Велика Добронь

Це закарпатське село, де всім готові “дати перцю”! Не гострого, а солодкого, створеного з традиціями і любов’ю. Місцеві все життя працюють і живуть з виготовлення улюбленої духмяної спеції – знаменитої “Доброньської паприґи” (місцева назва паприки). У сезон збору та сушки усі хати завішані червоним...

Це закарпатське село, де всім готові “дати перцю”! Не гострого, а солодкого, створеного з традиціями і любов’ю. Місцеві все життя працюють і живуть з виготовлення улюбленої духмяної спеції – знаменитої “Доброньської паприґи” (місцева назва паприки). У сезон збору та сушки усі хати завішані червоним перцем наче гірляндами. Запрошуємо відвідати закарпатську столицю паприки!
Також це село славиться фермою угорських сірих корів, яка нараховує понaд 80 голів. Угорці вважають цю породу найстарішою в Європі, яка цінується гурманами за м’ясо унікальної якості – як у диких оленів та ланей, а також довгими рогами, які у дорослих биків сягають метра. Корови живуть до 30 років, не дають молока, невибагливі у харчуванні та утриманні.

Читати більше Сховати текст
Ціна: від 1395 до 1395грн

Ми підібрали тури в які входить це місце:


Знайдено 1 тур


  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 1 турів
Гаряче Закарпаття з перцем

Секретна станція, SPA AQUA City, нові термали Гармонія, унікальні храми, ферма сірих корів, добронська паприка Більше

Доступно 1 турів
Гаряче Закарпаття з перцем

Секретна станція, SPA AQUA City, нові термали Гармонія, унікальні храми, ферма сірих корів, добронська паприка Більше

2д / 1н 2-10 0 Немає місць
Ціна:0грн
Замовити Тур
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Відгуки (0)