Гуцульський Великдень

Запрошуємо Вас зустріти найбільше християнське свято в Карпатах та побачити давні пасхальні традиції!

На Вас чекають:

  • святкування Воскресіння Христового в найкращому для цього місці, в столиці Гуцульщини – Верховині, адже це одне з найкращих місць в України, де збереглися давні архаїчні традиції;
  • знайомства з історією, звичаями, культурою одного з найцікавіших етносів світу – гуцулів;
  • найкращі страви гуцульської кухні;
  • найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї;
  • ну і звичайно веселощі, розваги та інші види відпочинку.
Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Галич (відвідання природного парку, центру реабілітації тварин і музею природи) – Івано-Франківськ (можливе доєднання туристів - 13:00) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина та закупи сувенірами, обід) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатських панорам, відвідання етнопарку "Гуцул-ленд" або вільний час) – Верховина (поселення в гуцулів о 20:00 і вечеря).

2 день: Верховина (Свята літургія (05:00-09:00) та обряд освячення пасок біля церкви Успіння Богородиці (09:00), Великодня трапеза) – Верховина (екскурсія-дегустація вина і чачі в Музеї штопора, дегустація полонинських сирів, прогулянка до оглядової вежі) – Верхній Ясенів (обід) – Криворівня (відвідання дегустаційного музею “Дідова аптека”) – Верховина (Гуцульська забава, вечеря).

3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”) – Яворів (дегустація сирів) – Коломия (фото-зупинка біля музею Писанки та обід) – Івано-Франківськ (19:00) – Львів (повернення о 22:00).

placesЕкскурсійні об’єкти
Галицький національний природний парк
Один з найцікавіших заповідників України — тут можна побачити ландшафти, а також представників птаства і тваринного світу майже зі всіх куточків України. Тут розміщено чудовий музей “Природа Землі Галицької” та перший в країні Центр реабілітації хворих та знайдених тварин. Зараз тут відновлюються ве...

Один з найцікавіших заповідників України — тут можна побачити ландшафти, а також представників птаства і тваринного світу майже зі всіх куточків України. Тут розміщено чудовий музей “Природа Землі Галицької” та перший в країні Центр реабілітації хворих та знайдених тварин. Зараз тут відновлюються ведмеді, дикі барани, лисиці, єнотовидна собака, вовки, сови, орли, чаплі, качки, олені. А прикрасою Центру є ціле сімейство бізонів - найбільших ссавців на території Європи.

 

Читати більше Сховати текст
Яремче
Відомий кліматичний курорт, що розташований між мальовничими горами в красивій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.

Відомий кліматичний курорт, що розташований між мальовничими горами в красивій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.

Читати більше Сховати текст
Буковель
Гірськолижлий курорт № 1 в Україні. Тут можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

Гірськолижлий курорт № 1 в Україні. Тут можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

Читати більше Сховати текст
Верховина. Оглядова вежа
Один із найпопулярніших туристичних об’єктів Верховини – оглядовий майданчик на горі Швейкова, який збудовано як спостережний пункт на двох смереках. З нього відкриваються чудові краєвиди на Чорногірський хребет, Верховину, Криворівню та вигини Чорного Черемошу. Підйом до майданчика триває 15-20 хв....

Один із найпопулярніших туристичних об’єктів Верховини – оглядовий майданчик на горі Швейкова, який збудовано як спостережний пункт на двох смереках. З нього відкриваються чудові краєвиди на Чорногірський хребет, Верховину, Криворівню та вигини Чорного Черемошу. Підйом до майданчика триває 15-20 хв. і вздовж нього гостей чекають оригінальні дерев’яні скульптури.

Читати більше Сховати текст
Верховина. Музей-садиба Галинки Верховинки (Музей вишивки)
Надзвичайно душевний музей, який заснувала поетеса Галина Яцентюк. Під час інтерактивної екскурсії вона розповідає про гуцульські традиції, особливо обряд весілля, орнаменталістику гуцульської вишивки, переодягає туристів у гуцульські строї. Особливо розчулюють гостей вірші, які від щирої душі декла...

Надзвичайно душевний музей, який заснувала поетеса Галина Яцентюк. Під час інтерактивної екскурсії вона розповідає про гуцульські традиції, особливо обряд весілля, орнаменталістику гуцульської вишивки, переодягає туристів у гуцульські строї. Особливо розчулюють гостей вірші, які від щирої душі декламує господиня із чудовим творчим псевдонімом Галинка Верховинка.

Читати більше Сховати текст
Верховина. Музеї
Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося берегами славетної річки Чорний Черемош. Окрім мальовничих карпатських панорам місце має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський Музей побуту та музичних і...

Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося берегами славетної річки Чорний Черемош. Окрім мальовничих карпатських панорам місце має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський Музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музеї кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”.

Читати більше Сховати текст
Яворів. Гуцульська еко-сироварня
У мальовничій місцевості - в серці Яворова знаходиться гуцульська сироварня, де можна послухати як виготовляється сир, прогулятися по “Еко-фермі” та відчути колорит Гуцульщини. Особливо вартує скуштувати овечі еко-сири із варенням та медом, якими місцевий газда радо буде пригощати. На території Вас...

У мальовничій місцевості - в серці Яворова знаходиться гуцульська сироварня, де можна послухати як виготовляється сир, прогулятися по “Еко-фермі” та відчути колорит Гуцульщини. Особливо вартує скуштувати овечі еко-сири із варенням та медом, якими місцевий газда радо буде пригощати. На території Вас допитливо зустрічатимуть овечки, кози та собака-пастух по кличці “Чуйка”. Це місце після відвідування ще часто називають “Маленька Швейцарія”. Отже, щоб побувати у маленькій гірській “Швейцарії”, та скуштувати полонинських овечих сирів, неодмінно відвідайте “Еко-ферму” у Яворові.

Читати більше Сховати текст
Коломия. Музей "Писанка"
Місто коломийок, одне з найгарніших місць Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї – унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і...

Місто коломийок, одне з найгарніших місць Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї – унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів.

 

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • проживання (дві ночі) в садибах зеленого туризму;
  • 2 сніданки (включаючи святкову трапезу з господарями садиб) і 1 вечеря (в 1-й день);
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об'єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування (обіди і 1 вечеря);
  • Гуцульська Забава;
  • Пасхальний кошик.
Знижки
  • Дітям до 3 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 300 грн.
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 15% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Галицький НПП: музей і Центр реабілітації тварин: загальний, пенсійний і студентський - 70 грн., діти - 30 грн.

Канатно-крісельна дорога на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 350 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 250 грн.

Етнопарк «ГуцулЛенд»: загальний – 380 грн., діти до 12 років, пенсіонери, учасники АТО — 330 грн, діти до 6 років - безкоштовно.

Музей “Штопора” та дегустація вина: загальний, студентський, пенсійний — 100 грн. Діти до 6 років та УБД - безкоштовно. 

Музей “Дідова аптека”, Криворівня: загальний, пенсіонери і студенти – 70 грн. (дегустують настоянки і чай), учні – 60 грн. (дегустують сиропи і чай)

Музей гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика, Верховина: загальний, пенсійний, студентський,  учнівський – 50 грн.;

Музей “Тіні забутих предків”, Верховина: загальний, пенсійний і студентський - 50 грн, учнівський - 40 грн;

Гуцульська забава: Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 300 грн./особа. Вартість участі в забаві без вечері – 140 грн./особа.

Екскурсія і дегустація на "Гуцульській еко-сироварні", Яворів: загальний, пенсійний, студентський, учнівський -  250 грн.

Музей Писанки: загальний  – 45 грн., пенсійний, студентський, учнівський – 25 грн.

axe Гуцульська забава

Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву.

Під час забави на Вас чекають:

  • страви гуцульської кухні;
  • співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
  • майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
  • гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
  • посвята в гуцули;
  • і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.

keysПроживання
Гуцульські садиби зеленого туризму м. Верховина

У садибах зеленого туризму у смт. Верховина , комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями на поверсі (1 СВ на 2-3 кімнати).

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід

Відбувається в ресторані "Турист" м. Яремче і складається з страв: суп з фрикадельками, картопля по-селянськи із м'яском по-французьки, салатик "Овочевий", хліб, узвар. Вартість 250 грн.

Вечеря

Відбувається в сабидах сільського туризму і складається з пісних страв. Вартість включена в ціну.

2-й день
Сніданок

Відбувається після Святої літургії і складається із страв із великоднього кошика: паска, писанки, ковбаса, солонина, будз (сир), будженина, сіль, хрін. узвар. Включено у вартість туру.

Обід

Відбуватиметься в ресторані "Зґарда" с. Верхній Ясенів". Пропоноване меню: салат овочевий, борщик червоний, деруни зі сметаною, хліб, чай з запашних карпатських трав. Вартість 200 грн.

Вечеря

Відбувається в музейному комплексі “Полонинська ватра” під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: грибна юшка, печеня (картопля тушкована з м'ясом), квашенина, м'ясна нарізка, хліб, узвар. Вартість 180 грн./особа.

3-й день
Сніданок

Відбувається в садибах. Пропоноване меню: омлет, налисники з афенами (чорницями), канапки з сиром, чай/кава. Включено у вартість туру.

Обід

Обід відбудеться в кафе "Надія" м. Коломия. Орієнтована вартість 180 грн.

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Місце зустрічі тут - https://maps.app.goo.gl/8M41MFT9v82rcMqs6

Івано-Франківськ, Галицька, 203

Івано-Франківськ, вул. Галицька, 203. Зупинка "Радіоринок".

Місце посадки тут -  https://maps.app.goo.gl/knUw6gtpr9z3tTPf7

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти турагентів або у вайбер туристів не пізніше ніж за 1-2 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо сконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса або помилка у номері телефону.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (2)
Розгорнути все
Згорнути все

Гуцульський Великдень

Запрошуємо Вас зустріти найбільше християнське свято в Карпатах та побачити давні пасхальні традиції!

На Вас чекають:

  • святкування Воскресіння Христового в найкращому для цього місці, в столиці Гуцульщини – Верховині, адже це одне з найкращих місць в України, де збереглися давні архаїчні традиції;
  • знайомства з історією, звичаями, культурою одного з найцікавіших етносів світу – гуцулів;
  • найкращі страви гуцульської кухні;
  • найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї;
  • ну і звичайно веселощі, розваги та інші види відпочинку.