Балтійське море, Ґданськ, Сопот, Мальборк, Варшава

Кораблі та архітектура Гданська, море та пірс у Сопоті, замок Мальборк, Старе місто і Королівський тракт у Варшаві, чекають на Вас, якщо відвідаєте мандрівку

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (20:00) – нічний переїзд до Польщі через КПП “Рава-Руська / Hrebenne” або
“Угринів / Dołhobyczów”.

2 день: Gdańsk “Ґданськ” (екскурсія центральною історичною частиною міста, обід, вільний час) – околиці Ґданська (поселення в готель о 21:00, вечеря).

3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Sopot “Сопот” (прогулянка небережною біля Балтійського моря, коротке купання в морі, дерев’яний пірс та кривий будинок) – Malbork “Мальборк” (екскурсія замком та обід) – околиці Варшави (поселення в готель о 21:30, вечеря).

4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Warszawa “Варшава” (екскурсія Старим містом і Королівським
трактом, обід) – КПП “ Hrebenne / Рава-Руська” (перетин кордону) – Львів (повернення о 22:55).

 

Увага! 

1. На проходження кордону на виїзд з України закладено 4 години, на в`їзд – 3 години. У випадку збільшення або зменшення цього часу, може бути скорочено чи продовжено програму, а також можливе більш пізнє повернення до Львова. Організатори зроблять все можливе, щоб вчасно повернутися до Львова, але якщо повернення буде із запізненням, або в межах комендантської години, то туристи добиратимуться додому на таксі власним коштом, автобус може зробити проміжні зупинки до приміського вокзалу і автобази.
2. Туроператор  НЕ несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб. У випадках, якщо тур не відбувся через затримку на кордоні, яка унеможливлює здійснення повноцінної програми туру, а також, якщо більшість туристів прийняли рішення припинити поїздку за маршрутом через роботу митних та прикордонних служб, туроператор повертає кошти, сплачені за мандрівку, за мінусом фактично понесених витрат (транспорт, робота гіда та керівника групи, страховка).

Місця посадки
Львів, Приміський вокзал

Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177  (800 м від Головного залізничного вокзалу).

placesЕкскурсійні об’єкти
Варшава
Потужний європейський мегаполіс, місто палаців, музеїв та панорам. Багато хто помилково вважає Варшаву не зовсім цікавою у туристичному аспекті, однак це абсолютно безпідставно. Столиця Польщі вразить вас різноманітністю локацій – від старовинних замків до мегасучасних хмарочосів. У Варшаві варто ві...

Потужний європейський мегаполіс, місто палаців, музеїв та панорам. Багато хто помилково вважає Варшаву не зовсім цікавою у туристичному аспекті, однак це абсолютно безпідставно. Столиця Польщі вразить вас різноманітністю локацій – від старовинних замків до мегасучасних хмарочосів. У Варшаві варто відвідати Старе місто з Ринковою площею, яку охороняє Варшавська русалка, Барбаканом (міське укріплення XVIІ ст.) та костелом Св. Іоанна (1390 р.). Не варто оминати і Замкову площу, де вас неодмінно вразить величчю бароково-класичний Королівський замок (XVII ст.), який був 180 років резиденцією королів, а 220 років у ньому розміщувався сейм, також заслуговує на увагу президентський палац (XVII ст.). Цікавою буде прогулянка Королівським трактом – історичним шляхом із Старого міста до передмістя, де практично кожна споруда – перлина архітектури. Варшава сьогодні – це яскраве та привабливе місто, що пережило період скрути та стало потужною європейською столицею.

Читати більше Сховати текст
Ґданськ
Унікальне місто, якому понад 1000 років, польський «Амстердам», морська столиця і найпівнічніший мегаполіс Польщі з видатною історією, мультикультурними традиціями, духом свободи та мужності. Гданськ увібрав в себе різноманітність культур, адже від часу заснування був у складі багатьох держав або ж...

Унікальне місто, якому понад 1000 років, польський «Амстердам», морська столиця і найпівнічніший мегаполіс Польщі з видатною історією, мультикультурними традиціями, духом свободи та мужності. Гданськ увібрав в себе різноманітність культур, адже від часу заснування був у складі багатьох держав або ж мав статус вільного міста. Родзинка міста – історична частина Гданська (внесена до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО), перші будівлі якої відносяться до XIII-XIV століть. Після бомбардування 1945 року велика частина будівель була зруйнована, однак їх відтворили з філігранною точністю. Захоплює та милує око набережна річки Мотлава та Портовий кран Журав (XV ст.). Також можна пройтись «королівським» шляхом, вздовж будинків у середньовічному стилі. Побачити Зелені ворота (найстаріша брама Гданська, XVI ст.), Вежу Ратуші (XIV ст.), фонтан Нептуна і Двір Артуса, зведений за зразком лицарських часів, Базиліку Пресвятої діви Марії (1343р.) – найбільший цегляний храм Європи, висотою 83 метри. А ще тут є алея «бурштинових майстрів», фабрика цукерок та вулиця пива. Гданськ – місто, в якому кожен знайде свою цікавинку.

Читати більше Сховати текст
Сопот
Чисті піщані пляжі, розкішні парки, лісисті пагорби та освіжаюче повітря. Так зустріне вас неймовірне місто-курорт на Балтійському морі. Тут знаходиться унікальний дерев’яний пірс, що входить в море на пів кілометра. До речі, найдовший у Європі! Його уподобали не лише туристи, а й кумедні ручні чайк...

Чисті піщані пляжі, розкішні парки, лісисті пагорби та освіжаюче повітря. Так зустріне вас неймовірне місто-курорт на Балтійському морі. Тут знаходиться унікальний дерев’яний пірс, що входить в море на пів кілометра. До речі, найдовший у Європі! Його уподобали не лише туристи, а й кумедні ручні чайки, які не бояться людей і можуть брати ласощі прямо з рук, а поруч – граціозні лебеді. Одна з найкрасивіших архітектурних споруд – старий маяк, висотою понад 30 метрів. Місцевою родзинкою є “кривий будинок”, у якому немає жодного рівного краю – це справжня оптична ілюзія. Сопот зачаровує романтичною атмосферою та свіжістю морського міста, викликає нестримне бажання повертатися ще не раз.

Читати більше Сховати текст
Мальборк
Старовинне містечко на півночі Польщі, що знаходиться в дельті Вісли. Відоме, в першу чергу, тим, що тут знаходиться неймовірний, один з найбільших у світі цегляних замків, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Замок Мальброк (замок Марієнбург, XIII ст.), площею у понад 30 гектарів, був збудований...

Старовинне містечко на півночі Польщі, що знаходиться в дельті Вісли. Відоме, в першу чергу, тим, що тут знаходиться неймовірний, один з найбільших у світі цегляних замків, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Замок Мальброк (замок Марієнбург, XIII ст.), площею у понад 30 гектарів, був збудований як резиденція магістрів Тевтонського ордена. Нині він знаходиться у ідеальному стані і передає дух лицарських часів та велич готичної розкоші. Мальброк – могутній замковий комплекс. Тут вражає все! Потужні мури, нездоланні оборонні рови, шпилясті вежі та дахи, три рівні світлиць, старі каземати, таємничі підземелля, розкішні каплиці та костел, шпиталь, сад, млин, виставка зброї, обладунків, прикрас. А ще цікаві інженерні рішення, такі як система центрального опалення, які для середньовіччя були дійсно новаторськими. Замок Тевтонського ордена кличе до лабіринтів історії!

Читати більше Сховати текст
schedule Розклад
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Знижка постійного клієнта
  • Дітям від 3 до 12 років (включно): 10% (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 10% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Замок Мальборк (історична екскурсія):: звичайний – 65 Zl, пільговий – 45 Zl, діти до 7 років – бк. + дод. оплачується 15Zl за аудіогід.

Морський пірс у Сопоті: загальний – 10 Zl, діти 3-16 років – 5 Zl;

axe Технічна інформація:

1. Для подорожі необхідно мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською
візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей треба мати окремий закордонний
паспорт. Якщо дитина подорожує з одним із батьків також потрібно мати дозвіл від
батька/матері на вивіз дитини за кордон (під час військового часу не потрібно), щоб було
зазначено Польщу та країни ЄС, а також свідоцтво про народження дитини, що підтверджує
родинні зв'язки.
2. Просимо туристів, що мають власну страховку на термін поїздки повідомляти, щоб ми не
робили подвійне страхування.
3. Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення
міжнародного зразка.
4. Для проходження кордону треба мати від 300 польських злотих з особи для перебування на
території Польщі до 3-х днів або 200 євро чи доларів.
5. Робити фото- і відеозйомку на території кордону категорично забороняється!

keysПроживання
Проживання відбувається у 3* готелях єврокласу зі санвузлами у номерах.

Розміщення у 2-3-4 місних номерах. Туристи що подорожують самостійно можуть бути підселені до осіб їх статі у 2-3-4 місні номери.

mealХарчування
2-й день
Обід

Організований у м.Ґданськ в кафе Bar Familijny Kos. Меню: зупа огіркова, картопля з відбивною, салатик, компот. Вартість - 40 зл./особа.

Вечеря

можна купити продуктів у супермаркетах Польщі, щоб перекусити, або індивідуально поїсти у готелі. 

3-й день
Сніданок

У готелі (входить у вартість).

Обід

Відбудеться у закладах громадського харчування міста Мальборк, орієнтовна вартість 43 Zl.

Вечеря

можна купити продуктів у супермаркетах Польщі, щоб перекусити, або індивідуально поїсти у готелі. 

4-й день
Сніданок

У готелі (входить у вартість).

Обід

Відбудеться у закладах громадського харчування міста Варшава, орієнтовна вартість 43 Zl.

Вечеря
Можна купити продукти під час зупинки та спожити їх під час стоянки автобуса на кордоні або на одній зупинок.
 
calculator Калькулятор туру
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (14)
Розгорнути все
Згорнути все

Балтійське море, Ґданськ, Сопот, Мальборк, Варшава