12 розкішних палаців та вілл Львова

Палац гіпсового короля Палац гіпсового короля – цей чарівний палац був збудований для дружини гіпсового короля Йосифа Франца Юзефи у 1893 році. Це одна із найрозкішніших у Львові вілл, зведена у стилі необароко за проектом Яна Пєрося. Зважаючи на заможність власниці, припускають, що будівля прихову...

Палац гіпсового короля

Палац гіпсового короля – цей чарівний палац був збудований для дружини гіпсового короля Йосифа Франца Юзефи у 1893 році. Це одна із найрозкішніших у Львові вілл, зведена у стилі необароко за проектом Яна Пєрося. Зважаючи на заможність власниці, припускають, що будівля приховувала чимало скарбів, які, після націоналізації зникли у невідомому напрямку. Сьогодні в цій імпозантній садибі працює обласний лікарсько-фізкультурний диспансер.
Вілла «Сонячна»

Вілла була збудована для першого директора Львівської опери – Людвіга Геллера у 1905 році. Кам’яницю збудували у цікавому закопанському стилі. Вона цегляна, оцинкована, з дерев’яними елементами. Тепер тут багатоквартирний будинок, на жаль, доволі занедбаний.
Вілла Вінцента Равського

Віллу збудував архітектор Вінцент Равський для своєї родини у 1896 році. Перед власним будинком він також спроектував огороджений кам’яним парканом садок. Будівля пройшла через численні перебудови, у 1960-х роках була поліклінікою для дорослих, а зараз у ній діє 5-та дитяча консультація.
Вілла Людовіка Вєжбіцького

Будинок споруджено за проектом Альфреда Захаревича у 1904-1905 роках, для родини керівника залізничної адміністрації Людвіка Вєжбіцького. Архітектура вілли має риси популярного на початку XX століття т.з. закопанського стилю, поєднаного з формотворчими засобами сецесії. Різьблені дерев’яні деталі – виступають домінантою декору будинку. Гострі силуети причілків і значні перепади висоти карнизів додають експресії. Сад і квітники довкола маєтку – віддавна візитна картка Нового Світу.
Вілла Юлієтка

Koлишня вілла Захаревичів "Юлієтка" споруджена у 1891–1893 рр. за проектом архітектора Юліана Захаревича в стилі романтизуючого варіанту пізнього історизму / ранньої сецесії. Будівля розташована на мальовничому терені західної околиці міста, у парковій зоні. В інтер'єрі - дерев'яні перекриття. Віконні прорізи оформлені вітражами. Після Другої світової війни у віллі був садочок, а зараз вона у приватній власності.
Палац Сосновських

Палац Сосновських – відомий серед містян Львова як будинок-фортеця. У 1901 р. його для власного вжитку збудував архітектор Ю. Сосновський. Він був одним із новаторів у професії, застосовуючи у своїх проектах новочасні будівельні технології. Розпочавши планування власної оселі, Ю. Сосновський вирішив створити оригінальну будівлю, що могла б вразити міщан незвичною архітектурою. Завдяки добудові до основного будинку наріжної вежі палац отримав вигляд рицарського замку і досі створює у перехожих ілюзію перенесення у середньовічні часи. Фахівці знаходять у стилі його забудови елементи, характерні для мавританського стилю.
Вілла на «Хресті»

Віллу у 1890-х роках спроектували відомі львівські архітектори Юліан Захаревич та Іван Левинський. Будувала його фірма Левинського – для ректора Політехніки Плацида Дзівінського. Таємничу віллу на «Хресті» побудували на перетині сучасних вулиць Чупринки та Київської. Роками вона стояла замкненою і потроху руйнувалася. Ця гарна, але доволі похмура будівля, оповита сумними легендами, завжди привертала увагу львів’ян, особливо жителів району Кастелівки. Сьогодні власником цієї архітектурної перлини є Наукове товариство імені Тараса Шевченка.
Палац Масловського

Палац був придбаний у 1872 році  видавцем газети “Przeglad” Людвігом Масловським. За бажанням нового власника віллу в 1889-1900 роках перебудував у неороманському стилі польський архітектор Тадеуш Мюнніх. В радянські часи палац перетворили на багатоквартирний будинок.
Палац Баворовських

Палац Баворовських – колишній арсенал Сенявських (1635р.), який пережив капітальну реконструкцію під керівництвом Ігнатія Хамбеза у 1830-1840р., набувши рис класицизму з його витонченою красою. Під стать зовнішньої обробки й внутрішні покої будівлі заповнили шедеври літератури та живопису (родзинкою стало приватне зібрання Віктора Баворовського, перевезене в ці стіни в 1877 році).
Палац Сапіг

Палац Сапіг у Львові – родове гніздо стародавнього роду литовсько-руських князів. Споруда в дусі французького бароко XVII століття, збудована у 1868 році. Сучасники називали палац Адама Сапєги «чарівною скринькою», яка коштувала майже стільки ж, як і пишна споруда Палацу Потоцьких, що знаходиться неподалік. Під час другої світової війни палац був сильно пошкоджений бомбою, і частково розібраний. Від нього залишилася лише парадна частина, в якій особливо приваблює вишукана кам’яна різьба фасадів ручної роботи. Тут зараз розташоване Українське товариство охорони пам’яток історії та культури, а на місці розібраного палацу збудована школа №9.
Палац Лозинського

Палац Лозинського – був збудований 1873 року як палац-маєток графині Ізабелли Дідушицької. Герб цього знаного роду, у вигляді барельєфу, досі можна побачити на фасаді споруди. Згодом палац стає власністю відомого історика, колекціонера, мистецтвознавця, письменника та журналіста Владислава Лозинського (1843-1913) – власника величезної колекції старожитностей, зброї, творів мистецтва. На даний момент тут знаходиться Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького.
Палац Бесядецьких

Палац Бесядецьких – єдина, збережена на сьогодні у Львові, магнатська резиденція ХVІІІ ст. садибного типу. Незважаючи на перебудови, пам'ятка зберегла свою первісну основу. Палац дуже часто змінював своїх власників, серед яких графи: Більські, Потоцькі, Коморовські.

Читати більше Сховати текст
Ціна: від 0 до 0грн

Ми підібрали тури в які входить це місце:


Нажаль, за вашим запитом нічого не знайдено

Пропонуємо почати з головної сторінки

На головну

Популярні тури

Бестселер
Карпати на 1 день + SPA
7 відгуків
1 день 10+
Ціна:595 грн.
Замовити Тур

Тустань фортеця, Захар Беркут: підйомник і гора, Славське: відпочинок в спа-центрі або чанах, Сколівські Бескиди Більше

Бестселер
10 родзинок Закарпаття
276 відгуків
3д / 2н 0
Ціна:2095 грн.
Замовити Тур

Карпати, замки, палаци, вина – все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас! Більше

Бестселер
Сиро-Винний тур Закарпаттям
263 відгука
2д / 1н 2-10 0 Немає місць
Ціна:1395 грн.
Замовити Тур

Карпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас! Більше

Бестселер
Релакс-тур “Термальне Закарпаття”
264 відгука
2д / 1н 0
Ціна:1395 грн.
Замовити Тур

Термальні води Косино, дегустація вина, прогулянка по Ужгороду Більше

Бестселер
Ексклюзив
Бакота, Кам'янець-Подільський, Хотин

Мальовнича Бакота, Кам’янець-Подільська фортеця і старе місто, Хотинська фортеця, дегустація вина Більше

Бестселер
Збараж, Тернопіль, Вишнівець
44 відгука
1 день 10+
Ціна:695 грн.
Замовити Тур

Запрошуємо відвідати родові гнізда Вишневецьких, побачити замки, палаци і храми та Тернопіль! Більше

Термальні води Косино і закарпатське вино
57 відгуків
1 день 10+
Ціна:799 грн.
Замовити Тур

Термальні басейни і сауни комплексу Косино, дегустація ароматних закарпатських вин, переїзд через Карпати. Більше

Озеро Синевир та водоспад Шипіт
76 відгуків
1 день 0
Ціна:749 грн.
Замовити Тур

Синевирський перевал, ведмеді, озеро Синевир, водоспад Шипіт Більше

Озеро Синевир, ведмеді, гори і канатка
28 відгуків
1 день 10+
Ціна:749 грн.
Замовити Тур

Синевирський перевал, ведмеді, озеро Синевир, підйом канатною дорогою на гору Маковиця Більше

Карпати на 1 день + Трускавець

Тустань фортеця, водоспад Кам’янка, прогулянка містом або SPA в Трускавці, підйомник Буковиця, мальовничі панорами Бескидів Більше

Ексклюзив
Бойківський релакс
21 відгук
1 день 10+
Ціна:495 грн.
Замовити Тур

Музей-аптека Й. Зега, канатка, СПА, риболовля, дегустації наливок Більше

Бестселер
Тур-відпустка "Довкола Карпат за 7 днів"

Запрошуємо Вас приєднатися до нас у турі, в якому Ви побачите гори, замки, дегустації вина та сиру, термальні басейни, озера, водоспади та багато іншого! Більше

Бестселер
Карпатські новинки за 5 днів

5 термальних купалень, дегустації вина та не лише Більше

Бестселер
Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота

Кам.-Подільська фортеця і старе місто, центр та університет Чернівців, Хотинська фортеця, печера Вертеба, круїз на теплоході по каньйоні Дністра та красиві пейзажі Бакоти Більше

Ексклюзив
Закарпатські пригоди + Party в Закарпатті

Карпатський бункер, басейни в Берегово та Велятино, олені, дегустації вин, повидла, ковбас і равликів, забава Більше

Бестселер
Манява, Драгобрат, полонина Перці

Манявський водоспад і монастир, розваги на полонині Перці, найгарніші панорами Карпат, високогірні озера на Драгобраті Більше

Бестселер
Гуцульські Карпати + Буковель

Водоспад у Яремче, канатка на Буковель, інтерактивні музеї у Верховині і Криворівні Більше

Бестселер
Говерла, Яремче + Буковель

Запрошуємо піднятися найвище в Україні, а також побачити фантастичні гірські пейзажі, водоспади! Більше

Сплав по Черемошу + Буковель

Запрошуємо активно відпочити, помилуватися карпатськими панорамами та подихати чистим повітрям! Більше

Бестселер
Кам’янець-Подільський круїз + Бакота

Кам’янець-Подільська та Хотинська фортеці, Бакота, круїз на теплоході по каньйоні Дністра Більше

Бестселер
Подільський кайф: 5 замків + SPA

Микулинці, замок у Скалаті, Сидорівський замок, басейни у Оришківцях, Плебанівка, Підгорянський монастир, Теребовля Більше

Бестселер
Карпати на 1 день

Тустань фортеця, водоспад Кам’янка, Захар Беркут: підйомник і гора, панорами мальовничих Сколівських Бескидів Більше

Бестселер
Карпатський Трамвай і Скелі Довбуша

Гошівський монастир, карпатська вузькоколійка, Мізунські водоспади, мальовничі гори та дивовижні Скелі в Бубнищі Більше

Ексклюзив
Поїздка в Карпати: дешево й красиво

5 супер панорам Карпат, Княжі скелі, водоспад Лазний, парк та води Східниці та велетенський Христос Спаситель у Трускавці Більше

Бестселер
Замки Львівщини + Замок Мушкетерів

Запрошуємо оглянути чотири мальовничі замки Львівщини: Свірзький, Золочівський, Підгорецький та Олеський! Більше


Відгуки (0)

12 розкішних палаців та вілл Львова

Палац гіпсового короля

Палац гіпсового короля – цей чарівний палац був збудований для дружини гіпсового короля Йосифа Франца Юзефи у 1893 році. Це одна із найрозкішніших у Львові вілл, зведена у стилі необароко за проектом Яна Пєрося. Зважаючи на заможність власниці, припускають, що будівля приховувала чимало скарбів, які, після націоналізації зникли у невідомому напрямку. Сьогодні в цій імпозантній садибі працює обласний лікарсько-фізкультурний диспансер.
Вілла «Сонячна»

Вілла була збудована для першого директора Львівської опери – Людвіга Геллера у 1905 році. Кам’яницю збудували у цікавому закопанському стилі. Вона цегляна, оцинкована, з дерев’яними елементами. Тепер тут багатоквартирний будинок, на жаль, доволі занедбаний.
Вілла Вінцента Равського

Віллу збудував архітектор Вінцент Равський для своєї родини у 1896 році. Перед власним будинком він також спроектував огороджений кам’яним парканом садок. Будівля пройшла через численні перебудови, у 1960-х роках була поліклінікою для дорослих, а зараз у ній діє 5-та дитяча консультація.
Вілла Людовіка Вєжбіцького

Будинок споруджено за проектом Альфреда Захаревича у 1904-1905 роках, для родини керівника залізничної адміністрації Людвіка Вєжбіцького. Архітектура вілли має риси популярного на початку XX століття т.з. закопанського стилю, поєднаного з формотворчими засобами сецесії. Різьблені дерев’яні деталі – виступають домінантою декору будинку. Гострі силуети причілків і значні перепади висоти карнизів додають експресії. Сад і квітники довкола маєтку – віддавна візитна картка Нового Світу.
Вілла Юлієтка

Koлишня вілла Захаревичів "Юлієтка" споруджена у 1891–1893 рр. за проектом архітектора Юліана Захаревича в стилі романтизуючого варіанту пізнього історизму / ранньої сецесії. Будівля розташована на мальовничому терені західної околиці міста, у парковій зоні. В інтер'єрі - дерев'яні перекриття. Віконні прорізи оформлені вітражами. Після Другої світової війни у віллі був садочок, а зараз вона у приватній власності.
Палац Сосновських

Палац Сосновських – відомий серед містян Львова як будинок-фортеця. У 1901 р. його для власного вжитку збудував архітектор Ю. Сосновський. Він був одним із новаторів у професії, застосовуючи у своїх проектах новочасні будівельні технології. Розпочавши планування власної оселі, Ю. Сосновський вирішив створити оригінальну будівлю, що могла б вразити міщан незвичною архітектурою. Завдяки добудові до основного будинку наріжної вежі палац отримав вигляд рицарського замку і досі створює у перехожих ілюзію перенесення у середньовічні часи. Фахівці знаходять у стилі його забудови елементи, характерні для мавританського стилю.
Вілла на «Хресті»

Віллу у 1890-х роках спроектували відомі львівські архітектори Юліан Захаревич та Іван Левинський. Будувала його фірма Левинського – для ректора Політехніки Плацида Дзівінського. Таємничу віллу на «Хресті» побудували на перетині сучасних вулиць Чупринки та Київської. Роками вона стояла замкненою і потроху руйнувалася. Ця гарна, але доволі похмура будівля, оповита сумними легендами, завжди привертала увагу львів’ян, особливо жителів району Кастелівки. Сьогодні власником цієї архітектурної перлини є Наукове товариство імені Тараса Шевченка.
Палац Масловського

Палац був придбаний у 1872 році  видавцем газети “Przeglad” Людвігом Масловським. За бажанням нового власника віллу в 1889-1900 роках перебудував у неороманському стилі польський архітектор Тадеуш Мюнніх. В радянські часи палац перетворили на багатоквартирний будинок.
Палац Баворовських

Палац Баворовських – колишній арсенал Сенявських (1635р.), який пережив капітальну реконструкцію під керівництвом Ігнатія Хамбеза у 1830-1840р., набувши рис класицизму з його витонченою красою. Під стать зовнішньої обробки й внутрішні покої будівлі заповнили шедеври літератури та живопису (родзинкою стало приватне зібрання Віктора Баворовського, перевезене в ці стіни в 1877 році).
Палац Сапіг

Палац Сапіг у Львові – родове гніздо стародавнього роду литовсько-руських князів. Споруда в дусі французького бароко XVII століття, збудована у 1868 році. Сучасники називали палац Адама Сапєги «чарівною скринькою», яка коштувала майже стільки ж, як і пишна споруда Палацу Потоцьких, що знаходиться неподалік. Під час другої світової війни палац був сильно пошкоджений бомбою, і частково розібраний. Від нього залишилася лише парадна частина, в якій особливо приваблює вишукана кам’яна різьба фасадів ручної роботи. Тут зараз розташоване Українське товариство охорони пам’яток історії та культури, а на місці розібраного палацу збудована школа №9.
Палац Лозинського

Палац Лозинського – був збудований 1873 року як палац-маєток графині Ізабелли Дідушицької. Герб цього знаного роду, у вигляді барельєфу, досі можна побачити на фасаді споруди. Згодом палац стає власністю відомого історика, колекціонера, мистецтвознавця, письменника та журналіста Владислава Лозинського (1843-1913) – власника величезної колекції старожитностей, зброї, творів мистецтва. На даний момент тут знаходиться Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького.
Палац Бесядецьких

Палац Бесядецьких – єдина, збережена на сьогодні у Львові, магнатська резиденція ХVІІІ ст. садибного типу. Незважаючи на перебудови, пам'ятка зберегла свою первісну основу. Палац дуже часто змінював своїх власників, серед яких графи: Більські, Потоцькі, Коморовські.