Вроцлав, чеські скелі Адршпах, замок Князь та шахта Бохня

Вроцлав - культурна столиця Європи, лабіринти скельного міста Ардшпах, середньовічний Замок Князь, унікальна рожева сіль у печерах Соляної шахти Бохня.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (19:00) – нічний переїзд до Польщі через КПП “Краківець / Korczowa” або КПП ‘‘Шегині / Medyka”.

2 день: Wrocław “Вроцлав” (екскурсія центральною історичною частиною міста, обід, вільний час) – околиці Вроцлава (поселення в готель о 19:00, вечеря).

3 день: сніданок і виїзд (08:00) – “Adršpach” (прогулянка найбільшим скельним містом у Чехії, озеро “Кришталева пісочниця” та “Великий водоспад”) – Wałbrzych “Валбжих” (обід та екскурсія замком Książ) – околиці Katowice “Катовіце” (поселення в готель о 21:30, вечеря).

4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Bochnia “Бохня” (екскурсія соляною шахтою, обід) – КПП “Korczowa / Краківець” (перетин кордону) – Львів (повернення о 22:55).

placesЕкскурсійні об’єкти
Вроцлав
Вроцлав – місто 12 островів та 112 мостів на річці Одр, місто старовинної архітектури і гномів. Тут кожен третій українець. Початком заснуванням міста прийнято вважати 1000 рік н.е. Саме в той час Болеславом Хоробрим був збудований перший замок і собор. За час існування міста територія була під влад...

Вроцлав – місто 12 островів та 112 мостів на річці Одр, місто старовинної архітектури і гномів. Тут кожен третій українець. Початком заснуванням міста прийнято вважати 1000 рік н.е. Саме в той час Болеславом Хоробрим був збудований перший замок і собор. За час існування міста територія була під владою німців, угорців і поляків. Це відобразилося в архітектурі, матеріальній та культурній спадщині міста. Ринкова площа вважається однією із найбільших середньовічних площ у Європі. Вона створює прекрасний архітектурний ансамбль із Ратушами Старою (ХІІІ ст.) і Новою (1864р.), разом із трамвайними лініями та красивими будівлями Яся і Малгосі (ХVІ ст.). Також варто відвідати острів Тумський – він був заселений одним із перших, саме звідси розпочалася історія міста. На ньому розмістилися старовинний готичний костел св. Яна Хрестителя (ХІІІ ст.), дворівнева цегляна колегіата Святого Хреста (ХІІІ ст) та собор св. Варфоломія (ХІІІ ХІV ст.). У вільний час можна оглянути славнозвісну Рацлавицьку панораму, яка у 1893 році була створена і намальована у Львові, а після Другої світової війни переміщена сюди. Вроцлавські гноми (польська назва krasnale) є невід'ємною частиною міського ландшафту та туристичної атракції. Ці маленькі статуетки приховані в найнесподіваніших місцях по всьому місту. Їх можна знайдені на вулицях та у вузьких провулках, біля пам'ятників і в багатьох інших місцях. Кожен гном має свою історію та особистість, це робить їх пошук додатково цікавим для відвідувачів міста.

Читати більше Сховати текст
Адршпах
Неймовірно чарівне й унікальне місце, розташоване в північній частині Чехії, недалеко від кордону з Польщею. Цей природний резерват славиться своєю надзвичайною красою та неперевершеними природними утвореннями, а саме унікальними скелями з пісковика, які утворилися тисячі років тому. Величезні, фант...

Неймовірно чарівне й унікальне місце, розташоване в північній частині Чехії, недалеко від кордону з Польщею. Цей природний резерват славиться своєю надзвичайною красою та неперевершеними природними утвореннями, а саме унікальними скелями з пісковика, які утворилися тисячі років тому. Величезні, фантастичної форми скелі створюють лабіринти, протоки та печери, які можна досліджувати під час прогулянок. Один з найвідоміших об`єктів в Адршпаху – озеро "Кришталева пісочниця"  (Krystalové jezero), яке оточене високими скелями і водоспадами. Як і в кожного старовинного міста тут є свої ворота, збудовані в готичному стилі (1839р.). Аристократи та богема полюбляли це місце. Побувати тут було дуже престижно – це був знак того, що маєш гарний смак. До того ж, серед цих захоплююче-красивих місць творчі люди завше шукали розради та натхнення. Місце виглядає як кадр із фільму фентезі, не дарма саме тут знімали фільм “Хроніки Нарнії”. Жодні фотографії не передадуть тамтешньої краси. Адршпах варто побачити на власні очі.

Читати більше Сховати текст
Замок Князь (Książ)
В околицях міста Валбжих, серед мальовничої природи, височіє величний Замок Князь. В 1288 році на місці руїн старої фортеці князь Болеслав І Суровий вирішує побудувати пишну резиденцію, яка вже руками його нащадків з роками була перебудована в пишний замок. Назва Князь вказує на те, що у давні часи...

В околицях міста Валбжих, серед мальовничої природи, височіє величний Замок Князь. В 1288 році на місці руїн старої фортеці князь Болеслав І Суровий вирішує побудувати пишну резиденцію, яка вже руками його нащадків з роками була перебудована в пишний замок. Назва Князь вказує на те, що у давні часи тут була резиденція княжої родини Пястів (ХІІІ-ХІV ст.). З XVІ століття і до Другої світової війни твердиня належала німецькому аристократичному роду фон Гохбергів і носила назву замок Фюрстенштайн. Архітектурний ансамбль замку зводився в різні часи та епохи, тому тут можна знайти елементи романського стилю, готики, ренесансу, бароко та неоготики. З Великої Вежі відкривається красивий вид на довколишні території. На сьогоднішній день територія і сама будівля є добре відбудованою і відреставрованою. Ансамбль складає – сам замок, конюшні, паркова зона і входи в тунелі. Запрошуємо оглянути красивий і величний Książ, третій за величиною замок Польщі!

Читати більше Сховати текст
Bochnia “Бохня”
Соляна шахта в Бохні вважається однією з найдавніших та найцікавіших соляних шахт в Європі. Тут з 1248 року і аж до 1990 року видобували сіль… рожеву! Польські королі знали, секрет збагачення. Не просто так їх резиденція знаходилася у Кракові, а тут поруч, під боком, була сховані під землею справжні...

Соляна шахта в Бохні вважається однією з найдавніших та найцікавіших соляних шахт в Європі. Тут з 1248 року і аж до 1990 року видобували сіль… рожеву! Польські королі знали, секрет збагачення. Не просто так їх резиденція знаходилася у Кракові, а тут поруч, під боком, була сховані під землею справжні скарби. Туристам пропонується прокататись на вузькоколійній залізниці, пройтись тунелями і коридорами довжиною 2,5 км, які знаходяться на глибині 290 м. Відвідуючи соляну шахту можна дізнатися про унікальний процес видобутку солі, оглянути складну систему підземних коридорів, кімнат та лабіринтів із соляними дивовижними скульптурами. Один з найбільших об'єктів шахті Бохня – Каплиця Св. Кінги, вона складена шахтарями із соляних брил, прикрашена соляними рельєфами та скульптурами. Отож запрошуємо у справжнє підземне місто, яке за свою унікальність та цінність було у 2013 році включене до списку світової спадщини ЮНЕСКО!

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід керівника групи;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання (2 ночі);
  • 2 сніданки 
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям від 1 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 10% (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 10% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

скельне місто Адршпах “Adršpach”: загальний – 130 Kč (крон), діти від 3р. до 15р. та пенсіонери від 65р. – 100 Kč (крон); діти до 3р. – безкоштовно. 

замок Książ: загальний – 55 Zl, пільговий - 45 Zl (пенс від 65р) та учні, діти до 4р- безкоштовно;

соляна шахта Бохня: звичайний – 70 Zl, учні та пенсіонери  – 60 Zl, діти до 3р – безкоштовно.

axe Технічна інформація:

1. Для подорожі необхідно мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей треба мати окремий закордонний паспорт. Якщо дитина подорожує з одним із батьків також потрібно мати дозвіл від батька/матері на вивіз дитини за кордон (під час військового часу не потрібно), щоб було зазначено Польщу, Чехію та країни ЄС, а також свідоцтво про народження дитини, що підтверджує
родинні зв'язки.
2. Просимо туристів, що мають власну страховку на термін поїздки повідомляти, щоб ми не робили подвійне страхування.
3. Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення міжнародного зразка.
4. Для проходження кордону треба мати від 300 польських злотих з особи для перебування на території Польщі до 3-х днів або 200 євро чи доларів.
5. Робити фото- і відеозйомку на території кордону категорично забороняється!

keysПроживання
Проживання відбувається у 3* готелях єврокласу зі санвузлами у номерах.

Розміщення у 2-3-4 місних номерах. Туристи що подорожують самостійно можуть бути підселені до осіб їх статі у 2-3-4 місні номери.

mealХарчування
2-й день
Сніданок

можна перекусити під час стоянки автобуса на автозаправній станції на трасі.

Обід

у закладах громадського харчування міста Вроцлав, орієнтовна вартість 42 Zl.

Вечеря

можна купити продуктів у супермаркетах Польщі, щоб перекусити у готелі.

3-й день
Сніданок

у готелі, входить у вартість туру.

Обід

у закладах громадського харчування міста Валбжих, орієнтовна вартість 42 Zl.

Вечеря

можна купити продуктів у супермаркетах Польщі, щоб перекусити у готелі.

4-й день
Сніданок

у готелі, входить у вартість туру.

Обід

у закладах громадського харчування міста Бохня, орієнтовна вартість 35 Zl.

Вечеря

можна купити продуктів у супермаркетах Польщі, щоб перекусити під час стоянки автобуса на польсько-українському кордоні.

Місця посадки
Львів, Приміський вокзал

Приміський вокзал  (800 м  / 10 хв. від Головного залізничного вокзалу).

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Схожі тури

Новинка
Тур у Словаччину: міста, гори і термали
22 відгука
3д / 2н 2-10 0 Немає місць
Ціна:4950 грн.
Замовити Тур

Високі Татри, гірське озеро Штрбське плесо, термали “Аква сіті”, замок Списький град та історичні міста Бардіїв, Свидник, Спішська Собота та Левоча Більше

Балтійське море, Ґданськ, Сопот, Мальборк, Варшава
16 відгуків
4д / 3н 10+
Ціна:6495 грн.
Замовити Тур

Кораблі та архітектура Гданська, море та пірс у Сопоті, замок Мальборк, Старе місто і Королівський тракт у Варшаві, чекають на Вас, якщо відвідаєте мандрівку Більше

Бестселер
Український Новий Рік за кордоном: Словаччина + Польща

Перемишль, Красічин, Бардіїв, Сянік, Свидник, Пряшів, Кошиці, словацькі термали і вина Більше

Чарівний Краків, Закопане та Величка

Краків та замок Вавель, зимові краєвиди гори Gubałówka, вечірні термальні басейни та світова спадщина ЮНЕСКО - соляна шахта Wieliczka. Більше


Вроцлав, чеські скелі Адршпах, замок Князь та шахта Бохня