Що подарувати? Даруйте враження і емоції!

Свою любов, турботу, відданість, увагу можна виявити по-різному. Наприклад, оригінальним подарунком. Однак, вибрати влучний подарунок – завдання непросте. А для декого взагалі може перетворитися на нездійсненну місію.

Хочеться ж подарувати щось таке, що справді принесе задоволення. Особливо важко вгадати з презентом для людини, в якої наче вже і так все є…

То що ж робити? Наша порада – даруйте своїм коханим, рідним, близьким, друзям, колегам не речі, а враження, емоції, нові відчуття. І все це точно буде в кожній подорожі, яку пропонує туроператор «Відвідай».

Тож, якщо Ви хочете зробити особливий подарунок – придбайте подарунковий сертифікат.

 

 

Подарункові сертифікати на наші подорожі мають цілу низку переваг. Вони є трьох типів:

 1. Сертифікат на конкретну мандрівку.

  Ви заздалегідь можете вибрати конкретний тур, у який вирушить щасливий власник сертифіката. Наприклад, Ви побували у нашому «Сиро-винному турі» і хочете, щоб ті ж приємні відчуття від подорожі пережили Ваші батьки чи друзі. У такому разі на подарунковому сертифікаті буде зазначено назву туру, на який його можна використати.

   


  Варто звернути увагу, що крім вартості самого туру, турист додатково оплачує харчування і вхідні квитки в об’єкти, які планує відвідати. У вас є можливість заздалегідь  оплатити додаткові витрати туриста, так би мовити, включити у вартість усі можливі видатки, щоб людина, кому подаровано сертифікат, вже ні про що не турбувалася в мандрівці.

 2. Сертифікат на мандрівку Україною на вибір.

  Якщо Ви не впевнені у смаках людини, якій робите подарунок, або ж не знаєте які куточки України припадуть їй більше до вподоби, то надайте можливість самостійно обрати привабливий для себе напрям чи тур з каталогу пропонованих.

 3. Сертифікат на визначену суму.

  Дарувати гроші – банально. А от сертифікат на визначену суму – зовсім інша справа. Тож подарувавши сертифікат на певну суму (у нас немає жодних обмежень щодо мінімального чи максимального придбання), його власник сам визначить, як нею оперувати: використати все за одну мандрівку, розділити на кілька подорожей або ж взяти зі собою родичів чи друзів.

   


  Подарунковим сертифікатом від туроператора «Відвідай» можна скористатися протягом 6 місяців від моменту його придбання. Тож дарувальник може спланувати і здійснити покупку заздалегідь, а власник сертифікату матиме достатньо часу, щоб ним скористатися.

  Наш сертифікат може бути приємністю для цілого колективу, наприклад, як вияв лояльності до колег, підрядників, партнерів. Відтак, це – чудовий корпоративний подарунок. Його можна використати для організації групового туру.

   

Подорож – вдалий подарунок з нагоди будь-якого свята: на День Валентина, День Матері, Дня святого Миколая, День народження чи іменин, професійного свята тощо. Тим паче, що, як свят, так і варіацій подорожей у нас дуже багато. Ознайомитися з каталогом турів можна тут: https://vidviday.ua .

А детальнішу інформацію про наші сертифікати Ви знайдете на сторінці https://vidviday.ua/sertyfikat.

(Visited 3 264 times, 1 visits today)
Поділитись з друзямиEmail this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
2 в “Що подарувати? Даруйте враження і емоції!
 1. Да полностью согласен с вашей статьей. Но все таки я думаю к оригинальности подарка для женщины, надо подарить дополнительный подарок, к примеру что-то из маленького ювелирного украшения (к примеру: брошку, колечко). Потому как во все времена подарок в роли ювелирного украшения считается более женственным и много чего символизирует.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *