План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Космач (музей вівчарства, музей О.Довбуша, майстер-клас із виготовлення кераміки, музей Старожитностей, соляне джерело, обід) – Верховина (поселення о 20:00 та вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Буківець (похід на полонину Ігрець із дегустацією 4 видів полонинського сиру) – Ільці (ловля форелі на господарстві “Корабель”, обід) – Львів (повернення до 23:00).
Проживання: відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на поверсі.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом;
- проживання у затишних садибах зеленого туризму (одна ніч);
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні – безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.
Технічна інформація для сходження на полонину Ігрець:
- Підйом на гору триває орієнтовно близько 1 години, спуск приблизно 40 хвилин;
- Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей;
- Участь в екскурсії не вимагає попередньої підготовки чи досвіду;
- Під час сходження і спуску категорично забороняється вживання алкоголю.
Що взяти з собою:
- зручне взуття (бажано гірські черевики з високим шнуруванням та протектором типу "вібрам");
- куртка вітрозахисна з капюшоном, бажано водонепроникна, штани вітрозахисні, такі, що не утруднюють рух, светр теплий або куртка типу "полар", шапка тепла в’язана, головний убір, дощовик;
- запасний комплект одягу (можна буде залишити в автобусі);
- вода (0,5-1 літр на особу);
- необхідні ліки (індивідуальна аптечка), якими Ви користуєтесь, лейкопластир.
Доброго вечора! Відвідали 06.02 нову екскурсію Принади Космача. Поїздка надзвичайно красива, особливо, в зимку. Ми побачили справжню зимову казку, гуляли, чвяткували, каталися на санчатах та дурачились як діти. Тільки от на перший музей вистачить 40 хв., а не більше години. А музей Довбуша цікавий, але ми, нажаль, бачили все під ліхтарями. В цей музей потрібно привозите людей швидше. На полонину Ігрець потрібно вести людей в перший день, а не другий. Бо коли сходити з полонини, коли взуття та одяг мокрий, якось не дуже добре їхати ловити форель та їхати до Львова. Після спучку з полонини людям потрібно відпочити. Музеї потрібно ставити в другий день, полонину в перший. Ну і автобус давати більший і зручніший. Сидіти на бамбетлі чотирьом людям там просто немає як.
ВідповідьДоброго дня, пані Оксано!
Нам дуже приємно, що Вам сподобалися казкові зимові Карпати. Приносимо вибачення за неточності і незручності в організації - даний тур відбувався вперше.
Дуже прикро за мокрий одяг і взуття, та, розсилаючи Вам інфолисти, в них ми вказуємо рекомендації щодо сходження, зокрема інформацію про змінний одяг і взуття.
Дякуємо за конструктивну критику - завдяки Вам ми стаємо кращими!
Будемо раді бачити Вас в наступних мандрівках!
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом;
- проживання у затишних садибах зеленого туризму (одна ніч);
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні – безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.
Вартість вхідних квитків:
- музей вівчарства: добровільна пожертва;
- музей О. Довбуша у Космачі: добровільна пожертва;
- музей кераміки у Космачі: загальний, пенсіонери і учнівський – 20грн.
- музей старожитностей у Космачі: загальний, пенсійний, студентський і учні – 20 грн.;
- кінна поїздка на возах (санях за погоди) – 100 грн.;
- дегустація полонинського сиру на полонині Ігрець – 70 грн.;
- ловля форелі із приготованим обідом із форелі – 300 грн.;
Харчування:
Сніданок в 1-й день - можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час стоянок автобуса.
Обід в 1-й день – відбувається в кафе с. Яблунів. Вартість 100 грн.
Вечеря в 1-й день – відбувається в садибах, пропоновані страви гуцульської кухні: кулеша з грибами, деруни зі сметаною, будз (гуцульський сир), овочева нарізка, хліб, чай з карпатських трав. Вартість 100 грн.
Сніданок в 2-й день – відбувається в садибах, пропоноване меню: омлет, налисники з афенами (чорницями), канапки з сиром, чай/кава. Вартість 70 грн.
Обід в 2-й день – відбувається після зловленої форелі. Пропоноване меню: салат з капусти, кулеша із смаженою форелю під соусом, узвар, хліб, канапочки.
Космач
Найбільш автентичне село України, яке користується популярністю й далеко за її межами. Космач здавна славиться своїми майстрами народних ремесел, адже у цьому мальовничому селі можна познайомитися з унікальною технологією виготовлення керамічних виробів. З великим задоволенням своїми таємницями поділиться з нами гончар Андрій Бойчук. На нас очікує майстер-клас з виготовлення кераміки, після якого кожен з бажаючих матиме змогу придбати собі на згадку сувенір ручної роботи.
У музеї вівчарства нам розкажуть, хто ж такі ватаги та які особливості життя у горах.
Музей Старожитностей відкриє нам усю історію славного села Космач, та познайомить з унікальними предметами, які виготовляли народні умільці.
Особливою родзинкою Космача є також хата-музей Олекси Довбуша, де за давніми переказами відбулася остання сутичка славного опришка Олекси Довбуша із Штефаном Дзвінчуком за красуню Марічку. Музей однозначно полонить наші серденька завдяки харизматичному Михайлу Дідишину, який знає не одну таємну історію із життя О.Довбуша. До сьогодні старші чоловіки знімають свої баршівки перед пам’ятником цього славетного опришка.
Приїхавши хоча б один раз у Космач Вам неодмінно захочеться знову сюди вернутися. Адже саме тут панує дух вільних і щирих людей, а митці гостинно діляться секретами гуцульської автентики.
Буківець. Полонина Ігрець
Сповна насолодитись красою та відчути усю силу Карпатських гір, можна на полонині Ігрець, що компактно розташувалась на мальовничому Буківецькому перевалі. Також тут ми побачимо, як виглядає справжня хата-стая, де вариться найсмачніший сир - бринза, дізнаємось які маршрути щодня долають горяни, аби дістатись на роботу чи у магазин. А для того, аби відчути справжній смак карпатського краю — запросимо на дегустацію унікальних полонинських сирів!
Ільці. Ловля форелі
На форельному господарстві “Корабель” можна буде відчути себе справжнім рибалкою. Господарі покажуть, як ловити форель, а вже сам процес риболовлі не залишить байдужим нікого, від маленького до дорослого — це емоція, яку важко описати словами, а треба відчути наповну. Зловлену рибину люб’язно приготують та запросять пройти у корабель, щоб посмакувати цим делікатесом.