Катруся і Ксеня: новорічна казка

Початок грудня, вечоріє… За вікном львівський туман і дощ, ні сонечко не визирне, ні сніжок не припорошить землю. А всім так уже хочеться свята!  Катруся кладе на підвіконня лист Миколаю, – може хоч цей добрий дідусь принесе новорічний настрій і маленького даруночка.

Раптом з кімнати кличе мама: «А йди-но глянь, Катрусю!». На екрані комп’ютера неймовірної краси замок. «Ксенія» – читає вголос Катруся. Й одразу захоплено: «Що це?»

«Це наше “Відвідай” пропонує нову поїздку. Хотіла б там святкувати Новий рік?»

xenia-hotelУже за кілька хвилин рішення прийнято одноголосно всією сім’єю, яка обожнює подорожувати, особливо з улюбленою компанією. Останніми роками «відвідано» долини нарцисів і диких тюльпанів, замки на Закарпатті й Волині, водоспади, фестивалі, музеї, про які так приємно згадувати, переглядаючи зимовими вечорами безліч фото з подорожей. І, звичайно, Катруся вже була влітку з батьками у «Камянець-Подільському круїзі». Але ж взимку побачити ті чудові новорічно-святкові місця, притрушені сніжком мріяли всі давно, а «Ксеня» допомогла прийняти рішення миттєво.

Вас також може зацікавити Новий Рік в Карпатах.

Метушливий грудень летить швидко… І ось уже Катруся пакує до валізки свою рожеву пишну сукню, – готується до новорічної зустрічі з Ксенею.

За цікавими розповідями й новорічними піснями в автобусі не зчулася, як домчали до чепурних Чернівців. Оглянули архітектурний шедевр – Чернівецький університет, пройшли святково прикрашеним центром міста, що ніби зійшов з давнього фото, сфотографувались із зіркою Володимира Івасюка на алеї зірок. Початок новорічної казки вдався!

Але ж де Ксеня? Автобус їде далеко за місто, густими темними лісами, так, що аж лячно стає. До омріяного готелю дістались вже пізньої ночі, але тим фантастичнішим здався він на крутому березі річки весь осяяний новорічними вогниками.

Вранці ще перед сніданком побігли оглядати і фотографувати зимову Ксеню, – такої краси ще не бачили. Чудо природи і людських рук водночас!

….Хотинська фортеця зустріла густим туманом та інеєм на кожній травинці довкола. Тепер розповіді про сумні події з української історії звучали набагато драматичніше ніж влітку під лагідним сонечком.

novorichna-kazka-2

novorichna-kazka-3

У казковому Камянці-Подільському стало враз веселіше. Чарівна фортеця, пересипана легендами й жартами розповідь гіда якнайкраще підтримали атмосферу новорічного свята. А вечірнє місто переконало: ми таки в казці!

Коли надвечір дзвонили друзі вітати з Новим роком й дізнавались, що святкуємо в Камянці-Подільському, за їхнім захопленням ще раз переконались, що з допомогою «Відвідай» зробили прекрасний вибір!

novorichna-kazka-4Але повертаємось до готелю, й нарешті Катруся одягає омріяну рожеву сукню. Святкова зала, прикрашено до Нового року просто таки по-королівськи, перевершує всі очікування. У Катрусі враження, що потрапила на чарівний бал разом з Попелюшкою і Принцом.

novorichna-kazka-5За смачнющими стравами, піснями й танцями ближче знайомимося з нашою екскурсійною групою. А оскільки дітей у ній обмаль, Катруся почувається маленькою принцесою, – так багато уваги й маленьких сюрпризів від щойно віднайдених друзів!

У перший день року дорога кличе знову, – і це для нас накращий варіант для цього першого дня. Загадуємо в новому році подорожувати ще більше!

Автобус на диво зупиняється в битому полі. Без гіда ніколи б не знайшли таємний вхід у підземну печеру, в якій тепло і зовсім не моторошно. Та це і не дивно, адже казка продовжується… На стінах, що відблискують кришталем,  помітили кажанів, що вкриті інеєм спокійно чекали приходу весни.novorichna-kazka-6

Новорічна казка закінчується. Але їхати додому зовсім не сумно, – переглядаєм в автобусі гарні новорічні фільми. Та й Катруся впевнена, – бажання збудуться, «Відвідай» у цьому допоможе, – наступні подорожі зовсім скоро!

p.s. Червень, канікули, полуниці і день народження Катрусі… Серед подарунків вона знаходить і кілька конвертів і на вушко мамі:

– Можна, я не буду зараз все витрачати?

– Звичайно, а який подарунок хочеш потім?

– Я мрію знову зустрічати Новий рік з Ксенею!

Автор: Наталя Горбаль

(Visited 589 times, 1 visits today)
Поділитись з друзямиEmail this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
6 в “Катруся і Ксеня: новорічна казка
  1. Дуже мила розповідь про донечку і новорічну казку!

    Бажаю перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *