Перейти на Головну сторінку
На зв’язку: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
+38-(066)-825-99-36
Viber: +38-(063)-670-55-87

vidviday.com.ua@gmail.com

Як можна допомогти? Долучитись фінансово >

Водоспад Сопіт, Карпатське море + Ямельницькі скелі
Нове!

Водоспад Сопіт, Карпатське море + Ямельницькі скелі

Скельні комплекси у Ямельниці, прогулянка по Карпатах, мінеральна вода “Нафтуся”, Сопіт водоспад, ГЕС на р. Стрий

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Крушельниця (фотопауза біля пам’ятника та кладка через річку) – Ямельниця (огляд скель) – Підгородці (музей бойківської культури “У дворі”, купівля хліба і обід) – Сопіт (огляд водоспаду) – Довге Гірське (огляд дамби та водосховища Карпатського моря) – Верхнє Синьовидне (дегустація мінеральної води “Нафтуся”) – Львів (повернення о 21:30).

Менеджер: Христина Процишин (068)-338-42-06, (063)-670-55-87

Тривалість:
1 день
Ціна - 395 грн.

Місце виїзду / повернення автобуса: Головний залізничний вокзал, платна стоянка для автомобільного транспорту (м. Львів, пл. Двірцева, 1).

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах.

Технічна інформація:
1. Під час мандрівки буде декілька пішохідних переходів, які легко подолають люди середньостатистичної фізичної підготовки.
2. Враховуючи, що треба буде підніматися на скелі та йти по камінню, то дуже просимо взяти зручне взуття (у якому добре фіксується нога, нема її оголених частин, в ідеалі це гірські трекінгові черевики з високим шнуруванням та протектором типу "вібрам") та штани (не шорти), щоб не поцарапати ноги.
3. Пішохідні переходи не є обов’язковими, ті хто не бажає брати в них участь можуть прогулятися Карпатами неподалік від зупинки авто.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях та національних парках, страхування на час подорожі.

Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї та харчування.

Вартість вхідних квитків:
- етно-музей у майстер-класах “У дворі” с. Підгородці: загальний, пенсійний, студенти і школярі – 50 грн.

Харчування: обід відбувається у етно-музеї бойківської культури “У дворі” с. Підгородці і складається з страв місцевої бойківської кухні. Пропоноване меню: салат “Перепелине гніздо” (огірок, помідор, салат, перепелине яйце), борщ з буряка “Волоцюга”, лиґанці з сиром і кропом у маслі, домашній хліб, чай з трав / компот. Вартість – 120 грн./особа.