Бучач, Коропець + Русилівські водоспади

Золотий потік, Рукомиш, Підзамочок, Язловецький замок і монастир, Палац Бадені

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Бучач (екскурсія містом і обід) – Язловець (екскурсія замком, монастирем, храмами) – Підзамочок (огляд руїн замку) – Бучач (поселення в готель та вечеря о 20:00).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Рукомиш (печерний храм і церква) – Русилів (пішохідний перехід до водоспадів) – Золотий потік (екскурсія по замку та обід) – Коропець (огляд палацу, музею, храмів та панорами Дністра)  – Львів (повернення о 23:00).

placesЕкскурсійні об’єкти
Бучач
Одне з найгарніших міст України, окрасою і перлиною якого є барокова ратуша (1751р.), безсмертне творіння двох геніїв: архітектора Бернарда Меретина і скульптора Іоана Георга Пінзеля. Будівля є чудовим поєднанням архітектури та скульптури й сміливо може вважатися бароковою візиткою України. Але не р...

Одне з найгарніших міст України, окрасою і перлиною якого є барокова ратуша (1751р.), безсмертне творіння двох геніїв: архітектора Бернарда Меретина і скульптора Іоана Георга Пінзеля. Будівля є чудовим поєднанням архітектури та скульптури й сміливо може вважатися бароковою візиткою України. Але не ратушею єдиною відоме місто над Стрипою, на замковій горі оглянемо руїни замку Бучацьких (ХІV-XVIIст.), Миколаївську церкву (1610р.), споруди Василиянського монастиря (1753-1770рр.), костел Собору Успіння Богородиці (1761-1763рр.), в якому знаходься вівтар, зроблений І.Пінзелем, церкву св. Покрови, яку збудував Б.Меретин.

Читати більше Сховати текст
Язловець
Колись величне місто, великий центр торгівлі, що в свій час конкурував навіть зі Львовом, зараз є маленьким селом на Тернопільщині. Але яким селом! В ньому ще збереглися залишки колишньої розкоші: руїни замку (XIVст.), палац Понятовських (1644-1659рр.) з прекрасним парком, ренесансна вірменська церк...

Колись величне місто, великий центр торгівлі, що в свій час конкурував навіть зі Львовом, зараз є маленьким селом на Тернопільщині. Але яким селом! В ньому ще збереглися залишки колишньої розкоші: руїни замку (XIVст.), палац Понятовських (1644-1659рр.) з прекрасним парком, ренесансна вірменська церква св. Миколи (1551р.) та величний оборонний костел Успіня (1590р.), в якому похований видатний польський композитор Михайло Гомулка. А на десерт у цьому чудовому містечку можна оглянути дуже гарний і довершений міст (ХІХ ст.).

Читати більше Сховати текст
Підзамочок
Передмістя Бучача має чудові подільські ландшафти, а також руїни замку Бучацького-Творовського (1600р.), який будувався як допоміжний до бучацького замку.

Передмістя Бучача має чудові подільські ландшафти, а також руїни замку Бучацького-Творовського (1600р.), який будувався як допоміжний до бучацького замку.

Читати більше Сховати текст
Рукомиш
В цьому невеликому подільському селі з гарними скелями і гротами на нас чекає печерний храм, висічений у травертиновій скелі давніми монахами, і церква св. Онуфрія (1768р.) ПЦУ, у якій є скульптура св. Онуфрія, автором якої вважають Іоана Пінзеля.

В цьому невеликому подільському селі з гарними скелями і гротами на нас чекає печерний храм, висічений у травертиновій скелі давніми монахами, і церква св. Онуфрія (1768р.) ПЦУ, у якій є скульптура св. Онуфрія, автором якої вважають Іоана Пінзеля.

Читати більше Сховати текст
Русилів
Недалеко від цього села знаходяться каскади мальовничих водоспадів на Русилівському потоці, які викликають захоплення та замилування у всіх хто їх бачить.

Недалеко від цього села знаходяться каскади мальовничих водоспадів на Русилівському потоці, які викликають захоплення та замилування у всіх хто їх бачить.

Читати більше Сховати текст
Золотий Потік
Найвідомішим об’єктом цього колишнього містечка є квадратний у плані замок Потоцьких (XVI-XVII ст.), але поціновувачів давнини також можуть зацікавити і палац Ольшевських-Ґнєвошів (1840р.), церква св. Трійці (1897р.) і готично-бароковий костел Різдва Діви Марії та св. Стефана (1634р.). Кажуть, якщо...

Найвідомішим об’єктом цього колишнього містечка є квадратний у плані замок Потоцьких (XVI-XVII ст.), але поціновувачів давнини також можуть зацікавити і палац Ольшевських-Ґнєвошів (1840р.), церква св. Трійці (1897р.) і готично-бароковий костел Різдва Діви Марії та св. Стефана (1634р.). Кажуть, якщо кинути монету в сторону замку через ліве плече, то гроші тектимуть до Вас цілий рік золотим потоком. Не вірите – перевірте!

Читати більше Сховати текст
Коропець
Мальовниче селище, розташоване у каньйоні Дністра, зустрічає гостей розкішним палацом графа Бадені (1906р.), який розташований в ландшафтному парку, спроектованим видатним А.Рьорінгом. Цікавими для огляду є церква Успіння Пресвятої Богородиці (1772р.), костел св. Миколая (1860р.), історико-краєзнавч...

Мальовниче селище, розташоване у каньйоні Дністра, зустрічає гостей розкішним палацом графа Бадені (1906р.), який розташований в ландшафтному парку, спроектованим видатним А.Рьорінгом. Цікавими для огляду є церква Успіння Пресвятої Богородиці (1772р.), костел св. Миколая (1860р.), історико-краєзнавчий музей та живописні панорами річки Дністер.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 120 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Музей у Бучачі:  загальний, пенсійний – 20 грн./ос., студенти і школярі 10 грн./ос.

Історико-краєзнавчий музей Коропця: загальний, пенсійний, студенти і школярі – 20 грн./ос.

axe Технічна інформація про пішохідний перехід до Русилівських водоспадів
  1. Пішохідний перехід в одну сторону становить 3,5-4 км і триває 30-40 хв.
  2. Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей.
  3. Участь не вимагає попередньої підготовки чи досвіду.
  4. Для пішохідного переходу просимо взяти змінне зручне взуття, яке не пропускає вологу.
  5. Пішохідний маршрут є не обов’язковим, ті хто не бажає брати в ньому участь можуть прогулятися по подільському селу Русилів.
keysПроживання
Готель у м. Бучач

2-х, 3-х, 4-х місні номери з вигодами в номері

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Сніданок відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Обід

Відбувається в кафе «Вікторія», міста Бучач. Меню: борщ, молода картопля з котлетою, салат з капусти, компот, хліб. Вартість 150 грн./ос.

Вечеря

Відбувається в ресторані готелю. Меню: плов, салат (огірок, помідор), хліб, чай. Вартість 85 грн./ос.

2-й день
Сніданок

Відбувається в ресторані готелю. Меню: яєчня (2 яйця), сосиска, огірок, помідор, сир, масло, хліб, чай. Вартість 75 грн./ос.

Обід

Відбувається в кафе “Ласощі”, с. Коропець. Меню: суп з фрикадельками, молода картопля, ковбаски, салат (огірок, помідор), компот, хліб. Вартість 80 грн./ос.

Вечеря

 Вечеря відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Тернопіль-Петриків, готель 'Глобус'

Тернопіль (село Петриків), вул. Степана Будного, 18

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (4)
Розгорнути все
Згорнути все

Схожі тури

Бестселер
Подільський кайф: 5 замків + SPA
2д / 1н 10+
Ціна:1395 грн.
Замовити Тур

Микулинці, замок у Скалаті, Сидорівський замок, басейни у Оришківцях, Плебанівка, Підгорянський монастир, Теребовля Більше

Новинка
Дністровський каньйон і таємниці Покуття

5 найкращих панорам каньйонів Дністра та Прута, три замки, Маріямпіль, Русів, Снятин, Раковець, Чернелиця та Городенка. Більше

Ексклюзив
Бродівська Сахара, Підкамінь, Бірюзові озера

Гори Вороняки, карстові озера “Сині вікна”, пустеля "Ражнівські піски", камінь-велет і монастир у Підкамені Більше


Бучач, Коропець + Русилівські водоспади