Коломия
Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів. В місті також Вас чекають: один з найкращих музеїв України - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Благовіщення (1587р.) та ратуша (1877р.), яка знаходиться не в центрі пл. Ринок, а на розі вулиць.
Нижній Вербіж
Тут знаходиться збудована за опришківські гроші церква Різдва Пресвятої Богородиці (1756-1808рр.), храм занесений у список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Косів
Це місто ще називають “Ворота Карпат”, а також столицею декоративно-прикладного мистецтва України, бо саме в Косові і районі живуть і працюють тисячі народних майстрів, які продовжують давні ремісничі традиції. Візитною картою міста є знаменита на весь світ косівська кераміки, видатні гончарі запрошують Вас на її виробництво, де можна побачити процес її виготовлення та купити за цінами виробника.
Яворів
Мальовниче карпатське село, де збереглися давні традиції виготовлення домотканого вовняного покривала (ліжника) і більшість мешканців займаються ліжникарством. Лише в Яворові можна побачити повний цикл народження ліжника від овечої вовни і до готового продукту, та купити його собі додому за цінами виробників.
Буківець
“Писаний Камінь” - важливий духовний символ Гуцульщини, колишнє язичницьке капище. Це група високих скель-пісковиків, яким процеси вивітрювання надали чудернацьких форм і які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Давні люди вирубали в каменях багато символічних малюнків “петрогліфів”, значення яких ще досі не розшифроване.
Пістинь
Тут можна всім, в тому числі й дорослим, трішечки поринути в казку й заїхати в гості в “Маєток Святого Миколая”. Вас гостинно запросить сам господар, покаже свою приймальню, спальню, музей новорічної іграшки та подаруночок на згадку.
Шешори
Село на річці Пістиньці, де знаходиться каскад надзвичайно мальовничих Сріблястих водоспадів, що розтягнулися на декілька сотень метрів і є одним з улюблених місць відпочинку гуцулів і туристів.
Чи буде повтор туру, бо 22 -го червня, на жаль, не можемо приєднатись. Чи може брати участь в турі 10-річна дитина?
ВідповідьЗвичайно, що повторимо, але не знаємо коли, може в серпні-вересні, залежно від бажаючих.
10-річна дитина може брати участь в турі.
Привіт, скільки часу відводиться на Шешори?, яка вартість майстер-класу з виготовлення косівської кераміки?
ВідповідьМайстер-клас безкоштовний, всі хто захочуть зможуть купити кераміку в майстрів.
На Шешори з оглядом водоспадів, обідом, походом до вівчарів витрачаємо біля 4-х годин.