Відпочинок у Закарпатті + цвітіння сакури

Гори, водоспади, фото з буйволами на фермі замки, вина, термальні басейни, Ужгород, все найкраще, що є в Закарпатті

УВАГА! проживання відбувається у готелі в м. Виноградів у номерах з вигодами.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (09:00) — Коростів (сніданко-обід в кафе “Окей”) — Мукачево (екскурсія замком) — Косино (купання в термальних басейнах) — Виноградів  (поселення в готель, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (09:00) — Ужгород (відвідування “Деци у Нотаря”, екскурсія містом, замком, прогулянка алеєю сакур та обід) — Берегівське  вулканічне низькогір’я (дегустація вин)  — Виноградів  (повернення в готель, вечеря).

3 день: сніданок і виїзд (07:30) — Виноградів (еко-сніданок, фото з буйволами на фермі та дегустація сирів) — озеро Синевир (екскурсія-прогулянка до озера та обід) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 23:30)

placesЕкскурсійні об’єкти
Замок "Паланок" в Мукачеві
Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні – замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Коріятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. Якщо буде вільний час, в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), пала...

Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні – замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Коріятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. Якщо буде вільний час, в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).

Читати більше Сховати текст
Косонь. Косино - термальний басейн
Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров...

Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

 

Увага! У звʼязку з необхідністю виконання графіків обмеження потужності для промислових підприємств згідно з вимогами НЕК «Укренерго» термальний комплекс "Косино" вимушений ввести наступні обмеження в роботі комплексу:

Будуть працювати:

- Термальний «Смарагдовий басейн»; Джакузі «Вино», «Пиво»; Ванни Кнайпа; Басейн «Інь-Ян»; Басейн «Н2О»; Плавальний басейн.

- Римська сауна; Евкаліптова сауна; Хамам (до 17:00); Крижана печера (до 17:00).

- Відкритий термальний басейн з джакузі; Плавальний басейн з терасою та баром; Дитяча аквазона; Тераса з джакузі; Соляна кімната; «Чорна» парна; Озеро з водоспадом.

Не будуть працювати:

- Термальний басейн «Золотий кран Здоровʼя» з джакузі «Палинка» та «Кава».

- Угорська сауна; Травʼяна сауна; Сауна Соляна лисяча нора.

-  Суха сауна; «Біла» парна; Дитяча сауна.

Читати більше Сховати текст
Ужгород
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком. Ужгород зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста – Корзо, обовязково огляньте найвідоміший храм міста – Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-к...

Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком. Ужгород зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста – Корзо, обовязково огляньте найвідоміший храм міста – Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших замків України (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен). Обов'язково завітайте в культову корчму "Деца у нотаря".

Читати більше Сховати текст
Ужгород. Цвітіння сакури
Для того щоб помилуватися цвітом сакури вже нема потреби їхати в Японію, це можна зробити в історичному чеському центрі міста Ужгорода. Алея сакур у місті над Ужем була висаджена у 1923 році і щороку сотні дерев цвітуть тут з другої половини квітня до перших днів травня в залежності від погоди, пере...

Для того щоб помилуватися цвітом сакури вже нема потреби їхати в Японію, це можна зробити в історичному чеському центрі міста Ужгорода. Алея сакур у місті над Ужем була висаджена у 1923 році і щороку сотні дерев цвітуть тут з другої половини квітня до перших днів травня в залежності від погоди, перетворюючи старовинні вулички у райський сад. Сакуру ще називають японською вишнею, вона є символом жіночої молодості та краси, і є таке повір’я, що в тих хто побачить цвітіння 35 дерев покращиться здоров’я та здійсниться одне бажання.

Читати більше Сховати текст
Берегівське вулканічне низькогір’я. Дегустація вина
Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград, та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград, та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Читати більше Сховати текст
Виноградів. Ферма "Карпатський буйвіл"
Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвіл”, де місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є більше 30 карпатських буйволів, за якими можна спостерігати. Також тут можна скуштувати й купити різні сорти буйволячог...

Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвіл”, де місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є більше 30 карпатських буйволів, за якими можна спостерігати. Також тут можна скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.

Читати більше Сховати текст
Синевир озеро
Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і...

Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Читати більше Сховати текст
Пилипець. Водоспад Шипіт
Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. "Морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат – на полонині...

Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. "Морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат – на полонині Боржава. Перебування біля Шипоту чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування;
  • дегустації.
Знижки
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 180 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Мукачівський замок: дорослі - 150 грн,  діти шкільного віку - 80 грн,  для дітей до 6 років - вхід безкоштовний, студенти, пенсіонери - 100 грн

Термальний басейн “Косино”: (3 год) загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 700 грн., учасники бойових дій - 400 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно.

Відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно

Ужгородський замок: загальний (дорослі) - 130 грн., пенсіонери - 100 грн., студенти - 100 грн., учні - 60 грн.

Дегустація вина: загальний – 150 грн./особа, екскурсія без споживання вина – 50 грн./особа

Дегустація буйволячих та овечих сортів сиру з вином - "Карпатський Буйвіл": загальний, студентський, учнівський – 100 грн.

Озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 60 грн, студенти і школярі – 30 грн.  

Водоспад Шипіт:  загальний – 20 грн., діти 7-16 р. – 10 грн; діти до 7 р. - безкоштовно.

keysПроживання
Виноградів, готель "Виноградів"

Відбувається у готелі “Виноградів” в м. Виноградів (http://hotel-vinogradiv.com.ua), номери: 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти місні з вигодами в номері.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід

Відбувається у кафе “OK” в с. Коростів. Туристи самостійно вибирають їжу (щось на зразок «Пузата хата»). Смачно, швидко, доступні ціни.

Вечеря

Відбувається в ресторані готелю. Вартість 150 грн/особа.

2-й день
Сніданок

Відбувається в ресторані готелю. Меню: яєшня-бовтанка, сосиски, тости, масло, кава/чай. Вартість 130 грн/особа.

Обід

Відбувається  у місті Ужгороді в ресторані «Смерекова хижа». Меню: бограч-гуляш, рис з кручеником, салат, хліб, чай. Вартість 200 грн/особа.

Вечеря

Відбувається в ресторані готелю. Вартість 150 грн/особа.

3-й день
Сніданок

Відбувається на сироварні “Карпатський Буйвіл” в рамках дегустації буйволиних сирів. Меню: яєшня, сирники, налисники зі згущеним молоком, чай/кава. Вартість 90 грн/особа.

Обід

Обід складається з найкращих страв бойківської кухні: салат овочевий, юшка з білими грибами, картопляне пюре з м'ясо по-полонинськи, хліб, чай з трав. Вартість 200 грн./особа.

Місця посадки
Львів, Залізничний Вокзал

м. Львів, пл. Двірцева, 1, Головний Залізничний Вокзал, стоянка автомобільного транспорту

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти турагентів або у вайбер туристів не пізніше ніж за 1-2 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо сконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса або помилка у номері телефону.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Відпочинок у Закарпатті + цвітіння сакури

Гори, водоспади, фото з буйволами на фермі замки, вина, термальні басейни, Ужгород, все найкраще, що є в Закарпатті

УВАГА! проживання відбувається у готелі в м. Виноградів у номерах з вигодами.