Подільський кайф: 5 замків, SPA + лавандове поле

Микулинці, замок у Скалаті, Сидорівський замок, басейни у Оришківцях, Плебанівка, Підгорянський монастир, Теребовля, лавандове поле.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (08:00) / з Тернополя (10:30) –  Микулинці (прогулянка замком, костелом та палацом) – Скалат (екскурсія замком та обід) – Сидорів (огляд замку та костелу) – Оришківці (відпочинок у басейнах і саунах SPA-центру, вечеря) -  Гусятинський р-н. (поселення в готель до 22:30).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) –  Деренівка (огляд лавандового поля) – Буданів (огляд замку, храмів та обід) – Підгора (піднімання на монастирську гору та милування подільськими панорамами) – Теребовля (екскурсія замком та містом) – Микулинці (купівля пива) – Тернопіль (повернення 20:30) / Львів (повернення до 22:00).

placesЕкскурсійні об’єкти
Микулинці
Одне із найстаріших міст Західної України, вперше згадане у “Повчанні Володимира Мономаха” (1096р.), має чим похвалитися перед найвибагливішими туристами. Центральною спорудою містечка є квадратний в основі замок Сенявських-Йорданів (1550р.), який зберіг вежі у трьох кутах. До наших днів дійшов розк...

Одне із найстаріших міст Західної України, вперше згадане у “Повчанні Володимира Мономаха” (1096р.), має чим похвалитися перед найвибагливішими туристами. Центральною спорудою містечка є квадратний в основі замок Сенявських-Йорданів (1550р.), який зберіг вежі у трьох кутах. До наших днів дійшов розкішний бароковий костел Святої Трійці (1779р.), який збудований за зразком катедрального собору у Дрездені, і вражає своєю величчю та досконалими формами. У центрі Микулинців зберігся палац Потоцьких-Конопко (1760-1815р.), що був перебудований під санаторій для лікування сірководневими водами, що здавна прославили цей край.

На території селища знаходиться ВАТ “Бровар”, він варить 16 сортів запашного і поживного напою, яке вариться тут з 1698р. із доброї джерельної води та екологічно чистої сировини. Більшість мешканців Тернопільщини не визнають інші пива крім “Микулинецького”, тому пропонуємо придбати декілька пляшок, щоб самостійно переконатися у цій істині.

Читати більше Сховати текст
Скалат
Окрасою цього містечка є замок (1630р.), який прикрашають по кутах чотири фотогенічні вежі. Фортеця збудована у вигляді неправильного чотирикутника, з п’ятикутними у плані вежами.

Окрасою цього містечка є замок (1630р.), який прикрашають по кутах чотири фотогенічні вежі. Фортеця збудована у вигляді неправильного чотирикутника, з п’ятикутними у плані вежами.

Читати більше Сховати текст
Сидорів
На високому пагорбі, оточений притокою Збруча, неначе могутній корабель, нависає над довкіллям сидорівський замок (1640р.). Містечко було родовим маєтком Калиновських і вони збудували казковий замок-красень із сімома вежами, від якого до наших днів залишилися руїни, проте навіть вони вражають своєю...

На високому пагорбі, оточений притокою Збруча, неначе могутній корабель, нависає над довкіллям сидорівський замок (1640р.). Містечко було родовим маєтком Калиновських і вони збудували казковий замок-красень із сімома вежами, від якого до наших днів залишилися руїни, проте навіть вони вражають своєю красою і величчю. Фортеця по праву, вважається однією з найгарніших на Поділлі і століттями захоплює своїм виглядом багатьох мандрівників.

Окрасою села також є костел Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії (1730-1741р.) монастиря домініканів, архітектором якого був легендарний Ян де Вітте. Щоб звеличити свій рід, Калиновські замовили унікальне планування храму у вигляді герба “Калинова” (роздвоєна стріла з двома зірками).

Читати більше Сховати текст
Оришківці
Гусятинщина здавна славилася своїми високомінералізованими лікувальними водами, оздоровитися ними та покращити самопочуття можна у сучасному SPA-центрі, який діє при готельно-ресторанному комплексі “Орися”. Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, порелаксувати в турецьком...

Гусятинщина здавна славилася своїми високомінералізованими лікувальними водами, оздоровитися ними та покращити самопочуття можна у сучасному SPA-центрі, який діє при готельно-ресторанному комплексі “Орися”. Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, порелаксувати в турецькому хамамі, поплавати у великому басейні зі звичайною водою, погрітися у сауні із гімалайською сіллю та двох чанах. Мінеральна вода видобувається із свердловини глибиною 770 метрів Новозбручанського родовища і має в своєму складі величезну кількість корисних мікроелементів, а вміст солі більший вдвічі ніж у морській воді. Лише у Прибалтиці є вода зі схожим вмістом, тому запрошуємо всіх на відпочинок та оздоровлення, тим паче, що спосіб лікування високомінералізованою гусятинською ропою у поєднанні із бішофітом полтавським є унікальним та запатентованим.

Читати більше Сховати текст
Деренівка (лавандове поле)
Неподалік Теребовлі в мальовничому селі Деренівка знаходиться невеличке лавандове поле. Запрошуємо в гості до молодого подружжя агрономів, помилуватись фіолетовим цвітінням кущів лаванди.

Неподалік Теребовлі в мальовничому селі Деренівка знаходиться невеличке лавандове поле. Запрошуємо в гості до молодого подружжя агрономів, помилуватись фіолетовим цвітінням кущів лаванди.

Читати більше Сховати текст
Буданів
Одне з найгарніших подільських місць над річкою Серет, завдяки м’якому клімату і чудовій природі вабить до себе людей ще з трипільських часів. Тому не дивно, що на пагорбі над селом брати Ходоровські збудували прямокутну муровану фортецю із чотирма округлими кутовими вежами (XVII ст.), яка неоднораз...

Одне з найгарніших подільських місць над річкою Серет, завдяки м’якому клімату і чудовій природі вабить до себе людей ще з трипільських часів. Тому не дивно, що на пагорбі над селом брати Ходоровські збудували прямокутну муровану фортецю із чотирма округлими кутовими вежами (XVII ст.), яка неодноразово ставала останнім прихистком місцевих мешканців перед ворогами. Замок з часом перетворився на монастир з костелом Святого Хреста (1765р.), а потім і лікарнею монастиря Дочок милосердя (1846р.). Гарна панорама села та замкова гора – це те заради чого варто їхати у цей куточок нашої землі.

Читати більше Сховати текст
Підгора
На невисокій мальовничій горі знаходяться руїни одного із найдавніших та найголовніших монастирів Галичини та Поділля – Святопреображенського василіянського оборонного монастиря. Час не пошкодував цю обитель, тому до нас дійшли живописні руїни оборонних мурів, сторожових веж із стрільницями, монасти...

На невисокій мальовничій горі знаходяться руїни одного із найдавніших та найголовніших монастирів Галичини та Поділля – Святопреображенського василіянського оборонного монастиря. Час не пошкодував цю обитель, тому до нас дійшли живописні руїни оборонних мурів, сторожових веж із стрільницями, монастирська брама, а також відновлена церква Івана Хрестителя (XVI ст.). Саме звідси походить чудотворна ікона Матері Божої Теребовельської, яка зараз знаходиться у соборі Юра м. Львова. Хорошою родзинкою цього місця є красива панорама Поділля, яка відкривається із монастирської гори, яка на довго запам’ятається тим, хто хоча би раз тут побував.

Читати більше Сховати текст
Теребовля
Столиця давньоруського князівства, одне із найстаріших поселень Галичини, вперше було згадане у “Повісті временних літ” (1097р.), є одним із найцікавіших міст Тернопілля. Головною туристичною родзинкою Теребовлі є замок (1631р.), який збудований на високій горі і вражає товщиною своїх стін, яка місц...

Столиця давньоруського князівства, одне із найстаріших поселень Галичини, вперше було згадане у “Повісті временних літ” (1097р.), є одним із найцікавіших міст Тернопілля. Головною туристичною родзинкою Теребовлі є замок (1631р.), який збудований на високій горі і вражає товщиною своїх стін, яка місцями досягає 4-5 метрів та велетенською вежею. Цікавими для огляду є також оборонна церква Св. Миколая (XVI ст.), ренесансний костел Внебовзяття Діви Марії (1635р.) монастиря кармелітів, а зараз церква Володимира, класицистична ратуша (XIX ст.) та симпатичні вілли (ХІХ-ХХ ст.). Оригінальним є костел Св. Петра і Павла (1924р.), який збудований у рідкісному для України стилі римських базилік раннього християнства.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 120 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Замок у Скалаті:  загальний, пенсійний – 40 грн./ос., студентський, учнівський – 25 грн./ос.

Деренівка (лавандове поле): загальний, пенсіонери, студенти, учні- 100 грн, діти до 12 років безкоштовно.

SPA-центр у Оришківцях: (до 2-х годин): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 300 грн./ос.

Замок у Теребовлі: загальний, пенсійний – 30 грн./ос., студентський, учнівський – 20 грн./ос.

keysПроживання
Готелі Гусятинського / Теребовлянського району

Готелі Гусятинського / Теребовлянського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами.

mealХарчування
1-й день
Вечеря

 Вечеря відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Обід

Відбувається в кафе міста Скалат. Вартість 150 грн./особа.

Обід

Відбувається в кафе с. Оришківці. Вартість 150 грн./ос.

2-й день
Сніданок

Відбувається у готелі. Вартість 85 грн.

Обід

Відбувається в кафе "Черемшина" с. Буданів. Вартість 165 грн./ос.

Місця посадки
Львів, готель 'Львів' (08:00)

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Тернопіль-Петриків, готель 'Глобус' (10:30)

Тернопіль (село Петриків), вул. Степана Будного, 18

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти турагентів або у вайбер туристів не пізніше ніж за 1-2 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо сконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса або помилка у номері телефону.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Схожі тури

Бестселер
Збараж, Тернопіль, Вишнівець
1 день 10+
Ціна:695 грн.
Замовити Тур

Запрошуємо відвідати родові гнізда Вишневецьких, побачити замки, палаци і храми, круїз на теплоході! Більше

Бестселер
Кам’янець-Подільський, Чернівці + Бакота

Кам.-Подільська фортеця і старе місто, центр та університет Чернівців, Хотинська фортеця, печера Вертеба, круїз на теплоході по каньйоні Дністра та красиві пейзажі Бакоти Більше

Бестселер
Кам’янець-Подільський круїз + Бакота

Кам’янець-Подільська та Хотинська фортеці, Бакота, круїз на теплоході по каньйоні Дністра Більше

Джуринський водоспад + Заліщики

Найгарніша панорама Дністровського каньйону, огляд найвищого рівнинного водоспаду України Більше


Подільський кайф: 5 замків, SPA + лавандове поле