Космач

Найбільш автентичне село України, яке користується популярністю й далеко за її межами. Космач здавна славиться своїми майстрами народних ремесел, адже у цьому мальовничому селі можна познайомитися з унікальною технологією виготовлення керамічних виробів. З великим задоволенням своїми таємницями поді...

Найбільш автентичне село України, яке користується популярністю й далеко за її межами. Космач здавна славиться своїми майстрами народних ремесел, адже у цьому мальовничому селі можна познайомитися з унікальною технологією виготовлення керамічних виробів. З великим задоволенням своїми таємницями поділиться з нами гончар Андрій Бойчук. На нас очікує майстер-клас з виготовлення кераміки, після якого кожен з бажаючих матиме змогу придбати собі на згадку сувенір ручної роботи.

У музеї вівчарства нам розкажуть, хто ж такі ватаги та які особливості життя у горах.

Музей Старожитностей відкриє нам усю історію славного села Космач, та познайомить з унікальними предметами, які виготовляли народні умільці.

Особливою родзинкою Космача є також хата-музей Олекси Довбуша, де за давніми переказами відбулася остання сутичка славного опришка Олекси Довбуша із Штефаном Дзвінчуком за красуню Марічку. Музей однозначно полонить наші серденька завдяки харизматичному Михайлу Дідишину, який знає не одну таємну історію із життя О.Довбуша. До сьогодні старші чоловіки знімають свої баршівки перед пам’ятником цього славетного опришка.

Приїхавши хоча б один раз у Космач Вам неодмінно захочеться знову сюди вернутися. Адже саме тут панує дух вільних і щирих людей, а митці гостинно діляться секретами гуцульської автентики.

Читати більше Сховати текст
Ціна: від 995 до 995грн

Ми підібрали тури в які входить це місце:


Знайдено 1 тур


  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 1 турів
Новинка
Принади Космача + полонина Ігрець

Космацька автентика, ловля форелі, та похід на полонину Ігрець чекають на Вас! Більше

Доступно 1 турів
Новинка
Принади Космача + полонина Ігрець

Космацька автентика, ловля форелі, та похід на полонину Ігрець чекають на Вас! Більше

2д / 1н 2-10 0 Немає місць
Ціна:0грн
Замовити Тур
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Відгуки (0)

Космач