Тур в Польщу: Лемківщина від Сянока до Команчі

Замок Соб’єнь, панорами Сяну, Сянок, Команча, Гломча, Чертіж, Морохів, Щавне, Репедь, Тунинське, Вислік, Радошиці, Смільник

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (06:00) – Смільниця–Krościenko (перетин кордону) – Załuż “Залужжя” (огляд руїн замку, панорами річки Сян) – Hłomcza “Гломча” (церква, дуби) – Dobra “Добра”(церква) – Czerteż “Чертіж”(церква) – Sanok “Сянік”(обід, екскурсія по скансену та історичному музею в замку, прогулянка центром міста) – Mokre “Мокре” (прогулянка по селу) – Сяніцький повіт(поселення, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Morochów “Морохів” (церква) – Szczawne “Щавне” (церква) – Rzepedź “Репедь” (церква) – Turzańsk “Туринське” (церква) – Wisłok Wielki “Вислік Великий” (церква) – Komańcza “Команча”(огляд муралу і храмів та обід) – Radoszyce “Радошиці”(церква) – Smolnik “Смільник”(церква) – Krościenko–Смільниця (перетин кордону) – Львів (повернення до 23:00).

 

Під час планування туру ми передбачили, що на проходження українсько-польського кордону знадобиться в середньому 4 години. Проте, якщо ми пройдемо кордон швидше, у нашій програмі можуть з'явитися додаткові бонуси для вас. Натомість, у випадку, якщо процес затягнеться, час, який ми мали заплановано для відвідування Сяноку, буде скорочено.

Місця посадки
Львів, Приміський вокзал

Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177  (800 м від Головного залізничного вокзалу).

placesЕкскурсійні об’єкти
Сяніцький повіт
Сяніцький повіт — терен, що ховає у собі багато таємниць і зберігає скарби українського минулого. Долина ріки Сян з півночі обмежується пасмом Солоних гір, місцем давнього соляного промислу, а на півдні — західною частиною Карпат, Низьким Бескидом. У княжі часи саме цими землями пролягав Угорський ш...

Сяніцький повіт — терен, що ховає у собі багато таємниць і зберігає скарби українського минулого. Долина ріки Сян з півночі обмежується пасмом Солоних гір, місцем давнього соляного промислу, а на півдні — західною частиною Карпат, Низьким Бескидом. У княжі часи саме цими землями пролягав Угорський шлях, тобто дорога з Русі в Угорщину. Її контролювала мережа укріплених городищ, а в Сяноці розташовувалася військова залога. У пізньому середньовіччі, уже під контролем Королівства Польського, масово виникали села, основними мешканцями яких були русини-українці (зараз ми називаємо їх лемки, надсянці і бойки). Вони витворили свою самобутню культуру, з якою можна познайомитися під час нашої мандрівки. Попри всі драматичні події XX століття, коли схід і південь Польщі намагалися позбавити української більшості, автентичне українське життя частково збереглося і розвинулося. Попри те, що частина церков була втрачена у вирі подій Другої світової війни, тут можна відвідати оригінальні дерев'яні храми, що їх відносять до східнолемківського та середньолемківського типу сакрального будівництва, оглянути збережені розписи в національному стилі, що були такими популярними в першій половині XX століття. 14 храмів на території Сяніччини зараз належать до греко-католицької та православної Церкви Польщі.

Читати більше Сховати текст
Załuż “Залужжя”
На краю пасма Солоних гір, звідки відкривається чудовий краєвид на долину Сяну, збереглися руїни середньовічного замку Соб’єнь. Замок був зведений ще у княжі часи з метою охорони торговельного шляху вздовж Сяну. Від 1389 року знаходився у власності шляхетського роду Кмітів. У XV та XVI століттях йог...

На краю пасма Солоних гір, звідки відкривається чудовий краєвид на долину Сяну, збереглися руїни середньовічного замку Соб’єнь. Замок був зведений ще у княжі часи з метою охорони торговельного шляху вздовж Сяну. Від 1389 року знаходився у власності шляхетського роду Кмітів. У XV та XVI століттях його двічі руйнували угорські війська, тож у XVI столітті Кміти продали його родині Стадницьких. Однак на той час об’єкт вже втратив свою стратегічну роль і вже не відродився. Останніми власниками Собєня була родина Красицьких (до 1939 р.). До наших днів збереглися фрагменти в’їзної брами.

Читати більше Сховати текст
Hłomcza “Гломча”
У цьому давньому селі розташований один з не багатьох діючих греко-католицьких храмів – дерев’яна церква Собору Пресвятої Богородиці (1859р.) зі збереженим іконостасом та мурованою дзвіницею. Церковне подвір’я, за традицією, було оточене муром і обсаджене деревами. Два дуби, яким нараховується близь...

У цьому давньому селі розташований один з не багатьох діючих греко-католицьких храмів – дерев’яна церква Собору Пресвятої Богородиці (1859р.) зі збереженим іконостасом та мурованою дзвіницею. Церковне подвір’я, за традицією, було оточене муром і обсаджене деревами. Два дуби, яким нараховується близько 800 і 700 років, отримали від мешканців імена Кирило і Методій і є зараз пам’ятками природи.

Читати більше Сховати текст
Dobra “Добра”
Село Добра – колиска шляхетського руського роду Добрянських. Перші поселенці були служками при королівському замку в Сяноці. Вважаючи себе шляхтичами згідно з давніми руськими традиціями, на підставі лицарського права і наявності привілею на заснування села, Добрянські близько 150 років боронили сві...

Село Добра – колиска шляхетського руського роду Добрянських. Перші поселенці були служками при королівському замку в Сяноці. Вважаючи себе шляхтичами згідно з давніми руськими традиціями, на підставі лицарського права і наявності привілею на заснування села, Добрянські близько 150 років боронили свій соціальний статус перед поляками як зброєю, так і в судах.

Церква, розташована у центрі села, видає своїми рисами споруду оборонного типу. Найцікавішим об’єктом комплексу є вежа-дзвіниця XVII століття, на другому ярусі якої розташована окрема надбрамна церква Воздвиження Чесного Хреста. Центральний храм Обрізання Господнього відомий від 1879 року (ймовірно, був перебудовою святині давнішого часу).

Читати більше Сховати текст
Czerteż “Чертіж”
Село в околицях Сянока знакове для українського минулого тим, що дало світові багато знаних людей, передусім представників духовенства. Перш за все це родина Котів, з якої походять поет Богдан-Ігор Антонич (його дід спочиває на при церковному цвинтарі) і дослідник Лемківщини Юліян Тарнович-«Бескид»....

Село в околицях Сянока знакове для українського минулого тим, що дало світові багато знаних людей, передусім представників духовенства. Перш за все це родина Котів, з якої походять поет Богдан-Ігор Антонич (його дід спочиває на при церковному цвинтарі) і дослідник Лемківщини Юліян Тарнович-«Бескид». У Чертежі збереглася найстаріша у Сяніцькому повіті дерев’яна церква Преображення Господнього (1740-1742 р.).

Читати більше Сховати текст
Sanok “Сянік” (місто, замок, скансен)
Мальовниче місто над Сяном, колишня княжа твердиня на Угорському шляху, також має чим зацікавити гостей. Варто оглянути сецесійну забудову площі Ринок, францисканський костел Преображення Господнього (XVII-ХІХ ст.), православну церкву Пресвятої Трійці (1784-1789 рр.), синагогу і ренесансно-класицист...

Мальовниче місто над Сяном, колишня княжа твердиня на Угорському шляху, також має чим зацікавити гостей. Варто оглянути сецесійну забудову площі Ринок, францисканський костел Преображення Господнього (XVII-ХІХ ст.), православну церкву Пресвятої Трійці (1784-1789 рр.), синагогу і ренесансно-класицистичний королівський замок (1523-1548 рр.) над стрімким берегом річки. У будівлі замку сьогодні знаходиться Історичний музей, у фондах якого зберігається одна з найбільших колекцій старих українських ікон у Польщі.

Обов’язковим до відвідування є Музей народної архітектури на правому березі Сяну, у ньому представлені традиційні зразки лемківської та бойківської сакральної і господарської архітектури, а також колекція старих українських ікон.

Читати більше Сховати текст
Mokre “Мокре”
Назагал пересічна сільська місцевість цікава для туристів з України тією обставиною, що є однією з небагатьох у Сяніцькому повіті, де досі проживає громада українців-автохтонів. Вони формують «український анклав» в польському середовищі. У них є постійно діюча українська парохія, приватна школа з фа...

Назагал пересічна сільська місцевість цікава для туристів з України тією обставиною, що є однією з небагатьох у Сяніцькому повіті, де досі проживає громада українців-автохтонів. Вони формують «український анклав» в польському середовищі. У них є постійно діюча українська парохія, приватна школа з факультативним вивченням української мови та культури, а місцевий ансамбль «Ослав’яни» відзначає у 2022 році своє 50-ліття. У Мокрому щороку наприкінці липня відбувається фестиваль української культури «Свято культури над Ославою».

Читати більше Сховати текст
Morochów “Морохів”
Тут збереглася чудова і діюча церква Стрітення Господнього (1837р.), яка належить православній громаді. Цікавим є також церковне подвір’я, обнесене кам’яною огорожею, а в ній мальовнича вхідна брамка.

Тут збереглася чудова і діюча церква Стрітення Господнього (1837р.), яка належить православній громаді. Цікавим є також церковне подвір’я, обнесене кам’яною огорожею, а в ній мальовнича вхідна брамка.

Читати більше Сховати текст
Szczawne “Щавне”
У новітній історії українського народу Щавне пов’язане з трагічними подіями акції «Вісла». Саме звідси 29 квітня 1947 року було відправлено перший ешелон з депортованими українцями на північ і захід Польщі. Зараз про це нагадує хрест, встановлений у 70-у річницю депортації. Натомість місцева правосл...

У новітній історії українського народу Щавне пов’язане з трагічними подіями акції «Вісла». Саме звідси 29 квітня 1947 року було відправлено перший ешелон з депортованими українцями на північ і захід Польщі. Зараз про це нагадує хрест, встановлений у 70-у річницю депортації. Натомість місцева православна церква Успіння Пресвятої Богородиці (1888р.) є чудовою пам’яткою єдності українського народу, оскільки зберігає настінні розписи, виконані у 1920-х роках митцями-емігрантами з центральної України, власниками іконописної майстерні «Відродження» в Перемишлі.

Читати більше Сховати текст
Rzepedź “Репедь”
Село Репедь демонструє нам зв'язок русинів, що селилися по обидва боки Карпат. У Мармарощині, в теперішній Румунії, є українське село з такою ж назвою. Румунською слово «repede» означає «швидкий потік». У 1970-х роках депортовані в рамках акції «Вісла» мешканці, яким вдалося повернутися до рідного с...

Село Репедь демонструє нам зв'язок русинів, що селилися по обидва боки Карпат. У Мармарощині, в теперішній Румунії, є українське село з такою ж назвою. Румунською слово «repede» означає «швидкий потік». У 1970-х роках депортовані в рамках акції «Вісла» мешканці, яким вдалося повернутися до рідного села, під проводом о. Теодора Майковича, пізнішого єпископа УГКЦ, відновили церкву Перенесення мощей св. Миколая (1824р.) і організоване українське життя.

Читати більше Сховати текст
Turzańsk “Туринське”
Тут знаходиться дерев’яна православна церква Архистратига Михаїла (1801-1803 рр.), що в групі «Дерев’яні церкви Карпатському регіону» внесена до реєстру Світової спадщини ЮНЕСКО. Вона є зразком т.з. східнолемківського типу сакральної архітектури, який був поширений на півдні Сяніччини.

Тут знаходиться дерев’яна православна церква Архистратига Михаїла (1801-1803 рр.), що в групі «Дерев’яні церкви Карпатському регіону» внесена до реєстру Світової спадщини ЮНЕСКО. Вона є зразком т.з. східнолемківського типу сакральної архітектури, який був поширений на півдні Сяніччини.

Читати більше Сховати текст
Wisłok Wielki “Вислік Великий”
Найбільше село Сяніцького повіту, розташоване неподалік польсько-словацького кордону, у княжі часи тут, ймовірно, був один з прикордонних пунктів. У давнину Вислік складався з двох частин: Вислока Горішнього і Долішнього. В селі збереглася одна з двох церков (св. Онуфрія у Вислоку Долішньому, 1850-1...

Найбільше село Сяніцького повіту, розташоване неподалік польсько-словацького кордону, у княжі часи тут, ймовірно, був один з прикордонних пунктів. У давнину Вислік складався з двох частин: Вислока Горішнього і Долішнього. В селі збереглася одна з двох церков (св. Онуфрія у Вислоку Долішньому, 1850-1853 рр.). У 1998 році у храмі було виявлено сховок з парохіяльними документами, що стали основою місцевого міні-музею церковного мистецтва.

Читати більше Сховати текст
Komańcza “Команча”
Завдяки географічному розташуванню Команча виконує роль локального туристичного осередку на півдні Сяніцького повіту. Тут можна ознайомитись з двома церквами: православною, яку відбудували заново після пожежі у 2006 році, і греко-католицькою, яку перенесли у 1988 році із с. Дудинці. Римо-католицькі...

Завдяки географічному розташуванню Команча виконує роль локального туристичного осередку на півдні Сяніцького повіту. Тут можна ознайомитись з двома церквами: православною, яку відбудували заново після пожежі у 2006 році, і греко-католицькою, яку перенесли у 1988 році із с. Дудинці. Римо-католицькі святині представлені костелом (1950 р.) та монастирем назаретянок (1928 р.). У Команчі є українська громада, переважну більшість якої становлять українці, які повернулись після депортації 1947 року. Важливим осередком культурного і релігійного життя для українців з цілої Польщі є товариство Сарепта, що від 1990 року утримує в Команчі однойменний реколекційно-освітній комплекс.

Команча і Вислік відіграли важливу роль в історії національно-визвольних змагань українців після Першої світової війни. У листопаді 1918 році тут утворено Висліцько-Команецьку республіку, що проголосила про входження до Західноукраїнської Народної Республіки. Сьогодні про це нагадує пам’ятний знак на цвинтарі в Команчі.

Читати більше Сховати текст
Radoszyce “Радошиці”
На самому польсько-словацькому кордоні, при дорозі на Меджилаборці, розташувалося село Радошиці. На горбі над селом видніється дерев’яна церква св. Димитрія (1868 р.) з мурованою дзвіницею, а на південній околиці села стоїть скромна капличка. Зараз, як і в давні часи, ця капличка збирає велелюдні пр...

На самому польсько-словацькому кордоні, при дорозі на Меджилаборці, розташувалося село Радошиці. На горбі над селом видніється дерев’яна церква св. Димитрія (1868 р.) з мурованою дзвіницею, а на південній околиці села стоїть скромна капличка. Зараз, як і в давні часи, ця капличка збирає велелюдні прощі поляків та українців, оскільки розташована над чудотворним джерелом у місці, де зливаються воєдино три потоки (рідкісне природне явище). Радошицьке джерело має доволі багату історію чудес та оздоровлень.

Читати більше Сховати текст
Smolnik “Смільник”
В цьому поселенні, що було засноване 1501 року Юрком і Яцком Кульчицькими, шляхтичами-русинами з Кульчиць коло Самбора, розташована мурована церква Перенесення мощей св. Миколая (1806 р.), єдина, що збереглася після Другої світової війни на півдні Сяніччини. У 1939 році, з нагоди відзначення 950-літ...

В цьому поселенні, що було засноване 1501 року Юрком і Яцком Кульчицькими, шляхтичами-русинами з Кульчиць коло Самбора, розташована мурована церква Перенесення мощей св. Миколая (1806 р.), єдина, що збереглася після Другої світової війни на півдні Сяніччини. У 1939 році, з нагоди відзначення 950-ліття хрещення Руси-України, храм наново розписали у національному стилі. Зараз він виконує функцію костелу.

Читати більше Сховати текст
schedule Розклад
walletФінанси
У вартість туру входить
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі;
 • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування.
Знижки
 • Дітям від 1 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 10% (від загальної вартості туру)
 • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 10% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Музей народної архітектури (скансен) у Сяніку: загальний – 27 Zl, пенсійний, дитячий від 7р – 17 Zl, діти до 7р –безкоштовно.

Історичний музей у замку м. Сянік: загальний – 28 Zl, пенсійний, дитячий – 18 Zl.

axe Технічна інформація щодо туру:
 • Для подорожі треба мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей треба мати окремий закордонний паспорт.
 • Ми просимо туристів, які вже мають власну страховку на період поїздки, повідомляти нам про це, щоб уникнути подвійного страхування.

 • Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення міжнародного зразка.
 • Для проходження кордону треба мати від 200 польських злотих з особи для перебування на території Польщі до 3-х днів.
 • Під час планування туру ми передбачили, що на проходження українсько-польського кордону знадобиться в середньому 4 години. Проте, якщо ми пройдемо кордон швидше, у нашій програмі можуть з'явитися додаткові бонуси для вас. Натомість, у випадку, якщо процес затягнеться, час, який ми мали заплановано для відвідування Сяноку, буде скорочено.

 • За бажанням туристів менеджер туру може надіслати електронний путівник «Сяніччина», що був виданий в рамках громадського проекту «Стежками предків», який реалізовувала громадська організація «Вирій» за підтримки Українського культурного фонду.
 • Тур підготовлено з громадською організацією "Вирій".
keysПроживання
Проживання в готелях або агро-садибах біля м. Sanok “Сянік (Польща)

відбувається в готелях та агро-садибах біля міста Sanok “Сянік”, номери 2-3-х місні з вигодами.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

можна взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянки автобуса на українсько-польському кордоні.

Обід

відбувається у закладах громадського харчування міста Сянока на власний смак і вибір.

Вечеря

відбувається у ресторані в готелі у м. Сянік. Вартість – 35 Zl.

2-й день
Сніданок

відбувається в ресторані готелю в м. Сянік. Входить у вартість туру.

Обід

відбувається у закладах громадського харчування села Команча. Вартість – 40Zl.

Вечеря

можна купити продукти у супермаркетах Польщі, щоб перекусити під час стоянки автобуса на польсько-українському кордоні.

calculator Калькулятор туру
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Питання щодо туру
Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Схожі тури

Новинка
Тур у Словаччину: міста, гори і термали
16 відгуків
3д / 2н 0
Ціна:4950 грн.
Замовити Тур

Високі Татри, гірське озеро Штрбське плесо, термали “Аква сіті”, замок Списький град та історичні міста Бардіїв, Свидник, Спішська Собота та Левоча Більше

Новинка
Феєрична Словаччина: Кошиці, термали і Татри

Високі Татри у Татранській Ломниці, фантастичні Кошиці, “Thermal Park” у Vrbov, стежка над верхів’ями дерев у Ждяр, міста Кежмарок та Стара Любовня Більше


Тур в Польщу: Лемківщина від Сянока до Команчі