Тур-відпустка у Карпати: Як? Що? Для кого?

Автобусні тури в Карпати – чудовий спосіб весело та яскраво провести відпустку. Набридло просто лежакувати над морем і щороку привозити однакові фото? Тоді пакуйте валізи та резервуйте квитки на наші тури на Закарпаття! Вас чекають більшість найцікавіших місць в Карпатах: Синевир, Шипіт, термальні басейни Косино та Берегово, Ужгород, Коломия, курорт Буковель, Яремче, мінеральні джерела та неймовірні краєвиди.

Ціни на подорожі Європою кусаються? Не засмучуйтесь – в Україні є безліч цікавих місць, які варто відвідати і найкраще це зробити саме під час туру-відпустки «Довкола Карпат за 7 днів».

Переваги відпустки в автобусних турах в Карпатах:

  • У відпустці на морських курортах Ви здебільшого відпочиваєте фізично, але під кінець тижня починають набридати ті ж самі пейзажі і хочеться додому. Відпочинок в Закарпатті – це маса емоцій кожного дня! Тут Ви не засумуєте!
  • Хтось може сказати, що це не відпочинок, бо ж не лежакуєте на пляжі чи на дивані перед телевізором, а весь час рухаєтесь. Буцім-то, потім повернетесь на роботу, будете втомлені й працездатність буде низькою. Навпаки! Після активного відпочинку на Закарпатті Ви будете повні нових емоцій, ідей і з величезним стимулом до роботи.
  • Зміна навколишнього простору щодня дає змогу відпочити на максимум і підзарядити емоційні батарейки – психологи рекомендують!
  • Ви побачите ледь не усі найцікавіші місця Карпат та Закарпаття лишень за тиждень мандрів, а деякі з них можна відвідати тільки в цьому турі!
  • За порівняно невисоку вартість отримуєте максимум вражень та задоволення. Без закордонних паспортів, консульств, віз, черг на кордонах чи затримок в аеропортах. Саме в Україні Ви знайдете все найцікавіше та найпотрібніше для яскравого відпочинку!

Що ж Вас чекатиме?

Поїздка в Карпати на 7 днів – це огляд наймогутніших замків України, найпрекрасніших карпатських пейзажів, неймовірних чудес природи – Шипоту, Синевиру, скель Довбуша. Безперервні дегустації місцевих страв, закарпатських вин, пива, сиру та мінеральних вод з джерел. Найкращий релакс в найкращих термальних басейнах Закарпаття – Косино та берегівський «Жайворонок». Прогулянки Ужгородом, унікальна дерев’яна церква у Нижній Апші, курорт Буковель, відвідання найцікавіших музеїв Карпат та й це ще не усе, чого слід очікувати від поїздки.

Ви познайомитесь з найцікавішими етносами українських гір та Закарпаття – гуцулами, бойками, лемками, долинянами та угорцями. Пізнаєте їх кухню та традиції й навіть навчитесь робити ліжники й ліпити косівську кераміку. Відвідаєте карпатські гуляння! Подорож в Карпати не забудете ніколи!

То що, Ви готові до автобусного туру в Карпати?

Сповнені передчуттями яскравого відпочинку? Тоді плануйте свою відпустку завчасно! Це не лежакування на морських курортах й обпечене на сонці тіло – це десятки нових смаків і вражень щодня, сотні пейзажів та панорам наймальовничіших куточків нашої України. Наші тури подарують незабутні спогади!

Тур-відпустка «Довкола Карпат за 7 днів» – 3995 грн. за 7 днів.

(Visited 2 396 times, 1 visits today)
Поділитись з друзямиEmail this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
2 в “Тур-відпустка у Карпати: Як? Що? Для кого?
  1. Дякую турфірмі “Відвідай” за прекрасні пропозиції для пізнавання нашої рідної України! Здоров’я п. Губіліту та всім гідам! Хай Ваша фірма процвітає і вносить свій вклад у культурний розвиток туристів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *