Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
Надвірна, Білі Ослави, Дора, Яремче, Верховина, Криворівня зі своїми новинками
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Надвірна (огляд музею) – Білі Ослави (музей Марійки Підгірянки) – Делятин (обід) – Дора (музей А. Шептицького) – Яремче (огляд музею етнографії та екології Карпатського краю та Екотуристичного візит-центру Карпатського НПП) – Верховина (поселення о 20:00 та вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (музей П. Шекерика-Доникового, музей кінофільму “Олекса Довбуш”, підйом на оглядову вежу, музей ліжникарства, музей галєрія гуцульських традицій і обрядів та обід) – Криворівня (музеї І. Франка та М. Грушевського) – Львів (повернення до 23:00).
Знаходиться в центрі міста Надвірна, в ньому можна дізнатися про визвольну боротьбу українського народу, традиції та звичаї мешканців краю. Особливо зацікавлює експозиція про видатного уродженця міста, всесвітньо відомого співака-бандуриста Василя Луціва.
В цьому мальовничому гуцульському селі народилася відома українська поетеса Марійка Підгірянка (Марія Омелянівна Ленарт-Домбровська). Про її письменницьку та громадську діяльність можна дізнатися у Музеї Марійки Підгірянки.
Посеред чудового карпатського лісу на території монастиря св. Андрія знаходиться Музей митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Експозиція музею в основному складається із приватної збірки-колекції отця-місіонера Ярослава Свищука. Цікавою також є колекція скульптур “Місто мучеників” – це монументи людей, які постраждали за віру.
Цікавий музей, в якому розкрита унікальність традиційної народної культури гуцулів, показані мистецькі вироби та речі їхнього побуту. Також можна дізнатися про всі етапи національно-визвольної боротьби українців на теренах Карпат та побачити артефакти з тих часів.
Один із найкращих в Україні туристично-інформаційних центрів, який в сучасному і привабливому для туристів форматі презентує інформацію про Карпати, багатство флори і фауни, культуру і побут місцевих жителів – гуцулів. Особливо захоплюють макети гір та діорами з відображенням різних природних комплексів Карпат. За бажанням можна переглянути ексклюзивний фільм про географію, історію, етнографію та туристичні атракції Карпатського регіону.
Цей музей розповідає про славнозвісного війта Верховини, активного громадського діяча, актора, етнографа, оратора, доброго ґазду та чудового письменника Петра Шекерика-Доникового. Він писав свої твори гуцульським діалектом, серед них літературним шедевром є унікальний роман “Дідо Иванчік”, в якому автор зображує матеріальний і духовний світ гуцулів від давніх часів і аж до Першої світової війни.
Історія цього музею тісно пов’язана із кінофільмом “Олекса Довбуш”, який знімала кіностудія ім. О. Довженка у 1959 році у селищі Верховина під керівництвом Віктора Іванова. У музеї розповідають про найвизначнішого опришка Карпат Олексу Довбуша, показують світлини з фільму та раритетні речі.
Один із найпопулярніших туристичних об’єктів Верховини – оглядовий майданчик на горі Швейкова, який збудовано як спостережний пункт на двох смереках. З нього відкриваються чудові краєвиди на Чорногірський хребет, Верховину, Криворівню та вигини Чорного Черемошу. Підйом до майданчика триває 15-20 хв. і вздовж нього гостей чекають оригінальні дерев’яні скульптури.
Для збереження, відродження та популяризації гуцульських домотканих вовняних ліжників (покривал) у Верховині створено музей, у якому можна дізнатися про історію їх виникнення, технологію виробництва та значення для гуцулів, а також придбати додому цей чудовий виріб. Ліжник не лише зігрівав гуцулів у холодні зимові ночі, а й мав обрядове та інтер’єрне значення.
Надзвичайно цікавий музей для релаксу душі, який зуміла створити файна господиня та місцева дослідниця Параска-Павла Рашковська. Вона познайомить із колекцією родинних вишивок, розповість про народні прикмети, проведе майстер-клас із гри на дримбах та намотуваннях переміток і хусток.
Великий Каменяр дуже любив Криворівню і майже щороку бував тут в період 1901-1914р. Тут він написав багато творів, досліджував місцевий фольклор і приймав численних друзів, які називали Криворівню – Українські Афіни. У хаті місцевого різб’яра, де часто жив Іван Франко, зараз діє його літературно-меморіальний музей, в якому збереглося багато речей, що йому належали, а також речі з гуцульського побуту, серед яких виділяється піч із кахлями О.Бахматюка. Заслуговує на увагу кімната, яка присвячена видатній гуцульській письменниці, художниці, філософу Парасці-Плитці Горицвіт.
Михайло Грушевський щоліта відпочивав і працював у Криворівні з 1902 по 1914 роки, йому так тут сподобалося, що він придбав тут будинок, який знищили російські царські війська у 1917р. Нещодавно майже на тому місці його було відбудовано і відкрито музей-садибу Михайла Грушевського. У музейній експозиції можна побачити твори видатного українського історика та політичного діяча, копії документів, особисті речі та старовинні предмети гуцульського побуту.
- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 120 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
Екотуристичний візит-центр Карпатського НПП: загальний – 30 грн., студенти, учні – 15 грн., пенсіонери – безкоштовно
Меморіальний музей Петра Шекерика-Доникового: загальний і пенсіонери – 25 грн., студенти і учні – 20 грн.
Музей етнографії та екології Карпатського краю в Яремче: загальний, пенсійний – 25 грн., студенти – 15 грн., учні – 10 грн.
Музей Галєрія гуцульських традицій і обрядів: загальний, пенсіонери, студенти, учні – 50 грн.
Музей І.Франка у Криворівні: загальний, пенсіонери – 30 грн., студенти – 20 грн., учні – 10 грн.
Музей історії Надвірнянщини: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., учні – 5 грн.
Музей кінофільму “Олекса Довбуш” у Верховині: загальний, пенсійний, студентський і учні – 25 грн.
Музей ліжникарства у Верховині: загальний, пенсіонери і студенти – 25 грн., учні – 20 грн.
Музей Марійки Підгірянки у Білих Ославах: добровільна пожертва
Музей Митрополита УГКЦ Андрея Шептицького у Дора-Яремче: добровільна пожертва
Музей-садиба М.Грушевського у Криворівні: загальний, пенсіонери – 20 грн., студенти і учні – 10 грн.
У садибах зеленого туризму у смт. Верховина , комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями на поверсі (1 СВ на 2-3 кімнати).
Відбувається в ресторані "Магнат" с. Делятин і складається з страв: суп з фрикадельками, картопля по-селянськи із м'яском по-французьки, салатик "Овочевий", хліб, узвар. Вартість 110 грн.
Відбувається у садибах Верховини. Пропоноване меню: кулеша з гуцульською смажкою (свіжиною), деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав. Вартість 180 грн.
Відбувається в садибах, пропоноване меню: омлет, налисники з афенами (чорницями), канапки з сиром, чай/кава. Вартість 120 грн.
Відбувається у ресторані с. Верховина. Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля, сметана), гуцульський борщ (білий буряк, копчені реберця, сметана), кулеша з м’ясом, хліб, чай з карпатських трав. Вартість 90 грн.
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)
Місце зустрічі тут - https://maps.app.goo.gl/8M41MFT9v82rcMqs6
Івано-Франківськ, вул. Галицька, 203. Зупинка "Радіоринок".
Місце посадки тут - https://maps.app.goo.gl/knUw6gtpr9z3tTPf7
Можна двома шляхами:
а) подивитися у нас на сайті (біля дат).
б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");
*приклад
вільних місць немає.
вільні місця 2-10 осіб.
вільних місць більше 10ти.
Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.
У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.
Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.
У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).
Анулювання турів закордон.
Правила анулювання турів закордон туристом.
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.
Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти турагентів або у вайбер туристів не пізніше ніж за 1-2 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо сконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса або помилка у номері телефону.
Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.
Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.
Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).
З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.
Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.
Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.
У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).
Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.
Viber - лише для повідомлень
12 відтінків Гуцульщини
Надвірна, Білі Ослави, Дора, Яремче, Верховина, Криворівня зі своїми новинками