Чернігів, Батурин і Качанівка

Гетьманська столиця — Батурин, вулиці княжого Чернігова, романтичний заповідник “Качанівка”.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день (п'ятниця): виїзд з Києва (08:00) - Качанівка (обід, екскурсія) - Тростянець (екскурсія) - Красносільське (поселення, вечеря).

2 день (субота): сніданок і виїзд (08:00) - Батурин (екскурсія по фортеці, палаці, обід) - Крути (екскурсія в музеєм) - Ніжин (екскурсія) - Красносільське (вечеря, ночівля).

3 день (неділя): сніданок і виїзд (08:00) - Чернігів (екскурсія, обід) - Козелець (огляд Вознесенкської церкви) - Київ (22:00).

Місця посадки
Київ, Вокзал 'Південний'

м. Київ, вул. Георгія Кірпи, 4 (Залізничний вокзал "Південний")

placesЕкскурсійні об’єкти
Качанівка
Історико-культурний заповідник “Качанівка” – надзвичайно цікавий палацово-парковий комплекс (XVIII-XIX ст.), до якого входять один з найгарніших палаців України (1771-1780р.), два флігелі, альтанка М. Глинки, Георгіївська церква (1817-1826р.) в стилі ампір та вишукана водонапірна вежа (1866-1898р.)....

Історико-культурний заповідник “Качанівка” – надзвичайно цікавий палацово-парковий комплекс (XVIII-XIX ст.), до якого входять один з найгарніших палаців України (1771-1780р.), два флігелі, альтанка М. Глинки, Георгіївська церква (1817-1826р.) в стилі ампір та вишукана водонапірна вежа (1866-1898р.). Навколо палацу є прекрасний ландшафтний парк із каскадом з дванадцять ставків, містками, амфітеатром та скульптурами. Качанівкою захоплювалися Т. Шевченко, М. Гоголь, І.Рєпін, тепер вона чекає на Ваше захоплення!

Читати більше Сховати текст
Козелець
dfdgyjuhy

dfdgyjuhy

Читати більше Сховати текст
Крути
Залізнична станція, на якій близько 300 українських студентів та гімназистів дали нерівний бій більшовицькій армії генерала Муравйова, дивлячись смерті в очі вони співали український гімн. На місці бою українських лицарів встановлено монумент.

Залізнична станція, на якій близько 300 українських студентів та гімназистів дали нерівний бій більшовицькій армії генерала Муравйова, дивлячись смерті в очі вони співали український гімн. На місці бою українських лицарів встановлено монумент.

Читати більше Сховати текст
Ніжин
Один з найбільших колишніх торгівельних центрів України, відомий своїми огірками, які засмакували навіть англійській королеві. Місто приготувало для туристів величезну кількість пам’яток, найвизначнішими з яких є Миколаївський собор (1669 р.), біля якого пройшла знаменита “Чорна рада”, собор Благові...

Один з найбільших колишніх торгівельних центрів України, відомий своїми огірками, які засмакували навіть англійській королеві. Місто приготувало для туристів величезну кількість пам’яток, найвизначнішими з яких є Миколаївський собор (1669 р.), біля якого пройшла знаменита “Чорна рада”, собор Благовіщеня (1716 р.), церква Всіх Святих (1780 р.).

Особливу увагу слід звернути на колишню Гімназію вищих наук, одним з найвидатніших випускників якої був М.Гоголь, а також на музей-комплекс поштової станції (XVIII ст.). Ніжин вже давно полюбили греки, давнє місто сподобається і Вам.

Читати більше Сховати текст
Тростянець
Тростянецький дендропарк є одним з найгарніших, найбільших та найбагатших в Україні, парк був закладений нащадком гетьманів Іваном Скоропадським за зразком французького парку Ротшильда і будувався у 1834-1887 роках. Цей шедевр був створений руками кріпаків, які виконали титанічну роботу, насипали го...

Тростянецький дендропарк є одним з найгарніших, найбільших та найбагатших в Україні, парк був закладений нащадком гетьманів Іваном Скоропадським за зразком французького парку Ротшильда і будувався у 1834-1887 роках. Цей шедевр був створений руками кріпаків, які виконали титанічну роботу, насипали гори, прорили ущелини, сформували неповторний пейзажний рельєф і на даний момент його площа становить понад 204 га, а населення - біля 400 видів рослин.

Читати більше Сховати текст
Батурин
Гетьмани Многогрішний, Самойлович, Мазепа, Розумовський запрошують Вас оглянути Національний історико-культурний заповідник “Гетьманська столиця”, де на Вас чекає палацово-парковий ансамбль з відреставрованим палацом Кирила Розумовського (1799-1803р.) збудований у стилі класицизму відомим архітектор...

Гетьмани Многогрішний, Самойлович, Мазепа, Розумовський запрошують Вас оглянути Національний історико-культурний заповідник “Гетьманська столиця”, де на Вас чекає палацово-парковий ансамбль з відреставрованим палацом Кирила Розумовського (1799-1803р.) збудований у стилі класицизму відомим архітектором Камероном, цитадель Батуринської фортеці, будинок генерального судді Василя Кочубея (XVII ст.) та церква Воскресіння Христового (1803р.). Відроджений Батурин належить до символів українського духу, які має відвідати кожен українець, завітайте й Ви!

Читати більше Сховати текст
Чернігів
Друга столиця Русі, конкурент Києва, столиця колись сильного і багатого князівства, яке славилося на весь світ величчю храмів, розвитком науки та мистецтва. Незважаючи на важку долю, місто на Десні приваблює численних туристів багатьма пам’ятками, велика кількість яких збереглися ще з княжих часів....

Друга столиця Русі, конкурент Києва, столиця колись сильного і багатого князівства, яке славилося на весь світ величчю храмів, розвитком науки та мистецтва. Незважаючи на важку долю, місто на Десні приваблює численних туристів багатьма пам’ятками, велика кількість яких збереглися ще з княжих часів.

Особливо зачаровує екскурсія “Валом” навколо княжого дитинця, який довгі століття захищала нездоланна чернігівська фортеця, та огляд найдавнішої сакральної пам’ятки княжого міста Спасо-Преображенського собору (1036р.), який слугував князівською усипальнею. Велике зацікавлення викликають собор Бориса і Гліба (1123р.), церква Параскеви П’ятниці (ХІІ-ХІІІ ст.) та Чернігівський колегіум (1700 р.). Обов’язково слід відвідати оспівані в билинах Болдині гори, на яких знаходяться стародавні кургани, в одному з яких поховано сіверського воїна-велетня.

Велику насолоду принесе прогулянка Єлецьким монастирем, окрасою якого є Успенський собор (ХІІ ст.), а також Троїцьким монастирем з Ільїнською церквою (ХІІІ ст.). Троїцький монастир славиться також і підземною частиною, яку заснував у 1069р. преподобний Антоній Печерський, під землею можна побачити славнозвісні Антонієві печери довжиною 300 метрів та підземні храми, найвидатнішим з яких є церква святого Антонія, яка має унікальну акустику та є найбільшою підземною церквою Європи.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі;
 • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування;
 • дегустації.
Знижки
 • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 180 грн/особа (від загальної вартості туру)
 • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
 • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
 • Знижка постійного клієнта
ticketsВхідні квитки

Національний заповідник “Качанівка”: загальний і пенсійний - 70 грн., студентський і учнівський - 40 грн.;

Тростянецький дендропарк: загальний - 20 грн., пенсійний, студентський - 15 грн., учнівський - 10 грн.;

Цитадель Батуринської фортеці: загальний, пенсійний - 60 грн., студентський, учнівський - 30 грн.;

Гетьманський будинок, Батурин: загальний, пенсійний - 40 грн., студентський, учнівський - 20 грн.;

Будинок Генерального судді Кочубея, Батурин: загальний, пенсійний - 60 грн., студентський, учнівський - 30 грн.;

Палац Розумовського, Батурин: загальний - 120 грн., пенсійний, студентський, учнівський - 60 грн.;

Музей “Пам’яті героїв Крут”: загальний, пенсійний - 30 грн., студентський, учнівський - 20 грн.;

Музей-поштова станція в Ніжині: загальний, пенсійний - 15 грн., студентський, учнівський - 8 грн.;

Антонієві печери, Чернігів: загальний, пенсійний - 40 грн., студентський, учнівський - 20 грн.;

Борисоглібський собор, ХІІ ст., Чернігів: загальний, пенсійний - 30 грн., студентський, учнівський - 15 грн.;

Чернігівський колегіум (народна ікона та клас Колегіума): загальний, пенсійний - 20 грн., студентський, учнівський - 10 грн.

keysПроживання
Готель "7Я" в с. Красносільське (Чернігівська обл.)

Відбувається в готелі "7Я" в с. Красносільське, 2-місні номери з вигодами в номері.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Можна поснідати вдома, взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок, або поснідати в закладах харчування міста до початку туру.

Обід

Відбуватиметься в закладах харчування с. Качанівка. Орієнтовна вартість комплексного меню - 120 грн.

Вечеря

Відбуватиметься в готелі. Орієнтовна вартість: 120 грн.

2-й день
Сніданок

Відбуватиметься в готелі. Орієнтовна вартість: 80 грн.

Обід

Відбуватиметься в закладах харчування м. Батурин. Орієнтовна вартість комплексного меню - 120 грн.

Вечеря

Відбуватиметься в готелі. Орієнтовна вартість: 120 грн.

3-й день
Сніданок

Відбуватиметься в готелі. Орієнтовна вартість: 80 грн.

Обід

Відбуватиметься в закладах харчування м. Чернігів. Орієнтовна вартість комплексного меню - 120 грн.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Чернігів, Батурин і Качанівка