Чарівний Краків, Морське око, Закопане, Величка + термали

Краків та замок Вавель, круїз річкою Вісла, мальовниче озеро Морське Око та неймовірні пейзажі Татрів, соляна шахта “Wieliczka” та купання в найкрутіших термальних басейнах Польщі.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (о 06:00) – Kraków “Краків” (екскурсія містом та замком Вавель, круїз по ріці Вісла та вільний час) – Województwo małopolskie “Малопольське воєводство” (поселення в готель).

2 день: сніданок і виїзд – Palenica Białczańska “Паленіца Бялчанська” (підйом та огляд озера Морське Око) – Zakopane “Закопане” (вільний час та обід) – (відвідування  термальних купалень “Хохоловські терми”) – Województwo małopolskie “Малопольське воєводство” (повернення в готель).

3 день: сніданок і виїзд – Wieliczka “Величка” (екскурсія соляною шахтою Величка та обід)– Львів (повернення орієнтовно о 23:00).

 

Увага! 

1. На проходження кордону на виїзд з України закладено 3 години, на в`їзд – 3 години. У випадку збільшення або зменшення цього часу, може бути скорочено чи продовжено програму, а також можливе більш пізнє повернення до Львова. Організатори зроблять все можливе, щоб вчасно повернутися до Львова, але якщо повернення буде із запізненням або в межах комендантської години, то туристи добиратимуться додому на таксі власним коштом, автобус може зробити проміжні зупинки до Приміського вокзалу і автобази.

2. Туроператор  НЕ несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб. У випадках, якщо тур не відбувся через затримку на кордоні, яка унеможливлює здійснення повноцінної програми туру, а також, якщо більшість туристів прийняли рішення припинити поїздку за маршрутом через роботу митних та прикордонних служб, туроператор повертає кошти, сплачені за мандрівку, за мінусом фактично понесених витрат (транспорт, робота гіда та керівника групи, страховка).

calculator Калькулятор туру
placesЕкскурсійні об’єкти
Хохоловські Термали
Chochołowskie Termy - це курорт з термальними басейнами та саунами, розташований у мальовничій долині Татр у Польщі. Тут відвідувачі можуть насолоджуватись корисними властивостями термальних вод, які добуваються з глибин землі, та прекрасними краєвидами гір. Комплекс складається з закритих та відкри...

Chochołowskie Termy - це курорт з термальними басейнами та саунами, розташований у мальовничій долині Татр у Польщі. Тут відвідувачі можуть насолоджуватись корисними властивостями термальних вод, які добуваються з глибин землі, та прекрасними краєвидами гір. Комплекс складається з закритих та відкритих басейнів з термальною водою, які мають різні температурні режими та гідромасажні системи. Також тут є сауни з різними видами сеансів, що дозволяє відвідувачам розслабитись та відновити своє здоров'я. Крім того, Chochołowskie Termy пропонують різні види масажу та косметичних процедур. Відвідування Chochołowskie Termy - це ідеальний спосіб провести час з родиною та друзями та насолодитись чистим повітрям та гірською природою.

Читати більше Сховати текст
Краків
Ми з вами відвідаємо Краків – королівське місто та історичну столицю Польщі. Минемо Барбакан та Флоріанську браму й опинимось у Старому Місті, – геть іншому світі, найдавнішій частині Кракова, побудованій в 1490-х роках, яка змогла вціліти під час всіх воєн. Тут кожен фасад, кожен будинок має свою і...

Ми з вами відвідаємо Краків – королівське місто та історичну столицю Польщі. Минемо Барбакан та Флоріанську браму й опинимось у Старому Місті, – геть іншому світі, найдавнішій частині Кракова, побудованій в 1490-х роках, яка змогла вціліти під час всіх воєн. Тут кожен фасад, кожен будинок має свою історію. На Головному Ринку о будь-якій порі дня і року сидять квітникарки і продавці кренделів, стукають об бруківку копитами коні, запряжені у королівські карети. Тут хмари голубів злітають до шпилів Маріїнської базиліки (1290 р.), кружляють над Сукеницями (1352 р.), де, як і віки тому, йде жвава торгівля. 
Старе Місто Кракова разом із замком Вавель, єврейським Казімежом і Страдомом були внесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО та оголошені історичною пам'яткою Польщі.
Краків, як і його побратим Львів, впродовж багатовікової історії творили представники багатьох народів, серед яких й наші предки – русини-українці. Виявляється, що в сучасному Кракові ми зможемо відшукати багато слідів і предметів матеріальної культури, які дозволять нам краще зрозуміти власну історію.

Читати більше Сховати текст
Краків. Замок Вавель
Краків – це Вавель. Вавель – це Польща. На Вавель хочуть потрапити усі, хто приїжджає до Кракова. Іноземні та польські туристи, перше, що роблять у Кракові – підіймаються на пагорб нескінченним потоком різномовного гамірного люду і часто, самі того не усвідомлюючи, йдуть Королівською дорогою, якою п...
Краків – це Вавель. Вавель – це Польща. На Вавель хочуть потрапити усі, хто приїжджає до Кракова. Іноземні та польські туристи, перше, що роблять у Кракові – підіймаються на пагорб нескінченним потоком різномовного гамірного люду і часто, самі того не усвідомлюючи, йдуть Королівською дорогою, якою прогуляємось і ми з вами. Вавельський королівський замок у Кракові це цілий архітектурний комплекс, який є найголовнішим символом країни — він став символом як політичної, так і духовної влади та мав статус головної резиденції місцевих правителів. За даними розкопок на пагорбі Вавель було знайдено поселення віслян XI століття. Зведенню першої кам’яної споруди сприяв Король Вацлав II між 1290 та 1300 рр. А вже в XIV столітті Король Казимир III сприяв перебудові в стилі готики. Фантастично, але усі катаклізми і перебудови мало змінили середньовічну, тісну забудову замку. Замковий костел, його різні частини, мають ознаки романської доби, готики, ренесансу, бароко тощо.
Читати більше Сховати текст
Краків. Прогулянка на кораблику по р. Вісла
З борту кораблика можна зробити красиві фото старого міста, помилуватися королівським Вавельським замком і побачити інші пам'ятники архітектури з ріки Вісла — історичного водного шляху Кракова. Обов’язково підніміться на верхню відкриту палубу та помилуйтесь панорамою Кракова. Оцініть чарівність так...
З борту кораблика можна зробити красиві фото старого міста, помилуватися королівським Вавельським замком і побачити інші пам'ятники архітектури з ріки Вісла — історичного водного шляху Кракова. Обов’язково підніміться на верхню відкриту палубу та помилуйтесь панорамою Кракова. Оцініть чарівність таких районів Кракова, як Сальватор і Казімєж, а також огляньте пам'ятки, включаючи Дембницький міст, «костел на скелі» та музей японського мистецтва та техніки Мангха.
Читати більше Сховати текст
Закопане
Нас чекає столиця польських Татр та основний культурний центр гуралів - етнографічної групи поляків, яка має свої традиції, культуру, звичаї та фольклор. Своєрідний гуральський діалект, ситна та оригінальна гуральська кухня, а також фольклорні вистави та ходи у святкові дні — це є родзинка курорту З...
Нас чекає столиця польських Татр та основний культурний центр гуралів - етнографічної групи поляків, яка має свої традиції, культуру, звичаї та фольклор. Своєрідний гуральський діалект, ситна та оригінальна гуральська кухня, а також фольклорні вистави та ходи у святкові дні — це є родзинка курорту Закопане. Центр міста – вулиця Крупувки — все крутиться навколо неї: національні ресторанчики — колиби, ятки з сувенірами, брички запряжені кіньми, які в екстравагантній формі познайомлять з дерев'яною архітектурою міста. Також, прогулюючись центральною вуличкою, ви матимете можливість відвідати історичні пам’ятки міста: костел святого Сімейства — невеликий тихий храм, з розписаним інтер’єром і вітражами, музей Карола Шимановського на віллі Атма та аж цілих п’ять різноманітних мистецьких галерей.
Читати більше Сховати текст
Паленіца Бялчанська. Озеро Морське Око
Найбільше, найвідоміше та найкрасивіше озеро у Татрах, походи до якого привабливі у кожну пору року. Хто тут бував, мрійливо усміхнеться спогадам й захоче знову, хто не бував – щиро рекомендуємо. Розташоване в польській частині Татр, у долині Риб'ячого Потоку, на висоті 1395 м. Морське Око визнане ж...
Найбільше, найвідоміше та найкрасивіше озеро у Татрах, походи до якого привабливі у кожну пору року. Хто тут бував, мрійливо усміхнеться спогадам й захоче знову, хто не бував – щиро рекомендуємо. Розташоване в польській частині Татр, у долині Риб'ячого Потоку, на висоті 1395 м. Морське Око визнане журналістами The Wall Street Journal одним з п'яти найкрасивіших озер у світі. Площа плеса 34,5 га, глибина — до 51 м. Сусідні гори вищі за рівень води майже на кілометр. Дивовижні панорами цього чистого та глибокого високогірного озера, яке є справжнім дивом природи, щиро захоплюють подих!ㅤВід паркінгу до самого озера вісім кілометрів асфальтованої дороги з плавним набором висоти. Дорогою є вдосталь джерел з питною водою й місць для відпочинку. Підійматись зовсім не важко, також є можливість в якості додаткової туристичної атракції проїхати дорогу до озера на мальовничому гуральському возі, який називається фасьонга.
Читати більше Сховати текст
Величка. Соляна шахта “Wieliczka”
Соляна шахта «Величка» одна з найбільш незвичайних визначних пам’яток Польщі, яка входить до першого Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Шахта перебувала в експлуатації понад 700 років (з XIII по XX століття), загальна довжина підземних коридорів шахти в даний момент становить близько 245 км, а гли...
Соляна шахта «Величка» одна з найбільш незвичайних визначних пам’яток Польщі, яка входить до першого Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Шахта перебувала в експлуатації понад 700 років (з XIII по XX століття), загальна довжина підземних коридорів шахти в даний момент становить близько 245 км, а глибина найнижчого 9-го рівня доходить до 327 м. Туристам доступні для відвідування всього 1% від загального числа коридорів і кімнат, але і цього достатньо, щоб відвідувачі виходили звідти з захопленням і масою позитивних вражень. Весь маршрут проходить по 20 камерах, більшість з них названо в честь знаменитих людей, які відвідували шахту Велички або внесли вклад в її розвиток. Також екскурсовод розповість вам про життя шахтарів, які поселялися тут цілими сім’ями і не виходили на поверхню. А ще на маршруті є камера з соляним озером, глибина якого досягає 9 метрів. Кілька годин перебування на березі цього озера рівноцінне тижню перебування біля моря. Маршрут призначений для будь-якої вікової категорії. Довжина його становить близько 3 км, однак, під час проходження по маршруту вам належить спуститися на 800 сходинок, причому 380 з них чекають вас на самому початку маршруту. Тур закінчується на глибині 135 метрів, підйом на поверхню відбувається на ліфті.
Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
 • проїзд комфортабельним автобусом туристичного класу;
 • проживання в готелях 3* з сніданками;
 • супровід гіда;
 • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі;
 • туристичний збір (сity tax).
У вартість не входять і додатково оплачуються
 • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти; 
 • харчування: обіди та вечері; 
 • факультативні екскурсії; 
 • особисті витрати.
Знижки
 • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 10% від вартості туру
 • Дітям від 3 до 12 років (включно): 10% (від загальної вартості туру)
ticketsВхідні квитки

Прогулянка на кораблику по р. Вісла: загальний – 60 зл., дитячий – 50 зл.

Озеро Морське Око: загальний – 10 зл., діти, студенти і пенсіонери – 5 зл.

Хохоловські Термали: (до 3-х годин): загальний - 89Zl, дитячий - 69Zl, дорослі віком від 60р - 75Zl;

Соляна шахта “Wieliczka”: загальний – 134 зл., діти до 18 років включно – 112 зл., діти до 4 років – безкоштовно.

axe Інформація щодо піших переходів

Озеро Морське Око

 1. Від паркінгу до самого озера вісім кілометрів асфальтованої дороги з плавним набором висоти;
 2. Підйом триває орієнтовно 3,5 год., спуск – 2,5 год;
 3. Дорогою є вдосталь джерел з питною водою й місць для відпочинку;
 4. Підійматись зовсім не важко, проте є можливість за додаткову плату проїхати дорогу до озера на мальовничому гуральському возі, який називається фасьонга. Ціна залежить від пори року, погоди, а також вашого вміння торгуватися (орієнтовно 40–60 зл. в одну сторону);
 5. Туристичний маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей та не вимагає попередньої підготовки чи досвіду.

 

Соляна шахта «Величка»

 1. Довжина маршруту становить близько 3 км, однак, під час проходження вам належить спуститися на 800 сходинок, причому 380 з них чекають вас на початку маршруту;
 2. Огляд шахти закінчується на глибині 135 метрів, підйом на поверхню відбувається на ліфті;
 3. Туристичний маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей та не вимагає попередньої підготовки чи досвіду.

 

1. Для подорожі необхідно мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською
візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей треба мати окремий закордонний
паспорт. Якщо дитина подорожує з одним із батьків також потрібно мати дозвіл від
батька/матері на вивіз дитини за кордон (під час військового часу не потрібно), щоб було
зазначено Польщу та країни ЄС, а також свідоцтво про народження дитини, що підтверджує
родинні зв'язки.
2. Просимо туристів, що мають власну страховку на термін поїздки повідомляти, щоб ми не
робили подвійне страхування.
3. Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення
міжнародного зразка.
4. Для проходження кордону треба мати від 300 польських злотих з особи для перебування на
території Польщі до 3-х днів або 200 євро чи доларів.
5. Робити фото- і відеозйомку на території кордону категорично забороняється!

keysПроживання
Проживання відбувається у 3* готелях єврокласу зі санвузлами у номерах.

Розміщення у 2-3-4 місних номерах. Туристи що подорожують самостійно можуть бути підселені до осіб їх статі у 2-3-4 місні номери.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Відбудеться в одному з закладів самообслуговування з традиційною польською кухнею по дорозі до Кракова (оплачується самостійно по меню)

Обід

у закладах громадського харчування міста Краків, орієнтовна вартість 42 Zl.

Вечеря

Можна купити продуктів впродовж дня та перекусити в готелі перед сном.

2-й день
Сніданок

У готелі (входить у вартість).

Обід

Організований у м. Закопане в колоритній гуральській колибі (журек, гірський пиріг з гуляшем, салат, хліб, вода з лимоном). Вартість – 45 Zl/особа.

Вечеря

Можна купити продуктів впродовж дня та перекусити в готелі перед сном.

3-й день
Сніданок

У готелі (входить у вартість).

Обід

Організований у м. Велічка (Журек, куряче філе гриль в соусі з цибулі-порею, картопляне пюре, салатний букет з вінегретним соусом). Вартість – 45 зл./особа.

Вечеря

можна купити продукти під час зупинки та спожити їх під час стоянки автобуса на кордоні або на одній зупинок.

schedule Розклад
Місця посадки
Львів, Приміський вокзал (06:00)

Приміський вокзал  (800 м  / 10 хв. від Головного залізничного вокзалу).

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Питання щодо туру
Поставити питання
rating Відгуки (19)
Розгорнути все
Згорнути все

Чарівний Краків, Морське око, Закопане, Величка + термали