відбувається поблизу Берегова, ресторан готелю “Гелікон”. Меню: закарпатський бограч, млинці з сиром, хліб, компот. Вартість 180 грн./особа.
Містична Румунія: замок Дракули та Венздей, каньйон Біказ та СПА
Замок Дракули, Венздей та Пелеш, Сігішоара та Брашов, каньйон Біказ та СПА Солка
1 день: виїзд зі Львова (15:00) / Мукачево (19:00) — Берегове (вечеря) — нічний переїзд в Румунію через КПП Дяково/Halmeu.
2 день: Сіґішоара/Sighişoara (сніданок, ескурсія містом) — Рупя/Rupea (огляд фортеці та обід) — Брашов/Braşov (екскурсія містом, проїзд громадським транспортом до готелю, вечеря в готелі).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) — Бран/Bran (огляд замку Дракули) — Сіная/Sinaia (огляд замку Пелеш) — Буштинь/Bușteni (обід, прогулянка по території замку Венздей, вільний час) — Георгень/Gheorgheni (поселення в готель, вечеря).
4 день: сніданок і виїзд (08:00) — Біказ/Bicazului (фотосесія в каньйоні, прогулянка до Червоного озера) — Воронець-Voroneț (розписаний монастир та обід) — Солка/Solca (відвідування СПА та вечеря) — КПП Порубне (проходження кордону, нічний переїзд в Україну).
5 день: прибуття у Львів (до 07:00).
Старовинне, атмосферне, комфортне середньовічне місто, частково оточене фортечною стіною, засаджене квітами. Тут зустрічаємо казкові багатоколірні будинки різної форми, з високими товстими стінами, вікнами на верхніх поверхах, гарними дахами з червоної черепиці, надійними важкими воротами.
Місто чимось нагадує Львів і Чернівці. Його історичний центр входить до списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Погляд привертає середньовічна фортеця зі збереженими дев’ятьма вежами. Здолавши з одного боку 175 дерев’яних сходинок Школярів, виходимо на пагорб зі старим цвинтарем, церквою і ліцеєм XVI cт.
Коло головного входу до фортеці – цікава 64-метрова годинникова вежа, де діє музей історії з археологічними знахідками, аптекою, старовинними меблями, колекцією годинників… А з балкона відкривається вид як на Нижнє місто, так і на фортецю.
А ще – це батьківщина Влада Цепеша – легендарного графа Дракули. У будинку, де він народився, нині міститься колоритний ресторан, де про цю легендарну постать розкажуть багато.
Поміж Сіґішоарою і Брашовом, на вершині 120-метрової базальтової гори, є одна з найстаріших археологічних пам’яток Румунії – захисна фортеця Руп’я. Зведена на шляху, що пов’язує давні румунські провінції – Трансильванію, Молдову й Волощину. А ще – це чи не єдине місце в тих краях, де не шанують пам’яті графа Дракули.
Стіни фортеці не раз зазнавали руйнувань, тому їх відбудовували й систематично розширювали. Сьогоднішня фортеця – це сім веж, селянські будинки, старовинні стіни та внутрішній двір, а її масивні спіральні стіни тягнуться зеленим пагорбом. За формою будівля нагадує равликову хатку. З цієї місцини відкриваються гарні краєвиди.
Назва Руп’я у перекладі зі саксонської означає «купа каміння» (здалеку вона справді нагадує величезну брилу), з латинської – «кам’яна скеля». Всередині є криниця, завглиб близько 60-ти метрів, смачною водою, якою усі туристи втамовують спрагу. Кажуть, що молода пара, яка вип’є води з цієї криниці, зазнає вічного кохання.
Популярне туристичне місто, у минулому – купецьке, що в різні часи мало інші назви. Саме з Брашова бере свій початок Трансильванія. Його заснували 1235 року лицарі тевтонського ордену. Назва Брашов походить від печенізького «барасу» (фортеця), що німецькою означає Кронштадт – коронне місто. В історичному центрі варта уваги готична Чорна церква XIV століття, яка отримала таку назву після великої пожежі в місті 1689 року.
Також до уваги туристів – міська ратуша XVI століття, ворота Катарини та вуличка Страда Сфорій, яку багато хто вважає найвужчою не лише в Румунії, але й у всій Європі, адже її ширина – всього 111-135 см.
Від Брашова до мальовничого села Бран, де стоїть замок Дракули – рукою подати. Цей замок став всесвітньо відомим завдяки однойменному роману ірландського письменника Б.Стокера, події книги відбуваються саме тут.
Замок на скелі звели у XIII ст. як фортецю на шляху через ущелину Рукар-Бран, що перетинає Карпати. Будівля з каменю та цегли має форму неправильної трапеції та у висоту ділиться на чотири рівні, з’єднані сходами. У внутрішньому дворі є колодязь, що, за легендою, веде до підземних приміщень. Зали, кімнати й коридори споруди переплітаються у цікавий лабіринт.
У другій декаді XX ст., після проголошення Великої Румунії, місцева громада подарувала замок Бран королеві Марії. Відтак він перейшов у спадок членам королівської сім’ї. У часи соціалізму був у державній власності. Але після Румунської революції 1989 року нащадки королеви, Габсбурги, повернули собі замок, і після тривалої реконструкції здають його державі в оренду як музей.
У місті Синая, у мальовничому лісі, в оточенні гір, нас зустріне один із найкрасивіших і найдивовижніших королівських замків Румунії – Пелеш, названий на честь гірської річки, що тече неподалік. Це була літня резиденція короля Кароля Першого, перший європейський замок з опаленням та електрикою, збудований у стилі неоренесансу в період 1873-1914 рр.
Сьогодні замок Пелеш – історична і культурна пам’ятка країни. Крім дивовижної архітектури, вражають сім навколишніх терас, що так гармонійно вписані в садовий ландшафт. Гарні фонтани, вишукані сходи, статуї левів, цікаві вітражі. На головному вході нас зустрічає скульптура короля Кароля Першого у повен зріст – авторство італійського скульптора Рафаелло Романеллі. На схід від нього – королева Єлизавета.
У замку є понад 160 вишукано декорованих і розкішно обставлених кімнат. Їхні інтер’єри вражають. Тут зберігаються багаті колекції творів мистецтва, серед них – вироби зі срібла і золота, порцеляна, венеційське скло, різьблені меблі, обладунки та зброя, килими й гобелени, європейський живопис і скульптури.
За п’ять кілометрів від Синаї, біля підніжжя гори Бучедж, є популярний у Румунії оздоровчий курорт Буштень.
Нас очікує неймовірна подорож канатною дорогою, що захоплює дух. Гірські цапи, чарівні природні скульптури, пам’ятний монумент «Хрест Героїв», що входить до Книги рекордів Гіннеса як найвищий хрест у світі, скельне утворення «Сфінкс», що разом зі скелястими грибами Бабеле належить до списку семи природних чудес Румунії. Звісно ж, тут не обійдемося без різних містичних оповідок.
Це справжня пригода, яка вразить надовго. Лише задля цієї подорожі варто їхати до Румунії. Однак навіть у спеку доречно прихопити теплий одяг, адже на висоті зазвичай вітряно і прохолодніше.
У самому Буштені є архітектурний шедевр – замок Кантакузино 1911 року побудови. Останні два роки він асоціюється з відомим серіалом «Венздей», адже саме тут знімали всі його шкільні сцени.
Будівля має форму павільйону. Оточена парком, на території якого є фонтани з фореллю й водоспад із гротом, через який проходимо під завісою води. У центральному павільйоні експонують колекцію унікальної румунської геральдики – власність родин, пов’язаних із будинком Кантакузино, а також їхні портрети.
Найглибший і найдовший каньйон у Румунії. Дорога до нього – вузька, в окремих місцях до двох метрів. З одного боку нас оточують скелі висотою 300-500 м, з другого – стрімке урвище. Найвужче місце траси має назву Брама пекла. Мандрівка сюди надає особливих відчуттів. Кожен крок дарує море захоплення. Завдяки унікальній флорі та фауні територія каньойну є національним природним заповідником.
А поруч – найбільше гірське озеро Румунії – Червоне озеро – Лаку Рошу. Воно утворилося як наслідок сильних злив і обвалу скель, що перекрили гірську річку. Має форму літери «Г», глибину 10,5 метрів, площу – майже 11,5 тис. м². Довжина його берегової лінії – 2830 метрів.
Розповідають, що колись тут було пасовище для овець. Одного разу під час сильної штормової грози та зливи ні пастухам, ні вівцям не вдалося врятуватися, а на місці річкової долини утворилося озеро червоного кольору. Тому його назвали Червоним озером або Вбивцею. Головна особливість цього озера – стовбури мертвих дерев, що хаотично стирчать по всій поверхні.
Монастирська церква св. Георгія у селі Воронець завдяки унікальним цікавим розписам, що вражають як сюжетами, так і колористикою, належить до пам’яток Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Також її називають Сікстинською каплицею Сходу, а про унікальні фрески інтенсивної синьої барви свідчить ще одна назва – Воронецька синь. Ці фрески збереглися в повному кольорі лише на кількох церковних стінах. Весь зовнішній розпис і унікальний синій колір монастиря не мають аналогів у світі.
Монастир у період Середньовіччя побудував Стефан Великий усього за три місяці і три тижні – як знак перемоги у битві при Васлуї. Легенда про походження самої церкви пов’язана з іменем як Стефана Великого, так і першого настоятеля монастиря – святого Даниїла Пустельника. Про це є цікаві перекази, зокрема те, що Даниїл як духівник Стефана підказав йому ідею побудови монастиря.
Свого часу Воронець був відомий школою каліграфії, де священники та ченці вчилися читати, писати та перекладати релігійні тексти. Але згодом тривалий час він пустував. Коли 1991 року, після понад 200-річної перерви, життя тут знову завирувало, то вдалося збудувати житло для черниць, каплицю, фонтани, конюшні, комори і будинок для паломників.
Село Солка розташоване неподалік соляної шахти Качика. В одному з його готельних комплексів є сучасні солоні купальні. Тамтешня вода до такої міри солона, що при зануренні вмить виштовхує на поверхню. Також тут є джакузі з гідромасажем, римська лазня та сауна.
А ті, кому не підходить солона вода, можуть скористати прісноводними басейнами, поруч із якими – сучасна тераса з лежаками для засмагання.
Уся навколишня територія гарно впорядкована, в оточенні лісів. Саме село тихе, охайне, зі затишними оселями, з-поміж яких видніє другий за висотою у Південній Буковині монастир – свв. апп. Петра і Павла.
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
- проживання в готелях (2 ночі),
- 2 сніданки в готелях,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах (без доплат за факультативи),
- страхування на час подорожі.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти,
- харчування.
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 10% від вартості туру
- Дітям від 0 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 10% (від загальної вартості туру)
проїзд громадським транспортом до готелю з м. Брашева - 4Є: проїзд громадським транспортом до готелю з м. Брашева - 4Є
Фортеця Рупя (Rupea): загальний — 15 lei, пенсійний, студенський, дитячий 8 lei;
Замок Пелеш (Peleş): загальний — 50 lei, пенсійний — 25 lei, діти 13 lei;
Замок Венздей (Cantacuzino): загальний — 60 lei, пенсійний, студенський — 45 lei, діти 5-12 років — 25 lei, діти 13-16 років — 35 lei, діти до 5 років — безкоштовно;
Замок Дракули (Bran): загальний - 70 lei, пенсійний — 50 lei, студенський — 40 lei, учні - 20 lei;
Монастир Воронець (Voroneț): загальний – 10 lei, пенсійний, студентський, учнівський – 5 lei;
Солка, СПА: загальний - 70 lei, діти до 12 років — 35 lei;
Обов’язкова оплата аудіогідів: 4 Євро/ос. за весь тур.
проживання відбувається в готелі м. Брашов, 2-3-ох місні номери з вигодами в номері.
Проживання відбувається в готелі поблизу м. Георгень, 2-3-ох місні номери з вигодами в номері.
Туристи, що подорожують самостійно можуть бути підселені до осіб їхньої статі у 2-3 місні номери.
відбувається власними продуктами або у піцерії “Quattro”, м. Сігішоара. меню: суп овочевий, піца (1 середня піца на 2 осіб), сік. Вартість 50 lei.
відбувається поблизу міста фортеці Рупя. Вартість 70 lei.
відбувається у ресторані готелю, меню: курячі стегенця з картопляним пюре, мафін з морозивом, вода негазована. Вартість 60 lei.
відбувається у ресторані готелю, шведська лінія.
відбувається на Ваш смак і вибір на курорті Буштинь, або можна замовити комплексний обід (ціна до 70 lei).
відбувається у ресторані готелю. Меню: Стейк, гарнір, салат, десерт, вода. Вартість 65 lei.
відбувається у ресторані готелю, шведська лінія.
відбувається поблизу селища Воронець. Вартість 70 lei.
Приміський вокзал (800 м / 10 хв. від Головного залізничного вокзалу).
м. Стрий (Львівська обл.); вул. Болехівська, 49; заправка "ОККО"
Можна двома шляхами:
а) подивитися у нас на сайті (біля дат).
б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");
*приклад
вільних місць немає.
вільні місця 2-10 осіб.
вільних місць більше 10ти.
Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.
У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.
Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.
У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).
Анулювання турів закордон.
Правила анулювання турів закордон туристом.
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.
Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти турагентів або у вайбер туристів не пізніше ніж за 1-2 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо сконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса або помилка у номері телефону.
Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.
Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.
Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).
З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.
Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.
Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.
У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).
Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.
Viber / Telegram / WhatsApp - лише для повідомлень
Була у першому турі "Містична Румунія" і хочу залишити відгук про даний тур .Почну з плюсів : гарний автобус і дуже адек...
Була у першому турі "Містична Румунія" і хочу залишити відгук про даний тур .Почну з плюсів : гарний автобус і дуже адекватні водії ,досить лояльний гід ,також сподобались готелі ,які були підібрані у даному турі ( один з яких "Крокус "розташований у дуже мальовничому місці а-ля нашого Буковелю).З даного туру дуже мені сподобався замок Пелеш ,Лаку Рокшу ,каньйон Біказ і гірська дорога через дамбу (це взагалі було казково ).З недоліків - досить мало часу було виділено на місто Брашов ( за годинку ми з гідом просто пробіглися) ,також можу сказати суто моє суб'єктивне бачення даного туру -я б забрала з туру місто Бєртман тому щоб не втрачати цінні години бо ми просто пройшлись кругом церкви ,також Сігоашара не справила вражень на мене ( я б більше часу виділила на Брашов ) ,і стосовно канатної дороги треба теж щось подумати бо у нас її не було ( для мене це не було проблемою бо я її і не планувала але для декого це було важливо ).Також рекомендація для майбутніх туристів завчасно купити леї щоб потім не було проблем їх шукати .Харчувалась я самостійно у ресторанах то всюди оплачувала карткою по хорошому курсу .Загалом тур сподобався ,були моменти але вони є завжди .Румунія це про природу ,це дійсно міні Швейцарія без перебільшення ,і якщо б була можливість то зробіть зупинку для фотографій на дамбі ( наша гід пішла нам на зустріч і ми зробили красиві фото на згадку про ці чудові краєвиди).А загалом тур вартий уваги ,молодці ,розробляйте нові закордонні маршрути а ми будемо подорожувати .
Схожі тури
Сучава, монастирі в Сучевиці, Гуморі та Бирсані, вузькоколійка, гуцульські села, Сигіт, веселий цвинтар - все що може запропонувати гостинна Румунія! Більше
Сучава, монастирі в Сучевиці, Гуморі та Бирсані, гуцульські села, гори Родна і Мармароси, Сигіт, веселий цвинтар - все, що може запропонувати гостинна Румунія! Більше
Містична Румунія: замок Дракули та Венздей, каньйон Біказ та СПА
Замок Дракули, Венздей та Пелеш, Сігішоара та Брашов, каньйон Біказ та СПА Солка