Від Тайни до Збруча, похід на Бохіт + цвітіння магнолії

Хоростківський дендропарк і палаци, Яблунів, Копичинці, Гусятин, Личківці, місця сили в Медоборах, SPA-центр, цвітіння магнолії

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Тернопіль (10:30) - Хоростків (екскурсія містом, палацовим комплексом та дендропарком, огляд цвітіння магнолії) – Яблунів (огляд палацу, парку, храмів, пам'яток) – Копичинці (обід, екскурсія містом, храмами та музеєм) – Оришківці (відпочинок у басейнах і саунах SPA-центру) – Гусятинський р-н. (поселення в готель до 21:00 та вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (07:00) – Гусятин (екскурсія містом, храмами, огляд панорами Збруча та дегустація мінеральної води) – Личківці (огляд замчища, костелу та вілли, обід) – Городниця (пішохідний перехід до городища на горі Богіт) – Тернопіль (21:30) - Львів (повернення до 22:30).

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Тернопіль (Петриків)

Тернопіль (Петриків), вул. Степана Будного, 18, готель "Глобус"

placesЕкскурсійні об’єкти
Хоростків
Невелике промислове містечко на річці Тайна може похизуватися величезним палацовим комплексом Семенських-Левицьких. Найдавнішою пам’яткою комплексу є старий палац (1790-ті рр.), а найгарнішою новий необароковий палац (1837р.), збудований італійським архітектором Боточчіні. Серед архітектурних цікави...

Невелике промислове містечко на річці Тайна може похизуватися величезним палацовим комплексом Семенських-Левицьких. Найдавнішою пам’яткою комплексу є старий палац (1790-ті рр.), а найгарнішою новий необароковий палац (1837р.), збудований італійським архітектором Боточчіні. Серед архітектурних цікавинок Хоросткова слід також відзначити церкву Положення Чесної Ризи Богородиці (1837р.) та кінний манеж (1837р.).

Шанувальників природи чекає пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення – Хоростківський дендрологічний парк (1972р.), який є одним із найгарніших на заході України. Він розташований на площі 14 гектарів і в ньому росте понад 1500 різних видів флори зі всіх континентів, серед яких є багато цінних малопоширених видів хвойних та листяних рослин. Окрасою дендропарку є магнолієвий сад, який налічує 6 видів і форм магнолій.

Читати більше Сховати текст
Яблунів
Славне своїми яблуневими садами село на річці Нічлава запрошує оглянути скромний палац Дідушицьких (ХІХ ст.), оточений парком з екзотичних рослин (1840-ві рр.), окрасою якого є букова алея та став із мальовничим острівцем. Цікавими для огляду в Яблунові є також церква Успіння Пресвятої Богородиці (1...

Славне своїми яблуневими садами село на річці Нічлава запрошує оглянути скромний палац Дідушицьких (ХІХ ст.), оточений парком з екзотичних рослин (1840-ві рр.), окрасою якого є букова алея та став із мальовничим острівцем. Цікавими для огляду в Яблунові є також церква Успіння Пресвятої Богородиці (1875р.), будівля школи (1912р.) у закопанському стилі, неогорична каплиця-усипальня (1876р.) та відновлена в’їзна брама.

Читати більше Сховати текст
Копичинці
Відоме своїми ковбасами подільське містечко, розташоване як Рим на 7-ми пагорбах, славиться своєю давньою дерев’яною церквою Воздвиження Чесного Хреста (1630р.). Також у Копичинцях є цікава сецесійна забудова площі Ринок, костел Успіння Діви Марії (1802р.), український Народний дім (1910р.), синагог...

Відоме своїми ковбасами подільське містечко, розташоване як Рим на 7-ми пагорбах, славиться своєю давньою дерев’яною церквою Воздвиження Чесного Хреста (1630р.). Також у Копичинцях є цікава сецесійна забудова площі Ринок, костел Успіння Діви Марії (1802р.), український Народний дім (1910р.), синагога (ХVIII ст.), церква Миколая (1900р.) архітектора Василя Нагірного.

Копичинці знані в Україні своїм Аматорським народним театром ім. Б.Лепкого, про славне минуле та сьогодення якого можна дізнатися у Музеї театрального мистецтва Тернопільщини.

Читати більше Сховати текст
Оришківці
Гусятинщина здавна славилася своїми високомінералізованими лікувальними водами, оздоровитися ними та покращити самопочуття можна у сучасному SPA-центрі, який діє при готельно-ресторанному комплексі “Орися”. Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, погрітися у сауні із гіма...

Гусятинщина здавна славилася своїми високомінералізованими лікувальними водами, оздоровитися ними та покращити самопочуття можна у сучасному SPA-центрі, який діє при готельно-ресторанному комплексі “Орися”. Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, погрітися у сауні із гімалайською сіллю, порелаксувати в турецькому хамамі та поплавати у великому басейні зі звичайною водою. Мінеральна вода видобувається із свердловини глибиною 770 метрів Новозбручанського родовища і має в своєму складі величезну кількість корисних мікроелементів, а вміст солі більший вдвічі ніж у морській воді. Лише у Прибалтиці є вода зі схожим вмістом, тому запрошуємо всіх на відпочинок та оздоровлення, тим паче, що спосіб лікування високомінералізованою гусятинською ропою у поєднанні із бішофітом полтавським є унікальним та запатентованим.

Читати більше Сховати текст
Гусятин
Батьківщина козацького ватажка Северина Наливайка, здавна славиться своєю високомінералізованою сірководневою лікувальною водою типу “Нафтуся” і яку можна продегустувати та набрати з собою. Місто з трьох сторін оточене річкою Збруч, якою воно відділене від однойменного села на Хмельниччині. Серед па...

Батьківщина козацького ватажка Северина Наливайка, здавна славиться своєю високомінералізованою сірководневою лікувальною водою типу “Нафтуся” і яку можна продегустувати та набрати з собою. Місто з трьох сторін оточене річкою Збруч, якою воно відділене від однойменного села на Хмельниччині. Серед пам’яток архітектури та історії слід оглянути церкву св. Онуфрія (XVI ст.), костел св. Антонія (1610р.) бернандинського монастиря, руїни синагоги (XVII ст.) в готико-мавританському стилі. 

Читати більше Сховати текст
Личківці
Саме біля цього села в річці Збруч прикордонники у 1848р. знайшли Збруцький ідол – Світовид, який зараз є окрасою Краківського археологічного музею. На високому пагорбі серед села знаходиться комплекс споруд та пам’ятників, які можуть зацікавити туристів, а саме, руїни оборонного пізньоренесансного...

Саме біля цього села в річці Збруч прикордонники у 1848р. знайшли Збруцький ідол – Світовид, який зараз є окрасою Краківського археологічного музею. На високому пагорбі серед села знаходиться комплекс споруд та пам’ятників, які можуть зацікавити туристів, а саме, руїни оборонного пізньоренесансного костелу Зачаття Пречистої Діви Марії (1728р.), капличка збудована на місці замку (XVII ст.) та його рештках, надгробок М.Заборовського (1828 р.), холерна колона (1831р.) та симпатична вілла Кіммельмана (поч. ХХ ст.), збудована в стилі романтизму з елементами готики.

Читати більше Сховати текст
Городниця
Запрошуємо зробити пішохідну прогулянку пралісами на колишню океанську рифову гору Богит (інші назви Бохіт, Богіт, Бохут), яка за свою багату та рідкісну рослинність є дуже цінною частиною заповідника “Медобори”. Ця доволі висока Товтра є класичним скелястим вапняковим пасмом висотою 414 метрів над...

Запрошуємо зробити пішохідну прогулянку пралісами на колишню океанську рифову гору Богит (інші назви Бохіт, Богіт, Бохут), яка за свою багату та рідкісну рослинність є дуже цінною частиною заповідника “Медобори”. Ця доволі висока Товтра є класичним скелястим вапняковим пасмом висотою 414 метрів над рівнем моря, котра здавна була культовим центром для людей. Науковці знайшли тут давньослов’янське язичницьке городище-капище (ІХ-ХІІІ ст.), курганні могильники, стару дорогу скіфської доби, систему валів і ровів скіфського та давньослов’янського періоду. Особливо захоплює доісторична споруда дольмен, що складається із двох вертикальних каменів-брил та одної горизонтальної плити, покладеної на них. Деякі вчені вважають, що саме на горі Богит стояв легендарний Збруцький ідол – Світовит, який знайшли у річці Збруч, і це місце є Збручанським культовим язичницьким центром, яке діяло довший час після прийняття християнства на наших землях.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Знижка постійного клієнта
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 120 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Музей театрального мистецтва у Копичинцях:  загальний, пенсійний – 10 грн./ос., студентський – 8 грн./ос., учні – 5 грн./ос.

SPA-центр у Оришківцях: (до 2-х годин): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 250 грн./ос.

Еколого-освітня стежка “На гору Бохіт” природного заповідника “Медобори”: загальний, пенсіонери – 45 грн./ос., студенти, учні – 15 грн./ос., діти до 10 років – безкоштовно.

axe Технічна інформація про еколого-освітню стежку “На гору Богіт”
  1. Довжина маршруту від села Городниця до гори Бохіт і назад 6,2 км, перепад висот 180 метрів;
  2. Загальна тривалість перебування на маршруті (підйом і спуск) становить 3,5-4,5 години;
  3. Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей;
  4. Участь не вимагає попередньої підготовки чи досвіду;
  5. Для пішохідного переходу просимо взяти зручне взуття та одяг, так як маршрут проходить лісами та чагарниками.
  6. Пішохідний маршрут є не обов’язковим. Ті хто не бажає брати в ньому участь, можуть прогулятися околицями мальовничого села Городниця.
keysПроживання
Готель в Чортківському р-н

2-х, 3-х, 4-х місні номери з вигодами в номері.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Сніданок відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Обід

Відбувається в кафе "Білка" м. Копичинці. Меню: суп з фрикадельками, мамалига з шкварками та котлетою, салат з капусти, хліб, чай. Вартість 110 грн./ос. 

Вечеря

Відбувається у ресторані готелю. Меню: салат Весняний (огірок, помідор, перець, капустка, олія), картопля з м’ясом по-французьки, малиновий компот. Вартість 95 грн./ос.

2-й день
Сніданок

Відбувається в ресторані готелю. Меню: гречка, сосиска, салат овочевий, круасан, чай, хліб. Вартість 85 грн./ос. 

Обід

Відбувається в садибі “На узліссі Медоборів”, с. Личківці. Меню: салат морква по-корейський,  борщ, голубці, хліб, чай, млинці. Вартість 95 грн./ос.

Вечеря

 Вечеря відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (1)
Розгорнути все
Згорнути все

Схожі тури

Новинка
Від Тайни до Збруча + похід на Бохіт

Хоростківський дендропарк і палаци, Яблунів, Копичинці, Гусятин, Личківці, місця сили в Медоборах, SPA-центр Більше

Новинка
Бучач, Коропець + Русилівські водоспади
2д / 1н 10+
Ціна:1295 грн.
Замовити Тур

Золотий потік, Рукомиш, Підзамочок, Язловецький замок і монастир, Палац Бадені Більше

Бестселер
Подільський кайф: 5 замків + SPA
16 відгуків
2д / 1н 10+
Ціна:1295 грн.
Замовити Тур

Микулинці, замок у Скалаті, Сидорівський замок, басейни у Оришківцях, Плебанівка, Підгорянський монастир, Теребовля Більше


Від Тайни до Збруча, похід на Бохіт + цвітіння магнолії