Гаряче Закарпаття з перцем

Секретна станція, SPA AQUA City, нові термали Гармонія, унікальні храми, ферма сірих корів, добронська паприка

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Шенборн (екскурсія радіо-локаційною станцією “Шипка”) – Дерцен (обід, огляд третього за висотою хреста в Європі) – Мукачево (купання в комплексі “AQUA City” або прогулянка Мукачевом, дегустація вина) – Мукачівський-Берегівський район (поселення в садиби сільського туризму о 21:00, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Велика Добронь (огляд ферми сірих корів, купівля паприки) – Паладь-Комарівці (огляд храму) – Сторожниця (огляд церкви) – Минай (купання в термальному басейні “Гармонія” або прогулянка Ужгородом, обід) – Горяни (огляд ротонди) – Великі Лази (огляд палацу Плотені) – Львів (повернення о 23:30)

Місця посадки
Львів, Приміський вокзал

Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177  (зупинка навпроти ТЦ "Скриня", 800 м від Головного залізничного вокзалу).

Стрий, заправка ОККО

м. Стрий (Львівська обл.); вул. Болехівська, 49; заправка "ОККО"

placesЕкскурсійні об’єкти
Шенборн
Радіо-локаційна станція “Шипка” – стратегічний радар, будівництво якого почалося у 1974 році, а через 5 років станція заступила на бойове чергування і працює й досі! Раніше вона фіксувала запуски ядерних балістичних ракет, а тепер спостерігає за навколоземним космічним простором – веде каталог космі...

Радіо-локаційна станція “Шипка” – стратегічний радар, будівництво якого почалося у 1974 році, а через 5 років станція заступила на бойове чергування і працює й досі! Раніше вона фіксувала запуски ядерних балістичних ракет, а тепер спостерігає за навколоземним космічним простором – веде каталог космічних об'єктів на орбітах. Під час екскурсії Ви побуваєте в командному пункті РЛС, побачите прилади комунікації та апаратуру. Також можна буде зайти в центр спостереження за космічним простором та машинний зал, де власне і утворюється сигнал, здатний долати величезні відстані, більше 5000 км.

Читати більше Сховати текст
Дерцен
У 2007 році президентами Угорщини та України була підписана угода “Спільна пам’ять заради майбутніх поколінь”. В рамках заходів цієї угоди, був збудований меморіальний парк “Європейський парк Примирення” на пагорбі в с. Дерцен, де було встановлено 25-метровий пам’ятний знак у вигляді хреста. Він сим...

У 2007 році президентами Угорщини та України була підписана угода “Спільна пам’ять заради майбутніх поколінь”. В рамках заходів цієї угоди, був збудований меморіальний парк “Європейський парк Примирення” на пагорбі в с. Дерцен, де було встановлено 25-метровий пам’ятний знак у вигляді хреста. Він символізує пам’ять про загиблих воїнів Другої Світової війни і спонукає до пошуку шляхів примирення людей в наші дні. З вершини відкривається гарний краєвид на село, виноградники, м. Мукачево, замок “Паланок” та гори Карпати.

Читати більше Сховати текст
Мукачево – "AQUA City"
На території комплексу є басейн спортивного типу, розміром 15х25 м, що підійде для відпочинку, тимх, хто регулярно займається плаванням, так і тим, хто хоче відновити сили, чи сімейного відпочинку. Тут працюють дитячі басейни та джакузі, є три різновиди бань: фінська баня, хамам, та арома-баня. Нещо...

На території комплексу є басейн спортивного типу, розміром 15х25 м, що підійде для відпочинку, тимх, хто регулярно займається плаванням, так і тим, хто хоче відновити сили, чи сімейного відпочинку. Тут працюють дитячі басейни та джакузі, є три різновиди бань: фінська баня, хамам, та арома-баня. Нещодавно запрацював вуличний джакузі, а також окремо холодний басейн для контрасту. Звичайна температура вуличного джакузі коливається на рівні 40-41 градус.
На завершення знайомства з містом пропонуємо відвідати дегустацію закарпатських вин, якими славиться цей регіон та відчути смак Закарпаття на повну.

Читати більше Сховати текст
Велика Добронь
Це закарпатське село, де всім готові “дати перцю”! Не гострого, а солодкого, створеного з традиціями і любов’ю. Місцеві все життя працюють і живуть з виготовлення улюбленої духмяної спеції – знаменитої “Доброньської паприґи” (місцева назва паприки). У сезон збору та сушки усі хати завішані червоним...

Це закарпатське село, де всім готові “дати перцю”! Не гострого, а солодкого, створеного з традиціями і любов’ю. Місцеві все життя працюють і живуть з виготовлення улюбленої духмяної спеції – знаменитої “Доброньської паприґи” (місцева назва паприки). У сезон збору та сушки усі хати завішані червоним перцем наче гірляндами. Запрошуємо відвідати закарпатську столицю паприки!
Також це село славиться фермою угорських сірих корів, яка нараховує понaд 80 голів. Угорці вважають цю породу найстарішою в Європі, яка цінується гурманами за м’ясо унікальної якості – як у диких оленів та ланей, а також довгими рогами, які у дорослих биків сягають метра. Корови живуть до 30 років, не дають молока, невибагливі у харчуванні та утриманні.

Читати більше Сховати текст
Паладь-Комарівці
В селі знаходиться пам'ятка середньовічної архітектури – реформаторська церква, ймовірно ХІІІ ст.. Сакральна споруда кілька разів перебудовувалася. У 1729 році завершили чергову відбудову, тому саме ця дата в офіційних документах зазначається як рік виникнення храму. І в цьому ж році було добудовано...

В селі знаходиться пам'ятка середньовічної архітектури – реформаторська церква, ймовірно ХІІІ ст.. Сакральна споруда кілька разів перебудовувалася. У 1729 році завершили чергову відбудову, тому саме ця дата в офіційних документах зазначається як рік виникнення храму. І в цьому ж році було добудовано дзвіницю, яка мала дерев'яне завершення в готичному стилі.

Читати більше Сховати текст
Сторожниця
У цьому селі знаходиться чудова пам’ятка еклектизму – мурована церква Святих Кирила і Мефодія (УГКЦ), яку збудували за рік завдяки зусиллям вірників та священика Івана Фленька. Посвячення церкви відбулося у 1930 року.

У цьому селі знаходиться чудова пам’ятка еклектизму – мурована церква Святих Кирила і Мефодія (УГКЦ), яку збудували за рік завдяки зусиллям вірників та священика Івана Фленька. Посвячення церкви відбулося у 1930 року.

Читати більше Сховати текст
Минай
За своїм хімічним складом вода в термальних басейнах "Гармонія" аналогічна джерелам відомого понад 100 років курорту Саїрме, що в Грузії, тільки вдвічі більше насичена мінералами! Температура води у термальних басейнах 34-36°C, добувається з глибини 870 м. На Вас чекають 2 криті термальні басейни гл...

За своїм хімічним складом вода в термальних басейнах "Гармонія" аналогічна джерелам відомого понад 100 років курорту Саїрме, що в Грузії, тільки вдвічі більше насичена мінералами! Температура води у термальних басейнах 34-36°C, добувається з глибини 870 м. На Вас чекають 2 криті термальні басейни глибиною 1,2 м та бювет з мінеральною водою.

Читати більше Сховати текст
Горяни
В цьому передмісті Ужгорода знаходиться одна з найстаріших мурованих храмів України, пам’ятка архітектури світового значення – Горянська ротонда (X-XIІI ст.). Храм в плані є шестикутним, а всередині знаходяться унікальний стінопис (XIII ст.) в стилі італійської проторенесансної школи Джотто.

В цьому передмісті Ужгорода знаходиться одна з найстаріших мурованих храмів України, пам’ятка архітектури світового значення – Горянська ротонда (X-XIІI ст.). Храм в плані є шестикутним, а всередині знаходяться унікальний стінопис (XIII ст.) в стилі італійської проторенесансної школи Джотто.

Читати більше Сховати текст
Великі Лази
Це село стало дуже відомим у першій половині ХХ ст. Сюди часто приїжджали журналісти чеських та угорських газет і робили репортажі про першу скрипку Угорського Національного театру Нандора Плотені. Який покинув блискучу кар'єру музиканта в Європі та разом із дружиною-англійкою переїхав в село біля У...

Це село стало дуже відомим у першій половині ХХ ст. Сюди часто приїжджали журналісти чеських та угорських газет і робили репортажі про першу скрипку Угорського Національного театру Нандора Плотені. Який покинув блискучу кар'єру музиканта в Європі та разом із дружиною-англійкою переїхав в село біля Ужгорода, де збудував палац, справжній шедевр палацової архітектури неокласичного стилю. Нині ж в палаці Плотені, як і мріяв граф Нандор, храм мистецтва і творчості, адже в ньому розташований Центр дитячої творчості.

Читати більше Сховати текст
schedule Розклад
walletФінанси
У вартість туру входить
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі;
 • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування;
 • дегустації.
Знижки
 • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
 • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
 • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Екскурсія радіо-локаційною станцією “Шипка”: загальний, пенсійний, студентський – 200 грн, учні – 120 грн.

Комплекс “AQUA City” (2 години): дорослий, пенсійний, студентський – 270 грн., діти до 14 років – 180 грн., діти до 4 років – безкоштовно.

Дегустація вина (Мукачево): загальний - 80 грн.особа. 

Термальний басейн “Гармонія” (2 години): загальний – 300 грн, діти зростом 110-150 см – 150 грн, діти зростом до 110 см — безкоштовно.

keysПроживання
Садиби сільського туризму Берегівського району

Проживання відбувається в затишних садибах. Номери: 2-місні та 3-місні (з вигодами у коридорі).

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід

Пізній обід-вечеря відбувається у місті Мукачево в ресторані “Вікенд” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп "Левеш", на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 105 грн./особа.

Вечеря

Вечеря складається зі страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з м'ясною поливкою, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 130 грн./особа.

2-й день
Сніданок

В садибах, звичайний європейський. Вартість 80 грн./особа.

Обід

відбувається у кафе с. Минай. Вартість 100 грн.

calculator Калькулятор туру
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все