Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа
-
Відео



















Манявський водоспад і монастир, розваги на полонині Перці, найгарніші панорами Карпат, високогірні озера на Драгобраті.
З початку листопада до кінця березня тур проводиться зі зміненим маршрутом: зимовий варіант туру

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Манява (екскурсія монастирем, обід та огляд водоспаду) – Ясіня (поселення о 20:50, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ясіня (автомобільний підйом на Драгобрат, підйом канатно-крісельною дорогою на вершину Стіг, автомобільний переїзд до гірського озера Герашаска) – Яблуниця (відпочинок та майстер-класи на Полонині “Перці”) – Львів (повернення до 22:30).
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)
Івано-Франківськ, вул. Галицька, 203. Зупинка "Радіоринок".

Тут на березі річки Манявки розташований один із найбільших духовних центрів Західної України - “Український Афон”. Історико-архітектурний заповідник “Скит Манявський”, був заснований як монастир-скит у мальовничому куточку Карпат вихідцем з Афону Йовом Княгинецьким (1606р.). У часи найбільшого розквіту скитові підпорядковувалося 556 монастирів Східної Європи. Зараз тут Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир УПЦ КП.
Неподалік від скита знаходиться “Манявський водоспад”, який є одним із найгарніших і найвищих в українських Карпатах. Він прорізає тверді ґорґанські породи, а вода падає з висоти біля 20 метрів.
Відоме в минулому містечко солеварів запрошує у краєзнавчий музей, який знаходиться в найошатнішій віллі Делятина: тут зібрана чудова експозицієя гуцульських старожитностей, особливо вишивки та різьби по дереву. У музеї ми дізнаємося про співця гуцульського села Марка Черемшину, бо саме тут він працював у адвокатській конторі. Але особливо вражає кімната-музей надзвичайно талановитого художника Йосипа Васьківа, картини якого відзначаються високою технікою та культурою виконання, а самого його за світогляд та життєвий шлях місцеві гуцули називали “Ганді”.
Кліматичний курорт, що розташований на схилах Свидовця, одного з найвищих карпатських хребтів на висоті 1300-1700м. За допомогою канатно-крісельної дороги можна піднятися на гору Стіг (1707м), з якої відкриваються одні з найгарніших панорам в Українських Карпатах.
Особливо зачаровує своєю красою льодовикове озеро Герашаська (Догяска), яке розташоване в чаші серед гірських вершин, на висоті 1577 метрів і є одним із наймальовничіших озер України.
В самому серці українських Карпат знаходиться унікальна гуцульська полонина “Перці”, де на 15 гектарах розташований т.з. “Гуцульський Діснейленд”: тут можна прогулятися стежками і подихати чистим карпатським повітрям, скупатися в купелях молодості, зайти в гості до мольфара, дізнатися більше про українських повстанців у “Криївці”, зачекінитися у фотозонах, накупити повні торби сувенірів та еко-продуктів у “Вурдамаркеті”.
На ґречних ґаздів і ґаздинь чекають столітні гуцульські хати із старовинними речами побуту, де народні майстри проводять майстер-класи із гончарства, ліжникарства, ковальства, килимарства, бісероплетіння, ляльки-мотанки, різбярства та навіть перший у світі майстер-клас із лежання на сіні. Всі бажаючі мають можливість побачити, як народжується справжній сир у хаті-стаї, скуштувати автентичні гуцульські страви на вогні, послухати, як файно грають троїсті музики у “Хатулі Folk”, одягнутися, як справжні гуцул і гуцулка у “ФешнХат”.
Арт-ґрунь “Полонина Перці” розташована на висоті понад 1000 метрів, між Чорногірським та Ґорґанським хребтами, з неї як на долоні видно найвищу вершину Карпат – Говерлу, стрімкий Петрос, кам’янисті Хом’як і Синяк, хребет Свидовець із знаменитими Близницями. Запрошуємо вас із друзями поринути в атмосферу автентики, природи та хорошого настрою.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування;
- трансфери до Манявського водоспаду та Ясіня-Драгобрат-Герашаска.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Трансфер до Манявського водоспаду на машинах ГАЗ-ЗІЛ: (в обидві сторони) - 150-190 грн.
Музей краєзнавчий у Делятині: добровільна пожертва
Трансфер Ясіня-Драгобрат-Герашаска на машинах ГАЗ-ЗІЛ: (в обидві сторони) - 270-300 грн.
Полонина “Перці” (вхід без екскурсії): загальний, пенсійний, студентський – 100 грн., учнівський (до 14 років) – 50 грн.
Полонина “Перці” (фірмова екскурсія): загальний, пенсійний, студентський – 200 грн., учнівський (до 18 років) – 160 грн.
Підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Драгобрат: загальний, пенсійний, студентський - 150 грн., діти до 12 р. - 60 грн.

Відбувається в міні-готелях і садибах зеленого туризму с. Ясіня. Номери: 2-х, 3-х і 4-місні з вигодами на поверсі.

Відбувається в ресторані “Пектораль” с. Солотвин і складається з страв: салат з капусти, борщ, картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість 150 грн.
Відбувається у готелі або садибах с. Ясіня. Вартість 120 грн.
Відбувається у готелі або садибах с. Ясіня. Меню: європейський сніданок. Вартість 100 грн.
Відбувається ресторані готелю "Хата Магната" на курорті Драгобрат. Пропоноване меню: суп з фрикадельками, плов з м'ясом, соління, хліб, узвар. Вартість 150 грн.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

