Сігулда, Крімулда (Sigulda, Krimulda)

Місто Сігулда знаходиться у найбільшому в Латвії Гауйському національному парку, що розкинувся на площі понад 900 квадратних кілометрів і вважається справжнім природним дивом, вражаючи різноманітністю ландшафтних форм, численними джерелами, скелями, печерами, унікальними природними та культурними па...

Місто Сігулда знаходиться у найбільшому в Латвії Гауйському національному парку, що розкинувся на площі понад 900 квадратних кілометрів і вважається справжнім природним дивом, вражаючи різноманітністю ландшафтних форм, численними джерелами, скелями, печерами, унікальними природними та культурними пам'ятками, яких там налічується понад 500!

Неймовірно захоплива природна памʼятка Сігулди — печера Гутманя, якій понад 10 000 років і на стінах якої збереглися не лише написи «тут був…», а й автентичні відбитки древніх гербів. До речі, тамтешній потічок наділений цілющими властивостями, бо його вода містить багато заліза на кшталт лікувальних вод у Карлових Варах.

Але не менш вагома причина поїхати в Сігулду — торкнутися справжньої середньовічної історії, перлиною якої є Сігулдський замок, збудований у 1207 році магістром ордена Мечоносців Венно. Ще одне диво — Турайдський музей-заповідник, який мовою древніх жителів означає «Сад бога». Тут все, починаючи від будинку управителя і закінчуючи розплідником для собак, було відновлено з приголомшливою точністю.

Справжньою родзинкою вважають Турайдський замок, заснований ще у в 1214 році єпископом Риги. Колись у середньовіччі тут була його резиденція, розташовувався Лівонський орден і навіть розміщувався гарнізон шведських солдатів. Музейний комплекс включає не тільки замок, але і 37 навколишніх історичних будівель, на одній з яких, замковій вежі, облаштовано оглядовий майданчик. Тож фотосесії будуть бомбезні! Одним словом, коктейль із неймовірних краєвидів, багатої історії, культурних традицій та помірних цін – це саме те, що зробить вашу подорож незабутньо-вражаючою!

Читати більше Сховати текст
Ціна: від 7999 до 7999грн

Ми підібрали тури в які входить це місце:


Знайдено 1 тур


  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 1 турів
Новинка
Латвія і Литва - балтійська краса
2 відгука
5д / 4н 10+
Ціна:7999 грн.
Замовити Тур

Перлини Балтії — Рига, Вільнюс, Каунас, Юрмала, замок у Тракаї, Рундальський палац, Крімулда Більше

Доступно 1 турів
Новинка
Латвія і Литва - балтійська краса
2 відгука

Перлини Балтії — Рига, Вільнюс, Каунас, Юрмала, замок у Тракаї, Рундальський палац, Крімулда Більше

5д / 4н 10+
Ціна:7999грн
Замовити Тур
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Відгуки (0)

Сігулда, Крімулда (Sigulda, Krimulda)