Феєрична Словаччина: Кошиці, термали і Татри

Високі Татри у Татранській Ломниці, фантастичні Кошиці, “Thermal Park” у Vrbov, стежка над верхів’ями дерев у Ждяр, міста Кежмарок та Стара Любовня

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (06:00 з приміського вокзалу) – перетин кордону на контрольно-пропускному пункті “Смільниця-Kroscienko” – Košice “Кошице” (екскурсія містом і обід) – Poprad “Попрад” (поселення, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Tatranská Lomnica “Татранська Ломниця” (прогулянка біля Високих Татр, підняття канатною дорогою до підніжжя гори Ломницьке сідло, огляд панорам гір та вільний час) – Kežmarok “Кежмарок” (прогулянка містом та обід) – Ždiar “Ждяр” (прогулянка стежкою понад верхівками дерев на курорті Bachledova dolina) – Vrbov “Врбов” (купання в термальних басейнах комплексу “Thermal Park”) – Poprad “Попрад” (поверненняв готель, вечеря).

3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Stará Ľubovňa “Стара Любовня” (екскурсія скансеном і замком) – Svidník “Свидник” (обід) – перетин кордону на КПП “Kroscienko-Смільниця” – Львів (приміський вокзал, повернення до 22:45).

 

Увага! На проходження кордону при виїзді з України закладено 4 години, на в`їзді – 3 години. У випадку збільшення або зменшення цього часу програма може бути скорочена чи продовжена, а також можливе більш пізнє повернення до Львова. Організатори зроблять все можливе, щоб вчасно повернутися до Львова, але якщо повернення буде із запізненням або в межах комендантської години, то туристи добиратимуться додому власним коштом на таксі, автобус може зробити проміжні зупинки у напрямку до приміського вокзалу.

placesЕкскурсійні об’єкти
Košice “Кошиці”
Друге за величиною місто Словаччини, одне із найгарніших міст Європи, окрасою якого є головна і найвизначніша споруда міста готичний Собор св. Єлизавети (1380р.) – це найбільший храм Словаччини, в якому поховані Ілона Зріні та Ференц Ракоці ІІ. Викликають захоплення також Кошицький державний театр (...

Друге за величиною місто Словаччини, одне із найгарніших міст Європи, окрасою якого є головна і найвизначніша споруда міста готичний Собор св. Єлизавети (1380р.) – це найбільший храм Словаччини, в якому поховані Ілона Зріні та Ференц Ракоці ІІ. Викликають захоплення також Кошицький державний театр (1899р.), храм св. Михайла (ХIV ст.), вежа Урбана, палац Андраша, палац Чакі-Дежофі. Місто варте Вашої уваги, не дарма центральну історичну частину міста було занесено в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Читати більше Сховати текст
Tatranská Lomnica “Татранська Ломниця”
Багато туристичних маршрутів Словаччини починаються саме з Татранської Ломниці – найдавнішого мандрівного центру Високих Татрів. Тут прокладені прогулянкові дороги й туристичні стежки, чудові альпіністські траси. Під час прогулянки ви матимете можливість насолодитися природними чарами цього регіону,...

Багато туристичних маршрутів Словаччини починаються саме з Татранської Ломниці – найдавнішого мандрівного центру Високих Татрів. Тут прокладені прогулянкові дороги й туристичні стежки, чудові альпіністські траси. Під час прогулянки ви матимете можливість насолодитися природними чарами цього регіону, оглядаючи неймовірну красу Високих Татр. Величні ліси, гірські потоки та неймовірна різноманітність рослинного та тваринного світу творять особливість цього місця.
Запрошуємо піднятися канатною дорогою до підніжжя гори Ломницьке сідло, прогулянка на ній відкриває неймовірні панорами.

Читати більше Сховати текст
Kežmarok “Кежмарок”
Одне з найстаріших міст Словаччини у підніжжі Високих Татр, що в минулому мало статус королівського. Історичний центр міста має статус заповідника. Візитівкою Кежмарку є внесений до списку ЮНЕСКО протестантський дерев’яний костел (1717р.).Увагу привертає бароково-класична ратуша, протестантський ліц...

Одне з найстаріших міст Словаччини у підніжжі Високих Татр, що в минулому мало статус королівського. Історичний центр міста має статус заповідника. Візитівкою Кежмарку є внесений до списку ЮНЕСКО протестантський дерев’яний костел (1717р.).
Увагу привертає бароково-класична ратуша, протестантський ліцей із бібліотекою, де зберігається понад 150 тисяч історичних книг, редута з міською бібліотекою. Неможливо оминути замок XIII століття, що в минулому був монастирем, потім входив до цитадельних укріплень, а сьогодні є цілим комплексом – із рестораном, історичним музеєм просто неба та культурним центром. У цьому замку останні 11 років свого життя провела дружина князя Іллі Острозького – Беата.
Серед інших цікавинок міста – клітка на центральній площі, в яку чоловіки садили своїх жінок за різні провини, а також будівлі, в яких у XVI ст. працювали й проживали зі своїми родинами ремісники. Прапор Кежмарку має жовто-синє-жовте поєднання, що нагадує прапор України.

 

Читати більше Сховати текст
Ždiar “Ждяр”
Високогірне гуральне село між Белянськими Татрами і горами Спішської Магури. Це етнографічний музей просто неба, з незвичайною природною красою. А неподалік, у східній частині Високих Татр, видніє чудовий курорт – Бахледова Долина. Це наймальовничіший куточок Словаччини, де чарівна природа та непере...

Високогірне гуральне село між Белянськими Татрами і горами Спішської Магури. Це етнографічний музей просто неба, з незвичайною природною красою. А неподалік, у східній частині Високих Татр, видніє чудовий курорт – Бахледова Долина. Це наймальовничіший куточок Словаччини, де чарівна природа та неперевершений мікроклімат будь-якої пори року сприяють активному відпочинку й позитивним емоціям.
Завдяки унікальній дерев’яній стежці, яка піднімається понад лісом можна опинитися на висоті 1151 м і помандрувати над гірськолижними трасами, велосипедними парковими доріжками та бобслейною трасою. Рухаючись над верхів’ям смерекових та ялицевих лісів, що вражають своєю величністю, зачаровуємося ними, а також флорою татранських лугів, яку наповнюють рідкісні рослини. На одному з поворотів дерев’яної стежки гостей зустрічає дерев’яний оглядовий майданчик заввишки 14 м, із якого за доброї видимості відкривається чарівний вид на Високі Татри: пагорб Кошяре та навіть на Ломницький штит.

Читати більше Сховати текст
Vrbov “Врбов”
Це насамперед комплекс Thermal Park – купальня просто неба зі справжньою геотермальною водою. За вмістом важливих для людського організму мінеральних речовин ця мінеральна вода – одна з найкращих у Центральній Європі. Виходить із глибини понад 2000 м і містить мінерали, що сприятливо впливають на шк...

Це насамперед комплекс Thermal Park – купальня просто неба зі справжньою геотермальною водою. За вмістом важливих для людського організму мінеральних речовин ця мінеральна вода – одна з найкращих у Центральній Європі. Виходить із глибини понад 2000 м і містить мінерали, що сприятливо впливають на шкіру, опорно-рухову, дихальну, нервову, серцево-судинну системи. Повному релаксуванню сприяють форсунки зі струменями води, що знімають напругу м'язів. Температура води сягає 59°С, у басейнах вона коливається від 26°С до 38°C. Навіть узимку, завдяки підводним гейзерам, тут дуже комфортно. Особливу атмосферу гармонії та відновлення створює чудовий вид на Татри. Після тривалого купання дуже хочеться пити. Тому доречно мати зі собою питну воду або скористатися послугами місцевого бару.

Читати більше Сховати текст
Stará Ľubovňa “Стара Любовня”
Тихе містечко на крайній межі українських етнічних територій, у підніжжі Високих Татр. Для українців Стара Любовня також важлива, бо саме тут у 1918 році створився народний орган закарпатських українців – Руська Народна Рада, яка виступила за злуку з незалежною Україною. У 1919 році Народні Ради Ста...

Тихе містечко на крайній межі українських етнічних територій, у підніжжі Високих Татр. Для українців Стара Любовня також важлива, бо саме тут у 1918 році створився народний орган закарпатських українців – Руська Народна Рада, яка виступила за злуку з незалежною Україною. У 1919 році Народні Ради Старої Любовні і Пряшева об’єдналися та увійшли до Центральної Руської Народної Ради, першим головою якої став Августин Волошин.
Для туристів Стара Любовня – це насамперед заміський замок – могутня гірська твердиня, що здіймається на високій вапняковій скелі. Початок його будівництва – 1280 рік! У минулому він часто слугував місцем для зустрічей видатних діячів та правителів – королеви Марії Угорської, короля Угорщини Сигізмунда Люксембурзького, польського короля Яна Собеського. Нині в замку міститься Любовнянський музей, а в його підніжжі – скансен народної архітектури і побуту, де представлені 15 будинків і дерев’яна греко-католицька церква св. Арх. Михаїла (1833 р.), які творять відчуття атмосфери минулих епох та ознайомлюють із різноманіттям культур цих земель.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід керівника групи;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • "проживання ( 2 ночі )" ;
  • "2 сніданки"
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні
  • об’єкти та харчування (обіди і вечері)
Знижки
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 10% від вартості туру
  • Дітям від 1 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 10% (від загальної вартості туру)
ticketsВхідні квитки

Підйом канатною дорогою на курорті Татранська Ломниця: (в обидві сторони, час їзди в одну сторону 15 хв.): загальний – 29 Євро, студенти і пенсіонери – 24 Євро, учні – 21 Євро. Якщо купляти квитки он-лайн на www.vt.sk , то вартість буде 25, 20 і 18 Євро відповідно.

Прогулянка стежкою понад верхівками дерев на курорті Bachledova dolina “Бахледова долина”: дорослі (15-65 років) – 14 Євро, діти (3-14 років) і пенсіонери (65+) – 11 Євро;  

Купання в термальних басейнах комплексу “Thermal Park” у Врбов (2,5 год.): загальний, студенти – 10,5 Євро, пенсіонери, учні (3-15 років) – 8 Євро;

Замок і скансен у Старій Любовні: дорослі – 10 Євро, студенти і пенсіонери (60+) – 7 Євро, діти (6- 19 років) – 6 Євро.

axe Технічна інформація щодо туру:

1. Для подорожі треба мати біометричний паспорт або паспорт із чинною шенгенською візою і місцем для штампів і печаток. Діти повинні мати окремий закордонний паспорт.
2. Просимо туристів, що мають власну страхівку на термін поїздки повідомляти, щоб ми не робили подвійне страхування.
3. Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення міжнародного зразка.

keysПроживання
Попрад готелі

у готелі міста Poprad “Попрад” (Словаччина), номери 2-3-х місні з вигодами у номері.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

можна взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянки автобуса на українсько-польському кордоні.

Обід

 у закладах громадського харчування міста Кошиці, вартість – 10 Євро.

Вечеря

власними продуктами у готелі, які можна буде купити у супермаркеті міста Кошиці.

2-й день
Сніданок

у готелі, входить в ціну туру.

Обід

 у закладах громадського харчування міста Кежмарок, вартість – 10 Євро.

Вечеря

у готелі міста Попрад по системі ''шведський стіл'', вартість – 14 Євро.

3-й день
Сніданок

у готелі, входить в ціну туру.

Обід

відбувається у закладах громадського харчування у м. Свиднику. Вартість – 10 Євро.

Вечеря

можна купити продукти в супермаркетах Польщі або Словаччини, щоб перекусити під час стоянки автобуса на польсько-українському кордоні.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Питання щодо туру
Поставити питання
rating Відгуки (6)
Розгорнути все
Згорнути все

Схожі тури

Новинка
Тур у Словаччину: міста, гори і термали
22 відгука
3д / 2н 10+
Ціна:4950 грн.
Замовити Тур

Високі Татри, гірське озеро Штрбське плесо, термали “Аква сіті”, замок Списький град та історичні міста Бардіїв, Свидник, Спішська Собота та Левоча Більше

Новинка
Ексклюзив
Чарівний Краків, Морське око, Закопане, Величка + термали
19 відгуків
3д / 2н 10+
Ціна:4599 грн.
Замовити Тур

Краків та замок Вавель, круїз річкою Вісла, мальовниче озеро Морське Око та неймовірні пейзажі Татрів, соляна шахта “Wieliczka” та купання в найкрутіших термальних басейнах Польщі. Більше

Чарівний Краків, Закопане та Величка

Краків та замок Вавель, зимові краєвиди гори Gubałówka, вечірні термальні басейни та світова спадщина ЮНЕСКО - соляна шахта Wieliczka. Більше

Новий рік у Словаччині: Кошице, Високі Татри + термальні води

Святкування Нового року у місті Кошице, гірські пейзажі Високих Татр та озера Штрбське плесо і релакс у термальних басейнах у ''Аква сіті'' Більше


Феєрична Словаччина: Кошиці, термали і Татри