Новий рік у Кракові та Закопане + польські термали

Вас чекає два витончені замки: Вавель та Красицьких, вражаюча новорічна атмосфера Кракова, гірське Закопане та термальні води з мальовничими пейзажами, новорічний Ряшів і Тарнув та шопінг у Millenium Hall.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день (30.12): виїзд зі Львова (о 06:00) - Krasiczyn ''Красічин'' (замок Красицьких) -  Rzeszow ''Ряшів-Жешув'' (Екскурсія містом, шопінг у Millenium Hall) - околиці Кракова (поселення в готель).

2 день (31.12):  сніданок і виїзд - Kraków “Краків” (екскурсія містом та замком Вавель, новорічний ярмарок, вільний час ) - Новорічне святкування біля головної ялинки Кракова – Województwo małopolskie “Малопольське воєводство” ( повернення в готель ).

3 день (01.01): сніданок і виїзд – Zakopane “Закопане” (Екскурсія містом, вільний час та обід) – (відвідування  термальних купалень “Хохоловські терми”) – Województwo małopolskie “Малопольське воєводство” (повернення в готель).

4 день (02.01): сніданок і виїзд –  Tarnów ''Тарнув' (Екскурсія містом, обід) - Львів (повернення орієнтовно о 23:00).

placesЕкскурсійні об’єкти
Krasiczyn “Красічин”
Неподалік від Перемишля серед чудового парку з екзотичними рослинами розташоване одне із найкрасивіших місць у Польщі – замок Красицьких (1580-1631рр.). По кутах ренесансно-барокової фортеці знаходяться чотири вишукані вежі: Божа, Папська, Королівська, Шляхецька, а замкові музи прикрашає чудовий дек...

Неподалік від Перемишля серед чудового парку з екзотичними рослинами розташоване одне із найкрасивіших місць у Польщі – замок Красицьких (1580-1631рр.). По кутах ренесансно-барокової фортеці знаходяться чотири вишукані вежі: Божа, Папська, Королівська, Шляхецька, а замкові музи прикрашає чудовий декор у стилі сграффіто. Багато королів і знаних осіб мали за честь відвідувати цю неймовірну красу, запрошуємо і Вас.

Читати більше Сховати текст
Краків
Ми з вами відвідаємо Краків – королівське місто та історичну столицю Польщі. Минемо Барбакан та Флоріанську браму й опинимось у Старому Місті, – геть іншому світі, найдавнішій частині Кракова, побудованій в 1490-х роках, яка змогла вціліти під час всіх воєн. Тут кожен фасад, кожен будинок має свою і...

Ми з вами відвідаємо Краків – королівське місто та історичну столицю Польщі. Минемо Барбакан та Флоріанську браму й опинимось у Старому Місті, – геть іншому світі, найдавнішій частині Кракова, побудованій в 1490-х роках, яка змогла вціліти під час всіх воєн. Тут кожен фасад, кожен будинок має свою історію. На Головному Ринку о будь-якій порі дня і року сидять квітникарки і продавці кренделів, стукають об бруківку копитами коні, запряжені у королівські карети. Тут хмари голубів злітають до шпилів Маріїнської базиліки (1290 р.), кружляють над Сукеницями (1352 р.), де, як і віки тому, йде жвава торгівля. 
Старе Місто Кракова разом із замком Вавель, єврейським Казімежом і Страдомом були внесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО та оголошені історичною пам'яткою Польщі.
Краків, як і його побратим Львів, впродовж багатовікової історії творили представники багатьох народів, серед яких й наші предки – русини-українці. Виявляється, що в сучасному Кракові ми зможемо відшукати багато слідів і предметів матеріальної культури, які дозволять нам краще зрозуміти власну історію.

Читати більше Сховати текст
Краків. Замок Вавель
Краків – це Вавель. Вавель – це Польща. На Вавель хочуть потрапити усі, хто приїжджає до Кракова. Іноземні та польські туристи, перше, що роблять у Кракові – підіймаються на пагорб нескінченним потоком різномовного гамірного люду і часто, самі того не усвідомлюючи, йдуть Королівською дорогою, якою п...

Краків – це Вавель. Вавель – це Польща. На Вавель хочуть потрапити усі, хто приїжджає до Кракова. Іноземні та польські туристи, перше, що роблять у Кракові – підіймаються на пагорб нескінченним потоком різномовного гамірного люду і часто, самі того не усвідомлюючи, йдуть Королівською дорогою, якою прогуляємось і ми з вами.
Вавельський королівський замок у Кракові це цілий архітектурний комплекс, який є найголовнішим символом країни — він став символом як політичної, так і духовної влади та мав статус головної резиденції місцевих правителів. 
За даними розкопок на пагорбі Вавель було знайдено поселення віслян XI століття. Зведенню першої кам’яної споруди сприяв Король Вацлав II між 1290 та 1300 рр. А вже в XIV столітті Король Казимир III сприяв перебудові в стилі готики. Фантастично, але усі катаклізми і перебудови мало змінили середньовічну, тісну забудову замку. Замковий костел, його різні частини, мають ознаки романської доби, готики, ренесансу, бароко тощо. 

Читати більше Сховати текст
Закопане
Нас чекає столиця польських Татр та основний культурний центр гуралів - етнографічної групи поляків, яка має свої традиції, культуру, звичаї та фольклор. Своєрідний гуральський діалект, ситна та оригінальна гуральська кухня, а також фольклорні вистави та ходи у святкові дні — це є родзинка курорту З...

Нас чекає столиця польських Татр та основний культурний центр гуралів - етнографічної групи поляків, яка має свої традиції, культуру, звичаї та фольклор. Своєрідний гуральський діалект, ситна та оригінальна гуральська кухня, а також фольклорні вистави та ходи у святкові дні — це є родзинка курорту Закопане. Центр міста – вулиця Крупувки — все крутиться навколо неї: національні ресторанчики — колиби, ятки з сувенірами, брички запряжені кіньми, які в екстравагантній формі познайомлять з дерев'яною архітектурою міста. Також, прогулюючись центральною вуличкою, ви матимете можливість відвідати історичні пам’ятки міста: костел святого Сімейства — невеликий тихий храм, з розписаним інтер’єром і вітражами, музей Карола Шимановського на віллі Атма та аж цілих п’ять різноманітних мистецьких галерей.

Читати більше Сховати текст
Хохоловські Термали
Chochołowskie Termy - це курорт з термальними басейнами та саунами, розташований у мальовничій долині Татр у Польщі. Тут відвідувачі можуть насолоджуватись корисними властивостями термальних вод, які добуваються з глибин землі, та прекрасними краєвидами гір. Комплекс складається з закритих та відкри...

Chochołowskie Termy - це курорт з термальними басейнами та саунами, розташований у мальовничій долині Татр у Польщі. Тут відвідувачі можуть насолоджуватись корисними властивостями термальних вод, які добуваються з глибин землі, та прекрасними краєвидами гір. Комплекс складається з закритих та відкритих басейнів з термальною водою, які мають різні температурні режими та гідромасажні системи. Також тут є сауни з різними видами сеансів, що дозволяє відвідувачам розслабитись та відновити своє здоров'я. Крім того, Chochołowskie Termy пропонують різні види масажу та косметичних процедур. Відвідування Chochołowskie Termy - це ідеальний спосіб провести час з родиною та друзями та насолодитись чистим повітрям та гірською природою.

Читати більше Сховати текст
Millenium hall- Ряшів
У Millenium Hall ви знайдете магазини найбільших і найпопулярніших марок, у тому числі Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, H&M, New Yorker, Reserved, House, Cropp, Mohito, Sinsay, Nike, Pandora, Apart, W.Kruk, Sephora, Super-Pharm, Eurospar, Empik, Media Expert а також єдиний в пі...

У Millenium Hall ви знайдете магазини найбільших і найпопулярніших марок, у тому числі Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, H&M, New Yorker, Reserved, House, Cropp, Mohito, Sinsay, Nike, Pandora, Apart, W.Kruk, Sephora, Super-Pharm, Eurospar, Empik, Media Expert а також єдиний в південно-східній Польщі: TK Maxx, Liu Jo, Guess, Marella, Lacoste, Intersport, SportsDirect, Homla.

Читати більше Сховати текст
Ряшів
Старовинне містечко Ряшів з 650-літньою історією,  що розташоване на берегах річки Віслок, вражає своєю величною архітектурою та старовинною атмосферою. У VIII ст. було у складі Перемишльського князівства. Згодом місто увійшло до складу Польщі і тоді його назва змінилася на Жешув (Rzeszów).У ХVII ст...

Старовинне містечко Ряшів з 650-літньою історією,  що розташоване на берегах річки Віслок, вражає своєю величною архітектурою та старовинною атмосферою. У VIII ст. було у складі Перемишльського князівства. Згодом місто увійшло до складу Польщі і тоді його назва змінилася на Жешув (Rzeszów).
У ХVII ст місто належало магнатському роду Любомирських, через нього проходили основні торговельні шляхи південно-східної Польщі. За часів Австрії у ХVIIІ ст Жешув став столицею всього регіону. Тут були прокладені залізничні шляхи, збудовані заводи та фабрики. Жешув перетворився на процвітаюче промислове місто.
Серце міста - Ринкова площа із Ратушею. Можна побачити костел Св.Войцеха і Св.Станіслава - найстаріша будівля у місті (XV ст). Варто побачити резиденцію Любомирських. На початку ХХ ст на місці колишнього замку був збудований величний палац.

Читати більше Сховати текст
Тарнів
Місто Тарнів розташоване на берегах річки Вісли та має вражаючу історію, що налічує сотні років. Засноване в XI столітті, воно стало ключовим торговим та адміністративним центром. Перше згадування міста знаходимо у літописах 1105 року.Одним з найбільш відомих символів Тарніва є Ратуша, яка була спор...

Місто Тарнів розташоване на берегах річки Вісли та має вражаючу історію, що налічує сотні років. Засноване в XI столітті, воно стало ключовим торговим та адміністративним центром. Перше згадування міста знаходимо у літописах 1105 року.
Одним з найбільш відомих символів Тарніва є Ратуша, яка була споруджена у XVI столітті у ренесансному стилі. Ця монументальна будівля прикрашає Ринкову площу.
Місто славиться своїми монастирями та церквами, зокрема: Базиліка Божої Матері (1400 р.) — найголовніша церква міста, Церква “Богоматір на горі Кармель”,Церква Св. Трійці — всі три занесені в список матеріальної спадщини ЮНЕСКО.

За час свого існування місто пережило часи розквіту і занепаду, було частиною Річі Посполитої та Королівства Галичини і Володимирії; пережило багаточисленні польські повстання 19 ст., революцію “Весна народів” (березень 1848 р.). Історія Тарніва тісно пов’язана з історією України. Місто було задіяно під час польсько — української війни (1918-1919 р.р.). В 1920-1923 роках з Тарніва проводила свою діяльність УНР на чолі з Сімоном Петлюрою. З перебуванням цієї української партії пов’язаний “український бум” на території сучасного міста Тарнів — друкувались газети і книги, проводились вистави українською мовою, було відкрите Ценральне еміграційне бюро для українців, засновані різні спілки і профспілки.
Під час Другої світової війни в 1939 р. частину міста було зруйновано. Велику кількість поляків і євреїв (останні з яких мали 50% підприємств в місті) було депортовано в концтабори або відправлено в сегрегацію місцевого гетто, яке знаходилось в східній частині міста.
Не дивлячись на трагічні події в минулому, Тарнів був реконструйований і відновлений. Наразі кожен мандрівник, який має змогу завітати в містечко, зачаровується його сонячною і затишною атмосферою.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі;
 • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування.
Знижки
 • Дітям від 1 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 10% (від загальної вартості туру)
 • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 10% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Замок у Красічині: загальний – 8 Zl, пенсійний, студентський, учнівський – 5 Zl;

Хохоловські Термали: (до 3-х годин): загальний - 89Zl, дитячий - 69Zl, дорослі віком від 60р - 75Zl;

axe Технічна інформація:
 1. Для подорожі необхідно мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей треба мати окремий закордонний паспорт. Якщо дитина подорожує з одним із батьків також потрібно мати дозвіл від батька/матері на вивіз дитини за кордон (під час військового часу не потрібно), щоб було зазначено Польщу та країни ЄС, а також свідоцтво про народження дитини, що підтверджує родинні зв’язки.
 2. Просимо туристів, що мають власну страховку на термін поїздки повідомляти, щоб ми не робили подвійне страхування.
 3. Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення міжнародного зразка.
 4. Для проходження кордону треба мати від 300 польських злотих з особи для перебування на території Польщі до 3-х днів або 200 євро чи доларів.
 5. Робити фото- і відео-зйомку на території кордону категорично забороняється!
keysПроживання
Проживання відбувається у 3* готелях єврокласу зі санвузлами у номерах на околицях Кракова.

Розміщення у 2-3-4 місних номерах. Туристи що подорожують самостійно можуть бути підселені до осіб їх статі у 2-3-4 місні номери.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна взяти з собою закуски, щоб перекусити під час стоянки автобуса на кордоні або на одній з зупинок.

Обід

Обід відбувається в Millenium Hall у м.Ряшів самостійно під час шопінгу. 

Вечеря

Можна купити продуктів впродовж дня та перекусити в готелі перед сном.

2-й день
Сніданок

У готелі (входить у вартість).

Обід

у закладах громадського харчування міста Краків, орієнтовна вартість 42 Zl.

Вечеря

Можна купити продуктів впродовж дня та перекусити в готелі перед сном.

3-й день
Сніданок

У готелі (входить у вартість).

Обід

Організований у м. Закопане в колоритній гуральській колибі (журек, гірський пиріг з гуляшем, салат, хліб, вода з лимоном). Вартість – 45 Zl/особа.

Вечеря

Можна купити продуктів впродовж дня та перекусити в готелі перед сном.

4-й день
Сніданок

У готелі (входить у вартість).

Обід

У закладах громадського харчування міста Краків, орієнтовна вартість 42 Zl.

 

Вечеря

можна купити продукти під час зупинки та спожити їх під час стоянки автобуса на кордоні або на одній зупинок.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Схожі тури

Новинка
Ексклюзив
Чарівний Краків, Морське око, Закопане, Величка + термали

Краків та замок Вавель, круїз річкою Вісла, мальовниче озеро Морське Око та неймовірні пейзажі Татрів, соляна шахта “Wieliczka” та купання в найкрутіших термальних басейнах Польщі. Більше

Балтійське море, Ґданськ, Сопот, Мальборк, Варшава

Кораблі та архітектура Гданська, море та пірс у Сопоті, замок Мальборк, Старе місто і Королівський тракт у Варшаві, чекають на Вас, якщо відвідаєте мандрівку Більше

Новинка
Різдвяний Краків, Закопане та Величка

Різдвяні ярмарки в Кракові та Закопаному, замок Вавель, краєвиди гори Gubałówka, вечірні термальні басейни та світова спадщина ЮНЕСКО - соляна шахта Wieliczka. Більше

Різдвяні вогники Ґданська та Варшави + Сопот і Мальборк

Архітектура Гданська, Старе місто і Королівський тракт у Варшаві оточені атмосферою Різдвяних ярмарків, пірс у Сопоті, а також величний замок Мальборк - це те, що робить цю подорож магічною та незабутньою. Більше

Новинка
Різдвяний Вроцлав, чеські скелі Адршпах, замок Князь та шахта Бохня

Вроцлав - культурна столиця Європи, лабіринти скельного міста Ардшпах, середньовічний Замок Князь, унікальна рожева сіль у печерах Соляної шахти Бохня. А ще - різдвяний ярмарок, який додає цьому захоплюючому маршруту атмосферу святкувань та дива. Більше


Новий рік у Кракові та Закопане + польські термали

Новий рік у Кракові та Закопане + польські термали