Все отзывы

 • Де зустріти Новий рік: ТОП-14 місць Західної України

  И в Маняве обязааательно побывать. На водопаде!!

  (Visited 163 times, 1 visits today)

 • Кульчиці – батьківщина гетьмана Сагайдачного

  Історія моєї родини (Kоманецький) також пов’язана з цим містом. Як пише в польській історії.
  КОМАНЧА (польська: Komancza) — до 1947 р. Українське село, після 1947 р., Українсько-польське, в санокському повяті. За словами Володимира Кубійовича в 1939 році, 1280 чоловік жили в Команьці, у тому числі 1050 українців, 160 поляків і 70 євреїв [Кубійович, 74]. УВАГА: на сторінці використовується прикметник «komańczański», який широко не використовується, і рідше прикметник «komaniecki» (ukam. Komennicki). Вона базується на традиційному назві мешканців села, де жили люди, які носять прізвище «Команецький», а в народних піснях вони співали про «Команецькі селі» (pol. „komanieckiej wsi”).
  «Невідомо, коли в Команчи недалеко від церкви було побудовано садибу, що належaлa до родини Команецьких з герба Леліва, Сім’я, що походить від Кульчиц біля Самбора [Aftanazy, VIIA, стор.315]

  (Visited 163 times, 1 visits today)

 • Кульчиці – батьківщина гетьмана Сагайдачного

  Історія ХV ст
  “З Команчи напевно, приїхав Максим Команецький який 28 січня 1548 року отримав дозвіл на встановлення села Должиця біля його сімейного села,………………… оскільки в привілеї згадувалося «Czerterz dictum 01exow».
  «У Должиці коло Команьскій князем став Максим Команецький” (http://www.wsp.krakow.pl/geo/sdorocki/karpaty/lemo_w_kul.txt )

  (Visited 163 times, 1 visits today)

 • Містичні легенди Підгорецького замку

  Цікава та корисна стаття,побувавши там,залишилось багато емоцій.

  (Visited 163 times, 1 visits today)

 • 10 бальнеологічних курортів Карпат

  В 2018 році , червні місяці, з Відвідай була поїздка Вілково-Білгород-Дністровський-Затока-Одеса. Так от, ми відвідали заповідник, де Чорне море зустрічається з водами Дунаю. Ми там пробули всього 30хв., більше нам не дозволили. Зробили фото з 0-кілометри, побачили птахів і назад. Поїздка сподобалась. Пройшли по Вілково, побачили їх канали і романтичність поїздок в магазин на моторні лодці. Але люди живуть і ніхто не хоче покидати свою обитель попри всі негаразди. Да, хочу вам нагадати, щоб було дуже добре в цьому турі відвідати Ізмаїл. Ато він він залишається недосягнутим ні одним туроператором.

  .

  (Visited 163 times, 1 visits today)

 • Гори кличуть! Найкращі маршрути Карпат

  Недавно дізналася, що назва гори «піп Іван» вживана невірно. насправді, це гора» Піпіван», від слова піяти-співати

  (Visited 163 times, 1 visits today)

 • Берегово – закарпатский Эдем

  Каріна Ла
  18.08.2019 22:48:15 | IP: 31.43.90.***
  Будь ласка,покосіть своє місто,приведіть його в порядок.Зараз воно як непричесаний,дикий Мауглі по всьому участку дороги до митниці.Коли я днями поверталася з туру Австрія-Італія-Словенія-Угорщина-Україна після проїзду через Ваше місто та початку Карпат я заплакала. Покосити
  бур яни,почистити вулиці,через які проїжджають кожен день/ніч громадяни різних країн, недорого. Бачила Ваші борди металеві з надписами угорською мовою,а внизу державною ледь примітно, життя мешканців прямо на проїжджій дорозі, неупорядковані будинки ( чи то одні роми там живуть ),немиті автомобілі, у селах рядом старезні хати з чорними дахами — чи то порожні,чи померли в них люди,чи знаєте ви про них — честі Вам це все не робить.Рядом Львівська область,Франківська — там при дорозі не панує кропива, доглянуті будинки і все інше.

  (Visited 163 times, 1 visits today)

 • Бакота - желаемое место

  Интересно, какова этимология слова «БАКОТА»?

  (Visited 163 times, 1 visits today)

  • Бакота - желаемое место

   Бакота- древня столиця Пониззя або «Руси дальной», як називалася в XIII-XIV ст. територiя мiж Днiстром та Пiвденним Бугом. Навiть саму назву поселення деякi дослiдники вбачають у молдаво-румунському словi «баката» («боката»), що означає — кусень, шматок. Однак подiльський дослiдник I.С. Винокур висуває бiльш вiрогiдне твердження, вказуючи, що «лiнгвiстичний аналiз найменування «Бакота» дає можливiсть вважати, що в перекладi з давньоруської мови ця назва означає — бажане, чудове мiсце (корiнь слова «кот», «кота» i пiдсилююча приставка «ба»)».(Цікава етимологія від Блекі: Ба! Кота! — спрямований до бабусі вигук розпещеної дитини, яка негайно потребує сові нявкучу живу іграшку).
   В XII-XII ст.

   (Visited 163 times, 1 visits today)

 • Історія туроператора «Відвідай»: шлях до успіху

  Не важливо в якому місті Ви проживаєте, друзі — звертайтесь не пошкодуєте — Туроператор «Відвідай», мандрівки Україною, українською мовою!
  Щиро вітаємо колектив найкращого Львівського туроператора «Відвідай»» з Днем народження!!!
  Всі мандрівки по нашій чудовій Україні ми здійснюємо тільки з Вами!
  У Вас дійсно найкращі — доступні ціни, маршрути, найкращі супроводжуючі-гіди, які знають безліч легенд, невідомі та суперпізнавальні факти з історії України, і які дійсно професійно виконують свою роботу!
  Многая літ Вам та щира подяка від нашої сім’ї — постійного Вашого клієнта!
  До зустрічі в Нових подорожах!

  #MariyaHirivska
  #подорожіразом

  (Visited 163 times, 1 visits today)

 • Спогади про Героя Небесної сотні Богдана Сольчаника

  А на голові в Богдана, на одному з фото, вінок з ромашок, який плела я на Трійцю. Радісні спогади)))

  (Visited 163 times, 1 visits today)
(Visited 163 times, 1 visits today)