Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа




















Перемишль, Красічин, музей Е.Воргола, Бардіїв, Свидник, Пряшів, Кошиці, словацькі термали і вина

1 день: виїзд зі Львова (06:00) – Краковець-Korczowa (перетин кордону) – Przemyśl “Перемишль” (екскурсія містом і обід) – Krasiczyn “Красічин” (огляд замку і парку) – Sanok “Сянік” (прогулянка центром міста) – Dukla “Дукля” / Svidník “Свидник” (поселення, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Bodružal “Бодруджаль” (огляд церкви) – Medzilaborce “Меджилабірці” (музей сучасного мистецтва Е.Воргола) – Svidník “Свидник” (огляд Музею українсько-руської культури і обід) – Bardejov “Бардіїв” (прогулянка історичним центром) – Prešov “Пряшів” (прогулянка історичним центром) – Prešov “Пряшів” / Košice “Кошиці” (поселення, вечеря).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) - Košice “Кошиці” (прогулянка містом) – Kaluža “Калужа” (купання в термальних басейнах Thermal ŠIRAVA SPA RESORT і обід) – Orechová “Орехова” (дегустація вин) – Vyšné Nemecké “Вишнє Німецьке” (перетин кордону) – Львів (повернення о 03:00-07:30)
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Одне з найстаріших міст Галичини, столиця удільного руського князівства, до Другої світової війни було важливим центом українського культурного і церковного життя. У місті можна оглянути ренесансний замок Казимира (ХІ ст., 1340р.) із фундаментами церкви Івана Хрестителя (ХІІІ ст.), симпатичні кам’яниці на пл. Ринок, готично-барокову Латинську катедру (1460р.), бароковий костел св. Марії Магдалини (1754р.), костел Св. Терези (1630р.), який у минулому був Собором св. Івана Хрестителя УГКЦ (т.з. “стара катедра”).
Для українців важливими є відвідини колишнього костелу єзуїтів, а зараз Катедрального собору Святого Івана Хрестителя УГКЦ (1626р.), Українського “Народного дому” (1904р.), барокову годинникову вежу, яка мала служити дзвіницею так і не збудованого катедрального храму УГКЦ, цікавою є також будівля греко-католицької Вищої духовної семінарії (1912р.), збудована за проектом Івана Левинського.
Історію цього красивого міста над Сяном спільно творили польський та український народи і воно заслуговує, щоб його відвідували українці та захоплювалися ним.
Неподалік від Перемишля серед чудового парку з екзотичними рослинами розташоване одне із найкрасивіших місць у Польщі – замок Красицьких (1580-1631рр.). По кутах ренесансно-барокової фортеці знаходяться чотири вишукані вежі: Божа, Папська, Королівська, Шляхецька, а замкові музи прикрашає чудовий декор у стилі сграффіто. Багато королів і знаних осіб мали за честь відвідувати цю неймовірну красу, запрошуємо і Вас.
Гарне місто над Сяном, до якого в давні часи сходилися українці зі всіх околись, також має чим зацікавити гостей. Варто оглянути костел Преображення Господнього (XVII-ХІХ ст.) монастиря францисканців, сецесійну забудову площі Ринок, православну церкву Собор Святої Софії (1784р.) та ренесансно-класицистичний королівський замок (1523р.) над урвищем.
У цьому русинському селі на пагорбі серед села підноситься найдавніша дерев’яна споруда Словаччини – лемківська греко-католицька церква Святого Миколая (1658р.), яка занесена в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.
Неподалік від цього містечка у лемківському селі Микова народилися батьки всесвітньовідомої культової особистості, одного із засновників поп-арту Енді Воргола (Андрія Варголи), який був русином-українцем. У Лаборцях діє Музей сучасного мистецтва ім. Е.Воргола, в якому є декілька його оригінальних картин, сорочка в якій його хрестили у греко-католицькій церкві, шкіряна куртка та улюблені окуляри Енді. Воргол за життя став легендою, входить в 10 найдорожчих художників світу та заслуговує, щоб приїхати і ознайомитися з місцями, з якого походить його рід.
Довкола карпатського містечка розташовані кількадесят українсько-руських сіл, а в самому місті знаходиться один із найкращих музеїв української культури за межами сучасної України – Музей українсько-руської культури у Свиднику. Надзвичайно цікавою є культурно-історична експозиція, де показані одяг, ремесла, народне мистецтво українців Словаччини. Етнографічна експозиція під відкритим небом (скансен) розташована в дуже мальовничому місці, на площі 11 гектарів зібрані майже 50 пам’яток народного будівництва, окрасою яких є дерев’яна греко-католицька церква св. Параскеви (1766р.) лемківського типу із села Нова Полянка.
Казкове і компактне місто оточене Низькими Бескидами, за свою архітектуру було занесено в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Коли оглядаєш його, то здається, що час зупинився у XV столітті, на яке припав його розквіт. Історичний центр оточений міськими мурами, його центром є площа Ринок, на якій красуються базиліка святого Егідія (1464р.) та ратуша (1505р.), в якій поєднана пізньогодична форма із ранньоренесансними компонентами.
Хоча Пряшів не є на українській етнографічній території, але за свою історію неодноразово ставав її адміністративним, освітнім та культурним центром. В місті окрім чудових кам’яниць на Головній вулиці, можна оглянути один із найстаріших та найгарніших храмів Словаччини – готичний костел св. Миколая (1347р.), цікавими для українців є також греко-католицький собор св. Іоана Хрестителя (ХІV ст.), православна церква св. Олександра Невського (1946р.) та театр Олександра Духновича.
Друге за величиною місто Словаччини, одне із найгарніших міст Європи, окрасою якого є головна і найвизначніша споруда міста готичний Собор св. Єлизавети (1380р.) – це найбільший храм Словаччини, в якому поховані Ілона Зріні та Ференц Ракоці ІІ. Викликають захоплення також Кошицький державний театр (1899р.), храм св. Михайла (ХIV ст.), вежа Урбана, палац Андраша, палац Чакі-Дежофі. Місто варте Вашої уваги, не дарма центральну історичну частину міста було занесено в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.
Один із найпопулярніших словацьких курортів Земплінська Ширава, яку ще називають Словацьким морем, утворилася в результаті створення водосховища на річці Лаборець біля підніжжя мальовничих вулканічних Вигорлатських гір. Саме тут знаходиться сучасний термальний комплекс “Thermal ŠIRAVA SPA RESORT ****”, в якому гаряча вода піднімається із геотермальної свердловини глибиною 940 метрів. У комплексі є 4 криті басейни і 4 відкриті басейни із водними і масажними струменями. Купанні в термальних басейнах звільняє від напруги та стресу, активізує кровообіг, та покращує настрій.
Територія східної Словаччини чудово підходить для вирощування винограду через свій достатньо теплий клімат та вулканічні породи Вигорлатських гір, які надають вину чудовий смак та неперевершений букет. Запрошуємо на дегустацію в “Pivnica Orechová”, яка з 1994 року на площі 54 гектари вирощує європейські сорти винограду та виробляє чудові білі та червоні вина. Під час дегустації можна буде оглянути винний підвал на глибині 6-12 метрів із двома підземними коридорами і фірмовим винним архівом.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування;
- дегустації.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 150 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Замок у Перемишлі: загальний, пенсійний, студентський – 12 Zl, учнівський – 9 Zl;
Замок у Красічині: загальний – 8 Zl, пенсійний, студентський, учнівський – 5 Zl;
Музей сучасного мистецтва ім. Е.Воргола: загальний - 6 Євро; пенсійний, студентський, учнівський - 3 Євро;
Культурно-історична експозиція музею української культури у Свиднику: загальний – 4 Євро; пенсійний, студентський, учнівський – 2 Євро;
Скансен у Свиднику: загальний – 4 Євро; пенсійний, студентський, учнівський – 2 Євро;
Дегустація вин у “Pivnica Orechová” (6 видів вин): загальний – 10 Євро.
Термальні басейни “Thermal ŠIRAVA” у Калужа (3 години): загальний – 20 Євро; пенсійний, студентський – 16 Євро; діти до 12 років – 10 Євро;

- Для подорожі треба мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей треба мати окремий закордонний паспорт.
- Просимо туристів, що мають власну страхівку на термін поїздки повідомляти, щоб ми не робили подвійне страхування.
- Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення міжнародного зразка.
- Для проходження кордону треба мати від 300 польських злотих з особи для перебування на території Польщі до 3-х днів.
- Під час планування туру закладено в середньому 4 години для проходження українсько-польського кордону. Якщо кордон перейдеться швидше, то в програмі можливі бонуси, якщо довше, то буде скорочено час перебування у Сяноку.
Увага! До мандрівки допускаються наступні категорії осіб:
- пройшли повний курс вакцинації, і минуло 14 днів після отримання останньої дози вакцини (рахуючи від дня, наступного за днем щеплення), а проходження вакцинації підтверджено цифровим сертифікатом COVID ЄС (засвідчений відповідним цифровим QR-кодом ЄС) або іншим документом польською або англійською мовою, що підтверджує щеплення вакциною, дозволеною в Європейському Союзі (Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson);
- є дітьми до 12 років, які подорожують під опікою дорослих, щеплених проти COVID-19.

Відбувається у готелях міста Svidník “Свидник” (Словаччина), номери 2-3-х місні з вигодами.
Відбувається у готелях міста Prešov “Пряшів” (Словаччина), номери 2-3-х місні з вигодами.

відбувається у закладах громадського харчування Перемишля на свій смак та вибір.
відбувається у ресторані готелю у м. Свидник. Вартість - 5 Евро.
відбувається у ресторані готелю у м. Свидник. Вартість – 4 Євро.
відбувається у закладах громадського харчування у м. Свиднику. Вартість – 5 Євро.
відбувається в ресторані готелю в м. Пряшів. Вартість - 5 Євро.
відбувається в ресторані готелю в м. Пряшів. Вартість - 7 Євро.
відбувається в закладах громадського харчування в м. Михайлівці. Вартість - 7 Евро.
У закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

