Канів
Одне з найважливіших сакральних місць всіх українців, бо тут на Чернечій горі був похований Тарас Шевченко. Дізнатися більше про великого Кобзаря можна в музеї Т. Шевченка та музеї “Тарасова світлиця”, які входять до складу Шевченківського національного заповідника. Особливо привабливим Канів роблять його надзвичайні краєвиди, що відкриваються з правого берега річки Дніпро, який “пошрамований” найбільшими ярами у всій Європі.
Корсунь-Шевченківський
Одне з найдавніших міст України (1032р.) засноване князем Ярославом Мудрим для захисту південних кордонів Київської Русі. Тут, на кількох островах річки Рось, між її кам’янистими рукавами, створено прекрасний палацово-парковий комплекс Понятовських-Лопухіних (1782р.). В околицях міста з давніх давен і до 1944 року велися військові баталії, які неодноразово міняли хід історії. Дізнатися більше про це чудове місто можна у Корсунь-Шевченківському державному історико-культурному заповіднику.
Стеблів
Надзвичайно мальовниче українське село на річці Рось, в якому народився класик української літератури Іван Нечуй-Левицький, про життя та діяльність видатного письменника можна дізнатися у його літературно-меморіальному музеї.
Чигирин
Це місто фактично можна назвати першою столицею нашої держави. На горі, яка колись була основою для одного із найміцніших і найдосконаліших замків України, зараз стоїть 18-ти метровий пам’ятник гетьману Богдану Хмельницькому, а також реконструйована частина фортеці – бастіон Дорошенка (XVII ст.). Окрасою міста є гетьманська резиденція, в яку входять палац гетьмана, будинок батьків Хмельницького, військова канцелярія та скарбниця. Також увагу привертає церква святих Петра і Павла, яка була відбудована на фундаментах храму XVII ст. У приміщенні колишньої повітової управи можна оглянути чудовий музей Б. Хмельницького.
Суботів
Родинне гніздо славетного роду Хмельницьких, перлиною якого є пам’ятка архітектури національного значення - церква св. Іллі (1653р.), що служить усипальницею Богдана Хмельницького та його сина Тиміша, яку кожен може побачити на аверсі купюри номіналом п’ять українських гривень. Також ви зможете оглянути залишки колишнього родового маєтку Великого Гетьмана “Замчище” та пам’ятку природи – Три криниці.
Мельники
Село розташоване біля пам’ятки природи національного значення – лісового урочища “Холодний Яр”, в якому відголоски ще недавніх історичних подій переплітаються із надзвичайно мальовничими краєвидами. Ви зможете побачити залишки курганів, оборонних валів і ровів городища скіфської доби (VII-V ст. до н.е.), в якому збудований Мотрин (Мотронинський) монастир (ХVI ст.). Саме тут відбувалися основні події національної боротьби українського народу часів Коліївщини та був центр Холодноярської Республіки (1919-1922рр.) під керівництвом отаманів братів Чучупаків. Нещодавно був створений Меморіал “Героям Холодного Яру”, де можна поклонитися нашим героям.
Буда
Невеличке село на території урочища Холодний Яр, видатне своєю пам’яткою природи величним 1000 літнім дубом, названим на честь козацького отамана Максима Залізняка. Неподалік дуба знаходиться храм Багатостраждального Петра (2015р.), це перша в Україні козацька церква останнього отамана Запорізької січі Петра Калнишевського, який був символом і прикладом незламності для холодноярців.
а чи є можливість замовити індивідуальний тур (на дві особи) у цьому напрямку, скажімо, на 24-25 серпня?
ВідповідьДоброго дня, п. Юрій!
За замовленням індивідуального туру просимо звертатись за телефонами:(032)-255-36-55, (097)-195-15-32, (099)-159-43-48. Наталія.
Чи планується цей тур у 2019-му році?
Погоджуюсь з попереднім коментарем, що було б зручніше їхати зі Львова. По-перше, так, ціна туру була б вищою, але всеодно ми тих 300-500 грн, що мали заплатити за автобус, заплатимо за поїзд; по-друге, туристи з усієї України можуть приєднатися до групи в Києві, просто заплатять дешевше
Доброго дня, п. Юлія!
Дякуємо Вам за запитання!
Даний тур поки не запланований. Ви можете проголосувати за його повторення у нас на сайті, і як будуть відомі дати проведення, ми Вам повідомимо.
1. хотілось би повторення туру...
2. чому в цей тур не везуть автобусом зі Львова, так було б набагото зручніше ?
Доброго дня, п. Соломія!
Дякуємо Вам за звернення!
Якщо тур буде успішний, то будемо проводити його знову.
Причин, чому ми не веземо туристів автобусом зі Львова є декілька:
1. Ціна туру була б значно вищою, через великий кілометраж туру.
2. Під час поїздки було б 2 нічних переїзди у автобусі, що є не дуже комфортним для більшості туристів.
3. Виїжджаючи з Києва, ми орієнтуємось на туристів з усієї Україні, а не тільки Західного регіону.