Качика (Cacica)

Про те, що це українсько-польсько-румунське село, сьогодні свідчать три храми на головній вулиці: українська греко-католицька церква, польський римо-католицький костел і румунська православна церква. Назва Качика пов’язана з качками, які численно гніздилися  у цій місцині. Перші згадки про село дат...

Про те, що це українсько-польсько-румунське село, сьогодні свідчать три храми на головній вулиці: українська греко-католицька церква, польський римо-католицький костел і румунська православна церква.

Назва Качика пов’язана з качками, які численно гніздилися  у цій місцині. Перші згадки про село датовані XVIII ст., коли Буковина ввійшла до монархії Габсбургів. Щоб не експортувати дуже дорогу на той час сіль, нова влада вирішила розвивати власні поклади. Для цього з Галичини переселили українські і польські родини.

Головною атракцією Качики на сьогодні є пам’ятка національного значення – соляна копальня.

До туристичних об’єктів соляної шахти ведуть сходинки з дерева ялиці, мінералізованої розсолом, яким понад 200 років. Тут оглядаємо Музей солі, соляну римо-католицьку каплицю св. Варвари, покровительки шахтарів, православну каплицю, солоне озеро і танцювальну залу. Каплицю св. Варвари з амвоном, хрестом та вівтарем  1803 року побудови освятив у 1904 році архиєпископ зі Львова Юзеф Більчевський.

Читати більше Сховати текст
Ціна: від 6495 до 6495грн

Ми підібрали тури в які входить це місце:


Знайдено 1 тур


  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 1 турів
Новинка
Містична Румунія: замок Дракули та Венздей, каньйон Біказ + СПА

Замок Дракули, Венздей та Пелеш, Сігішоара та Брашов, каньйон Біказ, соляна шахта Качіка та СПА Солка Більше

Доступно 1 турів
Новинка
Містична Румунія: замок Дракули та Венздей, каньйон Біказ + СПА

Замок Дракули, Венздей та Пелеш, Сігішоара та Брашов, каньйон Біказ, соляна шахта Качіка та СПА Солка Більше

5д / 4н 10+
Ціна:6495грн
Замовити Тур
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Відгуки (0)

Качика (Cacica). Соляна шахта