Обід відбувається у етно-музеї бойківської культури “У дворі” с. Підгородці і складається з страв місцевої бойківської кухні. Пропоноване меню: салат “Перепелине гніздо” (огірок, помідор, салат, перепелине яйце), борщ з буряка “Волоцюга”, лиґанці з сиром і кропом у маслі, домашній хліб, чай з трав / компот, вартість – 180 грн./особа.
-
Фото
-
Мапа









Водоспад Сопіт, Карпатське море + Ямельницькі скелі
Скелі “Кикошів камінь” у Ямельниці, Сопіт водоспад, етно-музей “У дворі”, кладка та ГЕС на річці Стрий.

Виїзд зі Львова (08:00) – Крушельниця (фотопауза біля пам’ятника та кладка через річку) – Ямельниця (огляд скель) – Підгородці (музей бойківської культури “У дворі”, купівля хліба і обід) – Сопіт (огляд водоспаду) – Довге Гірське (огляд дамби та водосховища Карпатського моря) – Львів (повернення до 21:30).
Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177 (800 м від Головного залізничного вокзалу).

Дуже мальовниче бойківське село запрошує зробити селфі на чудовій підвісній кладці через річку Стрий та біля оригінальної скульптурної композиції, де зображено воїна з конем, який прощається з дівчиною.
Більшість туристів знають про скелі Довбуша і наскельну фортецю Тустань, але мало хто догадується, що в селі Ямельниця знаходиться аж 5 окремих скельних комплексів, деякі з яких не поступаються своїм відомим сусідам. Кам’яні комплекси створенні з пісковиків, які утворилися понад 20 млн. років тому і височіють над поверхнею землі подекуди на декілька десятків метрів. Особливо вражаючими та цікавими є скелі в урочищі "Кикошів камінь", дорога до них йде попри бойківські хатини та захоплює дух від різнобарвних квітів та пахощів трав. Із скель села Ямельниця відкриваються чудові краєвиди на довколишні карпатські пейзажі, а самі кам’яні велетні відрізняються між собою висотою, формою і граціозністю.
Мало хто догадується, що тут у 1833-1848р. існував перший в Україні зоопарк, який заснував відомий галицький натураліст Костянтин Станіслав Петруський. У зоопарку було понад 500 видів тварин зі всього світу. Зараз на території де був маєток видатного вченого знаходиться етно-музей у майстер-класах “У дворі”, тут можна дізнатися про матеріальну і духовну культуру українців-горян – бойків, купити домашнього хліба та сувенірів ручної роботи.
У цьому архаїчному карпатському селі серед смереково-букових лісів скидає свої води мальовничий водоспад Сопіт, який має висоту 8 метрів. Кришталево чиста вода падає у затишну лагуну, яка знаходиться в ущелині між горами, всі хто споглядають на водоспад та чують його шум заряджаються енергією та бадьорістю.
У всіх хто потрапляє у околиці села Довге викликають здивування величезні бетонні макабричні споруди невідомого походження, це все, що залишилося від тз. “карпатського моря”, яке почали будувати у 1979р. За офіційною версією планувалося збудувати водосховище для Львова, гідроелектростанцію та туристично-рекреаційний об’єкт. Щоб це зреалізувати треба було відселити 4 села і затопити велику частину долини річки Стрий. Але через зсуви ґрунту та невдалий будівельний підрив, який спричинив тріщини по всій горі, проект заморозили. До наших днів дійшли лише залишки шлюзів і дамби, тунелі довжиною 500 метрів та невеликі озера.


- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Етно-музей у майстер-класах “У дворі” с. Підгородці: загальний, пенсійний, студенти і школярі – 80 грн.

1. Під час мандрівки буде декілька пішохідних переходів, які легко подолають люди середньостатистичної фізичної підготовки.
2. Враховуючи, що треба буде підніматися на скелі та йти по камінню, то дуже просимо взяти зручне взуття (у якому добре фіксується нога, нема її оголених частин, в ідеалі це гірські трекінгові черевики з високим шнуруванням та протектором типу "Вібрам") та штани (не шорти), щоб не поцарапати ноги.
3. Пішохідні переходи не є обов’язковими, ті хто не бажає брати в них участь можуть прогулятися Карпатами неподалік від зупинки авто.



У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

