верхній Ясенів". Пропоноване меню: салат овочевий, борщик червоний, деруни зі сметаною, хліб, чай з запашних карпатських трав. Вартість 150 грн.
відбувається у Верховині у ресторані-колибі “Магурка” вигляді свята "Гуцульська забава".
відбувається в гуцульських оселях. Меню: налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, яйця, чай/кава, хліб. Вартість 90 грн/особа.
Відбувається в ресторані “Ґражда” міста Яремче і складається з страв: салат з капусти, борщ, картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість 140 грн.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

