Ужанські купелі, дегустації сирів та хліба в Борині, відпочинок у Карпатах Бойківщини, давні храми

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Виїзд зі Львова (08:00) – Ясениця-Замкова (огляд дзвіниці) – Ужок (купання у SPA-комплексі “Ужанські купелі”, обід і огляд церкви) – Бориня (огляд карпатських панорам, дегустація сирів та хліба, Бойківська забава) – Львів (повернення о 21:30).

Місця посадки
Львів, Залізничний Вокзал

м. Львів, пл. Двірцева, 1, Головний Залізничний Вокзал, стоянка автомобільного транспорту

placesЕкскурсійні об’єкти
Ясениця-Замкова
У цьому гірському селі знаходиться шедевр дерев’яної сакральної архітектури– дзвіниця церкви св. Михайла (1730р.), яка колись була ще й каплицею, а зараз служить також і невеличким музеєм бойківського народного побуту. Це одна з найгарніших дерев’яних дзвіниць України, яка вирізняється витонченими а...

У цьому гірському селі знаходиться шедевр дерев’яної сакральної архітектури– дзвіниця церкви св. Михайла (1730р.), яка колись була ще й каплицею, а зараз служить також і невеличким музеєм бойківського народного побуту. Це одна з найгарніших дерев’яних дзвіниць України, яка вирізняється витонченими арками та галереями, має 14 метрів висоти і вкрита ґонтом.

Читати більше Сховати текст
Ужок. Оздоровчий комплекс “Ужанські купелі”
Це мальовниче карпатське село, що розташоване на перетині областей та країн здавна славилося лікувальними водами, зараз давню курортну славу відроджує оздоровчий комплекс “Ужанські купелі”. Шановним гостям тут пропонують відпочити та поповнити сили в трьох чанах із мінеральною водою, руській бані з...

Це мальовниче карпатське село, що розташоване на перетині областей та країн здавна славилося лікувальними водами, зараз давню курортну славу відроджує оздоровчий комплекс “Ужанські купелі”. Шановним гостям тут пропонують відпочити та поповнити сили в трьох чанах із мінеральною водою, руській бані з гідромасажною бочкою, турецькому хамамі із джакузі, фінській сауні та японській бані.

Читати більше Сховати текст
Бориня
Село в самому центрі бойківських верховин, здавна відоме своїми сирами, які виготовляли німецькі колоністи і возили на продаж у Відень, Прагу та Париж. Зараз цю традицію продовжує родина місцевих сироварів Комарницьких, які запрошують відвідати майстер-клас приготування твердого сиру на відкритому в...

Село в самому центрі бойківських верховин, здавна відоме своїми сирами, які виготовляли німецькі колоністи і возили на продаж у Відень, Прагу та Париж. Зараз цю традицію продовжує родина місцевих сироварів Комарницьких, які запрошують відвідати майстер-клас приготування твердого сиру на відкритому вогні та продегустувати десять автентичних бойківських страв і напоїв. Серед них твердий сир “Бойківський”, м’який сир (свіжий та бринза), вареники з муки грубого помолу зі шкварками, карпатські йогурти “гуслянка” (кисломолочний і солодкий), ощипки, бездріжджовий хліб з борошна грубого помолу, чай із карпатських трав і навіть трошки веселої верховинської водички. Назва селища Бориня походить від слова “боротися”, це тому, що місцеві бойки завжди боролися з ворогами та прославляли звитягу українського народу у піснях. Тому, щоб відчути магію карпатських полонин та славне минуле цього краю, запрошуємо на Концерт патріотичної пісні від вокально-інструментального ансамблю “Боринські музики”.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування;
  • дегустації.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

:

Музично-розважальна програма “Бойківська забава”: 70 грн./особа.

Дегустація сирів з бойківськими стравами у Борині: 90 грн./особа;

mealХарчування
1-й день
Обід

обід відбувається у кафе с. Ужок, вартість 150 грн.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (8)
Розгорнути все
Згорнути все

До бойків на сир + SPA