Вулиця Героїв Майдану

Цій мальовничій вуличці лише 112 років, та за цей час її вже 5 разів перейменовували. Австрія на честь кадетів, Польща — на честь первяків, совіти — гвардійців. Ті держави нагадували про своїх озброєних захисників. Ми ж пам’ятаємо про Тих, хто встав за гідність України без зброї — і стали Героями....

Цій мальовничій вуличці лише 112 років, та за цей час її вже 5 разів перейменовували. Австрія на честь кадетів, Польща — на честь первяків, совіти — гвардійців. Ті держави нагадували про своїх озброєних захисників. Ми ж пам’ятаємо про Тих, хто встав за гідність України без зброї — і стали Героями.

Вулиця-трудівниця

Саме тут постала перша львівська електростанція і перше депо електричного трамваю,  а згодом і величавий гмах дирекції закладів електричних.

Вулиця-войовниця

Тут гуртувались бойовики польської організації войськової, вчились майбутні офіцери австро-угорської, польської, радянської армії, а тепер готуються майбутні командири армії Української.

Вулиця-розкіш

Саме тут від її початків і досі зосереджені розкішні квартири та вишукані вілл аристократів, науковців, політиків, митців.

Вулиця-принада

Саме ці елітні помешкання в першу чергу відбирали від попередніх власників нацистські та більшовицькі “освободителі”.

Вулиця-трагедія

Цвинтар німецьких солдатів, застінки МГБ_КГБ та “Смершу”, моторошні розправи над видатними вченими, загадкові вбивства прорадянського літератора і кримінального “авторитета”.

Лякає? Інтригує?

Мила та затишна, від долини Полтви стрімко спинається на Львівське плато, виблискує рівненьким базальтовим бруком, огортає зеленими кронами вікових дерев фантастично красиві будинки , у дзенькоті трамваїв і у пташиних співах ховає свої таємниці, а для допитливих відвідувачів відкриває величні краєвиди та історії Львова.

Читати більше Сховати текст
Ціна: від 125 до 125грн

Ми підібрали тури в які входить це місце:


Знайдено 1 тур


  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 1 турів
Бестселер
Від кадетів до майданівців з Миколою Майданським
1 день 10+
Ціна:99 грн.
Замовити Тур

Вілла під совами, Будинок з химерами, таємниці та історія однієї з найцікавіших вулиць Львова! Більше

Доступно 1 турів
Бестселер
Від кадетів до майданівців з Миколою Майданським

Вілла під совами, Будинок з химерами, таємниці та історія однієї з найцікавіших вулиць Львова! Більше

1 день 10+
Ціна:125грн
Замовити Тур
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Відгуки (0)

Вулиця Героїв Майдану