Спаський камінь і Турківський Кар’єр

Соколів камінь, курорт Розлуч, Ісаї, турківський бірюзовий кар’єр, мости і центр Турки, мальовничі пейзажі Бойківщини.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Виїзд зі Львова (08:00) – Спас (пішохідний перехід до Соколового каменя) – Розлуч (дегустація мінеральної води, костел та обід) – Турка (центр міста, музей “Бойківщина” та бірюзовий кар’єр) – Ісаї (церква) – Львів (повернення о 21:30).

Місця посадки
Львів, Приміський вокзал

Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177  (800 м від Головного залізничного вокзалу).

placesЕкскурсійні об’єкти
Спас - Соколів камінь
Визначне місце, яке за свою красу та стратегічне значення король Русі Лев Данилович вибрав як улюблене місце відпочинку та побудови замку на горі. В селі колись були збудовані кафедральний собор та монастир, від яких залишилося лише ескарповане місце. Найбільшою окрасою Спаса зараз є геологічна пам’...

Визначне місце, яке за свою красу та стратегічне значення король Русі Лев Данилович вибрав як улюблене місце відпочинку та побудови замку на горі. В селі колись були збудовані кафедральний собор та монастир, від яких залишилося лише ескарповане місце. Найбільшою окрасою Спаса зараз є геологічна пам’ятка природи – скеля “Соколів камінь” (інші назви “Спаський камінь” чи навіть “Чортів камінь”), яка знаходиться на невисокій горі серед мальовничих ялицево-букових Карпат. Це три камені-останці ямненського пісковика, що піднімаються над деревами і здалека нагадують руїни замку, найвищий з яких має 25 метрів.

Читати більше Сховати текст
Розлуч
Відомий бальнеологічний курорт зустрічає врятованим із забуття, рідкісним в Україні дерев’яним костелом св. Франциска (1901р.) та джерелами лікувальних мінеральних вод содової, залізної та Нафтусі.

Відомий бальнеологічний курорт зустрічає врятованим із забуття, рідкісним в Україні дерев’яним костелом св. Франциска (1901р.) та джерелами лікувальних мінеральних вод содової, залізної та Нафтусі.

Читати більше Сховати текст
Турка
Це мальовниче карпатське містечко за велику кількість мостів інколи називають “Карпатською Венеціїю”. Його прикрашають чудові храми: Успенський костел (XVIII ст.), синагога (ХІХ ст.), дерев’яна бойківська церква Перенесення мощів св. Миколая (1750р.) та церква св. Миколи (1739р.). У приміщенні міськ...

Це мальовниче карпатське містечко за велику кількість мостів інколи називають “Карпатською Венеціїю”. Його прикрашають чудові храми: Успенський костел (XVIII ст.), синагога (ХІХ ст.), дерев’яна бойківська церква Перенесення мощів св. Миколая (1750р.) та церква св. Миколи (1739р.). У приміщенні міської ради розташований музей “Бойківщина”, який має гарну колекцію виробів народного побуту українців-горян – бойків.

Читати більше Сховати текст
Ісаї
Шанувальників старовини зацікавить одна з найгарніших і найстаріших дерев’яних бойківських церков св. Михайла (1663р.) із дзвіницею (1722р.).

Шанувальників старовини зацікавить одна з найгарніших і найстаріших дерев’яних бойківських церков св. Михайла (1663р.) із дзвіницею (1722р.).

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування.
Знижки
 • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)
 • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
ticketsВхідні квитки

Музей “Бойківщина” у м. Турка: добровільна пожертва.

axe Технічна інформація про пішохідні переходи на Спаський камінь та турківський кар’єр
 1. Довжина маршруту з центру села Спас до Соколиного каменю приблизно 4 км в обидві сторони, перепад висот 150 метрів. Сходження на гору триває орієнтовно 40 хвилин, спуск приблизно 30 хвилин.
 2. Довжина маршруту з центру міста Турка до кар’єру приблизно 3 км в обидві сторони, перепад висот 90 метрів. Піднімання до кар’єру триває орієнтовно 20 хвилин, спуск приблизно 15 хвилин.
 3. Підйом до Спаського каменя і турківського кар’єру є не важким, тому підходить всім фізично здоровим людям, особливо початківцям, сім’ям з дітьми та літнім людям. Участь у походах не вимагає попередньої підготовки чи досвіду.
 4. Під час сходження і спуску категорично забороняється вживання алкоголю.
 5. Пішохідні маршрути є не обов’язковими, ті хто не бажає брати в них участь можуть прогулятися частиною маршрутів або селом Спас чи містом Турка.
 6. Для пішохідних переходів просимо взяти зручне взуття та одяг.
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (8)
Розгорнути все
Згорнути все

Спаський камінь і Турківський Кар’єр