Орієнтовні ціни - 100-120 грн
-
Фото
-
Мапа



















На Вас чекають:
- найпопулярніші туристичні об’єкти Полтавщини: національний музей гончарства у Опішні, національний музей–садиба М. Гоголя;
- розкішні будівлі, колишні земства, цікаві музеї, давні храми;
- місто Полтава з своєю колоритністю ну і звісно пам’ятник галушці;
- знайомство з давніми ремеслами Полтавщини килимарством та гончарством;
- театралізова екскурсія у музеї-садибі М. Гоголя;
- знайомство з природними об’єктами Полтавщини: Бузковий гай у Диканці.

1 день: виїзд з Києва (07:00) – с. Богданівка (екскурсія у музей К. Білокур) – Березова Рудка (екскурсія садибою Закревських, парком, музеєм та обід) – Решетилівка (музей ткацтва та вишивки) - Полтава (вечеря та поселення).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Полтава (пішохідна екскурсія містом (територія Полтавської фортеці – старе місто) з відвідуванням музею-садиби І. П. Котляревського, обід) – Полтава (Музей Важкої та бомбардувальної техніки) - Полтава (екскурсія у музей "Полтавської битви") – вечеря та повернення у готель.
3 день: сніданок, виселення, виїзд (08:00) – Опішня (екскурсія Національним музеєм гончарства) – Диканька (огляд Тріумфальної арки, Свято-Миколаївської церкви (пов’язана з родиною Гоголів-Яновських) – Гоголево (екскурсія з елементами театралізації в Національний музей-заповідник М. В. Гоголя ) – Великі Сорочинці (обід, огляд Спасо-Преображенської церкви) – прибуття у Київ (до 22:00)

“Якби зустрілися ми знову” написав цей вірш закоханий Т. Шевченко господині маєтку Ганні Закревській. В Березовій Рудці зберігся палацово–парковий комплекс, який є типовим зразком панського маєтку XVIII ст. Комплекс складається з палацу Закревських (1838р.) та парку площею 45 га. Також в селі знаходиться одна з трьох пірамід Європи – усипальня родини Закревських (1899р.), яка має висоту 9 метрів і збудована з автентичного матеріалу.
Містечко, відоме своєю вишивкою “білим по білому». Роботи народних умільців Решетилівщині заворожують вишуканістю, зачаровують душу і погляд кожного, хто торкається витонченої майстерності виконання вишиванок, килимів, гобеленів, картин. Тут працює музей вишивки і ткацтва, в якому співробітники музею проводять майстер-класи з виготовлення гобеленів.
Літописна Лтава, зберегла для нас величезну кількість пам’яток археології та архітектури. Серед них найяскравішим є унікальний всесвітньовідомий ансамбль Круглої площі (1805-1811р.) з Корпусним парком та адміністративними будівлями міста.
Обов’язково слід відвідати державний історико-культурний заповідник “Поле Полтавської битви”. Тут діє унікальна виставка експонатів кінця XVII ст та періоду Північної війни, присвячена Полтавській битві. Цікавими для відвідувачів є діорама битви, автентична зброя та одяг (зокрема оригінальний мундир Петра I) та інші предмети. Ви дізнаєтеся багато цікавих фактів про перебіг битви, її передумови та наслідки.
Родзинкою міста є Полтавський краєзнавчий музей, колишній будинок Губернського земства (1903-1908р.), при побудові та оздобленні якого було використано традиційні мотиви української дерев’яної архітектури.
Оглянути чудову панораму Полтави зможемо з літописної Іванової гори, де зараз знаходяться відновлений Успенський собор з дзвіницею, садиба Івана Котляревського та улюблене місце фотографування – пам’ятник галушці.
Легендарне село на Полтавщині, в якому до наших днів дійшли класицистична Миколаївська церква-усипальня Кочубеїв (1794р.), церква святої Трійці (1780р.), за легендою саме в ній коваль Вакула малював чорта. Також цікавою є тріумфальна арка (1820р.) збудована в честь приїзду імператора Олександра І. Цікавим є також пам’ятник установці БМ-13, встановлений на честь першого пострілу славетної “Катюші” на території України.
Також скористайтеся нагодою і доторкніться до кожного з чотирьох дубів-гігантів, які мають 600-800 років та висоту 20-22 метри, кажуть таким чином можна перейняти силу та довголіття. Саме під ними за легендою таємно зустрічалися красуня Мотря з гетьманом Іваном Мазепою.
Гончарська столиця України, в якій вже протягом трьох тисячоліть розвивається це ремесло. Зараз тут створено Національний музей-заповідник українського гончарства, в якому розташований музей гончарства, комплекс земської губернської гончарної майстерні, садиби-музеї А. Селюченка і родини гончарів Пошивайлів, гончарна галерея під відкритим небом.
Опішне є найвищим поселенням на Полтавщині, на території поселення знаходяться унікальні пам’ятки археології: численні кургани, місця давніх святилищ, скіфський курган, скіфське городище “Кардашів вал”, городище роменської культури, козацьке середньовічне містечко з фортифікаційними спорудами, а також розгалужена система підземних ходів.
Візит до Опішнього – чудова нагода придбати керамічні сувеніри.
Мала батьківщина великого українського письменника Н. В. Гоголя. Ви відвідаєте будинок-музей, де він жив із родиною. На вас чекає зворушлива і незвичайна екскурсія.
В Сорочинцях знаходиться шедевр українського сакрального будівництва Спасо-Преображенська церква (1732-1734р.), збудована в стилі козацького бароко за кошти уродженця містечка гетьмана Данила Апостола. В церкві зберігся унікальний семиярусний дерев’яний різьблений іконостас шириною 22 метри, висотою 17 метрів, який складається з понад ста ікон.


- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 150 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Екскурсія з елементами театралізації: загальний - 30 грн.;
Полтавський Краєзнавчий музей (Земство): загальний - 25 грн., студенти - 10 грн., школярі - 10 грн. діти до 6 років - безкоштовно;
Майстерня гобеленів Ольги Пілюгіної: загальний - 30 грн.;
Національний музей-заповідник українського гончарства, с. Опішня: загальний – 90 грн., студенти, школярі – 50 грн.;
Музей К. Білокур: загальний - 30 грн., студенти, школярі - 10 грн.;
Музей килимарства Решетилівка: загальний - 10 грн., студенти, школярі - безкоштовно;
Музей мистецької родини Кричевських (Опішня): загальний - 50 грн., студенти, школярі - 40 грн.
Музей Полтавської битви: загальний - 25 грн., студенти - 15 грн., школярі - 15 грн.;
Музей важкої та бомбардувальної авіації: загальний - 30 грн., студенти та школярі - 20 грн.
Садиба-музей Івана Котляревського: загальний - 25 грн., студенти, школярі - 15 грн.;
Національний музей-заповідник М. В. Гоголя: загальний - 40 грн., студенти - 20 грн., школярі - 20 грн.;

2-х місні номери з вигодами номері.

Орієнтовні ціни - 80-100 грн
Орієнтовна ціна - 75 грн
Орієнтовні ціни - 100-120 грн
Орієнтовні ціни - 80-100 грн
Орієнтовна ціна - 75 грн
Орієнтовні ціни - 100-120 грн


У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

