Латвія і Литва - балтійська краса

Перлини Балтії — Рига, Вільнюс, Каунас, Юрмала, замок у Тракаї, Рундальський палац, Крімулда

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова о 13:30, нічний переїзд до Риги, через КПП “Рава-Руська/Hrebenne” або “Угринів/Dołhobyczów”.
2 день: Rīga “Рига” (оглядова екскурсія по місту, круїз на кораблику по річці Даугава “Панорами Риги", вільний час, проїзд громадським транспортом до Юрмали) — Jūrmala “Юрмала” (прогулянка пляжем, вільний час) — околиці Риги (поселення в готель о 22:00, вечеря).
3 день:  сніданок і виїзд (08:00) — Sigulda “Сігулда”/Krimulda “Крімулда” (екскурсія містом, огляд Турайдського замку”) — Bauska “Бауска” (екскурсія Рундальським палацом та обід) — околиці Каунаса (поселення в готель о 22:00, вечеря).
4 день: сніданок і виїзд (08:00) — Kaunas “Каунас” (оглядова екскурсія по місту) — Trakai “Тракай” (екскусія замком, проїзд громадським транспортом до Вільнюса) — Vilnius “Вільнюс” (оглядова екскурсія по місту, вільний час для обіду) — нічний переїзд в Україну через КПП “Hrebenne/Рава-Руська” (перетин кордону).
5 день: прибуття у Львів до 16:00.

Місця посадки
Львів, Приміський вокзал (13:30)

Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177  (800 м від Головного залізничного вокзалу).

placesЕкскурсійні об’єкти
Рига
для тих, хто хоче пізнати справжню перлину Балтійського моря. Архітектура найбільшого міста Прибалтики закохує та вражає, а світлини, зроблені тут, нагадують листівки чи кадри із фільмів. Сучасний центр міста приваблює креативними муралами, артоб’єктами та променадами. Однак справжньою родзинкою є С...

для тих, хто хоче пізнати справжню перлину Балтійського моря. Архітектура найбільшого міста Прибалтики закохує та вражає, а світлини, зроблені тут, нагадують листівки чи кадри із фільмів. Сучасний центр міста приваблює креативними муралами, артоб’єктами та променадами. Однак справжньою родзинкою є Старе місто. Тут ви побачите чимало визначних пам’яток: Домський собор (XIII ст.), що поєднує безліч архітектурних стилів. У ньому є концертний зал з найбільшим у світі органом. Церква Святого Петра (перша згадка ще у 1209 році) – найдавніша культова споруда Риги. Кам’яниця Чорноголових ( ХІV ст.) - старовинна будівля з архітектурою Ренесансу з концертним залом, в якому виступали Ференц Ліст та Йозеф Вагнер. «Три брати» - найстаріший житловий комплекс Риги. Він складається з трьох будинків, найстарший з «братів» збудований у кінці ХІV ст. Збудований на березі Даугаві у 1330 році Ризький замок – офіційна резиденція президента Латвії. У парку Кронвалда не забудьте зробити фото біля пам’ятника видатному українцю - Тарасу Шевченку. Він зображає 23-річного Кобзаря, адже саме у цьому віці поет подорожував і відвідав Ригу. 
Якщо ви знали про Ригу тільки як про батьківщину шпротів та бальзаму, тоді вам точно варто сюди завітати! 

Читати більше Сховати текст
Юрмала
Має специфічну репутацію, адже у минулому була одним з найпопулярніших місць відпочинку партійного бомонду. Ми ж пропонуємо подивитися на неї під іншим кутом зору. У Юрмалі вас зустрінуть вікові сосни-велетні, кришталеве повітря, освіжаюче море та сучасні парки. А ще безліч цікавинок: Вулиця Йомас –...

Має специфічну репутацію, адже у минулому була одним з найпопулярніших місць відпочинку партійного бомонду. Ми ж пропонуємо подивитися на неї під іншим кутом зору. У Юрмалі вас зустрінуть вікові сосни-велетні, кришталеве повітря, освіжаюче море та сучасні парки. А ще безліч цікавинок: Вулиця Йомас – цікаві сувеніри, вуличні музиканти, колоритні ресторанчики. Атмосфера «піщаних хвиль» (так перекладається Йомас) неповторна! 
Родзинка парку «Дзінтарі» - унікальна вежа, що внесена до топу найбільш незвичайних і цікавих оглядових майданчиків світу. Також тут варто побачити будинок Аспазії, дачний комплекс Кристапа і Августи Морберг, колишню купальню Емілії Рацен, скульптуру драконоборця та глобус Юрмали. 

Читати більше Сховати текст
Сігулда, Крімулда (Sigulda, Krimulda)
Місто Сігулда знаходиться у найбільшому в Латвії Гауйському національному парку, що розкинувся на площі понад 900 квадратних кілометрів і вважається справжнім природним дивом, вражаючи різноманітністю ландшафтних форм, численними джерелами, скелями, печерами, унікальними природними та культурними па...

Місто Сігулда знаходиться у найбільшому в Латвії Гауйському національному парку, що розкинувся на площі понад 900 квадратних кілометрів і вважається справжнім природним дивом, вражаючи різноманітністю ландшафтних форм, численними джерелами, скелями, печерами, унікальними природними та культурними пам'ятками, яких там налічується понад 500!

Неймовірно захоплива природна памʼятка Сігулди — печера Гутманя, якій понад 10 000 років і на стінах якої збереглися не лише написи «тут був…», а й автентичні відбитки древніх гербів. До речі, тамтешній потічок наділений цілющими властивостями, бо його вода містить багато заліза на кшталт лікувальних вод у Карлових Варах.

Але не менш вагома причина поїхати в Сігулду — торкнутися справжньої середньовічної історії, перлиною якої є Сігулдський замок, збудований у 1207 році магістром ордена Мечоносців Венно. Ще одне диво - Турайдський музей-заповідник, який мовою древніх жителів означає «Сад бога». Тут все, починаючи від будинку управителя і закінчуючи розплідником для собак, було відновлено з приголомшливою точністю.

Справжньою родзинкою вважають Турайдський замок, заснований ще у в 1214 році єпископом Риги. Колись у середньовіччі тут була його резиденція, розташовувався Лівонський орден і навіть розміщувався гарнізон шведських солдатів. Музейний комплекс включає не тільки замок, але і 37 навколишніх історичних будівель, на одній з яких, замковій вежі, облаштовано оглядовий майданчик. То ж фотосесії будуть бомбезні! Одним словом, коктейль із неймовірних краєвидів, багатої історії, культурних традицій та помірних цін – це саме те, що зробить вашу подорож незабутньо-вражаючою!

Читати більше Сховати текст
Рундальський палац
Бароковий архітектурний шедевр XVIII ст., що є однією з найцінніших пам’яток Латвії. Понад 60 гектарів – таку велику територію він займає. Вас неодмінно вразять розкішні мисливський та французький парки. Нікого не залишить байдужим сама будівля, що має 138 приміщень, у яких з феноменальною точністю...

Бароковий архітектурний шедевр XVIII ст., що є однією з найцінніших пам’яток Латвії. Понад 60 гектарів – таку велику територію він займає. Вас неодмінно вразять розкішні мисливський та французький парки. Нікого не залишить байдужим сама будівля, що має 138 приміщень, у яких з феноменальною точністю відтворений історичний інтер’єр з усією його ошатністю та витонченістю. Нині палац слугує музеєм, а на території часто проводяться різноманітні культурні події, творчі заходи та художні виставки.

Читати більше Сховати текст
Каунас
культурна столиця Європи-2022 і одне з найдавніших міст Литви, засноване у 1361 році. Каунас – це ілюстрація до казки про хоробрих лицарів, чарівних принцес та могутніх драконів. Архітектура Старого міста Каунаса непроста, в ній зустрінете відображення ренесансу з деталями бароко та строгу цеглисту...

культурна столиця Європи-2022 і одне з найдавніших міст Литви, засноване у 1361 році. Каунас – це ілюстрація до казки про хоробрих лицарів, чарівних принцес та могутніх драконів. Архітектура Старого міста Каунаса непроста, в ній зустрінете відображення ренесансу з деталями бароко та строгу цеглисту готику. Каунаський або Ковенський замок – найстаріший кам’яний замок Литви і найперша споруда Каунаса. Один з найстаріших храмів – Костел Святого Георгія (поч. XVI ст.) з елементами готики, ренесансу і бароко. Вулички Старого міста виведуть вас на Лайсвейс алею. На мапі міста вона з’явилася ще у ХІХ ст. і до нині Алея свободи є яскравою та чепурною візитівкою Каунаса. А коли будете робити фото біля величної скульптури «Витязь свободи», встановленої на честь 100-річчя Незалежності Литви, згадайте, що її автори - українці Олесь Сидорук та Борис Крилов.

Читати більше Сховати текст
Тракайський замок
Зведений у XIV ст. Тракайський замок слугував резиденцією Великих князів литовських та став єдиним у Східній Європі замком, що споруджений на острові. Його часто називають «загубленою коштовною короною» в синіх водах Гальве. Він загадковий, могутній та дуже фотогенічний! Здається, його потужні стіни...

Зведений у XIV ст. Тракайський замок слугував резиденцією Великих князів литовських та став єдиним у Східній Європі замком, що споруджений на острові. Його часто називають «загубленою коштовною короною» в синіх водах Гальве. Він загадковий, могутній та дуже фотогенічний! Здається, його потужні стіни та могутні вежі бережуть всі таїни князя Вітовта чи короля Ягайла. Без сумніву, вас вразить цей величний архітектурний ансамбль у готичному стилі, площа якого - майже 2 гектари. В центрі замку височіє княжий палац. Основну будівлю оточують могутні оборонні споруди: мури та вежі. Ця локація не тільки приваблива візуально, а й досить цікава з історичного погляду – тут є можливість вивчити хронологію розвитку Литви, її вплив на хід великої історії та історію України. Тут легко розвінчується міф, про те, що спадкоємцем Київської Русі була московська держава та розповідається про вплив Великого князівства Литовського – держави, що була однією з найбільш розвинутою в епоху Середньовіччя.

Читати більше Сховати текст
Вільнюс
Були часи, коли з містом Вільно (Вільнюс) мусила рахуватися вся Європа, адже воно було столицею Великого князівства Литовського, а значить столицею і для українців. Увесь історичний центр Вільнюса став об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО. Старе місто вразить різнобарвністю архітектурних форм - це спра...

Були часи, коли з містом Вільно (Вільнюс) мусила рахуватися вся Європа, адже воно було столицею Великого князівства Литовського, а значить столицею і для українців. Увесь історичний центр Вільнюса став об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО. Старе місто вразить різнобарвністю архітектурних форм - це справжній музей просто неба. Литовці та українці кілька сотень років жили в одній державі. Спільна історія – важливий чинник взаєморозуміння зараз. Кожен українець, що приїде до Вільнюса, повинен оглянути церкву Пресвятої Трійці (поч. XVI ст.) та Василіянський монастир, адже вони тісно пов’язані з Берестейською унією, іменами Святого Йосафата Кунцевича та Велямина Рутського. Не варто оминати увагою Костел Святих апостолів Петра та Павла (1668 р.) - храм у стилі бароко з вражаючим інтер’єром.  Класичним прикладом  пізньої архітектури готики є Костел Святої Анни (XIV ст). Прекрасне місце, аби відчути подих історії та побачити запаморочливий вид на місто - Віленські замки XIII-XIV ст. Якщо ж захотілося чогось екстравагантного – завітайте до кварталу Ужупіс. 
Чи знали ви, що автохтонне українське населення ще у кінці XIX століття з’явилося поблизу Вільнюса? Тоді указом російського імператора сюди були переселені жителі поселень на Берестейщині.

Читати більше Сховати текст
schedule Розклад
walletФінанси
У вартість туру входить
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
 • проживання в готелі (2 ночі),
 • 2 сніданки в готелі,
 • усі оглядові екскурсії по програмі,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
 • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти,
 • харчування.
Знижки
 • Дітям від 0 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 10% (від загальної вартості туру)
ticketsВхідні квитки

Круїз на кораблику по річці Даугава (1 год): загальний — 15 Євро, діти 6-9 років — 5 Євро.

Проїзд громадським транспортом з Риги до Юрмали: загальний — 3 Євро.

Сігулдський замок: - вхід безкоштовний.

Турайдський замок: загальний - 6 Євро, студентський - 1,15 Євро, I та II група інвалідності – безкоштовно, III група інвалідності – 0.70 Євро.

Рундальський палац: загальний — 12 Євро, студентський — 8,5 Євро, учнівський — 3,5 Євро.

Тракайський замок: загальний — 12 Євро, студентський та учнівський — 6 Євро.

Проїзд громадським транспортом з Тракая до Вільнюса: загальний — 4 Євро.

Аудіо гіди: трансмітери (приймачі) з навушниками (аудіогід), щоб було добре чути гіда і не заважати іншим туристичним групам — вартість 6 Євро /особа за весь тур.

axe Харчування

Харчування відбудеться у закладах громадського харчування (орієнтовні ціни):

 • обід — 15-17 €;
 • вечеря 17-20 €.
keysПроживання
Готель в м. Рига

Проживання відбувається в готелі поблизу м. Рига, 2-3-ох місні номери з вигодами в номері. 

Готель в м. Каунас

Проживання відбувається в готелі поблизу м. Каунас, 2-3-ох місні номери з вигодами в номері. 

Туристи, що подорожують самостійно можуть бути підселені до осіб їх статі у 2-3-4 місні номери. Одномісне розміщення в готелі оплачується за Вашим бажанням додатково — 2 500 грн. за 2 ночі.

calculator Калькулятор туру
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (2)
Розгорнути все
Згорнути все

Латвія і Литва - балтійська краса

 Тур в Прибалтику, Прибалтика, автобусні тури, автобусний тур, тур в Ригу, тур в Латвію, тур в Литву, автобусний тур, есккурсії в Латвії, ескурсії в Литві, подорожі до Прибалтики, екскурсії в Прибалтиці, Тракайський замок, круїз на кораблику по річці Даугава, екскурсія Рундальським палацом.