Замость – ідеальне місто Польщі + шопінг

Екскурсія містом світової спадщини ЮНЕСКО та закупи в ТЦ Galeria Lwowska і Biedronka

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Виїзд зі Львова (06:00) – Рава-Руська-Hrebenne (перетин кордону) – Замостя (оглядова екскурсія, храми, обід, вільний час на шопінг у Galeria Twierdza Zamoscта Biedronka до 2 год.) – Hrebenne-Рава-Руська (перетин кордону) – Львів (повернення до 23:00).

 

Увага! На проходження кордону на виїзд з України закладено 4 години, на в`їзд – 3 години. У випадку збільшення або зменшення цього часу, може бути скорочено чи продовжено програму, а також можливе більш пізнє повернення до Львова. Організатори зроблять все можливе, щоб вчасно повернутися до Львова, але якщо повернення буде із запізненням або в межах комендантської години, то туристи добиратимуться додому на таксі власним коштом, автобус може зробити проміжні зупинки до готелю “Львів” і автобази.

2. Шановні туристи, туроператор НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ. У випадках, якщо тур не відбувся через затримку на кордоні, яка унеможливлює здійснення повноцінної програми туру, а також, якщо більшість туристів прийняли рішення припинити поїздку за маршрутом через роботу митних та прикордонних служб, туроператор повертає кошти, сплачені за мандрівку, за мінусом фактично понесених витрат (транспорт, робота гіда та керівника групи, страховка).

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

placesЕкскурсійні об’єкти
Galeria Twierdza Zamosc
"Galeria Twierdza" - сучасний торговий центр, розташований в самому серці міста. Це ідеальне місце для шопінгу та відпочинку. Тут ви знайдете відомі бренди одягу та аксесуарів, такі як CCC, Cropp, H&M, House, New Yorker, Reserved, Rossmann, Pepco та багато інших, що задовольнять різні стилі та смаки...

"Galeria Twierdza" - сучасний торговий центр, розташований в самому серці міста. Це ідеальне місце для шопінгу та відпочинку. Тут ви знайдете відомі бренди одягу та аксесуарів, такі як CCC, Cropp, H&M, House, New Yorker, Reserved, Rossmann, Pepco та багато інших, що задовольнять різні стилі та смаки. Крім того, "Galeria Twierdza" пропонує затишні кафе, ресторани та кінотеатри, де ви можете насолодитися часом після активного шопінгу. Незалежно від того, чи шукаєте ви модний одяг, ексклюзивні аксесуари або товари для догляду за собою, цей торговий центр має все для вашого комфорту та задоволення. 

Більш детально Ви можете ознайомитись за посиланням тут.

Читати більше Сховати текст
Замость (Замостя)
«Ідеальне місто», «перлина Ренесансу», «східна Падуя» - так часто називають Замостя, і ці епітети без перебільшення виправдані. Пропонуємо відвідати місто, яке є унікальним взірцем архітектурного ансамблю світового масштабу. Чому ж його називають «ідеальним містом»? Замость збудував італійський архі...

«Ідеальне місто», «перлина Ренесансу», «східна Падуя» - так часто називають Замостя, і ці епітети без перебільшення виправдані. Пропонуємо відвідати місто, яке є унікальним взірцем архітектурного ансамблю світового масштабу. Чому ж його називають «ідеальним містом»? Замость збудував італійський архітектор Бернардо Морандо за усіма правилами трактатів Відродження. Це була справа всього його життя, яка принесла неперевершений результат – неймовірне, неповторне місто, що як живий організм поєднує красу та функціональність. Тут знаходиться безліч унікальних пам’яток архітектури, на особливу увагу заслуговує розкішна ратуша з величною баштою (1591 року), міцні кам’яниці з суцільними аркадами, розміщенні навколо площі Ринок, ошатні оселі вірменських купців. І, звісно, не можна оминути Кафедральний собор (XVI ст.), в якому зберігаються шедеври європейських митців, а поруч – височіє барокова дзвіниця. Стародавній центр міста, або як кажуть поляки, Старувка, - занесений до списку об’єктів світової культурної спадщини ЮНЕСКО і вважається найточнішою реалізацією ідеї міста в стилі Ренесансу.
До речі, чи знали ви, що у ХVII столітті місто Замость було однією з найпотужніших фортець, яка витримала напад козацьких військ гетьмана Богдана Хмельницького, а пізніше облогу добре підготовленої шведської армії.
У ХХ столітті тут відбулася одна з визначних подій українсько-польської історії. Більшовицька росія, знищивши УНР, вирішує зламати і польську державність. Оборона Замостя стала прикладом потужної українсько-польської співпраці у боротьбі проти спільного ворога. Успішні бої під Замостю значно сповільнили просування радянських військ у глиб польських територій та стали прологом перемоги під Варшавою і відновлення Польської держави.

Читати більше Сховати текст
Biedronka
- це найбільша та найпопулярніша мережа супермаркетів, яка працює на польському ринку. Спеціалізується на продажі продуктів харчування та товарів щоденного вжитку. Тут вигідно купувати сосиски “Parowki”, твердий сир торгової марки “SWIATOWID”, соки “Kubus”.

- це найбільша та найпопулярніша мережа супермаркетів, яка працює на польському ринку. Спеціалізується на продажі продуктів харчування та товарів щоденного вжитку. Тут вигідно купувати сосиски “Parowki”, твердий сир торгової марки “SWIATOWID”, соки “Kubus”.

Читати більше Сховати текст
schedule Розклад
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • харчування.
Знижки
  • Дітям від 1 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)
axe Технічна інформація:

Для подорожі необхідно мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей треба мати окремий закордонний паспорт. Якщо дитина подорожує з одним із батьків також потрібно мати дозвіл від батька/матері на вивіз дитини за кордон, щоб було зазначено Польщу та країни ЄС, а також свідоцтво про народження дитини, що підтверджує родинні зв'язки.

Просимо туристів, що мають власну страховку на термін поїздки повідомляти, щоб ми не робили подвійне страхування.

Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення міжнародного зразка.

Для проходження кордону треба мати від 300 польських злотих з особи для перебування на території Польщі до 3-х днів або 200 євро чи доларів.

Під час планування туру закладено в середньому 4 години для проходження українсько-польського кордону, при поверненні з Польщі назад 2 години.

Робити фото - і відеозйомку на території кордону категорично забороняється!

mealХарчування
1-й день
Обід

Відбувається у закладах громадського харчування міста Замостя на Ваш смак та вибір.

calculator Калькулятор туру
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (10)
Розгорнути все
Згорнути все

Схожі тури

Новинка
Польський дует - Красічин та Перемишль

2 замки Казимира та Красицьких, площа Ринок, храми, річка Сян, українські сліди в найближчому закордонні Більше

Новинка
Шопінг-тур в Перемишль
2 відгука
1 день 10+
Ціна:499 грн.
Замовити Тур

Вас чекають найбільш популярні торгові марки польських магазинів, великий торговий центр ‘’Galeria Sanowa’’ і широкий асортимент продуктових товарів у відомій ТМ ‘’Biedronka’’ . Більше

Новинка
Ексклюзив
Чарівний Краків, Морське око, Закопане, Величка + термали

Краків та замок Вавель, круїз річкою Вісла, мальовниче озеро Морське Око та неймовірні пейзажі Татрів, соляна шахта “Wieliczka” та купання в найкрутіших термальних басейнах Польщі. Більше


Замость – ідеальне місто Польщі + шопінг