For travel agents

https://vidviday.ua/for-travel-agents-en

Відвідай – “Кращий туристичний оператор України” (за результатами конкурсу Ukraine Tourism Awards 2020 та 2021) відкритий для співпраці з партнерами (турагентами). Якщо Вам сподобалися наші тури, то Ви із задоволенням можете продавати їх Вашим туристам та за це отримувати комісію. Співпраця з нами дуже проста і взаємовигідна. Нижче наводимо відповіді на найпопулярніші питання.

Також Ви можете переглянути наші вебінари (вхід на цю сторінку доступний для користувачів, які зареєстровані на нашому сайті як турагенти).

Розгорнути все
Згорнути все
01. Як зареєструватись на сайті?

Зареєструватись на сайті як турагент можна кількома способами:

  1. Натиснути на кнопку "Розпочати співпрацю" згори цієї сторінки та заповнити форму реєстрації агента.
  2. У верньому правому кутку нашого сайту натиснути кнопку ʼʼВхідʼʼ   після внизу контактної форми натисніть на ‘ʼНемає аккаунту? Реєстраціяʼʼ та оберіть ʼʼЯ турагентʼʼ, після чого заповніть форму і отримайте доступ.

Важливо: після реєстрації Вам надійде лист щодо підтвердження пошти (відправник "[email protected]" , тема: "Verify Email Address"). Відразу після отримання цього листа потрібно підтвердити пошту за допомогою кнопки "Verify Email Address" або спеціального посилання у цьому листі. Якщо цього листа немає у вхідних повідомленнях, перевірте спам. 

02. Чи треба підписувати з Вами договір?

На Ваш розсуд, більшість турфірм працює з нами без договору. Якщо Ви хочете його підписати, то ми на Вашу електронну пошту вишлемо наш типовий зразок, в який Ви вносите свої реквізити, підписуєте і пропечатуєте його, а потім надсилаєте паперовий варіант нам на пошту. Ми отримуємо підписуємо, пропечатуємо і висилаємо Вам Ваш примірник.

Скачати чинну редакцію договору: Агентський договір.  ТУТ ↓  

Скачати договір на туристичне обслуговування ТУТ ↓  

03. Як дізнатися чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

04. Яка комісія за тури?

Розмір комісії можна дізнатися у менеджера або подивитися у нас на сайті (інформація доступна лише зареєстрованим на сайті користувачам, які отримали доступ турагента).

Підвищена комісія надається турагентам, які забронювали більше як 10 туристів в один тур на ту саму дату:

- 10 осіб + 10 грн./особа;

- 20 осіб + 20 грн./особа;

- 30 осіб + 30 грн./особа.

05. Туристи зацікавилися Вашим туром, що робити далі?

1) Спочатку треба вияснити чи є вільні місця на тур (див. пит. 3).

2) Якщо є вільні місця, то забронювати необхідну кількість у відповідального менеджера. Це можна зробити через сайт, електронну пошту.

3) Взяти в туриста оплату за тур в повному обсягу. Просимо брати лише за тур, за вхідні квитки в туристичні об’єкти і харчування він оплатить в автобусі керівнику екскурсійної групи. Також дізнатися в туристів наступну інформацію:

- паспортні дані всіх хто їде (прізвище, ім’я та по-батькові всіх туристів та їхні дати народження день.місяць.рік);

- вимоги до поселення;

- взяти в туристів контактні телефони (щоб керівнику групи під час посадки і під часу туру можна було з ними ефективно контактувати) і електронну пошту чи вайбер/телеграм (для того щоб Ви могли вислали туристам інфо-лист по туру);

4) Забрати собі комісію за тур, а нам перерахувати решту.

06. А куди туристам приходити на посадку, який буде автобус, які контакти керівника групи тощо?

Відповідь на ці та інші питання ми надсилаємо Вам електронною поштою в «Інформаційному листі», не пізніше ніж за 2-3 дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Коли немає інфо-листа (у папці Вхідні та Спам), то просимо Вас сконтактуватися з відповідальним менеджером і уточнити причину. Потім Вам треба переслати інфо-листи туристам і проконтролювати щоб вони отримали їх і ознайомилися з ними. Просимо Вас обов’язково це зробити, щоб туристи успішно з’їздили в мандрівку і хотіли їздити ще.

07. Що робити, якщо туристи відмовилися від туру?

Про анулювання замовлення потрібно відразу повідомляти відповідального менеджера на електронну пошту та по телефону. Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:

- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;

- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;

- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;

- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо.

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

08. Як оплачувати за тур?

Оплатити замовлення можна упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження, готівкою в офісі або на банківський рахунок (банківські реквізити надсилаються за вимогою). Якщо до виїзду туру залишилось менше 3 днів то оплата повинна бути в день підтвердження. 

09. Чи працюєте Ви по безготівковому перерахунку?

Так. Ми є юридичною особою (ТОВ) на єдиному податку.

10. Де брати інформацію про розклад турів, нові тури, зміни цін на тури і т.д.?

На нашому сайті завжди актуальна інформація по всіх турах, а також можна переглядати розклад турів.

Оголошення про оновлення розкладу, нові тури, зміни цін та іншу важливу інформацію ми постійно розміщуємо у розділі "Новини".

Крім того ми регулярно (раз в декілька днів) надсилаємо інформацію про нові тури, розклади тощо через електронну розсилку. На неї можна підписатись на сайті (блок "Розсилка" в колонці зліва на головній сторінці), на окремій посадковій сторінці (https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/h0l6i5) або через запит на нашу електронну пошту [email protected].

Також ми регулярно поширюємо наші новини через спеціалізовані канали для турагентів у Вайбері, Телеграмі та Вацапі:

Щоб долучитись до цих каналів перейдіть за посиланнями вище або надішліть свій номер телефону менеджеру по роботі з турагентами і ми неодмінно Вас долучимо. 

11. Чи є у Вас каталоги, брошури тощо, які можна роздавати туристам?

Ми маємо друковані афіші та флаєри з деяких найбільш популярних турів та можемо надати Вам їх в невеликих кількостях. Також можемо Вам надіслати електронний варіант, щоб Ви змогли вставити там свій логотип та використовувати для Ваших потреб.

12. Чи можу я бути впевнена (-ий), що Ви не переманите моїх туристів до себе?

Ми зорієнтовані на багаторічну і плідну співпрацю з Вами, а не на короткочасну вигоду. Протягом туру керівнику групи категорично заборонено рекламувати нашу компанію, роздавати нашу рекламну продукцію і т.д. Якщо туристи цікавляться ще подорожами, то ми рекомендуємо їм звертатися туди, де вони замовляли тур.

13. Чи є у Вас рекламні тури?

Ні, ми не робимо рекламних турів, бо це дорого і награно. Для працівників турфірм у нас діє система знижок, вони їдуть разом з туристичною групою, дивляться реальний тур і самостійно роблять висновки щодо подальшої спільної співпраці.

Знижки для працівників турфірм:

* Для одного працівника, який їде з нами вперше ми надаємо знижку 50% (за умови, що він зареєструвався на нашому сайті як працівник турфірми та забронював тур через сайт під своїм логіном).

* Для двох працівників ми продаємо наші тури за 50% в тому випадку, якщо Ви упродовж року продали будь-які наші тури мінімум чотирьом туристам.

Примітка: ці знижки не стосуються Новорічних, Різдвяних та акційних турів.

14. Чи є скасування турів?

В абсолютній більшості випадків тури відбуваються. Скасування бувають і стосуються більше вузькоспеціалізованих турів, але й це буває рідко. Ми повідомляємо Вас про це не менше ніж за 3 календарні дні до початку туру та повертаємо кошти у повному обсязі.

15. Якою мовою проводиться екскурсійний супровід Ваших турів?

Екскурсійний супровід наших збірних турів (групи, до яких можна приєднувати окремих туристів) проводиться українською мовою. За додаткову плату можна замовити індивідуального перекладача на час проведення туру.

Корпоративні тури (тури під замовлення для окремої групи) для іноземних громадян можемо проводити зручною для них мовою.

16. Чи є знижки на тури для туристів, дітей, бонусні програми тощо?

Ціни на наші тури є достатньо демократичні, тому щоб не заплутувати себе, Вас, туристів, ми не практикуємо знижок на тури, бонусних програм і так далі.

Знижки надаються:

*Дітям до 6 років, при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі і при проживанні - безкоштовно;

*Дітям до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення) знижка від загальної вартості туру по 50 грн. за один день туру;

*УБД-АТО (за наявності посвідчення) знижка 30% від повної вартості туру.

За дітей від 6 до 12 років та осіб з інвалідністю турагентська комісія надається така сама, як і за інших Ваших туристів, а за УБД-АТО комісія не надається.

17. Чи можете Ви організувати тур для груп (приватні фірми, школи тощо)?

Так. Ми це робимо регулярно для різних туристичних фірм Львова та України.
Індивідуальний розрахунок туру надається за цінами нетто.
При індивідуальному турі ми використовуємо ваш бренд. Тобто гіди не розповсюджують інформацію про ТО ‘’Відвідайʼʼ.

18. Чи можна у Вас придбати подарунковий сертифікат для туристів?

Так. У нас є сертифікати на будь-яку суму або на мандрівку.

Сертифікат є безкоштовним.

Оплата здійснюється в момент виписки сертифікату за мінусом комісії за тур.

Кошти можна використовувати частково і повністю.

Якщо у туриста залишились кошти на рахунку то в майбутньому при бронюванні туру ви вказуєте номер сертифікату як промокод. 

Замовити сертифікат ви можете !ТУТ!

Розгорнути все
Згорнути все
Start cooperation

Найпопулярніші корпоративи

New
Bestseller
SPA-tour to the Carpathians
30 відгуків
1 day 10+
Ціна:495 uah
Замовити Тур

Picturesque mountains, Limpopo Zoo with 300 exotic animals, mineral waters, Church of St. Anne in Boryslav, Skhidnytsia resort, Truskavets SPA Більше

Bestseller
Zbarazh, Ternopil, Vyshnivets
38 відгуків
1 day 10+
Ціна:645 uah
Замовити Тур

We invite you to visit the Vyshnevetsky family nests, see castles, palaces and temples, swim on a ship and other! Більше

Bestseller
The Carpathian mountains 1 day tour
46 відгуків
1 day 10+
Ціна:545 uah
Замовити Тур

Tustan Fortress, Kamianka Waterfall, Zakhar Berkut: cable car and mountain, panoramas of the picturesque Skole Beskids mountain range. Більше

Bestseller
Exclusive
Tunnel of love in Klevan + huge Tarakaniv fort and Dubno castle tour
29 відгуків
1 day 10+
Ціна:749 uah
Замовити Тур

World-famous Tunnel of Love in Klevan, the magnificent Tarakaniv Fort, and the impregnable Dubno Castle. Більше

Bestseller
Hutsul Carpathian mountains + Bukovel ski resort
117 відгуків
2d / 1n 10+
Ціна:1495 uah
Замовити Тур

Waterfall in Yaremche, cable car to the top of Bukovel, hands-on museums in Verkhovyna and Kryvorivnia. Більше

Bestseller
Relax Tour "Thermal Transcarpathia"
230 відгуків
2d / 1n 2-10 0 Немає місць
Ціна:1395 uah
Замовити Тур

Thermal Waters Kosino + aquapark, Lumshory vats, panoramic views of the Carpathians, Uzhhorod and St. Miklos castles and local wine. Більше

Bestseller
Narrow-Gauge Railway in Carpathian mountains + Dovbush Rocks
111 відгуків
1 day 2-10 0 Немає місць
Ціна:545 uah
Замовити Тур

Dovbush rocks, Hoshiv Monastery, Carpathian Narrow Gauge Railway, Mizunski Waterfalls, picturesque mountains Більше

Bestseller
Yaremche waterfalls, Bukovel resort + the highest peak - mount Hoverla
95 відгуків
2d / 1n 10+
Ціна:1695 uah
Замовити Тур

Hike the highest mountain in Ukraine, see fantastic mountain views, and enjoy beautiful waterfalls. Більше

Bestseller
3 best Ukrainian castels 1 day tour
12 відгуків
1 day 10+
Ціна:599 uah
Замовити Тур

One of the top travel routes in our country. We invite you to see the three best Ukrainian castles: Olesko, Pidhirtsi, and Zolochiv. Більше

Bestseller
Kamianets-Podilskyi Cruise + Bakota
205 відгуків
2d / 1n 2-10 0 Немає місць
Ціна:1595 uah
Замовити Тур

Kamianets-Podilskyi castle and Khotyn fortress, Bakota and a cruise along the Dniester Canyon are awaiting you on this tour. Більше

Bestseller
10 highlights of Transcarpathia
248 відгуків
3d / 2n 0
Ціна:1995 uah
Замовити Тур

The Carpathian Mountains, castles, palaces, wine, the best that can offer a hospitable Transcarpathia is waiting for you! Більше

Bestseller
Around the Carpathians in 7 days
200 відгуків
7d / 6n 10+
Ціна:3995 uah
Замовити Тур

Come and join us on the tour where you'll experience mountains, castles, wine and cheese tasting, thermal baths, lakes, waterfalls Більше

Найпопулярніші корпоративи

New
Bestseller
SPA-tour to the Carpathians
30 відгуків
1 day 10+
Ціна:495 uah
Замовити Тур

Picturesque mountains, Limpopo Zoo with 300 exotic animals, mineral waters, Church of St. Anne in Boryslav, Skhidnytsia resort, Truskavets SPA Більше

Bestseller
Zbarazh, Ternopil, Vyshnivets
38 відгуків
1 day 10+
Ціна:645 uah
Замовити Тур

We invite you to visit the Vyshnevetsky family nests, see castles, palaces and temples, swim on a ship and other! Більше

Bestseller
The Carpathian mountains 1 day tour
46 відгуків
1 day 10+
Ціна:545 uah
Замовити Тур

Tustan Fortress, Kamianka Waterfall, Zakhar Berkut: cable car and mountain, panoramas of the picturesque Skole Beskids mountain range. Більше

Bestseller
Exclusive
Tunnel of love in Klevan + huge Tarakaniv fort and Dubno castle tour
29 відгуків
1 day 10+
Ціна:749 uah
Замовити Тур

World-famous Tunnel of Love in Klevan, the magnificent Tarakaniv Fort, and the impregnable Dubno Castle. Більше

Bestseller
Hutsul Carpathian mountains + Bukovel ski resort
117 відгуків
2d / 1n 10+
Ціна:1495 uah
Замовити Тур

Waterfall in Yaremche, cable car to the top of Bukovel, hands-on museums in Verkhovyna and Kryvorivnia. Більше

Bestseller
Relax Tour "Thermal Transcarpathia"
230 відгуків
2d / 1n 2-10 0 Немає місць
Ціна:1395 uah
Замовити Тур

Thermal Waters Kosino + aquapark, Lumshory vats, panoramic views of the Carpathians, Uzhhorod and St. Miklos castles and local wine. Більше

Bestseller
Narrow-Gauge Railway in Carpathian mountains + Dovbush Rocks
111 відгуків
1 day 2-10 0 Немає місць
Ціна:545 uah
Замовити Тур

Dovbush rocks, Hoshiv Monastery, Carpathian Narrow Gauge Railway, Mizunski Waterfalls, picturesque mountains Більше

Bestseller
Yaremche waterfalls, Bukovel resort + the highest peak - mount Hoverla
95 відгуків
2d / 1n 10+
Ціна:1695 uah
Замовити Тур

Hike the highest mountain in Ukraine, see fantastic mountain views, and enjoy beautiful waterfalls. Більше

Bestseller
3 best Ukrainian castels 1 day tour
12 відгуків
1 day 10+
Ціна:599 uah
Замовити Тур

One of the top travel routes in our country. We invite you to see the three best Ukrainian castles: Olesko, Pidhirtsi, and Zolochiv. Більше

Bestseller
Kamianets-Podilskyi Cruise + Bakota
205 відгуків
2d / 1n 2-10 0 Немає місць
Ціна:1595 uah
Замовити Тур

Kamianets-Podilskyi castle and Khotyn fortress, Bakota and a cruise along the Dniester Canyon are awaiting you on this tour. Більше

Bestseller
10 highlights of Transcarpathia
248 відгуків
3d / 2n 0
Ціна:1995 uah
Замовити Тур

The Carpathian Mountains, castles, palaces, wine, the best that can offer a hospitable Transcarpathia is waiting for you! Більше

Bestseller
Around the Carpathians in 7 days
200 відгуків
7d / 6n 10+
Ціна:3995 uah
Замовити Тур

Come and join us on the tour where you'll experience mountains, castles, wine and cheese tasting, thermal baths, lakes, waterfalls Більше


For travel agents