Сезон лаванди відкрито!


Ціна: від 0 до 0грн

  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 0 турів
Показати ще 12
Доступно 0 турів
Показати ще 12
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Встигніть поїхати на лавандові поля Закарпаття разом з нами, адже цвіт лаванди можна побачити один раз на рік.

Лаванда - колір Провансу, Середземномор’я, Канарських островів, Індії та Буковини...

З нами Ви зможете доторкнутися до цього кольору особисто, поїхавши у наші тури. Відчуйте цей чудовий аромат та насолодіться відтінком моря!

Цікавлять ідеї для фотосесії або де можна сфотографуватися? Чи де можна зробити неймовірні фото? Лавандове поле у наших турах може здивувати будь-кого своєю красою та насиченим кольором “фіолет”.

Фотосесія з сім'єю? Не хвилюйтесь, Вам не треба шукати лавандове поле в Україні, бо є поле лаванди, яке розташоване біля Львова. Тому Ваша дорога займе небагато часу та промине швидко й з комфортом.

Але це ще не все!

Справжня естетика Західної України, це не лише тури лаванди, а ще й невимушена атмосфера свята, яку ми не забули вписати в програми цих турів. В них включено безліч розваг, які будуть цікаві дітям та дорослим, а саме: лавандове поле України, Park 3020, чани, вино, Тернопіль, Ужгород, палаци західної України, подорож на кораблі по ставу - все це Ви знайдете тут. 

Вам стільки всього треба побачити!

Лаванда в полі - символ відданості, кохання та ніжності. Тому рекомендуємо почати свій ранок особливо, з польових квітів. Гарантуємо, що цілий день Ви будете мати піднесений настрій. Кожен наш тур індивідуальний та має своє місце проведення, оберіть той, що Вам до душі:

- Родзинкою поля лаванди є Казкове поле, яке презентує всі сезонні рослини. На території цього об'єкта Ви можете придбати неймовірний букет ранкових квітів, який прикрасить будь-яку жінку.

- Ми покажемо Вам файне місто Тернопіль з фарбами літа. Тут Ви зможете поплавати на кораблі по ставу, побачити родові гнізда Вишневецьких та безліч інших палаців і храмів. Духмяне поле лаванди в селищі Зарубинці біля цього міста чекає на туристів ще з середини червня.

- Лавандова гора у Перечині в нашому турі “Закарпатський романс: лаванда чани і вино”. Назва туру говорить сама за себе, цей тур підходить для тих, хто шукає релаксу в літню спеку.

- У Коломийському районі на Івано-Франківщині розстелилася Царина лаванди, яка щойно розквітла на фоні синього неба.

Наситіться красою Провансу разом з нами! 

Лавандові тури допоможуть Вам відчути цю легкість та безтурботність Франції. Повертаючись додому Ви зможете захопити з собою маленькі сувеніри, які будуть Вам нагадувати про день коли у повітрі затримався не тільки аромат лаванди, а й дівочої витонченості та краси.